تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 447 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

آیفون 4 نوع وایرلسش چیه؟ n یا G ?
    tp link برند متوسط به پایینیه ، پیشنهاد من به شما linksys 120N (حرفه ای )در غیر اینصورت برین سراغ asus (خوب) و در آخر D-link (متوسط)
    فکر کنم هم g باشه هم N با توجه به
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این مدلی که گفتین میشه وقتی کامپیوتر خاموشه با گوشی ازش استفاده کرد؟اینجور که بچه ها میگن g برد بیشتری داره پس واسه چی میگین n بگیرم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadi4net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

فکر کنم هم g باشه هم N با توجه به
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این مدلی که گفتین میشه وقتی کامپیوتر خاموشه با گوشی ازش استفاده کرد؟اینجور که بچه ها میگن g برد بیشتری داره پس واسه چی میگین n بگیرم؟
    باید کانکشن رو روی مودم ذخیره کنید تا به کامپیوتر وابسته نباشید.
    خوب از بچه ها بپرس چرا می گن G بردش بیشتره !
    جدیدیترین پروتوکل N هست که در حالت عادی از G هم سریعتره و هم برد موثر بیشتری داره ، ولی ممکنه ما اینترنت رو با تجهیزات شبکه (از حوصله این بحث خارجه) تحت پروتوکل G تا 30 کیلومتر هم انتقال بدیم ! بحث ما مودم های وایرلس دار رایج در بازاره .

3. این کاربر از mohammadi4net بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

باید کانکشن رو روی مودم ذخیره کنید تا به کامپیوتر وابسته نباشید.
    خوب از بچه ها بپرس چرا می گن G بردش بیشتره !
    جدیدیترین پروتوکل N هست که در حالت عادی از G هم سریعتره و هم برد موثر بیشتری داره ، ولی ممکنه ما اینترنت رو با تجهیزات شبکه (از حوصله این بحث خارجه) تحت پروتوکل G تا 30 کیلومتر هم انتقال بدیم ! بحث ما مودم های وایرلس دار رایج در بازاره .
    منظورم از بچه ها همون پست 49 شما بود که همینطوری به چشمم خورده بود.راستی راجع به اون مدل linksys هم تحقیق کردم خیلی ها باهاش مشکل دارن.الان میخوام یا tplink 8960n بگیرم یا یه مدل dlink.من میخوام اینترنتم بدون کانکشن کانکت بشه.ممنون میشم دوستان بگن 8960 بهتره یا محصولات dlink.

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

منظورم از بچه ها همون پست 49 شما بود که همینطوری به چشمم خورده بود.راستی راجع به اون مدل linksys هم تحقیق کردم خیلی ها باهاش مشکل دارن.الان میخوام یا tplink 8960n بگیرم یا یه مدل dlink.من میخوام اینترنتم بدون کانکشن کانکت بشه.ممنون میشم دوستان بگن 8960 بهتره یا محصولات dlink.
    بله حق با شماست اشتباه تایپی پست 49 تصحیح شد.
    همه مودم این قابلیت رو دارند که یوزر نیم و پسورد رو رو خوشون ذخیره کنید و هر وسیله ای که به مودم وصل بشه (بیسیم و باسیم) اینترنت دسترسی پیدا کنه.
    چه مشکلی با linksys دارند؟

6. این کاربر از mohammadi4net بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز milad_takjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

سلام دوستان.در مورد مدم وایرلس چند تا سوال داشتم.
    1.میشه هم با کابل usb وهم به صورت بیسیم (لپ تاپ) به صورت همزمان به نت وصل شد؟
    2.تا چند تا سیستم میتونن همزمان به نت وصل بشن؟
    3..برد اینها چقدر هست؟
    4.یه مودم بیسیم دیدم 50 تومن.قیمتش پایینه خوب هست؟Comtrend
    ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بله حق با شماست اشتباه تایپی پست 49 تصحیح شد.
    همه مودم این قابلیت رو دارند که یوزر نیم و پسورد رو رو خوشون ذخیره کنید و هر وسیله ای که به مودم وصل بشه (بیسیم و باسیم) اینترنت دسترسی پیدا کنه.
    چه مشکلی با linksys دارند؟
    تو گوگل سرچ میکردم خیلی از isp هاباهاش مشکل دارن و خیلی از کاربراهم راضی نبودن.از این هم بگذریم dlink و tplink معروفتر ومطمئن تر هم هستن.ممنون میشم از بهترین مدلهای این دو برند تا قیمت 100 تومان رو معرفی کنین.

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

تو گوگل سرچ میکردم خیلی از isp هاباهاش مشکل دارن و خیلی از کاربراهم راضی نبودن.از این هم بگذریم dlink و tplink معروفتر ومطمئن تر هم هستن.ممنون میشم از بهترین مدلهای این دو برند تا قیمت 100 تومان رو معرفی کنین.
    من وظیفه خودم می دونستم اطلاعاتی رو که در جامعه به غلط ترویج شده رو شفاف سازی کنم ولی وقتی شما میگی dlink و tplink معروفتر ومطمئن تر هستن ترجیه میدم دیگه صحبت نکنم. موفق و پیروز باشید.

10. 4 کاربر از mohammadi4net بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

من وظیفه خودم می دونستم اطلاعاتی رو که در جامعه به غلط ترویج شده رو شفاف سازی کنم ولی وقتی شما میگی dlink و tplink معروفتر ومطمئن تر هستن ترجیه میدم دیگه صحبت نکنم. موفق و پیروز باشید.
    همه صاحب نظر ها توی این زمینه میدونن که لیکسیس از همه سرتر هست این اصلا نظر متصبانه ای نیست و یه واقعیت هست ولی واقعیت دیگه هم این هست که خیلی حرفه ای هست و به درد کاربران خانگی تازه کار نمیخوره.

حالا تو هم این قدر سخت نگیر واقعا دارم از اطلاعات خوبی که داری استفاده میکنم و مطمئن هستم که بقیه دوستان هم همین نظر رو دارن و شاید پست ندن ولی از خوندن اطلاعات با ارزشی که توی هر پستت ارائه میدی همه استفاده میکنن. لطفا به کارت ادامه بده. با تشکر

12. 4 کاربر از Squall Leonhart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jojo_90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

بله نگرانی شما از تعصبی حرف زدن من منطقی هست.
    در انتخاب محصول می تونیم دو تا فاکتور رو جدی تر بررسی کنیم.
    1. تخصص و سابقه سازنده 2. جوابگویی محصول در بازار و استفاده

Linksys یه شرکت موفق و حرفه ای در ضمینه شبکه بود که توسط شرکت معظم سیسکو خریداری شده و تمام محصولات Linksys تحت لیسانس سیسکو ساخته میشه ، در مورد سیسکو همین قدر بدونید که 80 درصد اینترنت رو تجهیزات سیسکو پیاده سازی شده و شما برای باز کردن همین سایت به طور ناخواسته از دهها روتر و تجهیزات سیسکو استفاده کردید. Linksys یه محصول آمریکایی معتبر است.

Asus : یه شرکت موفق در ضمینه مادربرد که داره تو بقیه زمینه ها رشد میکنه ولی ذاتا شبکه کار نیست.
    D-link و Tp link دو محصول خوش قیمت با کیفیت متوسط و قیمت خیلی مناسب از بازار شرق آسیا البته D-link یه سروگردن از TP link بالاتره و من به این برند خوش قیمت احترام می گذارم.

و اما بازار این مودم ها :
    در ایران همه چیز فرق می کنه شرکت های اینترنتی سالها مشتریاشون مجبور کردن که به علت ناسازگاری با تجهیزات اونا فقط از مودمی که مثلا اونا تایید می کنن و از خودشون می خرن استفاده کنند در نتیجه مارک های معتبر کمتر تونستن خودشونو نشون بدن واستفاده از مودم هایی که سود بیشتری به این شرکت ها میدن رایج تر بشه. همین شرکت ها مشکلی که linksys wag54 با یه آپگرید ساده حل میشد اونقدر بزرگ کردن که بتونن محصولات خودشونو بفروشند. پس با توجه به صحبتهای من شما نمی تونین به بازار مراجعه کنید و جواب های یکسانی بگیرین.

و اما در مورد linksys 120N خودم که بعد از 10 روز تحقیق و مطالعه خریدم.
    از بهمن 1388 تا الان روشن بوده و همزمان به یک لبتاب بصورت بیسیم و یک PC با سیم داره سرویس میده بعضا هم با موبایل هم وصل میشم، و هیچ وقتم هم کلید خاموش روشنشو فشار نمیدم مگر اینکه برق بره بتونه چند دقیقه ای استراحت کنه !
    سرعت کانکت شدن (روشن شدن چراغ DSL) فوق العاده بالاست پایداری مودم ، اعمال تنظیمات مدیریتی پیشرفته و .. از خصوصیات این مودمه

امیدوارم با صحبتهام تونسته باشم دید شما رو برای خرید مودم گسترش داده باشم و بتونید بهترین انتخاب رو داشته باشین، موفق باشید.
    ممنون بابت جوابتون.
    هنوز تصمیم نگرفتم که کدومو بگیرم چون من به برد زیاد بیسیم هم زیاد احتیاج ندارم...
    شاید همون tp-link 40 تومنی که الان مدلش یادم نیست بگیرم
    میگم تفاوت annex a و annex b تو این مودم چیه؟
    بازم به خاطر جوابتون ممنون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه NetizeN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

من بیشتر از یک سال است که یه مودم Linksys WAG54G2 دارم. قبل از این مودم، ابتدا از یه مودم زیمنس استفاده می کردم و بعد از یک مودم USRobotics که از هر دو و بویژه دومی بسیار راضی بودم اما هیچکدوم از اینها وای فای نداشتن و چون نتونستم مدل وایرلس USRobotics رو پیدا کنم ناچار اومدم سر وقت سیسکوی سابقاً!!! عزیز و مدل WAG54G2 اون رو هم به خاطر ظاهر قشنگی که داشت و هم اینترفیس دلچسب منوها و امکانات جذابی که داره انتخاب کردم. اما هنوز دو ماه از اعتماد به سیسکو نگذشته بود که ناسازگاری ها آغاز شد و قطع شدن وقت و بی وقت اینترنت که فقط با خاموش و روشن کردن کامل مودم برطرف می شد. ابتدا تصور می کردم مشکل از سرویس دهنده یا نویز خط تلفن و ... باشه اما تغییر اینها هیچکدوم کارساز نشد و حتی آپدیت Firmware مودم هم گره گشایی نکرد. وقتی هم که از سر استیصال راهی تالار گفتگوهای سیسکو شدم تا مشکلم رو انجا مطرح کنم تازه متوجه شدم تنها نیستم و کلی همدرد در گوشه کنار دنیا دارم! که از سیسکو نومید شده اند و به آن بد و بیراه می گن...! فکر نمی کنم نیاز باشه توضیح بیشتری بدم.
    یا یه جستجوی ساده از طریق گوگل متوجه می شین که این مشکل به این مذلی که من دارم محدود نمیشه و مدلهای جدیدتر مانند WAG120N هم با مشکلات مشابهی رو به رو هستند. به هر روی به جای اینکه برندها شما را اغوا کنند بهتره ابتدا با سرویس دهنده خودتون مشورت کنید ببینید که تجهیزات اونا با مودم مورد نظر شما مشکلی نداره. الان با بعضی از سروویس دهنده ها که صحبت کنید متوجه می شین برای خودشون لیست سیاه مودم درست کردن مثلاً شاتل و فناوا می گن Linksys و Level1 و Dlink نگیرید. می بینید که هر سه برند معروف هستند اما با این تجهیراتی که شرکتهای خدمات ای دی اس ال به خاطر تحریمها ناچار از برندهای گمنام یا بی کیفیت چینی تهیه می کنند سازگاری ندارند بنابراین شرکتهای خدمات ای دی اس ال به خاطر این که تلفنهای بی خاصیت بخش پشتیبانی شون دائم درگیر پاسخگویی به ناله و نفرین مشترکان مثلاً عزیزشان نباشد خودشان را راحت کرده و لیست سیاه درست کرده اند...
    همه این کیبردفرسایی برای اون بود که بگم برای انتخاب مودم همه جوانب را باید واقع بینانه در نظر گرفت و صرفاً به خاطر شهرت برندها پول خود را در چاه آنها نریزید تا بعداً اعصاب و روانتان در کشاکش مشکلات فنی فرسوده نشود. در میان برندهایی هم که دوستان معرفی کردن TP-link از معدود نمونه هایی است که تقریباً در فهرست سیاه هیچکدام از خدمات دهندگان ای دی اس ال قرار ندارد و البته قیمت و خدمات پس از فروش نسبتاً منطقی هم دارد. در ماههای اخیر چندنفر از دوستانم که در این زمینه از من راهنمایی خواستند به توصیه من از مدلهای وایرلس سری جی و ان این برند خریداری کرده همگی تا به حال راضی بودن. یکی از مناسبترین انتخاب ها در این برند میتونه مدل وایرلس 8901 از سری G باشه که متوسط قیمت اون حدود 40 هزار تومان هستش. اگر چه که هر وقت یه برندی مورد توجه قرار می گیره و از اون استقبال می شه معمولاً جوگیر می شه و گند میزنه تو کیفیت و TP-Link هم تقریباً وقتش شده که یه گند این جوری بزنه!
    امیدوارم دوستان انتخابهای درست و «کم دردسری»! داشته باشند چون بعید می دونم که بشه «بی دردسر» زندگی کرد!
    Last edited by NetizeN; 29-12-2010 at 07:54.

15. 8 کاربر از NetizeN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •