تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 8 اولاول ... 345678 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 78

نام تاپيک: سوالاتى در خصوص محافظ برق خانگى

آخر فروم باز alil1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    متغییر !!

پيش فرض

من استبلایزر گلداستار دارم که سروو موتور داره و واقعا عالیه و صفحه دیجیتال تا الان حدود 8 ماه دارمش و واقعا عالیه !! 2 هزار کیلوواتی هست و برای کل لوازم برقیم خوب جواب داده ( اسکنر ،پرینتر ،سیستم خونگی ALL in One ،اسپیکر 5.1 ادیفایر و ... تلفن و مودم ، همه شارژر هامو و .... ) کلا 1 خط از 5 خط لودش پر شده !
    من حدود 100 خریدم واقعا هم ارزشش رو داره ، قبلا که برق نوسان داشت نور صفحه میپرید ولی الان ولتاژ 120 ولت رو هم هندل میکنه میاره رو 220 !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

یه محافظ دیدم تو بازار مارک MGE قیمتش 35 تومنه , میگه آمریکاییه ولی روش زده چین
    گارانتی هم نداره

کسی ازش داشته ؟
    خوبه یا نه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

در هنگام خرید محافظ برق حتما به میزان مصرف انرژی خود آن نیز توجه نمایید زیرا که محافظ های برق معمولی که در بازار و منازل ما به وفور یافت می شوند در حالت عادی و در زمانی که تنها دوشاخه آنها به پریز برق متصل است و هیچ مصرف کننده ای به آنها وصل نشده در حدود 12 وات برق مصرف می کنند که در مدت 24 ساعت معادل 288 وات ساعت و در مدت 1 ماه معادل 8.50 کیلو وات ساعت خواهد بود
    با در نظر گرفتن مبلغ برق بها که بصورت پله ای در قبوض اداره برق محاسبه می گردد و با توجه به اینکه متوسط مصرف یک خانوار معمولی در کشور در پله چهارم قرار گرفته و به ازاء هر کیلو وات ساعت در سال 91 معادل 135 تومان خواهد بود که در مجموع معادل مبلغ 8.50 * 135 تومان برابر با 1150 تومان میشود یعنی بطور متوسط هر محافظ یخچال و تلوزیون و ... در یک ماه در حدود 1150 تومان برق مصرف میکند.

سمین صنعت انرژی (کارگروه انرژی های پاک)

با ارسال ایمیل به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با ما مشورت کنید

4. 2 کاربر از samin_sanat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    يه محافظ برق دارم از نوعي كه ميزان ولتاژ ورودي رو بصورت ديجيتالي نمايش ميده (برند ميكرو - عكس زير) كه ظاهراً تايمرش كار نميكنه ، يعني به محض اينكه به برق وصل ميشه جريان برق برقرار هست . قابل تعمير هست ؟؟ چطوري ميتونم خودم درستش كنم ؟؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

جهت دریافت مشخصات و مشاوره در خصوص سیستم های نوین انرژی مانند مولدهای انرژی خورشیدی به انرژی الکتریکی و حرارتی به ما تماس بگیرید
    ما از راه حل ها و مطالب ارزشمند منعکس شده در حیطه انرژی خورشیدی در این سایت حمایت میکنیم

سمین صنعت انرژی (کارگروه انرژی های پاک)

با ارسال ایمیل به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با ما مشورت کنید
    Last edited by samin_sanat; 04-07-2012 at 15:02.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    Last edited by samin_sanat; 05-07-2012 at 21:32.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

در صورت تعمیر هم کارایی اصلیش رو نخواهد داشت که ریسک بالایی رو در بر داره - مگه اینکه توسط خود تولید کننده تعمیر بشه

9. این کاربر از samin_sanat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    سوال شکیب56برای من هم پیش اومده اگه لطف کنید جواب بدین ممنون میشم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    سوال شکیب56برای من هم پیش اومده اگه لطف کنید جواب بدین ممنون میشم .
    سلام:من خودم تعمیر کار انواع محافظ برق در مارکهای مختلف هستم /مشکل شما ناشی از اضافه بار بوده است .البته حالت دیگری است که به جنس رله استفاده شده در محافظ میباشد/راه اول :با تعویض رله مشکل شما رفع میگردد راه دوم|"اگر به رله چند ضربه بزنید از حالت اتصالی رفع میگردد موفق باشید مهدی س

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوستان ممنون می شم من رو هم راهنمایی کنید..برای کلیه وسایل برقی منزل (یخچال و فریزر-تلویزیون-لباسشویی-ظرفشویی و......) باید جدا گانه محافظ برق گذاشته شه یا اینکه یک محافظ برق برای کل دستگاه ها گذاشته می شه؟؟؟ و دیگه اینکه می شه یه محافظ برق عالی که از کارش مطمئن هستید تا 500t به من معرفی کنید؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •