تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 2199 اولاول ... 41474849505152535455611011515511051 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه mohalls's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دوستان معلوم نیست این مبین نت کی بقیه شهرها رو پوشش می ده ؟

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

اگه کسی هم شماره ی خود شرکت مبین نت داره بهم بده ممنون میشم

داره خودمونی میشه arminjahanshahr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

dongle usb مبین نت به اندازه قوطی کبریت
    قابلیت حمل داره و برای لپ تاپ به کار می ره از برق usb استفاده می کنه

داره خودمونی میشه sydsina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

حالا باید توضیحات بیشتری راجع به این USB داده بشه ولی بحث مهم تر اینکه مبین اول خدمات گسترده ترش رو کامل کنه و بعد سراغ اینجور ریزه کاری ها بره

شما که پدرتون اونجا هستن ، ایا مبین وابسته به سپاه هست یا این فقط یک تشابه اسمی هست ؟
    هر چند که جواب شما هر چه باشه چندان فرقی هم نخواهد کرد

من همچنان منتظر زنگ این نصاب گرامی هستم ...

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

خب مبین نت سیم کارت هم برای موبایل برودبند میفروشه که بتونیم از اینا استفاده کنیم؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

آقا اینا مودم وایمکس مارک هاوایی هستش فکر کنم. فعلا هم نیومده ایران با این پوششی که اینها دارند مودم داخلی به زور جواب میده چه برسه به اینها. بعد هم هنوز پروانه وایمکس متحرک رو به کسی ندادن .

داره خودمونی میشه Mostajab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما کدوم منطقه بودید ؟
    و اینکه چند روز بعد از اینکه مودمت رو گرفتی ، نصاب اومد ؟
    به شماره ثابتت زنگ زد یا موبایلت ؟ چون من با شماره ثابتی که دادم اکثرا به نت وصل میشم و ممکنه برای نصاب همش اشغال بزنه

مرسی
    پایین پارک شهر
    3 روزه ولی وصل نشد چون گفت منطقه شما تا فردا مشکل داره
    به موبایل

فکر کردم با ماشین گشت زدید. این هم مثل اون یکی مودم داخلی چراغ برای نشون دادن آنتن داره؟
    نمیشه بدون اینکه به نمایندگی رفت فهمید تو نارنجی هستیم یا نه؟
    چراغ داره 5 تا
    نه متاسفانه نمی شه حالا زنگ بزن بهشون به اونا بگو تو منطقه چه رنگی هستم نارنجی یا سبز یا ابی ببین جی می گه

داره خودمونی میشه mahanramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

آقا اینا مودم وایمکس مارک هاوایی هستش فکر کنم. فعلا هم نیومده ایران با این پوششی که اینها دارند مودم داخلی به زور جواب میده چه برسه به اینها. بعد هم هنوز پروانه وایمکس متحرک رو به کسی ندادن .
    مودم های usb به درد کاربرانی می خوره که می خوان در جا ها ی مختلف که البته تحت پوشش هست استفاده کنند البته نه در حال حرکت چون هنوز مجوز آن صادر نشده ، چرا من هنوز نمی دونم...... و برای اونایی که مثلا هم محل کارشون هم خونشون پوشش خوب داره استفاده کنند و برق هم لازم نداره، اما چندتا مشکل هست اگه فقط همین مودم رو تهیه کنید با یک سیسستم بیشتر نمی تونی و صل بشید، دیگه این که اگه سیستم عامل شما مکینتاش باشه درایورش هنوز موجود نیست، و نمی شه ازش استفاده کرد .
    من الان از این مودم ها دارم که از داتک دارم وایمکس می گیرم ، ولی به دو تا دلیل می خوام از مبین نت بگیرم یکی اینکه تو محاسبه سرویس حجمیش کم فروشی می کنه به من گفتن مشکل نرم افزاری دارند از این صحبتا که خلاصه نتونستن حلش کنند که امید وارم مبین نت کم فروشی تو محاسبه حجم نداشته باشه بعد از اون سرویس نامحدودش رو گرفتم که خیلی گرونه ارزش نداره ( البته من از کیفیتش راضی بودم) حال منتظرم ببینم این مبین نت بالا خره به ما اینترنت بده هست یا نه.... الان 10 روزی هست اینترنتی ثبت نام کردم ولی خبری نیست هنوز

آخر فروم باز Firebirds's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

حداکثر پهنای باند قابل اریه روی این dongle usb چقدر هست ؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

مودم های usb به درد کاربرانی می خوره که می خوان در جا ها ی مختلف که البته تحت پوشش هست استفاده کنند البته نه در حال حرکت چون هنوز مجوز آن صادر نشده ، چرا من هنوز نمی دونم...... و برای اونایی که مثلا هم محل کارشون هم خونشون پوشش خوب داره استفاده کنند و برق هم لازم نداره، اما چندتا مشکل هست اگه فقط همین مودم رو تهیه کنید با یک سیسستم بیشتر نمی تونی و صل بشید، دیگه این که اگه سیستم عامل شما مکینتاش باشه درایورش هنوز موجود نیست، و نمی شه ازش استفاده کرد .
    من الان از این مودم ها دارم که از داتک دارم وایمکس می گیرم ، ولی به دو تا دلیل می خوام از مبین نت بگیرم یکی اینکه تو محاسبه سرویس حجمیش کم فروشی می کنه به من گفتن مشکل نرم افزاری دارند از این صحبتا که خلاصه نتونستن حلش کنند که امید وارم مبین نت کم فروشی تو محاسبه حجم نداشته باشه بعد از اون سرویس نامحدودش رو گرفتم که خیلی گرونه ارزش نداره ( البته من از کیفیتش راضی بودم) حال منتظرم ببینم این مبین نت بالا خره به ما اینترنت بده هست یا نه.... الان 10 روزی هست اینترنتی ثبت نام کردم ولی خبری نیست هنوز
    حق با شماست
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی چرا تو بازار هیچ مودمی پیدا نمیشه. مگه انحصاری هستش؟ مبین نت که مودم های دیگه رو قبول میکنه.
    شما چقدر پول مودم دادی؟
    اگر کاتالوگی داخل CD مودم هست ممنون میشم آپلود کنید.
    Last edited by sei_pm; 27-08-2010 at 21:41.

داره خودمونی میشه mahanramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

حق با شماست
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ولی چرا تو بازار هیچ مودمی پیدا نمیشه. مگه انحصاری هستش؟ مبین نت که مودم های دیگه رو قبول میکنه.
    شما چقدر پول مودم دادی؟
    اگر کاتالوگی داخل CD مودم هست ممنون میشم آپلود کنید.
    فعلا این شرکت ها ظاهرا انحصاریش کردند، البته به نظر من اولش اینا می خوان جیبشونو پر کنند ، رقابت بیشتر شه از این حالت در می آید ، اینم مثل بقیه چیزا تو این مملکته دیگه...
    داتک مودمش رو امانی می ده من 100 هزار تومان دادم هر موقع پس بدم پولش رو به من بر می گردونند ، البته این هم یه جور شگرده دیگه چون تو صورت حسابت بستگی به سرویسی که می گیری ازت اجاره مودم می گیرند مثلا برای نا محدود 128 پانزده هزار تومان فقط اجاره مودم می گیرند بی انصافا که اصلا اولش حرفی از اجاره مودم تو قرار داد نیست ... ای بابا ای بابا
    البته اولش خیلی با حال بود مثلا تو خیابون وصل می کردم به لب تاپ کلی تفریح داشت، تازه بود دیگه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •