تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2199 از 2199 اولاول ... 1199169920992149218921952196219721982199
نمايش نتايج 21,981 به 21,990 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چراغ مبين‌نت در ملاير خاموش مي‌شود
    برخي از هموطنان در شهرستان ملاير واقع در استان همدان طي تماس‌ با تسنيم ضمن ابراز نگراني از برنامه شرکت مبين‌نت براي توقف خدمات در اين شهرستان درباره صحت و سقم چنين موضوعي پرسيدند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وايمکس نيوز-محمد که از ساکنان ملاير است و وايمکس مبين‌نت دارد، مي‌گويد که فردي به عنوان نماينده اين شرکت با او تماس گرفته و گفته است که طي يکي دو روز آينده آماده تحويل مودم خود شويد.
    وي همچنين گفت: چنين تماس و پيامي براي اولين بار است که از سمت اين شرکت صورت گرفته و از اين حيث تصميم گرفتم صحت اين موضوع را جويا شوم.
    ما هم در تماس با مرکز تماس مبين‌نت به صحت اين موضوع پي برديم و متوجه شديم که چراغ وايمکس اين شرکت در ملاير طي هفته‌هاي آتي به خاموشي خواهد گراييد اما براي بررسي دليل چنين اقدامي، گفت‌وگويي با حميدرضا زماني مدير روابط عمومي اين شرکت داشتيم.
    وي با اشاره به اينکه سرمايه‌گذاري هنگفتي را در سطح کشور براي ايجاد زيرساخت‌هاي گسترده و تأمين تجهيزات مورد نياز براي شکل‌گيري شبکه‌ وايمکس داشته‌ايم گفت: حضور در شهرهاي کوچک براساس تعهدات پوششي رگولاتوري انجام شده بود. در حالي که ما براساس طرح تجاري خود و براي پوشش هزينه‌هاي سنگين نگهداري ناگزيريم منابع و امکانات موجود را مديريت کنيم و به مکان‌يابي نقاطي براي استقرار سايت‌هايمان بپردازيم که تقاضاي بالايي دارند.
    مدير روابط عمومي مبين‌نت با تأکيد بر اينکه در اين زمينه به توافق با رگولاتوري رسيديم، گفت: با تماس تلفني و پيامک مشترکان خود در ملاير را از اين اقدام آگاه ساختيم و اکنون نيز در حال ارسال نامه به آنها براي معرفي نماينده‌اي هستيم که مودم‌ها را از آنان تحويل گرفته و هزينه آن و همچنين هزينه مابقي طرح خريداري شده را به حساب آنها واريز کنيم.
    او در ادامه درباره برنامه توسعه و همچنين انتقال سايت‌هاي جمع‌آوري شده گفت: سرمايه‌گذاري و توسعه ما در حوزه وايمکس و فناوري‌هاي ارتباطي نسل‌هاي جديد با توجه به مجوزهاي دريافتي براساس نياز بازار و استراتژي تببين‌شده مبين‌نت انجام خواهد شد. در مورد سايت‌هاي جمع‌آوري شده نيز در حال نصب آنها در تهران، مراکز استان‌ها و شهرهايي هستيم که با رشد تقاضا در آنها براي ارائه خدمات مواجهيم.
    زماني ابراز کرد: تمامي هزينه‌هاي چند صد ميليوني راه‌اندازي يک سايت، هزينه‌هاي بالاي نگهداري در اين صنعت و حق پروانه 108 ميليارد توماني پرداختي اين اپراتور دست به دست هم داده‌اند تا اقتصادي فکر و عمل کردن در اولويت نخست کار ما قرار گيرد و به فکر سرمايه‌گذاري در مناطقي باشيم که بيشترين بازخورد را از آن‌جا خواهيم داشت.
    منبع: خبرگزاري تسنيم

2. 6 کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه مودم Bm632w ایرانسل داشتم که متاسفانه اشتباه بزرگی کردم و تبدیلش کردم به مبین نت و خیلی پشیمونم خداییش ایرانسل خیلی بهتر بود حالا خواستم ببینم چطوری میتونم دوباره تبدیلش کنم به ایرانسل؟؟؟؟
    با تشکر
    - مسئولیتش باخودتون.
    فکر کنم باید فریم ویر ایرانسل بزنی.

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

- مسئولیتش باخودتون.
    فکر کنم باید فریم ویر ایرانسل بزنی.
    البته باید مک ادرس مودم هم در شبکه ایرانسل فعال باشه

Sent from my iPad using Tapatalk

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

چراغ مبين‌نت در ملاير خاموش مي‌شود
    برخي از هموطنان در شهرستان ملاير واقع در استان همدان طي تماس‌ با تسنيم ضمن ابراز نگراني از برنامه شرکت مبين‌نت براي توقف خدمات در اين شهرستان درباره صحت و سقم چنين موضوعي پرسيدند.

وايمکس نيوز-محمد که از ساکنان ملاير است و وايمکس مبين‌نت دارد، مي‌گويد که فردي به عنوان نماينده اين شرکت با او تماس گرفته و گفته است که طي يکي دو روز آينده آماده تحويل مودم خود شويد.
    وي همچنين گفت: چنين تماس و پيامي براي اولين بار است که از سمت اين شرکت صورت گرفته و از اين حيث تصميم گرفتم صحت اين موضوع را جويا شوم.
    ما هم در تماس با مرکز تماس مبين‌نت به صحت اين موضوع پي برديم و متوجه شديم که چراغ وايمکس اين شرکت در ملاير طي هفته‌هاي آتي به خاموشي خواهد گراييد اما براي بررسي دليل چنين اقدامي، گفت‌وگويي با حميدرضا زماني مدير روابط عمومي اين شرکت داشتيم.
    وي با اشاره به اينکه سرمايه‌گذاري هنگفتي را در سطح کشور براي ايجاد زيرساخت‌هاي گسترده و تأمين تجهيزات مورد نياز براي شکل‌گيري شبکه‌ وايمکس داشته‌ايم گفت: حضور در شهرهاي کوچک براساس تعهدات پوششي رگولاتوري انجام شده بود. در حالي که ما براساس طرح تجاري خود و براي پوشش هزينه‌هاي سنگين نگهداري ناگزيريم منابع و امکانات موجود را مديريت کنيم و به مکان‌يابي نقاطي براي استقرار سايت‌هايمان بپردازيم که تقاضاي بالايي دارند.
    مدير روابط عمومي مبين‌نت با تأکيد بر اينکه در اين زمينه به توافق با رگولاتوري رسيديم، گفت: با تماس تلفني و پيامک مشترکان خود در ملاير را از اين اقدام آگاه ساختيم و اکنون نيز در حال ارسال نامه به آنها براي معرفي نماينده‌اي هستيم که مودم‌ها را از آنان تحويل گرفته و هزينه آن و همچنين هزينه مابقي طرح خريداري شده را به حساب آنها واريز کنيم.
    او در ادامه درباره برنامه توسعه و همچنين انتقال سايت‌هاي جمع‌آوري شده گفت: سرمايه‌گذاري و توسعه ما در حوزه وايمکس و فناوري‌هاي ارتباطي نسل‌هاي جديد با توجه به مجوزهاي دريافتي براساس نياز بازار و استراتژي تببين‌شده مبين‌نت انجام خواهد شد. در مورد سايت‌هاي جمع‌آوري شده نيز در حال نصب آنها در تهران، مراکز استان‌ها و شهرهايي هستيم که با رشد تقاضا در آنها براي ارائه خدمات مواجهيم.
    زماني ابراز کرد: تمامي هزينه‌هاي چند صد ميليوني راه‌اندازي يک سايت، هزينه‌هاي بالاي نگهداري در اين صنعت و حق پروانه 108 ميليارد توماني پرداختي اين اپراتور دست به دست هم داده‌اند تا اقتصادي فکر و عمل کردن در اولويت نخست کار ما قرار گيرد و به فکر سرمايه‌گذاري در مناطقي باشيم که بيشترين بازخورد را از آن‌جا خواهيم داشت.
    منبع: خبرگزاري تسنيم

باز خوبه میگه مودم ها رو پس میگیریم 2 سال پیش که مبین نت داشتم دکل نزدیک خونمون رو جمع کرده بودن و دیگه سیگنال نمیداد رفتم بهشون گفتم باید مودم رو پس بگیرید .پدرسوخته میگفت تو یه منطقه دیگه ببر ازش استفاده کن .خیلی کلاهبرداره مبین نت.

6. 4 کاربر از ahwazp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه امین1356's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه مودم Bm632w ایرانسل داشتم که متاسفانه اشتباه بزرگی کردم و تبدیلش کردم به مبین نت و خیلی پشیمونم خداییش ایرانسل خیلی بهتر بود حالا خواستم ببینم چطوری میتونم دوباره تبدیلش کنم به ایرانسل؟؟؟؟
    با تشکر
    اتفاقا" الان مودم شما هم مک آدرسش تو ایرانسل تعریف شده هم تو مبین نت و براحتی میتونین فقط با تغییر فرکانسها بصورت دستی به هر دو تاشون وصل بشین (فریمور اهمیتی نداره).

8. 5 کاربر از امین1356 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amir_shield's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

اتفاقا" الان مودم شما هم مک آدرسش تو ایرانسل تعریف شده هم تو مبین نت و براحتی میتونین فقط با تغییر فرکانسها بصورت دستی به هر دو تاشون وصل بشین (فریمور اهمیتی نداره).
    مرسی از جوابتون فقط چجوری فرکانسهارو تنظیم کنم ؟؟ فرکانس ایرانسل رو دارید؟؟

10. 2 کاربر از amir_shield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسی از جوابتون فقط چجوری فرکانسهارو تنظیم کنم ؟؟ فرکانس ایرانسل رو دارید؟؟
    فرکانسهای با (Bandwidth (KHZ های 5000 مال ایرانسله و 10000 مال مبین نته:

12. 4 کاربر از امین1356 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه amir_shield's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    ahwaz

پيش فرض

فرکانسهای با (Bandwidth (KHZ های 5000 مال ایرانسله و 10000 مال مبین نته:

خیلی لطف کردی دوست عزیز فقط من این فرکانسهارو تنظیم کنم کار تمامه؟؟ دیگه میتونم از اکانت ایرانسلم استفاده کنم؟؟؟؟؟ با تشکر

14. این کاربر از amir_shield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی لطف کردی دوست عزیز فقط من این فرکانسهارو تنظیم کنم کار تمامه؟؟ دیگه میتونم از اکانت ایرانسلم استفاده کنم؟؟؟؟؟ با تشکر
    بله میتونید. بنده خودمم همین کارو کردم.

16. 2 کاربر از امین1356 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

سلام.

به علت سنگین شدن بیش از حد تاپیک ( بیش از 2198 صفحه ) و اصل جلوگیری از مگا تاپیک های سنگین ، ادامه مبحث این سرویس دهنده را در تاپیک زیر ادامه دهید:

تاپیک قفل و آرشیو شد.
    باتشکر/

18. 10 کاربر از Armin.Computer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •