تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1051 از 2199 اولاول ... 515519511001104110471048104910501051105210531054105510611101115115512051 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,501 به 10,510 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

حـــــرفـه ای FerineFast's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    IL

پيش فرض

ببخشید کسی میتونه اینو واسه من تفسیر کنه:

سه ماه 128 دمو؟ من که یه مگ گرفتم؟ چرا هنوز وصل نشده؟ بخاطر اینه سرعتم در حد دیال آپه؟
    معمولا ۲ تا ۵ روز در حالت دمو میمونه تا شرکت تایید کنه فرم های نمایندگی رو

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

اگه نباشه جاش خالی می مونه amiva's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام دوستان . من مبین نت گرفتم. برخلاف دوستان زیاد ناراضی نیستم. سرعت دو مگ گرفتم اهل دانلود نیستم اما یه فایل بیست مگی رو با پانصد کیلو گرفت
    ناگفته نمونه که فقط سه تا خونه انتن دارم
    خواستم بگم زیاد هم بد نبوده برا من حداقل اینجا (شیراز-بلوار گلستان)

Sent from my GALAXY S using Tapatalk 2

3. این کاربر از amiva بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    IL

پيش فرض

سرویس 2 مگ تازه هست، کم کم خراب خواهد شد.

5. این کاربر از FerineFast بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت nooshin-h's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض سرعت در حد دایال آپ

با سلام خدمت تمامی دوستان من یکساله از مبین نت استفاده میکنم مودم آوت دور دارم سرویس قبلیم 512 بود . اخر برج 5 سرویسم تمام شد و در هیمن موقع ما جابجا شدیم . من اصفهان زندگی میکنم منزل جدید هم 4 کیلومتر از شهر دوره . با مبین نت تماس گرفتم گفتن جدیدا این منطقه بی تی اس سرویس میده . من هم با خیال راحت سرویس 1 مگ 6 ماهه گرفتم . چندروزی که توی اون خونه بودیم عالی بود سرعت دانلود تا 140 هم میرفت ولی الان 5 روزه اومدیم به این مکان دارم و دارم به این مودم لعنتی ور میرم . سرعتم در حد دایال آپه !! هرچقدر هم تماس با پشتیبانی میگیریم هر بار یه چرتی بهم میگن . آخرین تماس کارشناسشون گقت مودم اوت دور رو نباید جابجا کنین !!!! قرار شده توی این هفته کارشناس بفرستن . میخام ببینم کسی میتونه کمک کنه از این مشکل خارج بشم . 50 % کارم با اینترنت خیلی عصبی شدم نمیدونم چیکار کنم . ممنون کارهایی که انجام دادم : مودم رو از تراس به پشت بام بردم روی هر چهار جهت تست کردم آی پی دستی وارد کردم

7. این کاربر از nooshin-h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال امیر انصاری's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

سه ماه 128 دمو؟ من که یه مگ گرفتم؟ چرا هنوز وصل نشده؟ بخاطر اینه سرعتم در حد دیال آپه؟
    این سرویس دمو هست و تا فعال شدن سرویس اصلی میتونید ازش استفاده کنید. در ضمن 2 مگابیته نه 128 کیلوبیت. اون 128 مگابایت حجمشه. بعد فعال شدن سرویس اصلی، سرعت سرویس شما به 1 مگابیت کاهش پیدا میکنه.

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    IL

پيش فرض

با سلام خدمت تمامی دوستان من یکساله از مبین نت استفاده میکنم مودم آوت دور دارم سرویس قبلیم 512 بود . اخر برج 5 سرویسم تمام شد و در هیمن موقع ما جابجا شدیم . من اصفهان زندگی میکنم منزل جدید هم 4 کیلومتر از شهر دوره . با مبین نت تماس گرفتم گفتن جدیدا این منطقه بی تی اس سرویس میده . من هم با خیال راحت سرویس 1 مگ 6 ماهه گرفتم . چندروزی که توی اون خونه بودیم عالی بود سرعت دانلود تا 140 هم میرفت ولی الان 5 روزه اومدیم به این مکان دارم و دارم به این مودم لعنتی ور میرم . سرعتم در حد دایال آپه !! هرچقدر هم تماس با پشتیبانی میگیریم هر بار یه چرتی بهم میگن . آخرین تماس کارشناسشون گقت مودم اوت دور رو نباید جابجا کنین !!!! قرار شده توی این هفته کارشناس بفرستن . میخام ببینم کسی میتونه کمک کنه از این مشکل خارج بشم . 50 % کارم با اینترنت خیلی عصبی شدم نمیدونم چیکار کنم . ممنون کارهایی که انجام دادم : مودم رو از تراس به پشت بام بردم روی هر چهار جهت تست کردم آی پی دستی وارد کردم
    ظاهرا تنظیم این مودم Outdoor ها تقریبا مثل تنظیم دیشه یعنی باید جهتش دقیق باشه که درست کیفیت بده! یعنی آنتنش جهت داره. اگه پشتیبانی میاد تنظیم می کنه که هیچ ولی یه عکس از صفجه سیگنال بزار ببینیم وضع در چه حده

در آغاز فعالیت nooshin-h's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوست عزیز FerineFast ممنون از جواب سریعتون من تمامی جهت هارو چک کردم نتیجه ای نداشت اینم درصد سیگنال : RSSI : -53.34 dBm CINR : 31.91 dB CINR Reuse 1 : 27.13 dB

اگه نباشه جاش خالی می مونه seetherali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

اگه الان سرعتت در حد ديال آپه كه فاتحت خوندس , چون الان اين دمو 2 مگ هست و قاعدتا بايد 270 تا سرعت دانلود بده. مداركت از طرف نمايندگي اصلي تاييد بشه اشتراكت فعال ميشه.

ناظر انجمن گنو / لینوکس
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان مبین نت پورتهای تورنت رو بسته؟ امشب هرچی تورنت میزارم برای دانلود جواب نمیده

اگه نباشه جاش خالی می مونه مبین نت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.تورو خدا یکی حقیقتو بگه دارم دیونه میشم!
    من 5شنبه یه وایمکس جیبی خریدم که تو دفترچش توضیحی درباره باتری و نحوه ی شارژش ننوشته بود.بعد اومدم تو گوگل یه سرچ کوچولو کنم دیدم یه صفحه هایی باز شد که واقعا منو تا همین الان وحشت زده کرده! از ترکیدگی مودم بگیر تا آنتن دهی خیلی خیلی ضعیف و پیدا کردن این تاپیک که اکثر بچه هاش ناراضی هستن! میخواستم از کسایی که مودم جیبی دارن بپرسم چقدر این حرفا واقعا حقیقت داره؟ این مطالب مال چند ماه پیشه یا هنوزم واقعیت داره؟
    مال من قرار شد امروز وصل بشه. صبح که تماس گرفتم گفتن پیگیری میکنیم تا بعد از ظهر وصلش میکنیم.
    راستی الان چراغ wifi آبیه. چراغ wimax سبز ثابته و اصلا چشمک نمیزنه. ولی چراغ wimax rssi کاملا خاموشه. با توجه به اینکه هنوز مودم فعال نشده این طبیعیه یا باید wimax rssi همین الانم روشن باشه؟!
    مناطقی که قصد استفاده از مودم جیبی دارید باید به بی تی اسها نزدیک باشه ...

چراغ وایمکس سبز و روشنه یعنی آی پی به خودش گرفته ... وای فای هم که آبی رنگه یعنی برای اتصال نیاز به کلمه عبوری نیست ... مورد سوم هم که مربوط به قدرت سیگناله (سبز : قوی - آبی : متوسط - قرمز : ضعیف) پس از فعالسازی باید ببینید سیگنال دریافتی درچه حده ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •