تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: مشکل با کارت صدا

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض مشکل با کارت صدا

سلام دوستان من هر بار که ویندوز عوض میکنم با کارت صدا مشکل دارم . تمام پارامترهاش شناسایی میشن فقط این کوفتی که توی عکسه شناسایی نمیشه و به همین خاطر Realtek هم موقع نصبش ارور میده ! چیکار باید کرد ؟

داره خودمونی میشه bardiya_em's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    TeHRaN JeLes

پيش فرض

سلام دوستان من هر بار که ویندوز عوض میکنم با کارت صدا مشکل دارم . تمام پارامترهاش شناسایی میشن فقط این کوفتی که توی عکسه شناسایی نمیشه و به همین خاطر Realtek هم موقع نصبش ارور میده ! چیکار باید کرد ؟
    سی دی درایور داری؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

آره عزیز ، این چه سوالیه که میپرسی ! مشکلم اینه که موقع نصب Realtek ارور میده :
    Realtek Installation Failure

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام
    شما با سی دی نصب میکنی؟
    با سی دی نصب نکن از اون device manager روی اون زرده کلیک راست کن بعد update driver بعد هم اینجوی نصب کن ببین چی میشه.
    موفق باشی.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

شما ببهترین کار اینه که بری تو وبسایت ریل تک و از اونجا آخرین درایور نرم افزاری کارت صدات رو دانلود کنی.

اگر درست نشد برید به وبسایت برند مادربردتون آخرین درایور کارت صداتون رو از اونجا دانلود کنید.

.........

شما وقتی ویندوز میریزید....اولین سی دی که بزارید برای نصب سی دی مادر برد باید باشه...بزارید رویه اتو ماتیک و خودش
    هم چیپست هم لن و هم کارت صدا رو پشت سر هم نصب میکنه.

در آغاز فعالیت WhiteCrow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

یه ویندوز دیگه نصب کن !!!
    احتمال میدم SP3 نصب میکنی (البت از اون نسخه های درپیت !!!)

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ویندوز SP2 هست مادربرد هم Gigabyte
    میگم که هربار تا حالا ویندوز نصبیدم همین مشکل بوده دفعات قبلی هم یادم نیست چجوری زیر سبیلی ردش کردم توی پوشه ی Audio سی دی مادربرد دو تا نرم افزار هست یکیش High Definition Audio Drive Package KB888111 و یکی هم پوشه نصب Realtek !!

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

تو قسمت درایور audio فولدر realtek فولدر MSHDQFE رو دارید ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

این راهنمایی های غلط چیه به این بنده خدا میکنید
    مشکل اصلا از ویندوز نیست !
    دوست عزیز اون بایاس مادربورد شما به مشکل خورده یه دوست عزیزی رفته انگولک کرده
    شما باطری روی مادربوردت رو بردار و سیستم رو روشن کن
    و وقتی وارد ویندوز شد سریع خاموش کن ( هیچی نمیشه نترس ) این دفعه باطری رو جا بنداز ) تنظیمات به حالت اول کارحونه ای در میاد . احتمالش هست یکی رفته انگولک کرده اون باایاس مادربورد رو و باعث شده که تنظیمات کارت صوتی روی مادربورد شما بهم بریزه . این خاموش و روشن کردن هم برای اینه که خازن ها و کلا قطعات دشارژ بشن و به حالت صفر در بیان و خاموش کردنش باعث صفر شدن میشه چون بعضی از مادربردها مقداری برق رو گیر میدن و امکان دیفالت کردن اونها نیست مگه این که دو سه بار مادربورد بدون باطری رو خاموش و روشن کنی مثل مادربورد خودم .
    ( وقتی که میگه چندبار ویندوز عوض کرده همین مشکل رو داره مشکل دیگه از ویندوز نیست اینو یه بچه 3 ساله هم میفهمه )
    ربطی هم به آپدیت کارت صوتیت نداره !
    همین مشکل سه بار برای من پیش اومده اون هم به خاطر این بود که میخواستم سیستم رو برای راه اندازی یک استودیو دستکاری کنم چندبار دیدمش اهمیت ندادم چون یک کارت صوت گرون قیمت روی سیستم بود و اصلا به کارت صوتی درپیت مادربورد کاری نداشتم ولی اون رو خاموش میکردم و از شرش راحت میشدم که بعضا گاهی پیش میومد موقع کار کردن با بایاس تنظیم کارت صوتی رو هم به هم میریختم. این یه مشکل ساده است . و خیلی راحت حل میشه

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ممنون
    فقط از لحاظ دستکاری بگم اصلا کسی نداشتم که بیاد و دستکاری سیستم کنه پس دستکاریه میتونه کار ویروس باشه ؟؟؟ درضمن یه سوال دیگه بعد از اینکه وارد ویندوز شدم همینجوری با کلید خود کیس خاموش کنم ؟ یا با پاور ؟ تجهیزات فقط از لحاظ سخت افزاری صفر میشن ؟ یعنی اطلاعات جایی نمیره ؟
    Last edited by *Ali*; 11-01-2010 at 21:19.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •