تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 67 از 67

نام تاپيک: مراحل ثبت شركت و توضیحات مربوطه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

بله درسته [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ابتدا خیلی سخت نیست ولی به مرحله مالیات که برسه .......

در آغاز فعالیت آماج's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض ثبت شرکت sabtviona

ثبت شرکت هزینه داره مالیات داره و موارد دیگه اما زمانی که شرکت شما بزرگ شده باشه برای قراداداش نیاز به کد اقتصادی و... باشه یا تو مناقصه و از این جور چیزا شرکت کنه نیاز به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست تو یک جایی خوندم -------------- داشتن شرکت از اعتبارات تا برند ها کسی که درامد نداشته باشه شرکت هم ثبت نمیکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دوست عزیز برای ثبت نام تجاری هم می تونید راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

به----نام‌--خــــــد-ا
    سلام .
    جایز دونستم ، مراحل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو در یک تاپیک در این انجمن و در این فروم قرار بدم .

مراحل ثبت شركت

1- استعلام نام از اداره ثبت(اعلام4نام پیشنهادی) + واریز نمودن هزینه
    2- تنظیم اساسنامه و اظهارنامه و اوراق ثبتی شرکت
    3- برابر اصل کردن کپی شناسنامه و کارت ملی
    4- اخذ مجوز از ادارات و مراجع دولتی در صورت لزوم
    5- معرفی از ثبت به یکی ار بانکهای عامل درشهرستان جهت افتتاح حساب بانکی (یک نسخه از اساسنامه و کپی شناسنامه و کارت ملی سهامداران و بازرسین نیاز است)
    6- تهیه پیش نویس آگهی تأسیس شرکت توسط اداره ثبت
    7- محاسبه هزینه آگهی روزنامه خبر جنوب توسط حسابداری ثبت و واریز مبلغ آن به حساب روزنامه در بانک صادرات مرکزی
    8- تایپ پیش نویس آگهی تأسیس شرکت و 12 عدد کپی از آن
    9- گرفتن فیش هزینه ثبتی شرکت از حسابداری ثبت اسناد و واریز نمودن در بانک ملی شعبه بلوار مطهری
    10- مراجعه به اداره ارشاد اسلامی جهت تأییدآگهی تأسیس بمنظور چاپ در روزنامه
    11- مراجعه به واحد ثبت شرکتها جهت انجام مراحل ثبتی
    12- مراجعه به اداره پست بمنظور محاسبه هزینه آگهی روزنامه رسمی و ارسال مدارک

* ممکن است ، موارد بالایی در بعضی مناطق کشور در برخی موارد ، تفاوت‌هایی داشته باشند .

توضیحات

محتوای مخفی:  

1. دريافت مجوزهاي لازم
    2. تعيين نام
    3. دريافت اوراق و مدارك شركت در شرف تأسيس به شرح بندهاي الف يا ب قسمت 1 ( بر حسب نوع شركت) و بررسي آنها توسط كارشناس واحد ثبت .
    4. پس از اطمينان از تكميل مدارك و رفع نواقص احتمالي ، شركت در دفتر ثبت شركتها به ثبت مي رسد و مراتب ثبت شركت به مبادي ذيربط از جمله روزنامه رسمي كشور اعلام مي گردد .

• تبصره : ثبت شركت در واحد ثبت شركتها پس از قطعيت تعيين نام يك روزه انجام مي گردد .
      تذكر : در صورتيكه با توجه به موضوع شركت ثبت آن منوط به اخذ مجوزهاي لازم از ديگر مراجع ذيصلاح مانند هواپيمايي كشوري يا ديگر مراجع مربوطه باشد مجوز آن قبلاً بايد اخذ و به واحد ثبت ارائه گردد .

الف – مدارك لازم براي ثبت شعبه
    1. آگهي روزنامه رسمي مبني بر تصويب تأسيس شعبه
    2. تصوير مصدق اساسنامه شركت يك نسخه
    3. تصوير مصدق اظهارنامه شركت يك نسخه
    4. تصوير مصدق آگهي تأسيس شركت يك نسخه
    5. معرفي كتبي مدير شعبه توسط هيئت مديره شركت
    6. ارائه مجوز فعاليت اقتصادي
    7. ارائه فيش پرداخت حق الثبت

• تذكر : تصوير مدارك مذكور توسط مرجع ثبت شركتهاي محل برابر با اصل مي گردد .

ثبت شعبه يا نمايندگي شركت خارجي
    مدارك لازم براي ثبت شعبه يا نمايندگي شركتها و مؤسسات خارجي

الف – دو نسخه اظهارنامه ثبت شعبه و نمايندگي شركت خارجي كه به زبان فارسي تكميل شده و به امضاء نماينده داراي اختيار شركت و يا وكيل او رسيده باشد .
    ب – اختيار نامه نماينده شركت يا مؤسسه در ايران كه قانوني بودن و اعتبار آن به تأييد نمايندگي جمهوري اسلامي ايران در آن كشور رسيده باشد لازم به ذكر است كه مديران و نمايندگاني كه اختيارنامه به نام آن صادر شده بايد در ذيل آن قبول سمت نموده و چنانچه اختيارنامه مزبور به زبان بيگانه صادر شده باشد علاوه بر اصل تأييد شده ، ترجمه رسمي آن هم ضميمه باشد .
    ج- تصوير مصدق سند ثبت شركت يا مؤسسه در كشور اصلي كه به تأييد نمايندگي جمهوري اسلامي ايران در آن كشور رسيده و به زبان فارسي ترجمه رسمي شده باشد .
    د- يك نسخه تصوير مصدق اساسنامه شركت يا مؤسسه در كشور اصلي كه به تأييد نمايندگي جمهوري اسلامي ايران در آن كشور رسيده و به زبان فارسي ترجمه رسمي شده باشد .
    ﻫ - تصوير مجوز فعاليت اقتصادي به نام شعبه يا نمايندگي شركت يا مؤسسه كه توسط سازمان صادر شده باشد . ( پس از ارائه كليه مدارك ، شعبه يا نمايندگي شركت خارجي براي اخذ مجوز معرفي خواهد شد)
    و- تصوير صفحه اول شناسنامه يا تصوير صفحات گذرنامه نمايندگان داراي اختيار شركت .
    ز- اصل يا تصوير مصدق وكالتنامه در صورتي كه اظهارنامه توسط وكيل نماينده داراي اختيار شركت تكميل شده باشد .
    ح- پرداخت هزينه هاي مربوط به ثبت شعبه يا نمايندگي شركت خارجي .
    ط- هرگاه طبق قوانين يا عرف تجاري كشور اصلي و يا اساسنامه شركت ، انتشار بيلان مالي شركت مقرر شده باشد يك نسخه از آخرين بيلان مالي با ترجمه رسمي آن ارائه شود .

• تذكر : مدارك ابرازي حتي الامكان بايد تايپ شود چنانچه اوراق بصورت دست نويس تهيه شده باشند بايد با خط خوش و خوانا ، بدون قلم خوردگي يا لاك گرفتن و با قلم واحد تنظيم گردد .

ثبت دفاتر بازرگاني
    مدارك لازم

الف – اظهارنامه ثبت نام در دفاتر بازرگاني 2 نسخه
    ب- تصوير شناسنامه بازرگان يا گذرنامه اتباع خارجي ( در صورتيكه متقاضي شخص حقيقي باشد )
    ج- پلمپ دفاتر تجارتي ( شامل دفتر روزنامه و كل ) در سال جاري
    د- فتوكپي آگهي تأسيس شركت و آخرين تغييرات آن ( در صورتي كه متقاضي شخص حقوقي باشد )
    ﻫ - مجوز فعاليت اقتصادي صادره از سازمان
    و- فيش پرداخت حق الثبت
    ز- در صورتي كه امور ثبت توسط وكيل صورت مي گيرد ارائه وكالتنامه رسمي ضروري است
    ثبت مؤسسات غير تجاري
    مدارك لازم
    الف – تقاضانامه ثبت مؤسسات غير تجاري 2 برگ
    ب- اساسنامه 2 نسخه
    ج- صورتجلسه مؤسسين 2 نسخه
    د- تصوير شناسنامه شركاء
    ﻫ- ارائه مجوزهاي لازم از مراجع ذيصلاح (در صورت لزوم)
    و- ارائه فيش پرداخت هزينه هاي حق الثبت
    ز- ارائه مجوز فعاليت صادره از سازمان
    ح- ارائه وكالتنامه رسمي از طرف وكيل قانوني مؤسسه در شرف تأسيس (در صورتي كه امور مربوط به ثبت مؤسسه توسط وكيل پيگيري مي شود)
    یک نکته بسیار مهم در زمان ثبت شرکت هست که قوانین ثبت شرکت و روش اون چند وقت یک بار تغییراتی میکنن که بهتر هست مطالب به روز تر مطالعه بشه

5. این کاربر از koonkori بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام
    من تجربه بدی از این شرکت های ثبت دارم خواستم با دوستان به اشتراک بزارم تا دیگران هم برای ثبت شرکت با مشکل من روبه رو نشند.
    من به موسسه ثبت شرکت ملاصدار مراجعه کردم و قبل از گرفتن پول خیلی مودب بودند و گفتند که تمام مجوزهای لازم رو برای من خیلی سریع می گیرند. بعد از سادگی من سو استفاده کردند و توی قرارداد نوشتند مجوزهای موضوعی. بعد از دادن پول دردسرها شروع شد. هر روز بهانه ای می گرفتند و بسیار هم بی ادبانه صحبت می کردند. آدمهای ثبت ملاصدرا هم زود زود عوض میشن و هر روز هم با یکی باید سرو کله بزنید. بعد هم به من گفتند که صحبت های شفاهی هم اصلا قبول نیست و ثبت ملاصدرا فقط کارهای بسیار معمول رو انجام می ده. وقتی ازشون خواستم که نفری رو که با من قرارداد بسته بیارن، با بی ادبی بسیار گفتند که به تو ربطی نداره که کی قرارداد بسته، اگه راست می گی پیداش کن. بعد هم زدند زیر خنده و گفتند اگه می خواهی میتونی 20 درصد پولت و رو بگیری. خواستم با مدیر داخلتیشون آقای شایان یا مدیر عاملشون آقای غلامی صحبت کنم باز هم با ادبی گفتند که این آقاییون حرفی ندارند که با شما بزنند. این هم از جریان ثبت شرکت من و موسسه ثبت شرکت ملاصدرا
    چند روز پیش تبلیغات ثبت ملاصدرا رو از تلوزیون دیدم. با خودم گفتم که ممکنه افراد دیگری هم دچار این مشکل بشن و بهتره این موضوع رو بگم شاید بتونه آگاهی بده.
    پیشنهاد شخصی من اینه که تا جایی که می تونید خودتون کارهای ثبت شرکت رو انجام بدید.

7. این کاربر از arta13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sirerfankarimian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام دوستام من شرکتم بعد از 2 ماه ثبت شد البته اینم بگم کارم را دادم به یه شرکتی که کارش ثبت شرکتهاست .. رفتم اداره ثبت شرکت هاا و اوکی کردم یک برگه A5 هم بهم دادند و گفتند مال اداره دارایی و مالیات هست !!! حالا باید چکار کنم برم اداره دارایی یا اداره مالیات ؟؟؟ یا برای روزنامه باید اقدام کنم ؟؟؟

روزنامه ای که قراره من توش ثبت کنم عصر اصفهانه !!! نمیدونم به کجا مراجعه کنم ... ؟؟
    بعد از اینکه شرکتم ثبت شد باید تو روزنامه آگهی بدم؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض ثبت شرکت

سلام
    من تجربه بدی از این شرکت های ثبت دارم خواستم با دوستان به اشتراک بزارم تا دیگران هم برای ثبت شرکت با مشکل من روبه رو نشند.
    من به موسسه ثبت شرکت ملاصدار مراجعه کردم و قبل از گرفتن پول خیلی مودب بودند و گفتند که تمام مجوزهای لازم رو برای من خیلی سریع می گیرند. بعد از سادگی من سو استفاده کردند و توی قرارداد نوشتند مجوزهای موضوعی. بعد از دادن پول دردسرها شروع شد. هر روز بهانه ای می گرفتند و بسیار هم بی ادبانه صحبت می کردند. آدمهای ثبت ملاصدرا هم زود زود عوض میشن و هر روز هم با یکی باید سرو کله بزنید. بعد هم به من گفتند که صحبت های شفاهی هم اصلا قبول نیست و ثبت ملاصدرا فقط کارهای بسیار معمول رو انجام می ده. وقتی ازشون خواستم که نفری رو که با من قرارداد بسته بیارن، با بی ادبی بسیار گفتند که به تو ربطی نداره که کی قرارداد بسته، اگه راست می گی پیداش کن. بعد هم زدند زیر خنده و گفتند اگه می خواهی میتونی 20 درصد پولت و رو بگیری. خواستم با مدیر داخلتیشون آقای شایان یا مدیر عاملشون آقای غلامی صحبت کنم باز هم با ادبی گفتند که این آقاییون حرفی ندارند که با شما بزنند. این هم از جریان ثبت شرکت من و موسسه ثبت شرکت ملاصدرا
    چند روز پیش تبلیغات ثبت ملاصدرا رو از تلوزیون دیدم. با خودم گفتم که ممکنه افراد دیگری هم دچار این مشکل بشن و بهتره این موضوع رو بگم شاید بتونه آگاهی بده.
    پیشنهاد شخصی من اینه که تا جایی که می تونید خودتون کارهای ثبت شرکت رو انجام بدید.
    خیلی ممنون از اطلاع رسانی.
    البته باید بگم تجربه آدم ها متفاوت هست شاید همه شرکت های ثبتی یک جور نباشن بهتر هست که قبل از انجام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب تحقیق کرد. من دیدم بعضی از این شرکت ها شخصی که قرار داد مینویسه رو میفرستند دفتر شما .
    چون کاری هست که مراحل کاری زیادی داره مشکلات هم زیاد داره.

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •