تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 341 از 447 اولاول ... 241291331337338339340341342343344345351391441 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,401 به 3,410 از 4469

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس

اگه نباشه جاش خالی می مونه seyediali3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

دوستان ایا 8968 قابلیت usb و اینترنت سیم کارت خور رو داره ؟؟ و این چطوری کار میکنه ؟
    تو لینک زیر لیست مودم های usb 3g/4g که تست شده هست بقیه مودم ها هم شاید بشه شاید ....

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

میشه لطفا یه مودم خوب واسه خونه 120متری که عالی جواب بده معرفی کنید؟(تو اتاق که میذارم یه دستشویی ام میوفته وسط تا برسه به حال و پذیرایی)
    فکر کنم ضعیفترین مودم را هم اگه وسط خونه بگذاری راحت 120 متر را جواب میده. الان مودم d-link 2600 را برا خونه 170 متری وسط حونه گذاشتم خدا شاهد هست تموم خنه را بالای 60 آنتن داره! البته جاش هم خیلی مهمه خوب اشه

3. این کاربر از seyediali3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

مشکل . لپتاپ مودم را بصورت وایرلس پیدا میکنه اما پسورد وای فای رو میدیم لپتاب به مودم کانت نمیشه علتش چی میتونه باشه فقط روی یک لپتاپ اینطوریه بقیه لپتاپ و گوشی و تبلت ها باش مشکلی ندارن . فکر کنم فقط اون لپتاپ رو مودم تویه کانقیگش بلاک کرده باشه نظر تون چیه .البته مودم Dlink2750u سفید .
    بعضی وقتها باید بصورت Wps اتصال را برقرار کرد که معمولا برای لپ تاپ اینطوری. احتمالا اگه نشد باید به جای پسورد وایرلس پین کد را در لپتاپ وارد کنید که پشت مودمتون هست تو تظظیماتش هم هست

5. این کاربر از seyediali3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

فکر کنم ضعیفترین مودم را هم اگه وسط خونه بگذاری راحت 120 متر را جواب میده. الان مودم d-link 2600 را برا خونه 170 متری وسط حونه گذاشتم خدا شاهد هست تموم خنه را بالای 60 آنتن داره! البته جاش هم خیلی مهمه خوب اشه
    من قبلا برای ایشون هم توضیح دادم که یک مودم ضعیف به نسبت یک لپ تاپ خیلی قویتره و این متراژ و بیشترش هم جواب میده.من حالا نمیدونم مودم دیگه میخوان بخرن یا با این مودمی که خریدن مشکل دارن که اگر اینطوره لطفا آقا عارف بفرمایند که من یک سری موارد رو خدمتشون عرض کنم که مشکلشون حل بشه و از مودم نیست.احتمالا آنتن مودم درست نصب نشده یا تنظیمات مشکل داره یا از محل مودم هست اگر غیر از این بوده باشه من خودم مودم رو به قیمت خریدش میخرم خودمم میرم پرت میکنم از ساختمون بیرون
    Last edited by ArashMiniStar; 20-03-2014 at 14:15.

7. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

بعضی وقتها باید بصورت Wps اتصال را برقرار کرد که معمولا برای لپ تاپ اینطوری. احتمالا اگه نشد باید به جای پسورد وایرلس پین کد را در لپتاپ وارد کنید که پشت مودمتون هست تو تظظیماتش هم هست
    دوست گلم از اونجایی که بنده تو کار ه%ک و امنیت هستم و وایرلس های اطراف را کاملا -- کردم به همه پیشنهاد میکنم این نکات را در تنظیمات مودم رعایت کنند :
    1.WPS (یا QSS در تی پی لینک) را به هیچ وجه روشن نذارید که با روش reaver به راحتی قابل -- هست
    2.رمز گذاری رمز وایرلس روی wpa2 باشد
    3.رمز وایرلستون رو حداقل 10 رقم و متشکل از حروف ، اعداد حتی کاراکتر هایی مثل # بذارید که دیگه با روش دیکشنری هم نشه -- کرد یا ارزش -- برای -- نداشته باشد.
    4.یوزر و پسورد خود مودم هم عوض کنید و روی admin نباشد.به شخصه اکثر قربانیان را با همین یوزر و پسورد admin میتونم به مودمشون دسترسی پیدا کنم و به یوزر و پسورد ای دی اس ال / وایمکس دسترسی داشته باشم حتی میتونم با ریختن فریم ور مشکل دار مودمشون رو بریک یا از کار بندازم
    خلاصه موارد بالا در نظرتون باشه
    ضمنا سال نو رو هم پیشاپیش تبریک عرض میکنم
    Last edited by ArashMiniStar; 20-03-2014 at 14:14.

9. 3 کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

مشکل . لپتاپ مودم را بصورت وایرلس پیدا میکنه اما پسورد وای فای رو میدیم لپتاب به مودم کانت نمیشه علتش چی میتونه باشه فقط روی یک لپتاپ اینطوریه بقیه لپتاپ و گوشی و تبلت ها باش مشکلی ندارن . فکر کنم فقط اون لپتاپ رو مودم تویه کانقیگش بلاک کرده باشه نظر تون چیه .البته مودم Dlink2750u سفید .
    شا اگر در این مورد شک دارید و فکر میکنید بلاک کرده برین تو تنظیمات مودم وایرلستون بعد یه قسمتی داره به اسم مک آدرس فیلترینگ ببینید فعاله یا نه اگر فعاله آیا دستگاهی ثبت شده که بلاک بشه یا نه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من با 2600 کار کردم ! پوشش وایرلسش با توجه به اینکه آنتن داخلی داره موجب حیرتم شد

12. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

دوست گلم از اونجایی که بنده تو کار ه%ک و امنیت هستم و وایرلس های اطراف را کاملا -- کردم به همه پیشنهاد میکنم این نکات را در تنظیمات مودم رعایت کنند :
    1.WPS (یا QSS در تی پی لینک) را به هیچ وجه روشن نذارید که با روش reaver به راحتی قابل -- هست
    2.رمز گذاری رمز وایرلس روی wpa2 باشد
    3.رمز وایرلستون رو حداقل 10 رقم و متشکل از حروف ، اعداد حتی کاراکتر هایی مثل # بذارید که دیگه با روش دیکشنری هم نشه -- کرد یا ارزش -- برای -- نداشته باشد.
    4.یوزر و پسورد خود مودم هم عوض کنید و روی admin نباشد.به شخصه اکثر قربانیان را با همین یوزر و پسورد admin میتونم به مودمشون دسترسی پیدا کنم و به یوزر و پسورد ای دی اس ال / وایمکس دسترسی داشته باشم حتی میتونم با ریختن فریم ور مشکل دار مودمشون رو بریک یا از کار بندازم
    خلاصه موارد بالا در نظرتون باشه
    ضمنا سال نو رو هم پیشاپیش تبریک عرض میکنم
    دوست عزیز فکر کنم اشتباه متوجه شدید من خودم همهذاین کارها که گفتید فوت ابم اصلا این کارهای خیلی پیش پا افتادست!! الان روشهای -- نوین تری هم اومده.!
    من در پاسخ به اون دوست که گفتند با لپتاپ نمیتونن وصل شن گفتم wps راچک کن.

Sent from my A850

14. این کاربر از seyediali3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

دوست عزیز فکر کنم اشتباه متوجه شدید من خودم همهذاین کارها که گفتید فوت ابم اصلا این کارهای خیلی پیش پا افتادست!! الان روشهای -- نوین تری هم اومده.!
    من در پاسخ به اون دوست که گفتند با لپتاپ نمیتونن وصل شن گفتم wps راچک کن.

Sent from my A850
    بله عزیز روش هایی مثل فیک اکسس پوینت و از طریق دی ان اس وو هست ولی بنده که نخواستم آموزش ه$ک بئم یا اینجا که آشیانه نیست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

شما نبودین که پیام دادین به من واسه خرید مودم ؟؟
    عزیز شما به من پ.خ ندادین و بعد تو مسنجر با هم صحبت کردیم در مورد خرید مودم؟ قرار نشد بخرین مگه؟
    چرا بجون خودم اونو واسه خودم میخواستم دیروزم رفتم خریدم-الان با مودم وای فایم وصلم-مدل 8951 خریدم واسه خودم

این مودم رو واسه پسرداییم میخوام که ازم پرسید گفتم سوال میکنم بعد جواب رو بهت میگم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •