تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: برترین تولید کننده از نظره شما در سالی که گذشت(2009)

راي دهنده
184. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Nokia

34 18.48%
  • Samsung

62 33.70%
  • Motorola

14 7.61%
  • Sony Ericsson

25 13.59%
  • LG

13 7.07%
  • Apple

14 7.61%
  • HTC

21 11.41%
  • i-mate

0 0%
  • HP

0 0%
  • Asus

0 0%
  • Gigabyte

0 0%
  • Acer

1 0.54%
  • Palm

0 0%
  • BlackBerry

0 0%
صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 70

نام تاپيک: برترین تولید کننده از نظره شما در سالی که گذشت(2009)

آخر فروم باز jax2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

من به سونی اریکسون رای میدم
    سامسونگ هم امسال عالی بود

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

من به سامسونگ رای دادم ولی HTC هم عالی بود.
    سونی اریکسون هم ضعیف

آخر فروم باز shahramcat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من هم به سامسونگ رای دادم ..... واقعا باید پیشرفت رو در شرکت سامسنگ دید از هر لحاظ نه فقط گوشی موبایل .

4. این کاربر از shahramcat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من خودم از طرفدارای پر و پاقرص الجی هستم ولی به سامسونگ رای دادم فکر کنم، یادم نیست
    یکی از این دو تا بود... الجی گوشی های خوبی مثل کوکی و ویوتی اسمارت، آرنا داد که متاسفانه این دو تای آخری اگه با قیمت واقعی تو ایران بود موفق تر بودن، ولی متاسفانه تنوع گوشی هاش خیلی بالا نیست.
    البته GW990 هم یک گوشی فوق العاده در عین حال عجیب از الجی بود، ولی با این حال من احساس می کنم این گوشی بیشتر یک جور رو کم کنی بود، در حالی که سامسونگ خیلی هوشمندانه مخصوصا با تولید سری کوربی(که من عاشقشون شدم ) کاملا به فکر بازار بوده، الان سیر تکامل گوشی های موبایل-از نظر من- به سمت لمسی شدن و کیبورد کیوورتی کامل هست که سامسونگ اینو کاملا در نظر گرفته، الجی هم گوشی های لمسیش رو داره بیشتر می کنه ولی اینطور که معلومه اصلا حواسش به کیبورد کیوورتی نیست(که از نظر من در آینده از فاکتور های مهم میشه).
    سونی اریکسون هم از مشکلاتش اینه که تنوع محصولش خیلی پایین هست، مدت های طولانی اصلا گوشی جدید ارائه نمیده، البته به نظر میاد این موضوع رو داره برطرف می کنه ویواز،ویواز پرو، x10 ، x10 mini و ...
    و اما نوکیا، من هرکاری می کنم نمیتونم نظر چندان مثبتی در مورد نوکیا بدم، همونطور که دوستان گفتن، نظر من هم اینه که نوکیا به پشتوانه تاریخچه اش تو گوشی های موبایل در این جایگاه قرار داره وگرنه امسال پیشرفتش قابل مقایسه با بقیه برند ها نبود.
    اچ تی سی همونطور که یک دوستی در بالا گفت، یک قشر خاصی رو هدف قرار داده و این نکته خوبیه که تکلیف خودش رو مشخص کرده و نظرم روش مثبت هست.
    موتورولا کلا کلاس کاریش یه خرده عجیبه، خیلی متفاوته و من نمی تونم قطعی در موردش نظرم رو بگم ولی در مورد Milestone نظرم قاطع هست، این گوشی فوق العاده هست و مصداق حرفم هم انتخاب شدنش به عنوان گوشی سال از نظر تایمز بوده.
    در مورد بقیه برند ها چندان نظر خاصی ندارم...
    با تشکر، رده بندی من از لحاظ پیشرفت به این شکل هست(لازم به ذکر هست که شاید در حال حاضر یک برندی از برند دیگه بهتر باشه ولی تو رده بنده من جایگاه پایین تری داشته باشه، منظور من از این رده بندی پیشرفت هست، چیزی که بودن و چیزی که الان هستند...) :
    سامسونگ
    الجی
    اچ تی سی و سونی اریکسون(بخاطر چند گوشی آخرش که البته شاید از نظر شما مربوط به سال 2010 بشن...)
    موتورولا
    نوکیا
    در مورد بقیه هم که گفتم نظر خاصی ندارم.ببخشید اگه پرحرفی شد!

6. این کاربر از SI-SA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها fire159's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

1- موتورولا در سال گذشته با اسمارت فونهاي جديد واقعا" گل كاشته و از بهترين توليد كننده هابوده و بازگشت باشكوهي داشت .
    و پرچمدار موتورولا يعني ميلستون هم كه تو چند سايت معتبر و مجلات مختلف برترين گوشي دنيا شناخته شد و بالاخره قاتل آيفون به دست موتورولا ساخته شد . و ركورد هاي فروش جديدي به جاگذاشته .

2-اچ تي سي هم در تعقيب موتورولاست و واقعا"خيلي خوب كار ميكنه
    3-آيفون بازهم خوب ميفروشه البته فروشش خيلي تحت تاثير موتو ميلستون يا درويد قرار گرفت و دچار افت شد.
    4-كره اي ها هم( سامسونگ . ال جي) هر روز در حال پيشرفتن .بخصوص سامسونگ very good

5-سوني اريكسون كه ديگه رسما" داشت ورشكست ميشد اما x1 به دادش رسيد .

6-نوكيا هم تا مردم ايران رو داره غمي نداره ! اما در كل در مقايسه با رقبا گوشي خوبي نداشت

7-بلك بري-- palm -- acer
    ................
    Last edited by fire159; 29-03-2010 at 00:09.

8. این کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

من به نوکیا رای دادم!!!
    فقط نوکیا...
    چرا ما ايراني ها اينقدر ..... !!
    اي بابا مگه همين شركت عزيز نوكيا نبود كه دستگاههاي استراق سمع يا همون ( شنود مخابراتي )‌رو به رژي م ايران فروخت /
    به جاي اينكه تحريمش كنيد بيشتر ازش ميخريد !!!!؟؟؟؟؟؟

10. 3 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

6-نوكيا هم تا مردم ايران رو داره غمي نداره ! اما در كل در مقايسه با رقبا گوشي خوبي نداشت
    کاملا تایید میشه، هر جا میری افرادی که اطلاعاتی ندارند بخصوص، کل دنیای موبایل رو نوکیا و گوشی هایی مثل N97 و ... میدونند. من تو فامیل کسی می خواد گوشی بگیره بهش میگم بیا اول به من بگو چی میخوای از موبایلت، چون اگه بخواد بره از فروشنده ها بپرسه ، با توجه به بودجه اش در حال حاضر یا بهش N97 پیشنهاد می کنند (غالب می کنند در واقع) یا 5800.
    من نمی گم این دو تا بیخود هستند، ولی در حدی نیستند که تو ایران اینجوری پرطرفدار شدن، ای کاش اطلاعات مردم بالاتر میرفت.

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

چرا ما ايراني ها اينقدر ..... !!
    اي بابا مگه همين شركت عزيز نوكيا نبود كه دستگاههاي استراق سمع يا همون ( شنود مخابراتي )‌رو به رژي م ايران فروخت /
    به جاي اينكه تحريمش كنيد بيشتر ازش ميخريد !!!!؟؟؟؟؟؟
    سلام
    چطوری دوست عزیز
    ببین ما یچی بوده یچی میشنویم .
    ببین موضوع هم اینجوریا که شما میگی نیست.
    من هم یه میهن دوستم ولی اگه موضوع دقیقا همینی بود که شما میگین من هم تحریم میکردم.
    یه مطلب جدیدا منتشر شد که دفاعیه و توضیحات شرکت نوکیا و زیمنس بود که من اونو خوندم تونستم کار این شرکتا رو توجیه کنم.شما هم حتما بخونش ضرر نداره.

13. این کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    متاسفانه ایران

پيش فرض

سلام
    ببین موضوع هم اینجوریا که شما میگی نیست.
    من هم یه میهن دوستم ولی اگه موضوع دقیقا همینی بود که شما میگین من هم تحریم میکردم.
    یه مطلب جدیدا منتشر شد که دفاعیه و توضیحات شرکت نوکیا و زیمنس بود که من اونو خوندم تونستم کار این شرکتا رو توجیه کنم.شما هم حتما بخونش ضرر نداره.
    ببینید نوکیا این سیستم ها رو به ایران داده وشکی توش نیست و هیچ توجیهی نداره /
    حالا هم معلومه که میاد و از خودش یه بیانیه میده که کارش رو الکی توجیح کنه و بازارش تو ایران خراب نشه /

15. 2 کاربر از fire159 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من میگم این دستگاه های پارازیت هم کار این نوکیا و زیمنسه

حالا کی بود که من گفتم

مرگ بر نوکیا

مخلصیم .

17. 2 کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •