تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 2199 اولاول ... 2891011121314151622621125121012 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

باسلام.
    دوستان باتوجه به اینکه هیچ شرکتی روی ایران زمین خدمات برای مرکز مخابراتی توحید نداره وسرویس وایمکس ایرانسل هم به محله ما آنتن نمیده
    من بااین شرکت مبین نت تماس گرفتم وصحبت کردم وگفتن تا مهرواسه محله میدون توحید فعال میشه بنابراین من به صورت پیش فرض ثبت نام کردم.
    میخواستم بدونم من تنهاراه استفاده ازاینترنت پرسرعت اینه آیا کاردرستی کردم دوستان این سرویس رودارن وراضی هستن؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

باسلام.
    دوستان باتوجه به اینکه هیچ شرکتی روی ایران زمین خدمات برای مرکز مخابراتی توحید نداره وسرویس وایمکس ایرانسل هم به محله ما آنتن نمیده
    من بااین شرکت مبین نت تماس گرفتم وصحبت کردم وگفتن تا مهرواسه محله میدون توحید فعال میشه بنابراین من به صورت پیش فرض ثبت نام کردم.
    میخواستم بدونم من تنهاراه استفاده ازاینترنت پرسرعت اینه آیا کاردرستی کردم دوستان این سرویس رودارن وراضی هستن؟
    تو امضای من نوشته EDGE اونجا هم بیا به دردت میخوره.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

باسلام.
    نه اصلا کار درستی نکردی اصلا وایمکس بدرد نمیخوره Edge ایرانشل بگیر نامحدود ماهی 10 تومن تازه سرعتش 512 هسته ولی دانلودش 20 کیلوبایته دیگه انتظار هم نمی خواد چند تا کد میزنی زود وصل میشه.

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

نه اصلا کار درستی نکردی اصلا وایمکس بدرد نمیخوره Edge ایرانشل بگیر نامحدود ماهی 10 تومن تازه سرعتش 512 هسته ولی دانلودش 20 کیلوبایته دیگه انتظار هم نمی خواد چند تا کد میزنی زود وصل میشه.
    مبین نت خدادتومن رفته خرج کرده که این سرویس رو بده حالا شما توی یه نیم خط،ردش کردی رفت که!
    وایمکس مبین نت در مراحل آغازین کار هستش.مطمئنا با مشکلاتی روبرو خواهد بود چون یه سیستم نوپا هستش.برای اینکه نظر دقیقتری راجع به اون بدیم حداقل باید تا راه اندازی این سرویس در دیگرشهرهاصبر کنیم.قیمتها هم احتمالا تا اواخر سال پایینتر خواهد اومد.خوشبختانه رقابتی بین سرویسهای مختلف و اپراتورهای مختلف به نفع کاربران ایجاد شده.ضمنا چون برخلاف ایرانسل که سرویسهای مختلف میده و وایمکس رو در اولویت قرار نداده،مبین نت صرفا روی این سیستم تمرکز کرده و قطعا از ایرانسل بهتر سرویس خواهد داد.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

مبین نت خدادتومن رفته خرج کرده که این سرویس رو بده حالا شما توی یه نیم خط،ردش کردی رفت که!
    وایمکس مبین نت در مراحل آغازین کار هستش.مطمئنا با مشکلاتی روبرو خواهد بود چون یه سیستم نوپا هستش.برای اینکه نظر دقیقتری راجع به اون بدیم حداقل باید تا راه اندازی این سرویس در دیگرشهرهاصبر کنیم.قیمتها هم احتمالا تا اواخر سال پایینتر خواهد اومد.خوشبختانه رقابتی بین سرویسهای مختلف و اپراتورهای مختلف به نفع کاربران ایجاد شده.ضمنا چون برخلاف ایرانسل که سرویسهای مختلف میده و وایمکس رو در اولویت قرار نداده،مبین نت صرفا روی این سیستم تمرکز کرده و قطعا از ایرانسل بهتر سرویس خواهد داد.
    همه اینها رو من میدونم ولی متاسفانه چون عقل بعضی ها به چششونه باید به این سیاق حرف زد تا باب میلشون باشه وگرنه من که گفتم:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حالا من که خوب اومد یکم دیگه صبر کنی یکی پیدا میشه Edge رو اندازه فیبر 100 مگه پر میکنه تحویل ملت میده. میگه فیبر نگیرید Edge مخصوصا که مال ایرانسل باشه فیبر رو میگذاره تو جیبش. شده جریان شاتل میگم عزیز من تو که ناراضی هستی 3 ماه سرعتت رو آوردن پایین چرا صدات درنمی آذ چرا نمی آی بیرون میگه تازه 1 هفته هست سرعت خوب شده.

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

حالا من که خوب اومد یکم دیگه صبر کنی یکی پیدا میشه Edge رو اندازه فیبر 100 مگه پر میکنه تحویل ملت میده. میگه فیبر نگیرید Edge مخصوصا که مال ایرانسل باشه فیبر رو میگذاره تو جیبش.
    متوجه منظورتون درمورد این جمله نشدم.
    -----------------------------------------------------
    کسی می دونه سرویس مبین نت برای تهران کی راه میفته؟؟اصلا آنتنها نصب شده اند یا نه؟؟

داره خودمونی میشه petr-cech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

متوجه منظورتون درمورد این جمله نشدم.
    -----------------------------------------------------
    کسی می دونه سرویس مبین نت برای تهران کی راه میفته؟؟اصلا آنتنها نصب شده اند یا نه؟؟

اينها سر تهران به مشكل خوردن چون مبين نت مجوز 30 استان رو داره اما اگه تهران رو تقسيم كنن ميشه 31 استان كه مبين نت مجوز نداره.

البته اين هارو من از يكي بچه هاي فروم شنيدم

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست گرامی اصلاًایرانسل محله مارو ساپورت نمیکنه که این چیه جدید درومده خوبه اصلاًیانه؟سرگردنس؟خط تلفن میخواد بی سیمه؟.....

داره خودمونی میشه petr-cech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست گرامی اصلاًایرانسل محله مارو ساپورت نمیکنه که این چیه جدید درومده خوبه اصلاًیانه؟سرگردنس؟خط تلفن میخواد بی سیمه؟.....
    منظورتون EDGE هست؟

اين سيستيمه تقويت GPRS هست كه توي فقط در مناطق خاصي قابل استفاده هست.
    Last edited by petr-cech; 05-08-2010 at 21:36.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

تمامی توضیحات در لینک امضای بنده هست.
    پست اول تاپیک EDGE ایرانسل رو مطالعه کنید.
    قیمتش ماهی 10 تومنه سرعتش هم از 20 تا 28 هستش کمتر از 20 نمیشه و میتونی یه ضرب رو دانلود بندازی خرجش هم یه موبایل هست و سیم ک ارت ایرانسل. یا همراه اول بستگی به خودت داره و منطقه شما.
    پست یک رو بخون چیزی رو مشکل داشتی پست بزن راهنماییت میکنم/
    منظورتون EDGE هست؟

اين سيستيمه تقويت GPRS هست كه توي فقط در مناطق خاصي قابل استفاده هست.
    نه در همه مناطقه س .
    کل تهران رو داره
    توی کشور هم بعضی جاها نداره اکثرا دارند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •