تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: راهنمایی جهت خرید دوربین فیلمبرداری (تا 350 تومن)

آخر فروم باز pourya_bo2pmc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا - ایساتیس (یزد)

13 راهنمایی جهت خرید دوربین فیلمبرداری (تا 350 تومن)

با سلام

میخواستم یه دوربین فیلمبرداری ( هندی کم ) تا قیمت 350 تومن بهم معرفی کنین

لطفا پیشنهاداتون در این رنج قیمت بهترینها باشه و امکانات خوبی داشته باشه

ممنون

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام

میخواستم یه دوربین فیلمبرداری ( هندی کم ) تا قیمت 350 تومن بهم معرفی کنین

لطفا پیشنهاداتون در این رنج قیمت بهترینها باشه و امکانات خوبی داشته باشه

ممنون
    مثل خیلی از دوستان دیگه، به شما هم میگم که برای یه دوربین خوب و باکیفیت باید بیشتر از 350 تومن بودجه بذاری ... مثلاً بری سمت 500 تومن .. دوربین یه وسیله عمریه و ارزشش رو داره که آدم قدری بیشتر بودجه بذاره .. با این حساب، اگه فکر می کنی با قدری صبر میتونی بودجه ات رو بالا ببری ، این کار رو بکن.

بهرحال سعی کن کارهای هارد دار رو پی بگیری ... سونی و پاناسونیک و Canon هم مارکهایی هستن که میتونی دنبال کنی.. مثلاً ُSR47 سونی.

3. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا - ایساتیس (یزد)

پيش فرض

نظر شما در مورد

1- JVC GZ-MG630
    2- Sony DCR-SR47

1- اگه قیمت هر کدومشونو دارین بهم بگین
    2- کلا نظرتون نسبت به ابن دو مدل چیه ( فکر کنم در رنج قیمتی که میخوام باشه ) 
    3- آیا به نظر شما اگه این دو مدل دوربینهای خوب و کار راه اندازی هستن برای کسی که نمیخواد حالا حرفه ای و زیاد عکس و فیلم بگیره لزومی داره بیشتر هزینه کنه ؟
    4- مدلهای دیگه ای اگه در نظرتون بود با قیمتش حتما بهم معرفی کنین روشون 100 درصد فکر میکنم

و در پایان ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا - ایساتیس (یزد)

پيش فرض

نظر شما در مورد

1- JVC GZ-MG630
    2- Sony DCR-SR47

3- آیا به نظر شما اگه این دو مدل دوربینهای خوب و کار راه اندازی هستن برای کسی که نمیخواد حالا حرفه ای و زیاد عکس و فیلم بگیره لزومی داره بیشتر هزینه کنه ؟
    4- مدلهای دیگه ای اگه در نظرتون بود با قیمتش حتما بهم معرفی کنین روشون 100 درصد فکر میکنم

و در پایان ممنون

دوستان جواب 

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نظر شما در مورد

1- JVC GZ-MG630
    2- Sony DCR-SR47

و در پایان ممنون
    1. قیمت اون jvc باید 350 تومن باشه و قیمت اون سونی حدود 400 تومن... (سعی کن حتماً برای خرید به نمایندگی ها مراجعه کنی) ...

2. از کیفیت اون مدل jvc قدری بیشتر تعریف شده .. هر دو گزینه های خوبی هستند.

3. به نظر من برای اینکه یه نفر بخواد برای فیلمبرداری از مراسم خانوادگی (تولد و مسافرت و..) مثلاً تا 10 سال دیگه نیاز به دوربین نداشته باشی، بودجه 500 تومن مناسب تره ... اما خب به این معنی نیست که با بودجه پایین تر گزینه های مزخرف گیرمون میاد ... نخیر - باز هم گزینه های خوب موجوده ... صرفاً دارم توصیه و ترجیح رو ذکر می کنم.

4. کارای Canon اگه گیر بیان، از اونها هم خیلی تعریف شده در دامنه قیمت زیر 400 تومن.

* من روزی فقط یکبار آنلاین میشم برای پاسخ پستها؛ در نتیجه عذر میخوام اگه جوابتون به تاخیر میفته.

7. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا - ایساتیس (یزد)

پيش فرض

ممنون بین این دو گزینه کدوم رو شما پیشنهاد میدین سونی یا جی وی سی ؟

من لینک مقایسش رو واستون میگذارم من زیاد از بحثهای فنیش سر در نمیارم شما یه نگاهی بندازین و به قول معروف خودتونو جا من بگذارین و اگه شما بودین کدومش ؟ مقایسه خوبیه 

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
      نمیدونم چرا آدرس سایت رو خط چین میگذاره شما دیجی کالا دات کام( digikala ) بجای خط چینه قرار بدین
    Last edited by pourya_bo2pmc; 10-01-2010 at 20:12. دليل: تصحیح لینک

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض سلام به همگی

از دوستان گرامی ضمن خسته نباشید خواهش میکنم بهترین دوربینی که تو این تایپیک اکثرا روش توافق دارید و امکاناتش خوبه و هارد دار است و قیمتش هم بین 300 تا 500 تومانه رو بهم معرفی کنید . آخه این تایپیک خیلی صفحه هاش زیاد شده با این اینترنت بیخود هم که نمیشه بگردی.
    ممنون میشم اگه سه چهار تاشونو که تو قیمت های مختلف هستند با کمی توضیح بنویسید.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

از دوستان گرامی ضمن خسته نباشید خواهش میکنم بهترین دوربینی که تو این تایپیک اکثرا روش توافق دارید و امکاناتش خوبه و هارد دار است و قیمتش هم بین 300 تا 500 تومانه رو بهم معرفی کنید . آخه این تایپیک خیلی صفحه هاش زیاد شده با این اینترنت بیخود هم که نمیشه بگردی.
    ممنون میشم اگه سه چهار تاشونو که تو قیمت های مختلف هستند با کمی توضیح بنویسید.
    همین دو مدلی که داریم با دوستمون بحث اش رو می کنیم مدنظر قرار بده ... بالاتر از 500 تومن اگه بخوای پاناسونیک کارای باکیفیتی داره (SDR-H بخصوص)
    ممنون بین این دو گزینه کدوم رو شما پیشنهاد میدین سونی یا جی وی سی ؟

من لینک مقایسش رو واستون میگذارم من زیاد از بحثهای فنیش سر در نمیارم شما یه نگاهی بندازین و به قول معروف خودتونو جا من بگذارین و اگه شما بودین کدومش ؟ مقایسه خوبیه 

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
      نمیدونم چرا آدرس سایت رو خط چین میگذاره شما دیجی کالا دات کام( digikala ) بجای خط چینه قرار بدین
    من اون مدل JVC رو بیشتر می پسندم .. حسگر بزرگتر داره، فلاش داره و ضمناً کارت حافظه ای که میخوره SD هستش که همه دارن ... با این حال تاکید می کنم که تفاوت اینها اندکه و هر دو گزینه های خوبی هستند.

علت حذف لینک ها هم سیستم اتوماتیک فوروم هستش که بعضی واژه ها رو فیل*تر می کنه .. اسم این فروشگاه آنلاین هم ظاهراً یکی از این موارده.

11. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا - ایساتیس (یزد)

پيش فرض

این هارد 60 گیگ که روی دوربین هست نباید جداگانه بخریم ؟

تفاوت زوم اپتیکال و دیجیتال چیه چون من معنی و مفهومشون رو نمیدونم که تفاوتشون رو متوجه بشم ؟

آیا این فاکتور یعنی زوم ( حالا چه اپتیکال چه دیجیتال ) فاکتور خیلی مهمی هستش که تو انتخاب تاثیر گذار باشه آخه دوربینه ی سونی تو این لحاظ تقریبا دو برابره ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این هارد 60 گیگ که روی دوربین هست نباید جداگانه بخریم ؟

تفاوت زوم اپتیکال و دیجیتال چیه چون من معنی و مفهومشون رو نمیدونم که تفاوتشون رو متوجه بشم ؟

آیا این فاکتور یعنی زوم ( حالا چه اپتیکال چه دیجیتال ) فاکتور خیلی مهمی هستش که تو انتخاب تاثیر گذار باشه آخه دوربینه ی سونی تو این لحاظ تقریبا دو برابره ؟
    هارد روی دستگاه هستش ... یا در واقع "توی دستگاه" هستش! ... نیازی به خرید قطعه اضافی نداری ... هر وقت خواستی فیلمها رو روی دیسک رایت کنی، دوربین رو وصل می کنی به PC و به نرم افزارهای موجود (هم همراه دوربین هست و هم نرم افزار های جداگانه موجوده) یه dvd واسه خودت می سازی ..

//

زوم اپتیکال مثل اینه که شما با یه دوربین شکاری یا تلکسوپ فرضاً کار کنی؛ یعنی وقتی زوم می کنی، بحث عدسی و لنز و نور هستش و انگار که شما داری فیزیکی به سوژه نزدیک میشی ... اما زوم دیجیتال مثل اینه که توی کامپیوترت یه عکس رو تماشا داری می کنی بعد بخوای روش زوم کنی..

فرق اینا در کیفیته : زوم اپتیکال باعث افت کیفیت نمیشه ... زوم دیجیتال طبیعتاً باعث افت کیفیت میشه ... بنابراین اینکه کمپانی ها مثلاً اعلام می کنن که 500x زوم دیجیتال، فقط یه ابزار تبلیغاتیه .. اصلاً تو بگو 1000x وقتی با هر درجه زوم دیجیتال کیفیت داره میاد پایین ، ارزشی نداره .

//

طبیعتاً هر فاکتوری همونقدر مهمه که نیاز شما باشه .. واسه مصارف مرسوم و خانوادگی زوم اون یکی هم کافیه .. حالا سونی خواسته بترکونه و روی زومش مانور بیشتری بده، خوش بحالش .. اگه هم یه نفر نیاز به اون زوم داره، مثلاً میخواد فیلمهای زیادی در خارج از منزل یا هر شرایطی که نمی تونه به سوژه نزدیک بشه بگیره شاید هم واقعاً یه مزیت باشه ..

14. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •