تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 446 از 447 اولاول ... 346396436442443444445446447 آخرآخر
نمايش نتايج 4,451 به 4,460 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behzad83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من 8970 دارم و هم N14U هر دو با یک SNR متصل میشن ، ایسوس درسته برودکام نیست ولی کیفیت اتصال اصلا تفاوتی نداره.
    از لحاظ پوشش 8970 بهتره ولی اگه خونتون 200 متر به بالا نباشه مشکلی نخواهید داشت. من 8960 هم دارم من که مشکلی نه از لحاظ وای فای داشتم نه اتصال اونم مودم خوبیه. (من بازم میگم من متناسب با قیمت و امکانات میگم که ایسوس بهتره و گرنه تو بهتر بودن تی پی لینک و دی لینک شکی نیست.) ولی تو جایی که ایسوس و 8970 و 8960 SNR بالای 20 میدن مدل 2740U دی لینک SNR 12 میده(در شرایط یکسان). اینم مد نظر داشته باشین.

*من به دلیل یک تست پارسال تقریبا 60 عدد مودم و روتر با هر برند و مدلی تهیه کرده بودم.
    سلام
    عزیز شما که مودم‌های زیادی تست کردید، بین تندا و دی‌لینک کدام را انتخاب می‌کنید؟
    امکانات مهم نیست. ملاک‌ها: کمترین قطعی، سرعت، حرارت کمتر و عمر بیشتر

از بین دو مدل Tenda D303 و DLink 2740u کدام را پیشنهاد میدید؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Behzad83; 07-09-2018 at 10:12.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Behzad83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    عزیز شما که مودم‌های زیادی تست کردید، بین تندا و دی‌لینک کدام را انتخاب می‌کنید؟
    امکانات مهم نیست. ملاک‌ها: کمترین قطعی، سرعت، حرارت کمتر و عمر بیشتر

از بین دو مدل Tenda D303 و DLink 2740u کدام را پیشنهاد میدید؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مودم دی‌لینک 2740 با قیمت حدودا ۳۰۰ هزار تومن خریداری شد!
    مودمی که تا همین چند ماه پیش ۱۰۰ تومن بود!
    مودم تندا هم از نزدیک دیدم و بدنه و ساخت ضعیفی نسبت به دی‌لینک داشت. البته طبق پرس‌و‌جوی من عموما از تندا راضی هستند و روی خطوط ایران جواب داده. اما از لحاظ کیفیت ساخت و سخت‌افزار و سابقه، دی‌لینک رو انتخاب کردم.

دی‌لینک 2740 تو این چند روزه خیلی خوب بوده. پس از روشن شدن خیلی سریع متصل میشه. داغ آنچنان مثل تی‌پی‌لینک نمیکنه. قطعی صفر بوده تا به الان.

هرچی می‌خرید، تی‌پی‌لینک نخرید.
    Last edited by Behzad83; 18-09-2018 at 21:03.

3. این کاربر از Behzad83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Silent TR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان عزیز من میخواستم مودم VDSL بگیرم ولی در نظرم بود خیلی هزینه نکنم
    تو رنج قیمتی حدود 300 تومن با دی لینک DSL-224 و تی پی لینک TD-W9970 برخورد کردم ولی چون تجربه خوبی از تی پی لینک ندارم بیشتر تمایل داشتم دی لینک بگیرم ولی آنتن های دی لینک DSL-224 به نظر ضعیف میان ، نظر شما چیه ؟؟؟

اگه واقعا هیچ کدوم اینا جالب و خوب نیست برم سراغ دی لینک DSL-2877 ولی خیلی گرون میشه و خیلی امکاناتشم به کارم نمیاد

مودم فعلیم دی لینک 2740u هستش میخوام مودم VDSL ام مثه همین باشه از لحاظ پایدار بودن و آنتن دهی

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان عزیز من میخواستم مودم VDSL بگیرم ولی در نظرم بود خیلی هزینه نکنم
    تو رنج قیمتی حدود 300 تومن با دی لینک DSL-224 و تی پی لینک TD-W9970 برخورد کردم ولی چون تجربه خوبی از تی پی لینک ندارم بیشتر تمایل داشتم دی لینک بگیرم ولی آنتن های دی لینک DSL-224 به نظر ضعیف میان ، نظر شما چیه ؟؟؟

اگه واقعا هیچ کدوم اینا جالب و خوب نیست برم سراغ دی لینک DSL-2877 ولی خیلی گرون میشه و خیلی امکاناتشم به کارم نمیاد

مودم فعلیم دی لینک 2740u هستش میخوام مودم VDSL ام مثه همین باشه از لحاظ پایدار بودن و آنتن دهی
    سلام شما برید قسمت wireless setup مودم دی لینک 2740 قدرت آنتن رو بزنید روی 50 درصد (چون قدرت آنتن 2740، 5 دسی بل و این مودم 224 ،2 دسی بل) ببنید وضعیت آنتن دهی به چه صورت در میاد

هر چند باید بزنید روی 40 درصد ولی خب نداره 40 درصد

بذارید روی همون 50 درصد و نتیجه رو ببنید اگه آنتن دهی خوب بود میشه گفت 224 آنتن دهیش خوب هست و کل خونتون رو ساپورت میکنه ولی خیلی با قطعیت نمیشه نظر داد و برای اطمینان بیشتر باید خود قدرت آنتن مودم 224 تست بشه
    Last edited by محمد7966; 24-10-2018 at 00:20.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

شما اگه مودم VDSL خریداری کردین که آنتن دهی کمی داشت میتونید با استفاده از یک کابل اون رو به همین مودم فعلی خودتون متصل کنید و رنج شبکه هوایی خودتون رو گسترش بدین

7. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Khazuk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    شیراز - زرهی

پيش فرض

مودم دی‌لینک 2740 با قیمت حدودا ۳۰۰ هزار تومن خریداری شد!
    مودمی که تا همین چند ماه پیش ۱۰۰ تومن بود!
    مودم تندا هم از نزدیک دیدم و بدنه و ساخت ضعیفی نسبت به دی‌لینک داشت. البته طبق پرس‌و‌جوی من عموما از تندا راضی هستند و روی خطوط ایران جواب داده. اما از لحاظ کیفیت ساخت و سخت‌افزار و سابقه، دی‌لینک رو انتخاب کردم.

دی‌لینک 2740 تو این چند روزه خیلی خوب بوده. پس از روشن شدن خیلی سریع متصل میشه. داغ آنچنان مثل تی‌پی‌لینک نمیکنه. قطعی صفر بوده تا به الان.

هرچی می‌خرید، تی‌پی‌لینک نخرید.
    نظر من برعکس شماست دیلینک حساستره و نویز و قطعی بیشتری نسبت به تی پی لینک داره 2740 من خریدم بعد از یک هفته با 17 هزار ضرر سه سال پیش فروختم جالب اینجا بود که بی برو برگرد وقتی pc روشن میکردم لینک میپرید!

9. این کاربر از Khazuk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

شما اگه مودم VDSL خریداری کردین که آنتن دهی کمی داشت میتونید با استفاده از یک کابل اون رو به همین مودم فعلی خودتون متصل کنید و رنج شبکه هوایی خودتون رو گسترش بدین
    مودم خودمو میخوام بفروشم
    نظر من برعکس شماست دیلینک حساستره و نویز و قطعی بیشتری نسبت به تی پی لینک داره 2740 من خریدم بعد از یک هفته با 17 هزار ضرر سه سال پیش فروختم جالب اینجا بود که بی برو برگرد وقتی pc روشن میکردم لینک میپرید!

شانسیه انگار برای من یکبارم اینجوری نشد و خیلییی استیبل بود.. مودم فعلیتون چیه ؟ راضید ؟ مشکل خاصی نداره ؟

این تی پی لینک TD-W9970 رو کسی نداره ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Khazuk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    شیراز - زرهی

پيش فرض

مودم خودمو میخوام بفروشم

شانسیه انگار برای من یکبارم اینجوری نشد و خیلییی استیبل بود.. مودم فعلیتون چیه ؟ راضید ؟ مشکل خاصی نداره ؟

این تی پی لینک TD-W9970 رو کسی نداره ؟؟؟
    از سال 86 که adsl گرفتم مودم اولم دیلینک 322 (هنوز دارمش) مودم معمولی یکم نویز روش اثر میذاشت ولی مودم خوبیه مودم بعدی تی پیلینک 8951 واقعا مودم خوبی بود چند کیلو سرعت بیشتر از دیلینک بود... 3 سال داشتم نویز کمتری داشت خریت کردم فروختم و دیلینک 2740 خریدم بینهایت نویز روش اثر میذاشت اینقدر نویز میگرفت که وقتی pc روشن میکردم حتما dc میشد !! دوتا ایراد دیگه که داشت یک دکمه پاورش بعضی وقتا گیر میکرد دو تو قسمت پسورد وایرلس دکمه space قبول نمیکرد ( میتونی امتحان کنی) بعد از یک هفته با ضرر فروختمش و تی پیلینک 8961 خریدم اینم مودم خوبیه ولی 8951 بنظرم چیزه دیگه ای بود فقط تی پیلینک یکم داغ میکنه باید زیرش 3 چهار سانتی بیاد بالا تا حرارت به مودم بر نگرده در کل خط من وضعیتش جالب نیشت با این تفاسیر تی پیلینک رو خطی که نویز داره بهتر جواب میده (بنظر من)

12. این کاربر از Khazuk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

الان یعنی من اگه مودمی بخرم که
    300 مگابیت بر ثانیه سرعت بی‌سیم داشته باشه میتونم از نهایت سرعت 30 مگ خودم که از مخابرات گرفتم تو حالت وای فای استفاده کنم ؟
    ( کلا یذره شک دارم الکی برم سراغ مودم های دو بانده که خیلی گرونترن حس میکنم همین مودم tplink 9970 کارمو راه میندازه)

اگه نباشه جاش خالی می مونه dDarkKnight_12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام، دوستان یه مودم میتونید معرفی کنید که داخل تنظیماتش بشه بصورت دستی آدرس و یوزر پسورد چیز پی ان وارد کرد؟
    اکثر مودمها گزینه passthrough برای pptp و ipsec و... دارن ولی من هرچقدر تنظیمات رو گشتم نتونستم جایی پیدا کنم برای وارد کردن دستی مثلا pptp
    مودمهای دی لینک 2740u و تندا و تی پی لینک امتحان کردم
    اگه یه مدل مودم با این قابلیت معرفی کنید که براحتی بشه تو ایران پیدا کرد ممنون میشم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •