تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2099 از 2199 اولاول ... 1099159919992049208920952096209720982099210021012102210321092149 ... آخرآخر
نمايش نتايج 20,981 به 20,990 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان وضعیت پینگو سرعت چجوریه؟ منتقل بشیم به مبین نت؟
    بستگی به محل سکونت شما داره دوست عزیز...
    کرج که من هستم سرعت مبین نت حرف نداره...

به صورت موقت چند روزیه یه اینترنت نیم مگ مبین نت دستم رسیده... سرعتش در حد 0.8 مگ هست... عالی!

دیشب دانلود شبانه باهاش 1.5 گیگ دانلود کردم... اونم تو 4 ساعت...
    در صورتی که با وایمکس ایرانسل که خودم دارم به زور 800 مگ اونم تو 6 ساعت می تونم دانلود کنم...

ایرانسل ساعت 6 بعدازظهر به بعد کلاً تعطیل میشه... هیچ صفحه ای رو نمیشه باز کرد...
    ولی مبین نت روز و شب هیچ فرقی نداره... حتی کیلوبایتی... پایدار پایدار...
    تو منطقه ی ما مبین نت چیز عجیب غریبیه!

در خصوص «سرعت و پینگ» فقط و فقط به منطقه ی شما بستگی داره و لاغیر...

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

به صورت موقت چند روزیه یه اینترنت نیم مگ مبین نت دستم رسیده... سرعتش در حد 0.8 مگ هست... عالی!

در صورتی که با وایمکس ایرانسل که خودم دارم به زور 800 مگ اونم تو 6 ساعت می تونم دانلود کنم...

ایرانسل ساعت 6 بعدازظهر به بعد کلاً تعطیل میشه... هیچ صفحه ای رو نمیشه باز کرد...

عزیز دلم تبلیغ نکن! کجاش خوبه این مبین نت؟؟؟ اگر خوب بود 2099 صفحه تاپیک که توش همه دارن از شرکت و خدماتش می نالن و شکایت می کنن و فحش میدن، درست نمیشد!!!!

دوستان وضعیت پینگو سرعت چجوریه؟ منتقل بشیم به مبین نت؟
    پینگش که فاجعه فاجعه هست! شبا سرعت معمولا فیکسه ولی پینگ فاجعه میشه!!! تازگی ها هم محدودیت برای دانلود شبانه قرار دادن. البته هنوز اجرایی نشده و در حد حرفه، ولی همین روزاست که خِرِ همه مون رو بچسبن و کل حجممون رو بابت دانلود بیش از حد مجازشون بخورن! نسبت به قیمتش هم اصلا نمی ارزه...
    کلا اگه میتونی برو سمت ADSL
    من و خیلی های دیگه میخوایم بریم از مبین نت

3. 3 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

عزیز دلم تبلیغ نکن! کجاش خوبه این مبین نت؟؟؟ اگر خوب بود 2099 صفحه تاپیک که توش همه دارن از شرکت و خدماتش می نالن و شکایت می کنن و فحش میدن، درست نمیشد!!!!
    1- گلم، فکر کنم شما پست من رو با دقت نخوندی... لطف کن پست قبلی من رو یک بار دیگه بخون... بعد دوباره اظهار نظر بفرما...
    2- نام کاربری من تبلیغاتی نیست... خدا رو شکر از سال 2009 هم اعتبار داره... فهمیدن بعضی چیزا واقعا سخت نیست... فقط کافیه که دوست داشته باشیم بفهمیم!
    3- احترام گذاشتن به دوستامون تو فضای مجازی کار خیلی سختی نیست... و تا وقتی به دوستامون احترامون نذاریم، نمیشه انتظار داشت اون ها هم به ما احترام بذارن...

موفق باشید...

5. این کاربر از armin100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

دوستان. لازمه یه چیزی بگم.
    اونم اینکه که مبین نت . ایرانسل. مخابرات و هر شرکت دیگه ای خوب و بد داره و شاید بدیهاش به خوبیهاش بچربه به قولی!
    چون الان دوست من. تو شهر بندر انزلی مبین نت گرفته . با اینکه مجبور شد 1 ساله بگیره ولی الان راضی هست. غیر از اینه تو یک سال بیش از 25 گیگ ترافیک نداره ولی سرعت یک مگش دقیقن یک مگ هست. و مشکلاتی که دوستان تو سرویس مخابرات دارن مثله خودم ( کم بودن سرعت در تک کانکشن ) رو نداره!

یکی دیگه از دوستان من هم تو سعادت آباد تهران این مودم رو خرید. 2 مگش رو. خیلی خیلی راضی هست. حتی خودمم دو سه بار رفتم ببینم راس میگه یا دروغ. تست کردم واقعا سرعتش خوب بود و جای شکایتی نداشت!
    این بد بودن سرعت کم بودن سرعت یا هرچی . بسته به حجم اطلاعات رد و بدل شده داره.
    البته بازم میگم نمیگم مبین نت مشکل نداره. داره اونم به روز نشدن خدماتش هست. انحصاری بودنش و گرون بودن خدماتش.
    ولی بازم نمیشه 100% گفت همه مشکل دارن. خیلی ها در خیلی جاها این مشکلات رو ندارن. و چون سیستم بی سیم هست کاملا بستگی به اون منطقه داره!

7. 3 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

اونم اینکه که مبین نت . ایرانسل. مخابرات و هر شرکت دیگه ای خوب و بد داره و شاید بدیهاش به خوبیهاش بچربه به قولی!
    چون الان دوست من. تو شهر بندر انزلی مبین نت گرفته . با اینکه مجبور شد 1 ساله بگیره ولی الان راضی هست. غیر از اینه تو یک سال بیش از 25 گیگ ترافیک نداره ولی سرعت یک مگش دقیقن یک مگ هست. و مشکلاتی که دوستان تو سرویس مخابرات دارن مثله خودم ( کم بودن سرعت در تک کانکشن ) رو نداره!

یکی دیگه از دوستان من هم تو سعادت آباد تهران این مودم رو خرید. 2 مگش رو. خیلی خیلی راضی هست. حتی خودمم دو سه بار رفتم ببینم راس میگه یا دروغ. تست کردم واقعا سرعتش خوب بود و جای شکایتی نداشت!
    البته بازم میگم نمیگم مبین نت مشکل نداره. داره اونم به روز نشدن خدماتش هست. انحصاری بودنش و گرون بودن خدماتش.
    ولی بازم نمیشه 100% گفت همه مشکل دارن. خیلی ها در خیلی جاها این مشکلات رو ندارن. و چون سیستم بی سیم هست کاملا بستگی به اون منطقه داره!
    میلادجان دیگه از شما بعیده با این همه تجربه

مگه نمی دونی مبین نت رو سرویس هایی که کاربرها برای اولین بار میخرن بهترین سرویس رو ارایه میده. تازه سابقا برای این یوزرها سرعت رو بالاتر هم می بست این طور که شما میگی الان دیگه این کار رو هم نمی کنه

بزار همین دوستانی که مثال زدی دوران طلایی خرید اولیه اشون تموم بشه و برای بار دوم برن شارژ کنن ببین چطور زبون مبارکشون به فحش و ناسزا باز میشه

برای هزارمین بار مبین نت یه شرکت ورشکسته است ولی هنوز کسایی هستن که از مجبوری میرن از این شرکت خرید می کنند
    Last edited by arash59b; 24-03-2014 at 20:50.

9. 10 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

1- گلم، فکر کنم شما پست من رو با دقت نخوندی... لطف کن پست قبلی من رو یک بار دیگه بخون... بعد دوباره اظهار نظر بفرما...
    2- نام کاربری من تبلیغاتی نیست... خدا رو شکر از سال 2009 هم اعتبار داره... فهمیدن بعضی چیزا واقعا سخت نیست... فقط کافیه که دوست داشته باشیم بفهمیم!
    3- احترام گذاشتن به دوستامون تو فضای مجازی کار خیلی سختی نیست... و تا وقتی به دوستامون احترامون نذاریم، نمیشه انتظار داشت اون ها هم به ما احترام بذارن...

موفق باشید...

بُلبُلم شما یه بار دیگه برو پست منو با چشمان کاملا باز و دقیق بخون، بعدش بیا اینجا بگو کدوم کلمه یا کلماتش توهین به حضرت والا بوده.
    بعدشم آقای کاربر تک ستاره با سابقه، دلت از جای دیگه پره چرا سر بقیه خالی می کنی؟!

میلاد جان بحث اینه که شرکت توانایی این رو داره که تمام و کمال خدمات ارائه بده، ولی انحصار طلبه و دنبال کم فروشی!!! همین قضیه کم شدن سرعت دانلود شبانه من و شکایت و شکایت کشی! آخرش انقدر سریش شدم بی خیال شدن دوباره شب منو باز کردن! یه بنده خدایی که خودش توی یکی از زیر مجموعه های یه ADSL Provider کار می کرد می گفت همه اینا به عمد شبا سرعت رو کم می کنن و محدودیت اعمال می کنن و این در حالیه که خلاف مقررات سازمان تنظیم مقررات رادیویی هست.

مبین نت یه شرکت ورشکسته است ولی هنوز کسایی هستن که از مجبوری میرن از این شرکت خرید می کنند
    Last edited by DariushGreat; 25-03-2014 at 00:00.

11. 2 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

نمی‌گم حرفتون تبلیغ بود، اما اینجور با قطعیت و اطمینان صحبت کردن در مورد پینگ مبین‌نت یا هر شرکت دیگه‌ای، حرف درستی نیست. البته کلاً پینگ وایمکس نسبت به ADSL بیشتر هست اما توی مبین‌نت این مورد حساب و کتاب نداره. بعد هم مشکلات فنی سر راه سرور تا مودم کاربر مسبب هستن که این قضیه همیشه ثابت نیست. یعنی یه منطقه برای همیشه پینگش خوب نخواهد موند و برعکس. مواردی مثل تغییرات آنتن‌ها یا ایجاد نویز و پارازیت جدید می‌تونه از این موارد باشه. بماند یه مقدار هم مزاحمت‌‌های انسانی که شاید از نظر عده‌ای تقصیر شرکت فروشنده اینترنت نیست (ولی هست) هم مسبب هستن.

اما حالا که بحث پینگ مبین‌نت شد یه مطلب مهم در مورد این پینگ بگم که مدتی هست می‌خوام بگم و فرصت نمی‌شه.
    یه نکته مهم در کنار زمان پینگ، اطلاعات گم شده بین‌راهی یا همون Packets Loss هست که خیلی کم دیدم کسی بهش اهمیت بده. این یکنواخت و یکسره بودن اطلاعات رد و بدل شده به اندازه خود پینگ مهم هست. بخصوص توی دانلود‌های حجیم طولانی مدت. برای مثال تصور کنید که یه سیگنال ۵۰ درصدی اما ثابت و یکنواخت توی ماهواره بهتر هست یا یه سیگنال ۹۹ درصدی که بخاطر پارازیت، مدام بالا و پائین می‌شه و بخاطر گم شدن اطلاعات پخش آنلاین، توی تصویر و صدا ایجاد نویز می‌كنه؟؟؟ برای پینگ اینترنت هم وضعیت همین هست. اتصالی خوب هست که Packets Loss شما در یه مدت طولانی مثلاً یک یا دو ساعته، صفر یا نزدیک به صفر باشه.

حالا بعد از این توضیح بگم که حتی مبین‌نت هم می‌دونه که این Packets Loss یه مشکل مهم هست و توی قراردادش گفته که نباید اینطور باشه. برای همین قبول داره که Packets Loss بالای دو درصد زیاد هست و باید براش جریمه پرداخت کنه. هر چی این گم شدن بیشتر باشه، مبین‌نت باید جریمه بیشتری پرداخت کنه. توی این جدول کامل لیست شده:

این وضعیت پینگ من هست که برای اطمینان و الکی نبودن نتیجه با چند سرور انجام دادم. بالایی مال ساعت عادی و پائینی مال ساعت مجانی هست که به وضوح وضعیت خرابتری داره. پینگ ساعت عادی حدود دو ساعت پشت سر هم و پینگ ساعت مجانی هم حدوداً نصف اون بود (البته با فاصله زمانی بیشتر) و توی زمان تست هم از اینترنت استفاده نکردم که روی نتیجه تاثیر نذاره. اگه لیست رو ببینید متوجه می‌شید که در تمام سرورها چه ساعت عادی و چه مجانی، بشدت مشکل Packets Loss وجود داره که طبق خود جدول قبلی هم که شده باید بین ۱۰ تا ۱۵ درصد کارکرد ماهانه رو بهم برگردونن که سوای خودم، تابحال نشنیدم برای کسی اینکار رو کرده باشه.

این هم یه دلیل موجه و قابل تست برای همه، در مورد مبین‌نت و پینگ اون که نشون می‌ده این شرکت چقدر حقه‌باز هست. قبول داره که باید بخاطر Packets Loss به کاربر جریمه پرداخت کنه، ولی تابحال اینکار رو نکرده. بماند فکر کنم اینقدر گردنش کلفت باشه که با پروئی توی قردادهای بعدی بزنه همچین بخشی رو کلاً حذف کنه که حتی در ظاهر هم همچین چیزی وجود نداشته باشه.

13. 10 کاربر از ninipc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

سلام در حال حاظر مبینت از دروپال استفاده می کند شما می توانید با نصب افزونه
    wapplayzer در فایر فاکس خودتان نگاه کنید
    مگه میخوایم ه.ک ش کنیم که بدونیم مدیریت محتواش چیه؟؟؟

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

حتی اگه شما با یه سیم کوچیک دستگاه 7000 واتی را به برق وصل کنید اون سیم کم کم آب میشه.
    مشکل برق نیست. دستگاه هم نیست. مشکل اتصال بین دو قطعه هست!
    مشکل اصلی ما پهنای باند هست. هزینه ی بالای پهنای باند و محدودیت و محرومیت اون باعث بروز همچین مشکلاتی میشه.
    من امیدوارم این مشکلات کم کم حل بشه! من امیدوارم مبین نت به فیبر نوری شمال کشور وصل بشه. به نظر میرسه که مبین نت به این خط هنوز وصل نشده و من امیدوارم ارتباطات فیبری ایران با خارج بیش از این بشه تا مشکل کمبود سرعت و پهنای باند هم حل بشه!
    الان تقریباً 80 درصد شرکت ها مشکل کمبود سرعت دارن. به جز یه سری شرکت های خصوصی !
    بازم امیدوام مشکل حل بشه چو مبین نت واقعا از همه لحاظ بی انصافه. از نظر قیمت ، سرویس دهی ، خدمات و ...

16. 2 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سرعت شبا به شدت اومده پایین دیشب با سرعت 1 مگ 800 مگ بیشتر دانلود نکردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •