تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 67

نام تاپيک: مراحل ثبت شركت و توضیحات مربوطه

آخر فروم باز قاهر - Gahir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بعدم به نظر من اولش با مداد بنویس ببر نشونشون بده اگه اکی بود خودکاریش کن چون خیلی گیر میدن هی باید بری صفحه اولشو بخری که هر دفعه حدود 100 تومن میگیرن

نه ولی بیشوخی ! ... برای نوشتن همین اظهار نامه و ... بهتره که با فونت زیبا ، خوانا ، دقیق و تمیز ، توسط رایانه (Word) نوشته و ویرایش و چاپ بشه ! ... به این مورد هم گیر میدن !
    اگه دست خطی میفرستید ، باید خط طرف خوانا باشه و قشنگ ! که بهتره این کار رو نکنین ! چون برای بهانه تراشی به این مورد گیر سه پیچ میدن !!!!

همون بهتر ، برید که اوراق نوشتاری مانند اساسنامه و اظهار نامه و ... رو تایپ شده با فونت Nazanin ! بدید تا اینکه دست مسئولین بهانه ندید .
    Last edited by قاهر - Gahir; 09-01-2010 at 14:46.

2. این کاربر از قاهر - Gahir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ghanari_ghermez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    توي آسمون آبي

پيش فرض

محل شرکت چی؟ نمی خواد مشخص کنی که کجاست؟ من می خوام فقط ثبت کنم و نمی خوام به طور فیزیکی کار کنم
    البتنه واسه پرداخت آنلاین سایت نیاز دارم اینو

4. این کاربر از ghanari_ghermez بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز moslem.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

محل شرکت چی؟ نمی خواد مشخص کنی که کجاست؟
    نه نیازی نیست

6. این کاربر از moslem.b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

محل شرکت چی؟ نمی خواد مشخص کنی که کجاست؟ من می خوام فقط ثبت کنم و نمی خوام به طور فیزیکی کار کنم
    البتنه واسه پرداخت آنلاین سایت نیاز دارم اینو
    والا چه عرض کنم ! بی مکان کمی سخته ! ولی ممکنه !

خب شما ثبتش کردی ... مگه کارت بعد از ثبت چی هست و چی میتونه باشه که بخوای مالیتات و اینجور چیزا رو با درآمدهای خودت پرداخت کنی ! ؟ یعنی چه نوع شرکتی میخوای بزنی که نیازی به مکان فیزیکی و کار کردن فیزیکی نداره ؟

اونی که من در نظر دارم و داشتم (به غیر از کافی نت) این بود که یه محل دنجی توی یک مکانی از شهر اجاره کنم (یا اگه قدرتش رو داشتم بخرم) و اسمش رو بذارم شرکت فلانی ! ... یا مثل همین فروم ، کارهای اینترنتی و خرید و فروش کالای اینترنتی و اینجور چیزا توش باشه و ... که با این کار هم آدرس فیزیکی ( حقیقی ) شرکت مشخص بشه و هم فضا ، فضای کاری مخصوصی باشه ...

دوستان عزیز ، دوستمون سوال خیلی خوبی کردن ، لطفا به ایشون یک جواب مفصل بدید ، والا من خودمم توی اینکار تازه کارم !

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

مسلم جون ، پس چجوری میشه ! ؟ ... کارش رو میگم ! ؟

داره خودمونی میشه ghanari_ghermez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    توي آسمون آبي

پيش فرض

من می خوام اینترنتی کار کنم ، مثلا فروش بعضی سرویس ها که اصلا کلا اینرنتی هست و فیزیکی کاربردی نداره
    مثلا الان بانک سامان برای اینکه درگاه داشته باشی باید حتما شرکت ثبت کرده باشی

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من می خوام اینترنتی کار کنم ، مثلا فروش بعضی سرویس ها که اصلا کلا اینرنتی هست و فیزیکی کاربردی نداره
    مثلا الان بانک سامان برای اینکه درگاه داشته باشی باید حتما شرکت ثبت کرده باشی
    منظورت از فروش سرویس ها ، همون هاست و دامین و امثالش هست دیگه ... ؟

آره ، بعضی‎جاها برای بعضی کارا وجود شرکت ثبت شده رو ملزم کردن !

برای فروش‏های غیر فیزیکی ( فروش داده‎‌های مجازی ، مثلا هاست و دامین و ... ) به مکان خاصی نیازی نداری ... ولی برای فروش کالا به صورت فیزیکی ( مثلا چاپ و انتشار لوح فشرده ، نرم افزارهای کاربردی ساخته شده و کتاب و ... ( که اکثرا هم کارهای فروشگاه‎های اینترنتی رو انجام میدن) به صددرصد به مکان نیاز هست ( فکر کنم وجود مکان با آدرس مکان برای این موارد الزامی باشه)

آخر فروم باز moslem.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

مسلم جون ، پس چجوری میشه ! ؟ ... کارش رو میگم ! ؟
    شما مغازه هم زدی هیچ مشکلی نیست ولی اگه فردا روزی مامور شهرداری یا مالیات رد شد دید بالا مغازه تابلود زده شرکت . . . اون موقعه میاد و خر شما رو میچسبهالان همین مغازه دارهای معمولی هم بعضی هاشون پروانه ی کسب ندارن
    یه بار یه بنده خدایی حرف میزد (شرکت بافندگی داشت از اینا که لباس میدورزنن واسه تعاونی ها) می گفت قرار بود از تهران بیان بازدید کنن از مکانش که اگه قبول کردن واسش کار بفرستن این بنده خدا هم مجبور بود بالای ورودی شرکتش پارچه ایی نصب کنه که اسم شرکت رو نوشته بود صبح که پارچه رو زد ساعت 10 همون صبح مامور مالیات اومد گفت به به چه خبره تا حالا کجا بودین و . . .

12. این کاربر از moslem.b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

شما مغازه هم زدی هیچ مشکلی نیست ولی اگه فردا روزی مامور شهرداری یا مالیات رد شد دید بالا مغازه تابلود زده شرکت . . . اون موقعه میاد و خر شما رو میچسبهالان همین مغازه دارهای معمولی هم بعضی هاشون پروانه ی کسب ندارن
    یه بار یه بنده خدایی حرف میزد (شرکت بافندگی داشت از اینا که لباس میدورزنن واسه تعاونی ها) می گفت قرار بود از تهران بیان بازدید کنن از مکانش که اگه قبول کردن واسش کار بفرستن این بنده خدا هم مجبور بود بالای ورودی شرکتش پارچه ایی نصب کنه که اسم شرکت رو نوشته بود صبح که پارچه رو زد ساعت 10 همون صبح مامور مالیات اومد گفت به به چه خبره تا حالا کجا بودین و . . .
    ممنون ، قربانت ، فهمیدم !

پدر این مجوزه ، بسوزه × ...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    !!Half of the world

پيش فرض

حتما باید گستر توش باشه؟!
    نه بابا کی گفته
    ماله ما که از اینا نداره

15. این کاربر از undertaker_ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •