تبلیغات :
آی تی قیمت
دوربین مداربسته
لوازم جانبی موبایل
دستگاه جوجه کشی خانگی
زیرساخت مرکز داده
دستگاه جوجه کشی
ماشین آلات بسته بندی
جراحی زیبایی بینی
سیم و کابل
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 443 از 443 اولاول ... 343393433439440441442443
نمايش نتايج 4,421 به 4,421 از 4421

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

داره خودمونی میشه babriman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من می خوام یه مودمی بگیرم که باهاش بشه سرعت رو برای هر کاربر محدودیت گذاشت (کاری با ترافیک مصرفی ندارم) که مثلا کاربر A سرعتش 30 کیلوبایت باشه و کاربر B سرعتش 50 کیلوبایت باشه و فقط با مک آدرس بشه این‌کار رو کرد و به همین ترتیب (این کاربرا هم با وای‌فای وصل میشن به مودم). شنیدم که مودم‌های ایسوس در این زمینه خوبن و کلا مودم‌های خوبی داره
    من این سه تا رو دیدم با توجه به قیمت و بیش‌تر هم نمی‌تونم هزینه کنم ممنون میشم نظرتون رو بگید و اگه مدل‌های دیگه از همین برند و یا برند‌های دیگه که این قابلیت رو داشته باشن معرفی کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by babriman; 31-08-2017 at 00:53.

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

به اشتراک بگذارید

به اشتراک بگذارید

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •