تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2149 از 2199 اولاول ... 114916492049209921392145214621472148214921502151215221532159 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21,481 به 21,490 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

در مورد این تحقیق حتماً خوب دقت کنید. من خودم شاتل گرفتم که از نظر سرعت تک کانکشن چیز خوبی هست. اما از نظر دانلود شبانه و یا کلاً اکانتهای به اصطلاح نامحدود واقعاً جای بد و بدردنخوری هست. تا اینجا حجم شبانه مبین‌نت به حجم شاتل می‌چربه.
    چشم.. حتما.
    تا الات نتیجه گرفتم پارس آنلاین خوبه.. ولی باید بیشتر بررسی کنم.
    حجم شبانه واسم مهم نیست زیاد.. عدم اختلال در طول روز خیلی مهمتره... این مبین نت دیوانه کرده منو.
    در ضمن حجم شبانه مبین نت هم فکر نکنم بعد از اون محدودیت مسخرشون دیگه چندان جالب باشه.!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

با سلام
    دوستان عزیز من قصد فسخ قرارداد مبین نت یا کلا واگذاری مودم مبین نت 9200 را دارم ممکنه بگید چیکار باید کرد؟و کجا اقدام کرد؟
    ممنون از راهنمایی دوستان

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

با سلام
    دوستان عزیز من قصد فسخ قرارداد مبین نت یا کلا واگذاری مودم مبین نت 9200 را دارم ممکنه بگید چیکار باید کرد؟و کجا اقدام کرد؟
    ممنون از راهنمایی دوستان

اگه منظورتن این هست که بیان پول رو کامل بهتون پس بدن که در بخش اعظم کار این مورد اتفاق نمی‌افته. یعنی مجبورین مودم رو نگه دارین (یا بفروشین) و باقی پول مصرف نشده رو هم ندید بگیرین. در یه صورت می‌شه پول باقیمونده رو پس گرفت که خود مبین‌نت قبول کنه که مشکل از طرف خودش هست که این هم البته خیلی کم اتفاق می‌افته. بخصوص بعد از این مشکلات اخیر و شکایت کاربرها فکر کنم اینقدر درخواست فسخ زیاد باشه که زیر بارش نره.

4. این کاربر از ninipc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.
    من تقریبا نزدیک به دو سال هست که دارم از سرویس وایمکس مبین نت استفاده میکنم. چون محلی که زندگی میکنم adsl نمیدن.
    این مبین پدر منو در آورده. سرعت که افتضاح. پینگ رو هم قربونش برم بهترین حالتش رو 400 هست. الانم که دمشون گرم دانلود شبانشون رو هم بدون هیچ گونه اطلاع رسانی به کاربراشون محدود کردن (دزدی علنی تو روز روشن) خلاصه اصلا راضی نیستم و از سر اجبار هست که دارم استفاده میکنم
    میخواستم بدونم که توی شرکت هایی که وایمکس میدن، داتک و ایرانسل از مبین نت بهترن؟ یا نه؟
    اگر مبین نت بهتر هست آیا اینجا تاپیکی وجود داره که حداقل یه سری تنظیمات رو آموزش داده باشه که سرعتش یه مقدار بهتر بشه
    اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

حـــــرفـه ای ase_pase's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    همین اطراف

پيش فرض

سلام دوستان.
    من تقریبا نزدیک به دو سال هست که دارم از سرویس وایمکس مبین نت استفاده میکنم. چون محلی که زندگی میکنم adsl نمیدن.
    این مبین پدر منو در آورده. سرعت که افتضاح. پینگ رو هم قربونش برم بهترین حالتش رو 400 هست. الانم که دمشون گرم دانلود شبانشون رو هم بدون هیچ گونه اطلاع رسانی به کاربراشون محدود کردن (دزدی علنی تو روز روشن) خلاصه اصلا راضی نیستم و از سر اجبار هست که دارم استفاده میکنم
    میخواستم بدونم که توی شرکت هایی که وایمکس میدن، داتک و ایرانسل از مبین نت بهترن؟ یا نه؟
    اگر مبین نت بهتر هست آیا اینجا تاپیکی وجود داره که حداقل یه سری تنظیمات رو آموزش داده باشه که سرعتش یه مقدار بهتر بشه
    والا از کيفيت داتک خبری ندارم اما ايرانسل شايد قبلا يک دوره ای بهتر بوده باشه اونم اگه از شانست منطقه و آنتني که بهش وصلي خلوت باشن که واسه اونم تضميني نيست.
    همين ايرانسل هم از سال 93 فاجعه شده وضعيتش به نسبت قبل. چند وقت يکبار همينطوری ارتباط با سرورهای خارجی قطع ميشه !
    اگه خواستي ايرانسل بگيری حتما قبلش با يک اکانت ايرانسل تست کن که منطقه اي که هستي اصلا توان يک اينترنت متوسط رو داره يا نه. خواستي سر بزن به تاپيک ايرانسل و خودت ببين چه خبره....

7. این کاربر از ase_pase بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام دوستان.
    والا داداش دروغ چرا تا مرگ اه اه اه اه تو شهر ما که این مشکل سرعتو نداره و پینگمم به طور عادی بین90تا130یه به احتمال زیاد منطقه طون شلوغه من فقط از هزینه زیادشو این ساعات رایگان ناراحتم

حـــــرفـه ای Joaquin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اینجا تاپیک مبین نت هست. بحث نامربوط انجام نشه.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها saeeddeeas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

الان 512 ماهانه 8 گیگ رو فعال کردم سرعتش روی 100 هستش،اگه شبانه هم 100 باشه،نسبت به 1 مگ خیلی به صرفه تر میشه،1مگ 4 گیگ 30 تومن،این 8 گیگ 40 تومن
    شایدم بعد یکی دو روز سرعت رو متعادل کنه به سرعت اسمی،الله و اعلم

11. 2 کاربر از saeeddeeas بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه osta_ali's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    BND

پيش فرض

الان 512 ماهانه 8 گیگ رو فعال کردم سرعتش روی 100 هستش،اگه شبانه هم 100 باشه،نسبت به 1 مگ خیلی به صرفه تر میشه،1مگ 4 گیگ 30 تومن،این 8 گیگ 40 تومن
    برا من الان حدود 1ماهی هست که سرعت 90 کمتر نمیشه(حتی شبانه)

13. 2 کاربر از osta_ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeidf1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دادا الان اشتباه کرد512رو گرفتی جدیدن مبین نت داره سرعت بیشتر میده مثلا به جا یه مگ سرعت1.5میده که تو شب و روز کاملا ثابتهو200 تا هم سرعت میده و میشه تو ساعات رایگان تا سقف 2.45گیگ دان کرد اما طبق محاسباتم512 تا1.25 گیگ بیشتر دان نمیشه که به صرفه نیست
    اینم یه عکس سرعت تو ساعات رایگان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •