تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 345 از 447 اولاول ... 245295335341342343344345346347348349355395445 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,441 به 3,450 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با 2750 تو ایده آل ترین حالت که میشه زمانی که کامپیوتر با کابل lan به مودم وصل شده سرعت كپی از کامپیوتر به فلش2 مگابایت بر ثانیه و سرعت کپی از فلش به کامپیوتر حدود 3.5 مگابایت بر ثانیه. البته اگه از طریق وایرلس این کارا انجام شه سرعت تا نصف هم كم ميشه. ولى برا ديدن فيلم تا 4mbps از طريق وايرلس به صورت روونن كاملا جواب ميده. البته اينن بگم با هارد این سرعتا خیلی کمتره و اگه مودم گرم باشه یا در حال انتقال اطلاعات به یه دستگاه دیگه باشه سرعتا از اینم کمتر میشه
    والا اون دوستمون با هردو مودم 2750u سفید و 8968 ورژن دو کلیپی با بیت ریت 11.6 مگابیت در ثانیه رو روون استریم کرد طبق گفته خودش و من فکر میکنم با توجه به سرعت کپی از فلش 4 مگابایت در ثانیه بشه فیلمی با حداکثر بیت ریت 8*4 مگابیت در ثانیه رو استریم کرد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    یه مودم واسه اینترنت میخوام که پورت usb داشته باشه و dlna رو هم ساپورت کنه. الان 2750 دارم اما dlna رو ساپورت نمی کنه و سرعت usb هم حدود 700Kb هستش!! یعنی هیچی!! دایما هم وایرلسش قطعی داره.
    قیمت خیلی مهم نیست اما دیگه از 300 - 400 بالاتر نره بهتره.
    مرسی از راهنماییتون.
    مودم خوب که به کارت بیاد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست. قیمتش حدود 420-430 بود تا قبل از عید.

3. این کاربر از cotgnx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه DragonVsPhoenix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

والا اون دوستمون با هردو مودم 2750u سفید و 8968 ورژن دو کلیپی با بیت ریت 11.6 مگابیت در ثانیه رو روون استریم کرد طبق گفته خودش و من فکر میکنم با توجه به سرعت کپی از فلش 4 مگابایت در ثانیه بشه فیلمی با حداکثر بیت ریت 8*4 مگابیت در ثانیه رو استریم کرد
    آره اگه با لپ تاپ بر کنار مودم وایستی میشه ولی من اکثر فیلمامو با موبایل از فاصله پنج متری يا بيشتر استریم میکنم و تو این شرایط نهایتش 4mbpsه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

آره اگه با لپ تاپ بر کنار مودم وایستی میشه ولی من اکثر فیلمامو با موبایل از فاصله پنج متری يا بيشتر استریم میکنم و تو این شرایط نهایتش 4mbpsه.
    پنج متر با مانع ؟؟ برو نزدیک مودم تست کن سرعت کپی از فلش رو

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

پنج متر با مانع ؟؟ برو نزدیک مودم تست کن سرعت کپی از فلش رو
    خب معلومه با مانع, تو زمین فوتبال زندگی نمیکنیم که! اگه سیگنال دهی خوب باشه با لپ تاپ سرعت خوندن از فلش نه هارد, 2.3 و سرعت نوشتن 1.3 میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

خب فرقشون اینکه پردازنده n55 قویتره که به خاطر همین امکانات نرم افزاری بیشتری داره (مثل قابلیت دانلود مستقل) و سرعت پورت usb بالاتری داره. عوضش 8980 ارزونتره و پورت LAN1000 داره. تا حالا هرکی n55 خریده راضی بوده ولی چون 8980 رو یه خورده سخت میشه پیداش کرد زیاد از وضعیتش اطلاع ندارم ولی نباید مودم بدی باشه.
    دیروز n55 رو گرفتم. به قیمت 435 تومن از بازار رضا. بماند که آپگرید firmware نیاز داشت و وقتی خودِ مودم خودشو آپدیت کرد، دیگه بالا نیومد و 3 -4 ساعت وقت گذاشتم تا بالاخره بالا اومد. مودم خوبی به نظر میاد. هنوز وقت نکردم خیلی تستش کنم. فقط یه نکته خیلی داره اذیتم میکنه و اونم اینکه من با 2750 وقتی کانکت می شدم، down stream تا 1.2 Mb بالا میرفت و سرعت دانلودم از یه سری سایتا مثل ورزش3 به 1.1 مگابایت میرسید. اما این n55 هیچوقت down stream ش بالاتر از 7616 نمیره و سرعت دانلودم حدکثر 900 کیلوبایته. این رو مخمه. دوستان ایده ای ندارید برا حل این مشکل؟

تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دیروز n55 رو گرفتم. به قیمت 435 تومن از بازار رضا. بماند که آپگرید firmware نیاز داشت و وقتی خودِ مودم خودشو آپدیت کرد، دیگه بالا نیومد و 3 -4 ساعت وقت گذاشتم تا بالاخره بالا اومد. مودم خوبی به نظر میاد. هنوز وقت نکردم خیلی تستش کنم. فقط یه نکته خیلی داره اذیتم میکنه و اونم اینکه من با 2750 وقتی کانکت می شدم، down stream تا 1.2 Mb بالا میرفت و سرعت دانلودم از یه سری سایتا مثل ورزش3 به 1.1 مگابایت میرسید. اما این n55 هیچوقت down stream ش بالاتر از 7616 نمیره و سرعت دانلودم حدکثر 900 کیلوبایته. این رو مخمه. دوستان ایده ای ندارید برا حل این مشکل؟
    اگه هنوز 2750 رو هنوز داری موارد زیر رو تو هر دوتا مودم چک کن ببین چه فرقی میکنن:
    SNR، Attenuation
    2750 چه رنگیه سفیده یا سیاه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

خب معلومه با مانع, تو زمین فوتبال زندگی نمیکنیم که! اگه سیگنال دهی خوب باشه با لپ تاپ سرعت خوندن از فلش نه هارد, 2.3 و سرعت نوشتن 1.3 میشه
    مثلا پذیرایی شما پنج متر طول نداره ؟؟ شاید نویز زیاده در اطرافتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

اگه هنوز 2750 رو هنوز داری موارد زیر رو تو هر دوتا مودم چک کن ببین چه فرقی میکنن:
    SNR، Attenuation
    2750 چه رنگیه سفیده یا سیاه؟
    2750 دیگه دستم نیست. الان خونه نیستم. اما وقتی رفتم خونه حتما این پارامترایی که گفتی رو چک میکنم. مگه snr به خط تلفن ارتباط نداره؟ قاعدتا بتید نوی هر دوتا مودم یه جور باشه دیگه؟ یا اینکه من اشتباه می کنم!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

2750 دیگه دستم نیست. الان خونه نیستم. اما وقتی رفتم خونه حتما این پارامترایی که گفتی رو چک میکنم. مگه snr به خط تلفن ارتباط نداره؟ قاعدتا بتید نوی هر دوتا مودم یه جور باشه دیگه؟ یا اینکه من اشتباه می کنم!
    به مودم هم بستگی داره کاملا
    چرا گذاشتی آپدیت بشه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •