تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 8 اولاول ... 2345678 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 78

نام تاپيک: سوالاتى در خصوص محافظ برق خانگى

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

نه منظورم یو پی اس هست
    قیمتش چقدره؟
    بستگی به توان و زمانش داره

از 300 تومن تا 100 میلیون تومن

ولی به صرفش یک میلیون و دویست هزارتومنیه که تقریبا یک ساعت و اندی جواب میده.

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

استلابيزر stalibizer فاراتل بگير برق رو هميشه 220 بدون نوسان ميده حدود 100 تومنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

12 استابلایزر سروو موتوری

سلام یه چیزی رو یادم رفت بگم. استابلایزر های ایرانی رله ای هستند و به صورت پله ای عمل میکنن. یعنی مثلا اگه 10 ولت کم بشه شروع میکنن به جایگزین کردن ولتاژ ولی اگه سروو موتوری باشه یک ولت هم که کم یا زیاد بشه ولتاژ شمار رو تنظیم میکنه.استابلایزر هایی که سروو موتورین رو گفتم مثل گلداستار که اینجا هست:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    قیمتش هم بهتره !
    Last edited by 0armin0; 05-08-2010 at 16:50.

4. 2 کاربر از 0armin0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

با سلام
    دوستان من برای یخچال فریزر و سیستم صوتی تصویری و کامپیوترم محافظ برق استابیلایزر می خوام بگیرم به نظر شما برا هر کدوم جداگانه بگیرم یا یک استابیلایزر قوی سر راه ورودی برق منزل قرار بدم بهتره؟؟ (از نظر اقتصادی)
    ضمنا راهنمایی کنید برای هر کدوم از دستگاهها یا برای کل منزل با چه مشخصاتی باید استابیلایزر تهیه کنم از نظر قدرت و ... (حدود قیمت رو هم اگه بفرمایید ممنون می شم)

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به دوستان
    من یه استابیلازر فاراتل STB 2000 دارم که برای هاردهای اکسترنالم استفاده میکنم
    این عکسش

فقط چندتا سوال داشتم
    1.من این استابیلازر رو دو یا سه سالی دارم جچوری از عملکردش بعد از دوسال مطمئن بشم یا مثلا چجوری بفهمم این الان سالمه ؟؟
    2. اینها عمر مفیدشون چقدره
    3. من شبها قبل از خواب خاموشش میکنم و فردا بعد از ظهر روشنش میکنم میخوام بدونم این خاموش و روشن شدن ضرر نداره؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام من مشخصات سیستمم اینه

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80GHz
    Memory (RAM) 1.00 GB
    Graphics NVIDIA GeForce 7200 GS
    Gaming graphics 511 MB Total available graphics memory

باید چه محافظی و مدلی بخرم ؟ و قیمتش چنده

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Memory (RAM) 1.00 GB

سلام
    همين استابيلايزري كه در پست بالا گفتم رو بخر
    چند سال پيش خريدم 90 تومن الان فكر كنم شده 120 تومن!!!!!!!!

9. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

ups بغیر از فاراتل دیگه چی هست؟
    تو رنج 30 تومن ups هست تو بازار؟

رفتم محافظ بخرم خوبش که بخواد واقعا کار کنه بالای 30 تومنه و بگفته فروشنده 7 یا 8 تومنی هاش فقط مثل سیم سیارن که یه چراغم توشون گذاشتن

محافظ خفن 30 40 تومنی چی هست؟؟؟؟؟
    Last edited by sadeghi2012; 04-07-2012 at 14:03.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام من رشته تحصیلیم برق بوده و از زمانی که پنتیوم 2 mmx وارد بازار شد تا حالا در شرکتهای الکترونیک مختلف مخصوصا بیتا الکتریک کار کرده ام
    دوستانه از همین جا میگم که "هموطن عزیزم محافظ با مارک پارت الکتریک و هانی و سارو و بیتا الکتریک نخرید" فقط اسمشون محافظ است و لی کارایی ندارند
    پیشرانه و بعضی از مدلهای میکرو مکس به ترتیب خوب هستند و 60 درصد جواب دادن بغیر از مواقع رعد و برق و البته بهتر از اونها محافظ های گران قیمت خارجی مارک تراست و ام جی ( به شرطی که اصلیش را تهیه کنید)!!!!!!!!!!!!!!

من در منزل خودم تراست دارم که 350000 ریال خریده بودم و راضی هستم

برای کامپیوتر هم یو پی اس فاراتل عالیه حتی اگر مدلی که میخرید برای 10 دقیقه بتواند تامین انرژی کند
    فاراتل مدار کنترل دستگاه هاش آلمانی هست
    اگر فاراتل محافظ برق خانگی با قیمت مناسب می ساخت حتما اونو می خریدم ولی متاسفانه فقط ترانس داره که به نسبت , قیمت هاش خیلی بالا است

تو مدت کارم از خیلی موارد باخبر شدم که رعد و برق باعث خرابی دستگاههای متصل به تولیدات این شرکت ها شده ولی با این حال خیلی از این تولید کننده ها به اصطلاح بارشونو تو یکی دو سال بستند فقط با یک مدار الکترونیکی ساده و یک جعبه پلاستیکی و 30 _ 40 نفر کارگر

مکانیسم کار این قبیل محافط ها این است که برای ولتاژ بالای 245 ولت ویا کمتر از 170 ولت باید مدار پریزهای خروجی را قطع کنند البته اگر هنگام تولید دقیق کالیبره شده باشند که در اکثر مواقع چون یک کارگر ساده مسول اینکار است دقت پایین بوده و مثلا در ولتاژ 253 دستگاه قطع میکند
    البته در محافظ های آنالوگ بدلیل استفاده از خازن های الکترولیتی بعد از مدتی حدود یکسال دقت دستگاه تغییر میکند و باز به همین دلیل سرعت واکنش این قبیل محافظ ها بسیار کمتر از حد مطلوب هست

مدار داخلی این دستگاه ها اینقدر ساده هست که شما هم با کمی اطلاعات الکترونیکی میتونید تو خونه یکی مونتاژ کنید ولی توصیه نمی کنم که برای یخچال یا تلوزیون منزل خودتون استفاده کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Last edited by mina02122; 27-06-2012 at 00:26.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام به دوستان
    من یه استابیلازر فاراتل STB 2000 دارم که برای هاردهای اکسترنالم استفاده میکنم
    این عکسش

فقط چندتا سوال داشتم
    1.من این استابیلازر رو دو یا سه سالی دارم جچوری از عملکردش بعد از دوسال مطمئن بشم یا مثلا چجوری بفهمم این الان سالمه ؟؟
    2. اینها عمر مفیدشون چقدره
    3. من شبها قبل از خواب خاموشش میکنم و فردا بعد از ظهر روشنش میکنم میخوام بدونم این خاموش و روشن شدن ضرر نداره؟؟؟

Memory (RAM) 1.00 GB

سلام
    هیچکدوم از قطعاتی که نوشتی مهم نیست فقط پاور کامپیوتر مهم هست
    بعضی از مدلهای گران قیمت پاور گرین با حدود قیمت 80 تا 120 هزار در مقابل نوسانات برق تا حد بالایی مقاوم هستن
    در کل پاور اگر عالی نباشه میتونه به راحتی افزایش برق ورودیش رو به خروجی منتقل کنه و باعث آسیب دیدن مادربورد یا گرافیک بشود

شما می تونید تنظبم کننده اتوماتیک بخرید که اغلب داخلشون ترانس هست
    البته ترانس اگر توان بالا ازش گرفته بشه سریع آسیب میبینه و می سوزه و لی برای کامپیوتر شما خوبه

فرق تنظیم کننده با یو پی اس این است که باطری ندارند و فقط ولتاژ را در حد 220 ولت حفظ میکنند ولی اگر برق بره بلادرنگ کامپدوتر شما خاموش میشود

شما میتونید محافظ معمولی هم بخرید ولی حتما مارک خوبی باشه مثل trust یا پیشرانه
    چیزی که مهمه این است که ولتاژ بالا یا خیلی پایین برای مدت زمان بیشتر از نیم ثانیه به کامپیوتر نرسه
    Last edited by mina02122; 27-06-2012 at 01:15.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •