تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 91 از 2199 اولاول ... 41818788899091929394951011411915911091 ... آخرآخر
نمايش نتايج 901 به 910 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

در ضمن چرا اینقدر سرعت ناپایدار هست و بین 20 تا 120 مدام نوسان میکنه ؟و در مواقعی هم که تقریبا ثابت میشه روی عددی بین 38 تا 62 میمونه؟ آیا دوستان دیگه هم همین مشکل رو دارن؟
    من یک اشتراک 512 وایرلس داتک هم دارم که با همه مشکلاتی که داتک داره بخصوص گرونی سرویسش، لااقل سرعتش روی یک عدد فیکس میشه و تقریبا در تمام شبانه روز شاید یکی دو کیلو بالا پایین بشه.
    احتمالا سیگنال شما ضعیفه , من هم روز اول همین مشکل رو داشتم که اینقدر مودم رو جابجا کردم تا سرعت ثابت شد. شما باید وارد منوی مودم بشی و بری به قسمت status > wimax و در قسمتی که نوشته Current FEC-CODE ببینید مدولاسیون مودم روی چه حالتی هست. برای سرعت یک مگ حداقل حالت مدو لاسیون qam16-ctc-3/4 هستش.
    مدولاسیون qam16-ctc-1/2 و qpsk سرعتی زیر یک مگ به شما میدهند. یک جایی پیدا کنید که CINR بالاتر از 25 باشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه abc2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوست عزیز abc2 ، مودم indoor مبین دقیقا شکل همون کله قندی ایرانسل هست فقط رنگش سفیده.
    ممنون دوست عزیز .

دوستان آقا کیفیت سرویسهای مبین نت خوب هست یا نه من برای یکی از دوستانم میخوام البته میخواست ایرانسل بگیره که چون ایرانسل دستش واسه همه رو شده و هم دزده و هم کیفیت سرویسهاش پایینه منصرفش کردم حالا میخوام ببینم مبین نت خوب هست یا نه (ایشون گیم آنلاین هم می زنن) . البته ADSL پیشنهاد ندید چون مستاجر هستن و خب جای ثابتی نداره که بخواد ADSL بگیره . ممنون .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستان آقا کیفیت سرویسهای مبین نت خوب هست یا نه من برای یکی از دوستانم میخوام البته میخواست ایرانسل بگیره که چون ایرانسل دستش واسه همه رو شده و هم دزده و هم کیفیت سرویسهاش پایینه منصرفش کردم حالا میخوام ببینم مبین نت خوب هست یا نه (ایشون گیم آنلاین هم می زنن) . البته ADSL پیشنهاد ندید چون مستاجر هستن و خب جای ثابتی نداره که بخواد ADSL بگیره . ممنون .
    خونه ما حوالي ترمينال جنوب هستش از مبين نت استفاده ميكنم و تا بحال مشكلي نداشتم. سرعتش اصلا نوسان نداره، پينگش خوبه و قطع و وصل هم نميشه.من كه راضيم.

4. 2 کاربر از ab.mahmoodi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

احتمالا سیگنال شما ضعیفه , من هم روز اول همین مشکل رو داشتم که اینقدر مودم رو جابجا کردم تا سرعت ثابت شد. شما باید وارد منوی مودم بشی و بری به قسمت status > wimax و در قسمتی که نوشته Current FEC-CODE ببینید مدولاسیون مودم روی چه حالتی هست. برای سرعت یک مگ حداقل حالت مدو لاسیون qam16-ctc-3/4 هستش.
    مدولاسیون qam16-ctc-1/2 و qpsk سرعتی زیر یک مگ به شما میدهند. یک جایی پیدا کنید که CINR بالاتر از 25 باشه.
    karbist جان ممنونم از راهنماییت. من چند تا نقطه رو پیدا کردم که مشخصاتش همون بود که شما گفتی و سرعت هم تقریبا فیکس می شه البته بین80 تا 90 می ایسته اما بعد از حدود یک ربع اون نقطه هم خراب میشه و کیفیت افت میکنه و نوسان دوباره شروع میشه. آیا اگر مودم outdoor بگیرم مشکلم حل میشه.؟ در ضمن روی این مودمهای indoor یکجای آنتن هست و تو دفترچه اش هم نوشته ، میشه یک آنتنی چیزی برای همین مودم گرفت که کیفیت سیگنال رو بالا ببره؟

---------- Post added at 05:02 PM ---------- Previous post was at 04:58 PM ----------

ممنون دوست عزیز .

من با همین نوسان سرعت شدیدی هم که تو این چند روزه داشتم روزی حدود 7-8 گیگ دانلود داشتم که در مقایسه با قیمتش و اینکه منم ADSL نمی تونم بگیرم می ارزه. من هم ابتدا می خواستم ایرانسل بگیرم اما اون نکته که درباره سرعت نامحدود اما محدود توی سایتش نوشته که اگر زیاد دانلود کنید شما رو از دوره بعد می بریم تو لیست سیاه و محدود می کنیم بیخیال شدم.

6. این کاربر از parsams بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

خب شما که سرویس یک مگ میخواستی بگیری, از اول باید outdoor میگرفتی. تعداد bts های مبین نت فعلا کمه و خونتون باید نزدیک یکی از bts ها باشه تا مودم indoor روی سرعت بالا جواب بده. راستش من آنتن برای وایمکس ندیدم , اگر آنتنی هم در بازار باشه برای فرکانس 2.4Ghz وای فای طراحی شده نه 3.5Ghz وای مکس.
    بهتره که با هاشون صحبت کنی و مودمتون رو عوض کنید. الان هم اگه لبتاپ دارید برید روی پشت بوم, ببینید وضعیت سیگنال اونجا چجوریه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

karbist جان ، این مودم توصیه خودشون بود و نصاب هم که اومد گفت که اینجا indoor بخاطر منطقه و ارتفاع ساختمان (طبقه ششم) در حد outdoor جواب میده.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

به من هم گفتن که شما تو منطقه سبز هستید و مودم indoor بگیرید وقتی گفتم فقط outdoor میخوام کلی تعجب کرد. الان تازه با outdoor, مدولاسیون مودم لب مرزه.
    شما اگه بالکن دارید, مودم رو اونجا هم تست کنید ولی توصیه میکنم پس بدی outdoor بگیری. تو سایت wimaxnews.ir نوشته که از مهرماه فاز دوم توسعه شبکه شروع میشه, شاید یک bts هم نزدیک شما نصب کردند.

پروفشنال d.b23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lodnon_UK

پيش فرض

سلام بچه ها
    من می خوام از مبین نت سرویس بگیرم.
    راضی هستید؟
    افت سرعت؟قعطی داره؟
    به من گفتند باید مودم outdoor استفاده کنم.
    بگیرم یا برم سراغ ADSL?
    میتونم از شاتل سرویس بگیرم
    خونمون دیباجی جنوبیه
    256 می خوام بگیرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام. از دوستاني كه تو اهواز هستن خواستم بپرستم شبها سيگنالشون قطع ميشه يا بره يا بياد چون من الان 2شبه شبها از ساعت 12 به بعد سيگنال يا ميره يا قطع ميشه. اما ظهرها يا عصرها سيگنال عاليو من مودم واي فاي دارم 3تا چراغش در طول روز ثابت داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

با سلام به همه دوستان

من میخوام سرویس 1 مگ بگیرم. میخوام بدونم قانون محدودیت دانلود که نداره مثل شاتل و ایرانسل البته من نهایت ماهی 150 گیگ بیشتر دانلود ندارم.(برای این میپرسم چون خیلی ها میگن نداریم ولی بعد یک مدت که زیاد دانلود کنید سرعت رو کاهش میدن)
    و کسی از دوستان در تهران توی منطقه یوسف آباد سرویس داره؟(کیفیتش چه طور هست؟)
    ویک سوال دیگه روی این سروی های وایمکس چیز پی ان کار میکنه؟

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •