تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 440 از 447 اولاول ... 340390430436437438439440441442443444 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,391 به 4,400 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

داره خودمونی میشه shahin_dictator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دوست عزیز من تقریبا همه مودم و روتر های موجود در بازار رو دارم و مدتی همشون رو استفاده کردم، همه مودم هایی رو که هم گفتین الان دارم و مدتی استفاده کردم برند D-Link به دلیل اینکه کمترین امکانات رو معمولا در مقابل قیمتی که پرداخت میکنین میده ، توصیه من همواره برند ایسوس بوده چون امکانات زیادی در مقابل قیمت داره از جمله : (منظورم مدل N14U هست)
    1. VPN Client
    2. 3G/4G پشتیبانی
    3. دانلود مستقیم فایل توسط خود مودم ب روی هارد یا فلش متصل شده به مودم
    3. کنترل پهنای باند برای تک تک کاربران
    4. قابلیت Loud Balance یعنی 2 تا اینترنت رو باهم جمع میکنه و به اشتراک میذاره (مثلا سرعت 4G و ای دی اس ال رو با هم جمع میکنه) اینها چند قابلیتی بودن که در مودم های رقیب با همین قیمت پیدا نمیشن اگه هم پیدا بشه همشون در یک دستگاه نیست.

2. این کاربر از shahin_dictator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

8970 مودم خیلی خوبی هست از همه نظر
    وایرلسش هم پوشش دهی و قدرت خوبی داره

اون کسی که میگه این برند خوبه اون برند خوب نیست .. دیده خودشو بیان میکنه
    دوست من درسته دیده خودم رو میگم ولی این دید رو با تجربه کسب کردم هر مدل مودم و روتری که بگین رو من استفاده کردم و این تجربه رو بدست آوردم

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوست عزیز من تقریبا همه مودم و روتر های موجود در بازار رو دارم و مدتی همشون رو استفاده کردم، همه مودم هایی رو که هم گفتین الان دارم و مدتی استفاده کردم برند D-Link به دلیل اینکه کمترین امکانات رو معمولا در مقابل قیمتی که پرداخت میکنین میده ، توصیه من همواره برند ایسوس بوده چون امکانات زیادی در مقابل قیمت داره از جمله : (منظورم مدل N14U هست)
    1. VPN Client
    2. 3G/4G پشتیبانی
    3. دانلود مستقیم فایل توسط خود مودم ب روی هارد یا فلش متصل شده به مودم
    3. کنترل پهنای باند برای تک تک کاربران
    4. قابلیت Loud Balance یعنی 2 تا اینترنت رو باهم جمع میکنه و به اشتراک میذاره (مثلا سرعت 4G و ای دی اس ال رو با هم جمع میکنه) اینها چند قابلیتی بودن که در مودم های رقیب با همین قیمت پیدا نمیشن اگه هم پیدا بشه همشون در یک دستگاه نیست.
    تاييد ميشه
    فوق العاده هست اين مودم
    مخصوصا ارزش خريد بالايي داره نسبت به قيمت

from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

داره خودمونی میشه lord Asghar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوست عزیز من تقریبا همه مودم و روتر های...
    ممنون از دوستان
    دوتا سوال
    1- پوشش وای فای ایسوس n14u در چه حده؟ (چون آنتناش 2 دسیبله می پرسم و بعضی جاها گفتن خیلی ضعیف تر از 2740 ه)
    2- 8970 چیپ برودکام داره ولی متاسفانه ایسوس نداره. به نظرتون پهنای باندی که برودکام میتونه بگیره بیشتر نیست؟

یه سوال دیگه
    داشتم بخش نظرات دیجی کالا رو درباره 8960 می خوندم خیلی از مشکل قطع و وصل wifi این مودم ناراضی بودن. اینا درسته؟
    Last edited by lord Asghar; 26-03-2017 at 02:15.

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ممنون از دوستان
    دوتا سوال
    1- پوشش وای فای ایسوس n14u در چه حده؟ (چون آنتناش 2 دسیبله می پرسم و بعضی جاها گفتن خیلی ضعیف تر از 2740 ه)
    2- 8970 چیپ برودکام داره ولی متاسفانه ایسوس نداره. به نظرتون پهنای باندی که برودکام میتونه بگیره بیشتر نیست؟

یه سوال دیگه
    داشتم بخش نظرات دیجی کالا رو درباره 8960 می خوندم خیلی از مشکل قطع و وصل wifi این مودم ناراضی بودن. اینا درسته؟
    من 8970 دارم و هم N14U هر دو با یک SNR متصل میشن ، ایسوس درسته برودکام نیست ولی کیفیت اتصال اصلا تفاوتی نداره.
    از لحاظ پوشش 8970 بهتره ولی اگه خونتون 200 متر به بالا نباشه مشکلی نخواهید داشت. من 8960 هم دارم من که مشکلی نه از لحاظ وای فای داشتم نه اتصال اونم مودم خوبیه. (من بازم میگم من متناسب با قیمت و امکانات میگم که ایسوس بهتره و گرنه تو بهتر بودن تی پی لینک و دی لینک شکی نیست.) ولی تو جایی که ایسوس و 8970 و 8960 SNR بالای 20 میدن مدل 2740U دی لینک SNR 12 میده(در شرایط یکسان). اینم مد نظر داشته باشین.

*من به دلیل یک تست پارسال تقریبا 60 عدد مودم و روتر با هر برند و مدلی تهیه کرده بودم.
    Last edited by shahin_dictator; 26-03-2017 at 17:11.

7. 2 کاربر از shahin_dictator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من 8970 دارم و هم N14U هر دو ...
    تشکر عزیز ممنون از راهنماییتون
    شما که 8970 و n14u رو با هم دارین میتونین مقایسشون کنین
    ضمنا مودم n12u_c1 از n14u بهتر نیست؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من 8970 دارم و هم N14U هر دو ...
    تشکر عزیز ممنون از راهنماییتون
    شما که 8970 و n14u رو با هم دارین میتونین مقایسشون کنین
    ضمنا مودم n12u_c1 از n14u بهتر نیست؟

10. این کاربر از lord Asghar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

مودم N12E دارای پورت USB نمی باشد (قیمتش حدودا 130 هزار تومن هست) ولی N14U دارای USB هست که باعث افزایش کارای مودم میشه (قیمت N14U حدود 155 هزار تومن)
    پس با توجه به اختلاف کم قیمت این دو مدل حتما N14U رو پیشنهاد میکنم ، چون بدون پورت USB از امکاناتی مهمی مانند Maste Download و 4G محروم میشین.
    8970 فقظ ار لحاظ آنتن دهی بهتر هست (قیمت حدود 220 هزار تومن) جز این هیچ قابلیتی نداره که مدل N14U نداشته باشه.
    در ضمن من دانگل E3372 هوآوی رو به 8970 وصل میکنم اصلا نمیشناسه (در نظرات دوستان در برخی سایت ها اشاره شده که بدون مشکل کار میکنه) ولی من هر کاری کردم تا امروز نتونستم بشناسونمش.
    ولی همون دانگل در مودم ایسوس بدون مشکل متصل میشه و بدون کم شدن سرعت اینترنت رو پخش میکنه.
    من ظاهر 8970 رو خیلی میپسندم ولی در کل هیچ مودمی از لحاظ امکانات فعلا رقیب ایسوس نیست.
    ایسوس در مقابل 155 هزار تومن امکاناتی رو میده که تی پی لینک در مودم هایش با قیمت 400 هزار به بالا میده.
    * تفاوت مدل N12U با N14U آنتن هاش هست که N12U آنتن هاش 5 دسی بل هست. (من مدل N12U رو ندارم )
    Last edited by shahin_dictator; 26-03-2017 at 20:48.

12. 2 کاربر از shahin_dictator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان اطلاعاتی از چیپ n12u c1 دارید که آیا با n14u یکی است یا خیر؟ برودکام است یا رلینک؟

14. این کاربر از lord Asghar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

16. این کاربر از shahin_dictator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •