تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 49 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 482

نام تاپيک: آموزش استخراج Music و Sound از بازی‌ها

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوست عزیز من برای اون بازی ها رو خوندم ولی درست متوجه نشدم.این برنامه FSB files extractor فکر کنم حدود 100 کیلوبایت هستش این برنامه اصلا برای من باز نمیشه.میشه کمکم کنی که چی کار کنم
    یعنی چی "باز نمیشه"؟ روش کلیک می کنید و باز میشه و سریع بسته میشه؟ باید هم اینگونه باشه! چون از محیط cmd باید بازش کنید. در پست اول توضیحات کافی رو دادم. باید فایل fsb رو با موس روی فایل exe بکشید و یا از فایل bat استفاده کنید.

2. این کاربر از Yi Yi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یعنی چی "باز نمیشه"؟ روش کلیک می کنید و باز میشه و سریع بسته میشه؟ باید هم اینگونه باشه! چون از محیط cmd باید بازش کنید. در پست اول توضیحات کافی رو دادم. باید فایل fsb رو با موس روی فایل exe بکشید و یا از فایل bat استفاده کنید.
    من اونو روی فایل exe کشیدم ولی چیز خاصی نشد.باید بعد از این کار چی بشه؟منو ببخش دوست عزیز این کارها رو زیاد بلد نیستم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من اونو روی فایل exe کشیدم ولی چیز خاصی نشد.باید بعد از این کار چی بشه؟منو ببخش دوست عزیز این کارها رو زیاد بلد نیستم
    بعد از این کار باید فایل‌هایی با پسوند wav در همون پوشه ی نرم افزار ساخته بشند که شما میگید ساخته نمی شند.
    یه راهه دیگه استفاده از فایل bat ــه که در قسمت Bioshock در روش دوم استخراج توضیح دادم.

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بعد از این کار باید فایل‌هایی با پسوند wav در همون پوشه ی نرم افزار ساخته بشند که شما میگید ساخته نمی شند.
    یه راهه دیگه استفاده از فایل bat ــه که در قسمت Bioshock در روش دوم استخراج توضیح دادم.
    برای اون بازی هم خوندم.دوست عزیز یه سوال چه جوری یه فایل bat بسازم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

برای اون بازی هم خوندم.دوست عزیز یه سوال چه جوری یه فایل bat بسازم؟
    تو پست اول همه ی اینها رو توضیح دادم.
    در پوشه ای که محتویات نرم افزار FSB files extractor قرار داره، کلیک راست کنید در فضای خالی و new و بعد text document رو انتخاب کنید. پسوندش رو از txt به bat تغییر بدید. بعد با notepad این فایل رو باز کنید و کدی که در صفحه ی اول قرار دادم با توجه به فایلتون تغییر بدید و در فایل bat قرار بدید و save کنید و بعد روی فایل bat کلیک کنید.

7. این کاربر از Yi Yi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز این کارهارو کردم.بعد اون فایل که حدود 10 مگابایت بود به صورت حدود 200 فایل با پسوند wav استخراج شد. این فایلها حجم خیلی کمی داشتن.
    فکر کنم این روش برای این بازی جواب نمیده.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Ceaf.ir

پيش فرض

C&C Generals Zero Hour
    Please

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوست عزیز این کارهارو کردم.بعد اون فایل که حدود 10 مگابایت بود به صورت حدود 200 فایل با پسوند wav استخراج شد. این فایلها حجم خیلی کمی داشتن.
    فکر کنم این روش برای این بازی جواب نمیده.
    همه ی فایل‌ها که music نیستند. بعضی از فایل ها کم حجم اند چرا که sound قسمت خاصی از بازی اند. مثلا صدای کوتاه جیغ زدن!
    این فایل های کم حجم رو تونستید پخش کنید؟

11. این کاربر از Yi Yi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همه ی فایل‌ها که music نیستند. بعضی از فایل ها کم حجم اند چرا که sound قسمت خاصی از بازی اند. مثلا صدای کوتاه جیغ زدن!
    این فایل های کم حجم رو تونستید پخش کنید؟
    اون فایل رو نتونسم.همون چیزی که شما گفتین درسته.الان رفتم یه فایل دیگه رو امتحان کردم استخراج شد.اسمش leliana_sings بود که آهنگ زیبا هست که لیلیانا توی بازی می خوند.آقا واقعا دستت درد نکنه خیلی کمک کردین
    اگه خواستین راهنمای استخراج آهنگهای این بازی رو بذارین که مثل همون بازی bioshock هست تا بقیه دوستان هم استفاده کنن.راستی آقا من الان دنبال آهنگهایی هستم که در credits بازی میخونه که 2 تا آهنگ زیبا هستش.یکمی گشتم توی این قسمت آهنگ ها نبود.کلا این موزیکهای بخش credits بازی ها یه قسمت دیگه هستش؟ من دنبال چند بازی دیگه به این صورت هستم.بازم دستت درد نکنه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    یه جایی تو زمین سبز خداوند

پيش فرض

میگم دوستان چجوری آهنگهای mass effec2 رو بردارم.آهنگاش خیلی باحاله
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •