تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 54 از 447 اولاول ... 44450515253545556575864104154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 531 به 540 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

اگه نباشه جاش خالی می مونه mghaffari49's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ممنون از جواب هاتون :-)
    خودم رفتم یه چیزی گرفتم حالا...
    Last edited by mghaffari49; 21-11-2011 at 22:20.

2. این کاربر از mghaffari49 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

ممنون از حواب هاتون
    خودم رفتم یه چیزی گرفتم حالا...
    حالا چی گرفتی؟

4. این کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mina_rbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

["]سلام دوستان. من دنبال مودم wireless از بین مدل های asus ویا zyxel می گردم. اول مدل zyxel p-660HW رو انتخاب کردم ولی شک دارم و فک می کنم مودم ها جدید تر تو همین مارک اومده... نمیدونم بهرحال...این مدل خوبی هست یا بهتر از این زیر 90 قیمت می تونم پیدا کنم؟؟
    خصوصیات zyxel p-660hw:
    • مودم ADSL2+ بی سیم
    • 4 پورت اترنت 100Mbps
    • دارای 2 آنتن 3DBI-5DBI
    • امکان استفاده بصورت بریج و روتر
    • پشتیبانی از چندین SSID در هر پورت
    • پشتیبانی از Vlan[/EMAIL]

می خوام فقط یه طبقه برد بده 30 مترم بده کافیه. البته مودم توی اتاق قرار می گیره و دورش دیوار هست. به یه pc و یه لپتاب و موبایل قراره سرویس بده...
    موضوع اینه که می خوام حتما asus یا zyxel باشه

somebody help meee....urgant!!!
    Last edited by mina_rbb; 21-11-2011 at 23:35.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mrm88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یک مودم ADSL وایرلس بگیرم،هدفم به اشتراک گذاشتن ADSL به لپ تاپ و گوشیمه(آیفون) این رو هم بگم هیچ مودمی ندارم(مودم قبلیم دار فانی رو وداع گفت) خوب راجب مشخصات خودم و انتظاراتم از مودم صحبت کنم: خونمون 150 متره میخوام تو خونه مشکلی نداشته باشم(از لحاظ برد) بودجه هم تا 100 تومن مشکلی نیست اونطور که فهمیدم میشه به استاندارد n هم فکر کرد،خودم قبلا یوزر تی پی لینک بودم(مدل غیر وایرلسش) اما تی پی لینک تو استفاده ی زیاد(که خوراک خودمه منظورم شبانه روزی وصل بودنه) داغ میکنه و هنگ میکنه،یکی از فامیلامون هم که بهترین مودم وایرلس تی پی لینک رو داره(وایرلس سری n) اون هم با مشکل داغ کردن و هنگ کردن روبروه! خلاصه میخوام کولینگ خوبی هم داشته باشه تا تو استفاده بیشتر از 5-6 ساعت هنگ نکنه!
    تو سایت چاره 2مدل دیدم از ایسوز یکی مدل DSL- N10 که وایرلس n با سرعت 150مگ به قیمت 78تومن با گارانتی پارس ارتباط و دیگری مدل DSL- N11 که اون هم وایرلس n با سرعت دوبرابر (300مگ) به قیمت 99تومن با گارانتی رهنمون فناوری اطلاعات میخواستم ببینم واسه کاربرد من همین مدل N10 جوابگوئه یا N11 بگیرم(تفاوت واسه من محسوسه یا نه؟) ارزشش رو داره؟
    اینطور که فهمیدم N10 مدل جدیدتری هست و با وجود یک آنتن قدرت 5db داره ولی N11 قدرت 2db داره! و البته با 2آنتن! علت اینکه گفتم N10 جدیدتره اینه که الان تو سایت ایسوز تو صفحه ی اصلی N10 رو زده ولی N11 نیست! تو هیستوری گوگل میشه N11 رو پیدا کرد! درسته اساتید؟ ممنون میشم راهنمایی کنید که در صورت مناسب بودن این 2مدل کدوم رو بگیرم(با توجه به نیاز و شرایطم) و خوب کدوم گارانتیش معتبرتره و اصلی؟ مرسی

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

مرسی.

به غیر از دو مدلی که نوشتین از مدل یا برند دیگه ای که این قابلیت رو داشته باشه هست؟
    شرمنده من مودم دیگه ای نمی شناسم.

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

سلام دوستان
    من میخوام یک مودم ADSL وایرلس بگیرم،هدفم به اشتراک گذاشتن ADSL به لپ تاپ و گوشیمه(آیفون) این رو هم بگم هیچ مودمی ندارم(مودم قبلیم دار فانی رو وداع گفت) خوب راجب مشخصات خودم و انتظاراتم از مودم صحبت کنم: خونمون 150 متره میخوام تو خونه مشکلی نداشته باشم(از لحاظ برد) بودجه هم تا 100 تومن مشکلی نیست اونطور که فهمیدم میشه به استاندارد n هم فکر کرد،خودم قبلا یوزر تی پی لینک بودم(مدل غیر وایرلسش) اما تی پی لینک تو استفاده ی زیاد(که خوراک خودمه منظورم شبانه روزی وصل بودنه) داغ میکنه و هنگ میکنه،یکی از فامیلامون هم که بهترین مودم وایرلس تی پی لینک رو داره(وایرلس سری n) اون هم با مشکل داغ کردن و هنگ کردن روبروه! خلاصه میخوام کولینگ خوبی هم داشته باشه تا تو استفاده بیشتر از 5-6 ساعت هنگ نکنه!
    تو سایت چاره 2مدل دیدم از ایسوز یکی مدل DSL- N10 که وایرلس n با سرعت 150مگ به قیمت 78تومن با گارانتی پارس ارتباط و دیگری مدل DSL- N11 که اون هم وایرلس n با سرعت دوبرابر (300مگ) به قیمت 99تومن با گارانتی رهنمون فناوری اطلاعات میخواستم ببینم واسه کاربرد من همین مدل N10 جوابگوئه یا N11 بگیرم(تفاوت واسه من محسوسه یا نه؟) ارزشش رو داره؟
    اینطور که فهمیدم N10 مدل جدیدتری هست و با وجود یک آنتن قدرت 5db داره ولی N11 قدرت 2db داره! و البته با 2آنتن! علت اینکه گفتم N10 جدیدتره اینه که الان تو سایت ایسوز تو صفحه ی اصلی N10 رو زده ولی N11 نیست! تو هیستوری گوگل میشه N11 رو پیدا کرد! درسته اساتید؟ ممنون میشم راهنمایی کنید که در صورت مناسب بودن این 2مدل کدوم رو بگیرم(با توجه به نیاز و شرایطم) و خوب کدوم گارانتیش معتبرتره و اصلی؟ مرسی
    بنظر من فرق مودم با آنتن 5dbi با 2 dbi در این موارد هست :
    1.اولی برد بیشتری میدهد ولی دومی پوشش بیشتری میدهد.(برای مثال نقاط کور کمتری دارد)
    2.اگه دقت کرده باشید هر چی سرعت مودم ها بالاتر میره ، تعداد آنتن ها بیشتر میشه.پس اینطوری میشه در نظر گرفت هر چه فاصله کمتر و گیرنده و فرستنده وایرلس (میتونه تعداد آنتن باشه) بیشتر باشه کیفیت بهتری در انتقال اطلاعات دارید.ضمنا توجه داشته باشید فاصله تو سرعت به شدت تاثیر گذار هست!

8. 4 کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mghaffari49's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

10. 2 کاربر از mghaffari49 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه saam_metal5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بلوچستان(تگزاس ایران)

پيش فرض کمک کمک

با سلام و خسته نباشید دوستان من دنبال یک مودم وایرلس توپ میگردم که بتونه دوتا واحد رو تو یک آپارتمان ساپورت کنه بیشتر از 100 تومن نمیخوام خرج کنم بنظر شما همچین مودمی گیر میاد؟؟با این قیمت؟؟اگه میدونین با این قیمت همچنین مودمی با این فرکانس گیر نمیاد پس نظرتون راجب این دوتا مودم چیه؟؟؟مودم ASUS DSL-N11 و D-Link 2750U کدوم یکی بهتره(فرکانس و کیفیت کدوم بهتره)یک چیزی میخوام که روز دوم 10 ساعت روشن باشه هنگ نکنه هرکسی این مودم هارو داشته لطفاً بگه در کل از مودم راضی بوده یا نه همچین بردی رو ساپورت میکنه یا نه...د رکل فرکانسشون در چه حدی هست
    راستی پایین ترین قیمت موجود در بازار رو هم میتونین بدین؟؟؟
    دوستان یکی نیست جواب منو بده؟؟؟؟من بین این دوتا مودم کدوم رو انتخاب کنم؟؟؟کدوم یکی میتونه محدوده بیشتری رو ساپورت کنه؟؟؟کیفیت کار کدوم بهتره؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام
    من یک سویچ وایرلس d-link dir600 دارم ولی خوب آنتن نمی دهد فکر کنم به خاطر تعداد دیوارها و ضخامت زیاد دیوار ها باشه می خواستم من را برای خرید یک سویچ وایرلس راهنمایی کنید که بتونه خوب آنتن دهد چه مدلی را پیشنهاد می کنید.
    متشکرم

داره خودمونی میشه sam_mk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام دوستان من یک مودم asus am602 دارم که خیلی هم ازش راضیم، شده باهاش 1 هفته هم کانکت بودم
    طبق تجربه خوشی که از asus دارم حالا میخوام مودم wirelles n-10 asus رو بگیرم ولی بعضی از رفقا که ازشون پرسجو میکردم گفتن linksys بهتره حالا میخوام دوستان نظر بدن که چی بخرم بهتره حدود 80 تومن پول میخوام خرج کنم مهمترین معیار برام اینه که مودم خر کار باشه مثل همین asus خودم 1 هفته روشن باشه در مرحله بعدی هم ظاهرش و اینکه مشکی باشه
    راستی یه سوالی برام پیش اومده نوع مودم توی سرعت دانلود تاثییری داره یا خیر؟
    Last edited by sam_mk; 24-11-2011 at 14:58.

کـاربـر بـاسـابـقـه AB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

دوستان یکی نیست جواب منو بده؟؟؟؟من بین این دوتا مودم کدوم رو انتخاب کنم؟؟؟کدوم یکی میتونه محدوده بیشتری رو ساپورت کنه؟؟؟کیفیت کار کدوم بهتره؟؟؟؟
    هر دو تاش خوبن ولی اگه تو تاپیک ها و فروم های دیگه هم یه نگاهی بندازی میبینی که استفاده کننده ها میگن سیگنال دی لینک یه کمی ضعیفتره.

با سلام
    من یک سویچ وایرلس d-link dir600 دارم ولی خوب آنتن نمی دهد فکر کنم به خاطر تعداد دیوارها و ضخامت زیاد دیوار ها باشه می خواستم من را برای خرید یک سویچ وایرلس راهنمایی کنید که بتونه خوب آنتن دهد چه مدلی را پیشنهاد می کنید.
    متشکرم
    اگه آنتنش قابل تعویضه بهتره یه آنتن بخرین.اگه نیست سقف بودجتون رو مشخص کنید تا دوستان راهنمایی کنن.

سلام دوستان من یک مودم asus am602 دارم که خیلی هم ازش راضیم، شده باهاش 1 هفته هم کانکت بودم
    طبق تجربه خوشی که از asus دارم حالا میخوام مودم wirelles n-10 asus رو بگیرم ولی بعضی از رفقا که ازشون پرسجو میکردم گفتن linksys بهتره حالا میخوام دوستان نظر بدن که چی بخرم بهتره حدود 80 تومن پول میخوام خرج کنم مهمترین معیار برام اینه که مودم خر کار باشه مثل همین asus خودم 1 هفته روشن باشه در مرحله بعدی هم ظاهرش و اینکه مشکی باشه
    راستی یه سوالی برام پیش اومده نوع مودم توی سرعت دانلود تاثییری داره یا خیر؟
    شما که مودم داری و راضی هستی بهتره یه روتر وایرلس بگیری و وصلش کنی به مودم.

لینک سیس خیلی خوبه ولی نه تو رنج های پایین.مدل های ارزون قیمتش (که اینجا فقط به خاطر مارکش دو برابر قیمت فروخته میشه) کیفیت چندانی ندارن.مثلا مدل های WAG-120N و WAG-160N مشکل Connection Drop و هنگ و سیگنال ضعیف دارن.بعضی آی اس پی ها هم مثل شاتل میگن با لینک سیس سازگار نیست.درسته اصلا ربطی نداره ولی تا بگی مودمم لینک سیسه میگن شرکت ما لینک سیس رو ساپورت نمیکنه.

تو این رنج مدل های RT-N13U از Asus و مدل TD-WR941ND از TP-Link توصیه میشه.اولی ظاهرش نسبت به دومی بهتره (آنتنش تو کاره) و یه پورت یو اس بی هم داره.دومی هم مزیتش سیگنال قوی تر (3 تا آنتن بیرونی داره) و پایداری بهتر هست.اگر هم مودم میخایی بگیری مدل RT-N10 Asus بگیر.

اینم در نظر داشته باشین که معمولا ساپورت نرم افزاری روترها توسط تیم های نرم افزاری که فیرم ویر های اوپن سورس منتشر میکنن خیلی خیلی بیشتر از مودم هست و ممکنه شما مشکلی داشته باشین(مثل کم بودن برد وایرلس یا هنگ مداوم و ...) و با این فیرم ویرها مشکلتون حل بشه.

نوع مودم هم تو سرعت دانلود تاثیری نداره(حداقل برای سرعت های ایران!)

موفق باشید.

15. 4 کاربر از AB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •