تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 69 اولاول ... 24248495051525354555662 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 684

نام تاپيک: قیمت روز سایر گوشی ها

داره خودمونی میشه Hamed_jon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

جسارتا منبعتون موثقه؟
    فکر نمیکنم هنوز گوشی با ارز مرجع وارد شده باشه و حداقل باید تعطیلات سپری بشه
    ولی اگر کاهش قیمت منظورته که آره کم کم داره قیمتا میاد پایین که سایت ها خود بهترین منبع هستند...

2. این کاربر از Hamed_jon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

حامد جان من دنبال GALAXY S III هستم اگه قیمتش تا 1.500.000 بیاد میرم میخرم

در واقع یه ریسکه،منتظریم پایین بیاد یه دفعه 200 تومن دیگه هم بهش اضافه بشه اونوقت خودکشی میکنم
    انشالله که میاد پایین و همه گوشی که مدنظرشون هست رو میخرن، این همه صبر کردیم تا اردیبهشت هم هستیم دیگه...

4. این کاربر از Hamed_jon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

اقا بگیر ، مگه میخوای فرداش بفروشی که انقدر سودش و ضررش واست مهمه؟ اونوقتم میگن قیمت ها پایین میاد، پایین میاد، 100 هزار تومان که پایین نمیاد قربونت برم، اگه خیلی بیاد پایین 20 هزار تومان، لنگه این بیست تومانی پسر؟
    20 تومن چیه مهدی جان، دلت خوشه ها!!!
    100 تومن که فقط پول کیفو قابو این چیزا باید داد.
    مثلا من نوت 2 رو از دو ماه مونده به عید میخواستم بخرم که 2600 اینا بود الان رسیده به 2100، ارزش نداره تا اردیبهشت هم صبر کنم؟
    تبلت نکسوس 650 بود الان شده 1300 عزیز من، تبلتی که هدفش از ساختش ارزون بودن بوده طوری که هیچکی نتونه باهاش رقابت کنه، زور نیس از دوبرابر قیمت هم بیشتر پول بدیم؟
    الان تصمیم دارم هم گوشی هم تبلت بخرم و منتظریم...
    گوشی گرند سامسونگ رو یک هفته قبل عید رفتم بخرم به 1400 ولی بیخیال شدم، الان 1210 یه جا پیدا کردم داره میده، ارزش نداشت صبر کردن؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

اینم نمودار قیمت گوشی گرند سامسونگ از اواخر بهمن 91 تا الان:

7. 2 کاربر از Hamed_jon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Legacy's's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

20 تومن چیه مهدی جان، دلت خوشه ها!!!
    100 تومن که فقط پول کیفو قابو این چیزا باید داد.
    مثلا من نوت 2 رو از دو ماه مونده به عید میخواستم بخرم که 2600 اینا بود الان رسیده به 2100، ارزش نداره تا اردیبهشت هم صبر کنم؟
    تبلت نکسوس 650 بود الان شده 1300 عزیز من، تبلتی که هدفش از ساختش ارزون بودن بوده طوری که هیچکی نتونه باهاش رقابت کنه، زور نیس از دوبرابر قیمت هم بیشتر پول بدیم؟
    الان تصمیم دارم هم گوشی هم تبلت بخرم و منتظریم...
    گوشی گرند سامسونگ رو یک هفته قبل عید رفتم بخرم به 1400 ولی بیخیال شدم، الان 1210 یه جا پیدا کردم داره میده، ارزش نداشت صبر کردن؟
    نه جانم
    خصلت بازار کالاهای دیجیتال همینه. فرقش با بازار مسکن و خودرو و... در اینجاست
    شما میتونی 2 سال دیگه هم صبر کنی! تا حسابی ارزون تر بشه ولی به چه بهایی؟ به بهای خرید یک کالایی که دیگه در سطح خودش عقب مونده تلقی میشه
    شما دو ماه دیگه میتونی صبر کنی ولی اون زمان دیگه S4 وارد بازار ما شده و با سخت افزار حیرت آورش میشه کالای مطرح بازار و همین ورود جدیدترها و بهترینها خودش بیشتر باعث افت قیمت و کاهش رونق سایر مدلها میشه
    این جریان درباره ی همه ی کالاهای دیجیتال صدق میکنه. البته در آشفته بازار موجود در کشور ما گاهی اوضاع یک شبه میبینی وارونه شد!
    در هر حال کسی که نیاز واقعی داره همین حالا خرید میکنه و حتی 1 ساعت هم تأمل و درنگ نمیکنه. اونی هم که نیاز نداره و یا نیاز کاذب داره بهتره اونقدر صبر کنه تا قیمت کالا به سقف پول جیبش برابر بشه
    ولی این حرف رو از من آویزه ی گوش کنید که در هر زمان، بهترین کالا از جهت سخت افزاری رو در کلاس مورد نظرتون تهیه کنید. تا چندین سال مردانه براتون کار کنه و کم نیاره و مجبور نباشید بعد از مدتی از روی ناچاری عوضش کنید

9. 2 کاربر از Legacy's بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

نه جانم
    خصلت بازار کالاهای دیجیتال همینه. فرقش با بازار مسکن و خودرو و... در اینجاست
    شما میتونی 2 سال دیگه هم صبر کنی! تا حسابی ارزون تر بشه ولی به چه بهایی؟ به بهای خرید یک کالایی که دیگه در سطح خودش عقب مونده تلقی میشه
    شما دو ماه دیگه میتونی صبر کنی ولی اون زمان دیگه S4 وارد بازار ما شده و با سخت افزار حیرت آورش میشه کالای مطرح بازار و همین ورود جدیدترها و بهترینها خودش بیشتر باعث افت قیمت و کاهش رونق سایر مدلها میشه
    این جریان درباره ی همه ی کالاهای دیجیتال صدق میکنه. البته در آشفته بازار موجود در کشور ما گاهی اوضاع یک شبه میبینی وارونه شد!
    در هر حال کسی که نیاز واقعی داره همین حالا خرید میکنه و حتی 1 ساعت هم تأمل و درنگ نمیکنه. اونی هم که نیاز نداره و یا نیاز کاذب داره بهتره اونقدر صبر کنه تا قیمت کالا به سقف پول جیبش برابر بشه
    ولی این حرف رو از من آویزه ی گوش کنید که در هر زمان، بهترین کالا از جهت سخت افزاری رو در کلاس مورد نظرتون تهیه کنید. تا چندین سال مردانه براتون کار کنه و کم نیاره و مجبور نباشید بعد از مدتی از روی ناچاری عوضش کنید
    حرف شما کاملا درسته و مسلما با ورود یک کالای دیجیتال جدید در نوع خودش باعث میشه قیمت بفیه مدل ها هم افت کنه، و مطمئنا اگر آدم نیاز حیاتی داشته باشه همون روز باید بره بخره،
    ولی خوب در بعضی کالاها مثلا همین تبلت نکسوس زیادم صدق نمیکنه، چون بعضی کالاها ناعادلانه واقعا گرون شدن!!!
    شما ببینید اون تبلت کی وارد بازار شده؟حالا با اون مشخصات بالا همچنان یکی از بهترین تبلت های 7اینچی محسوب میشه، ولی ابتدا با قیمت 600 فروش میرفت و الان با 1300..
    البته منم چون حساسیت دارم تا بقول شما بهترین کالا از لحاظ سخت افزاری رو بخرم منتظرم تا یه چیز درست بگیرم،وگرنه که تا دلت بخواد تو بازار کارکو مدل و قیمت مختلفه...
    همونطور که در مورد لپ تاپ ، گوشی و بقیه چیزها رعایت کردم و خدارو شکر بعد از چندین سال هنوزم یکی از بهترین های بازار در رده خودشون محسوب میشن.
    و حالا ترجیح میدم 2500 که میخواستم پول بدم برای یک گوشی رو، پولشو بدم برای یک گوشی و تبلت که در رده خودش جزو بهترین ها باشه

11. 2 کاربر از Hamed_jon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi-ch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

من کاملاً نظر حامد رو قبول دارم ..قیمت ها خیلی افتُ خیز دارن و گاهی از قیمت واقعیشون خیلی فاصله می گیرنُ بالا میرن ... به نظرم بهترین کار صبره ... نخرید تا ارزون بشه... پس باید تا ورود کالاهای جدید به کشور صبر کرد

13. 2 کاربر از mehdi-ch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

دوستان همانطور که انتظار میرفت قیمتها روند نزولی رو به خودش گرفته، امیدواریم قیمتها بیاد پایین تا همه دوستان بتونن با قیمتهای مناسب گوشی موردنظر خودشون رو خریداری کنند...

پروفشنال amin_947's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دوستان همانطور که انتظار میرفت قیمتها روند نزولی رو به خودش گرفته، امیدواریم قیمتها بیاد پایین تا همه دوستان بتونن با قیمتهای مناسب گوشی موردنظر خودشون رو خریداری کنند...
    منبع ؟
    چقدر دیگه باید صبر کنیم ؟

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

دوستان اگه بخواد موبایل با ارز مبادله ای وارد بشه تقریبا چند دصد قیمتا میاد پایین؟ و اینکه وارداتش با ارز مبادله ای شروع شده یا نه هنوز؟
    +
    قیمت huawei p1 هم ممنون میشم بگین و همینطور میخوام بدونم هنوز هم تو بازار موجود این مدل یا نه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •