تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 447 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadi4net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

بهتره برای انتخاب نوع مودم اول کاربردتون رو مشخص بفرمایید
    استاندارد IEEE 802.11n برای سرعت های بالا طراحی شده سرعتی که در ایران به کاربردهای خانگی ارائه نمی شود و در واقع بی مصرف باقی خواهد ماند!
    در مورد این مودم های linksys شایع هست که در زمان طولانی کارباهشون ، هنگ می کنند و مجددا باید روشن و خاموش شوند
    البته من یک سال پیش در این مورد تحقیق کردم این یک مشکل بسیار شایعی بود و در تمام تاپیک های خارجی این عیب ذکر شده بود
    خودم یک مودم Ausu WL-AM604g دارم که از اون راضی هستم و 24 ساعته بدون هیچ مشکلی روشن و مشغول به کار هست اما مدل های جدید Ausu رو دربارشون اطلاعی ندارم.
    این مدل نبود فکر کنم wag54g بود که با آپدیت فریمور حل می شد. در حال حاضر معتبرترین مارک بازار linksys هست که به علت اطلاع رسانی غلط جایگاه خودشو پیدا نکرده ، کاربران حرفه ای شبکه فقط می تونن فرق بین این مارک ها را تشخیص بدن ، isp ها , نصاب ها فقط به فکر منافع خودشو هستند و مارک هایی که براشون سود بیشتری داره رو معرفی می کنند.

1. لینکسیس
    2. ایسوس
    3. دی لینک

اگه نباشه جاش خالی می مونه DaRyUsH AkRaMi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

دوستان مودم وایرلس چی بگیرم
    تا 60 تومن
    isp من هم شاتله..
    مرسی

آخر فروم باز Lord007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام به همه.

میخوام یه مودم وایرلس بگیرم. چند تا سوال داشتم.

اول این که فرق مودم و اکسس پوینت چیه؟چون بهم گفتن وایرلس مودم نداره اکسس پوینته.

بعد هم من الان دیال اپ هستم میخواستم سرعت بالا مثل 512 و بالاتر داشته باشم که بتونم فایل های حجیم مثلا 700 مگ یا تا 1 گیگ رو دانلود کنم.

بردشم زیاد باشه.

چی پیشنهاد میکنید؟
    تا اونجایی که من می دونم اکسس پوینت یه دستگاه جداگانه ای هست که به مودم وصل میشه و شما می تونی اینترنت رو به صورت بی سیم همزمان روی چند دستگاه استفاده کنی.ولی مودم وایرلس که به تنهایی استفاده میشه فقط میتونه در هر لحظه با یک دستگاه در ارتباط باشه.
    چون برای دانلود سنگین می خوای فکر می کنم باید مودمی بگیری که یه مقادار گرون باشه و قطعی زیادی نداشته باشه.

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

تا اونجایی که من می دونم اکسس پوینت یه دستگاه جداگانه ای هست که به مودم وصل میشه و شما می تونی اینترنت رو به صورت بی سیم همزمان روی چند دستگاه استفاده کنی.ولی مودم وایرلس که به تنهایی استفاده میشه فقط میتونه در هر لحظه با یک دستگاه در ارتباط باشه.
    چون برای دانلود سنگین می خوای فکر می کنم باید مودمی بگیری که یه مقادار گرون باشه و قطعی زیادی نداشته باشه.
    دوست عزیز دلیلی نداره وقتی یه چیزی رو نمی دونی در موردش اطلاعات غلط به دیگران بدید.

مودم وایرلس ترکیب یک مودم + اکسیس پوینت و حداقل 10 تا دستگاه رو جواب میده ، مثلا wag120n میتونه 50 یوزر بیسیم رو همزمان ساپورت کنه که می گیم این ظرفیت اسمیه و به 10 تاش هم راضی هستیم.

هیچی مودم مارک معتبری قطعی و نواسان نداره ، حجم دانلود هم به سرویس دهنده و مسیر سرویس بستگی داره ولی اینو بدونید که مدل های سری g حداقل 2 مگا بایت (16000kbps)و سری N حداقل سرعتش 8 مگا بایت (64000kbps) تو شعاع 10 متر جواب میدن ، حال خودتون حساب کنید یه اینترنت 512kbps چقدر میتونه پهنای باند بیسیم این مودم ها رو پر کنه.

5. 10 کاربر از mohammadi4net بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Lord007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوست عزیز دلیلی نداره وقتی یه چیزی رو نمی دونی در موردش اطلاعات غلط به دیگران بدید.

مودم وایرلس ترکیب یک مودم + اکسیس پوینت و حداقل 10 تا دستگاه رو جواب میده ، مثلا wag120n میتونه 50 یوزر بیسیم رو همزمان ساپورت کنه که می گیم این ظرفیت اسمیه و به 10 تاش هم راضی هستیم.

هیچی مودم مارک معتبری قطعی و نواسان نداره ، حجم دانلود هم به سرویس دهنده و مسیر سرویس بستگی داره ولی اینو بدونید که مدل های سری g حداقل 2 مگا بایت (16000kbps)و سری N حداقل سرعتش 8 مگا بایت (64000kbps) تو شعاع 10 متر جواب میدن ، حال خودتون حساب کنید یه اینترنت 512kbps چقدر میتونه پهنای باند بیسیم این مودم ها رو پر کنه.
    مرسی از اطلاعاتتون.این دوست ما خیلی وقت بود این سوالو پرسیده بود.ولی کسی جواب نداده بود.از جمله خود شما.ظاهرا لاک غلط گیر بودن لذت بخش تر از جواب مستقیم دادنه.

7. 7 کاربر از Lord007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه citrus88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

با سلام خدمت همه ی اساتید

یه راهنمایی ازتون می خواستم

می خواستم بدونم برای 4 کیلومتر مسافت چه نوع وایرلسی باید بخرم؟

مکان وایرلس 12 متر بالای ساختمان 5 طبقه و مکان من بالای ساختمان 4 طبقه هستش

و در ضمن به غیر از آنتن چیز دیگه ای هم باید بخرم و قیمتشم بگین که دیگه معرکست

با تشکر از همه ی اساتید

9. این کاربر از citrus88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه javad 61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.من یه مودم وایرلس تا 70 تومان میخوام که گوشی ویو را که wifi سری n داره رو ساپورت کنه.لطفا بهترین مودم را معرفی کنید.
    در ضمن برای استفاده از اینترنت کامپیوتر روی گوشیم نیازی به کارت شبکه وایرلس که نیست و خود مودم وایرلس کافیه؟

11. این کاربر از javad 61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوستان:
    من سرویس Art 1 از شاتل دارم.
    در حال حاضر مودم Bilion دارم که خود شاتل میده،اما می خوام مودم وایرلسی بگیرم که هم وایرلس باشه و هم بشه با کابل USB و Lan به سیستمی که مودم وایرلس نداره متصل کرد.
    مودمی که خود شاتل میده و وایرلس هست مودم بی‌سیم 95.000 هست،پیشنهاد شما چیه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با سلام خدمت همه ی اساتید

یه راهنمایی ازتون می خواستم

می خواستم بدونم برای 4 کیلومتر مسافت چه نوع وایرلسی باید بخرم؟

مکان وایرلس 12 متر بالای ساختمان 5 طبقه و مکان من بالای ساختمان 4 طبقه هستش

و در ضمن به غیر از آنتن چیز دیگه ای هم باید بخرم و قیمتشم بگین که دیگه معرکست

با تشکر از همه ی اساتید
    برای بررسی اطلاعات بیشتری نیاز هست، نوع شبکه پوینت تو پوینت یا یک به چند ، طرف مقابل شما چه تجهیزات و در چه موقعیتیه ، سرعت و پینگ درخواستی شما چقدره یا بهتر بگم می خواین چه کاری با این شبکه انجام بدین و چقدر بودجه دارین.

---------- Post added at 08:45 AM ---------- Previous post was at 08:42 AM ----------

سلام.من یه مودم وایرلس تا 70 تومان میخوام که گوشی ویو را که wifi سری n داره رو ساپورت کنه.لطفا بهترین مودم را معرفی کنید.
    در ضمن برای استفاده از اینترنت کامپیوتر روی گوشیم نیازی به کارت شبکه وایرلس که نیست و خود مودم وایرلس کافیه؟
    انتخاب حرفه ای : linksys 120n
    گزینه های بعد asus , dlink

14. این کاربر از mohammadi4net بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من به یه مودم وایرلس نیاز دارم که اینترنت ADSL رو روی یه سیستم PC و لپ تاپ (wifi ) رو پوشش بده فاصله هم حدود 10 متر
    چه مدلی پیشنهاد می کنید
    و سوال دیگه اینکه تفاوتی بین wifi و اتصال PC هست ؟
    ممنون میشم جواب بدید ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •