تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 2199 اولاول ... 555951011021031041051061071081091151552056051105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

امروز داره 80 -90 کیلو سرعت میده, حالا نمیدونم ربطی به باز شدن مدارس داره یا اینکه پهنای باند رو اضافه کردن.

دوست عزیز کاملا بستگی به منطقتون داره, اگه همه مبین نت گرفته باشن و bts شلوغ شده باشه, سرویستون نوسان خواهد داشت. مودم indoor هم اگه به bts نزدیک باشید و در طبفات بالایی ساخنمان باشید جواب میده و گرنه باید outdoor بگیرید.

من و جناب parsams تهران هستیم.
    من طرف پونکم غرب تهران میشه یعنی
    اگه مودم outdoor بگیرم میشه مودم وایرلس بهش وصل کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست عزیز صدور فاکتور سه برگی با سربرگ رسمی چاپ شده و مهر شرکت و اعلام مکتوب شرایط قرارداد در باره خدمات ارایه شده از وظایف قانونی و اجباری هر شرکت طبق قانون تعزیرات حکومتی و همینطور مالیات بر شرکتها هست و تخلف ازون جرم محسوب میشه و هنوز قانون امضای دیجیتالی که صدور فاکتور کتبی رو غیر ضروری می کنه به تصویب نرسیده .
    صدور فاکتور رسمی به مصرف کننده کمک میکنه که سندی برای پیگیری مطالباتش در دست داشته باشه و شاید دلیل اینکه چنین فاکتوری صادر نمیشه همینه.
    ممکنه بگین بابا کدوم قانون و ... با شما موافقم اما مساله اینه که چطور این آقایون دریافت اون سه درصد ارزش افزوده رو که اونم قانونی هست یادشون نمیره و خوب رعایت می کنن. از طرفی این چیزها حداقل نشونه نظم و ترتیب و سلیقه شرکت که هست.

دوست عزيز شما مثل اينكه شما فراموش كرديد كه تو ايران داريد زندگي ميكنيد جاييكه معمولا قوانين درست اجرا نميشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من طرف پونکم غرب تهران میشه یعنی
    اگه مودم outdoor بگیرم میشه مودم وایرلس بهش وصل کنم؟
    باید زنگ بزنی نمایندگی, اونا بهت میگن تو منطقه indoor هستی یا نه. برای outdoor باید یک روتر وایرلس یا یک access point خالی بگیری.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

وايمكس من هم وصل شد. (يك مگ نا محدود). از ديروز هم سرعتم رو درست كردن و دانلودم حدوداً 125 هست. ولي آپلود ي ذره ضعيفِ . اين ي روز رو كه راضي بودم و اميدوارم همچنان سرعت خوب بمونه.

5. این کاربر از pouyanh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال lurenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

وايمكس من هم وصل شد. (يك مگ نا محدود). از ديروز هم سرعتم رو درست كردن و دانلودم حدوداً 125 هست. ولي آپلود ي ذره ضعيفِ . اين ي روز رو كه راضي بودم و اميدوارم همچنان سرعت خوب بمونه.

سلام.
    مبارک باشه!
    شما کدوم شهری؟
    بعد از یه هفته هم تونستی بیا از وضعیت سرویست توی اون یک هفته بگو!

داره خودمونی میشه hasti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

امروز smsمبین تو گوشیم اومد .من هم سریع زنگ زدم 1868و بعد از 15 دقیقه معطلی یه خانمی جواب داد و بعد راهنمایی ادرس منطقه رو گرفت و گفت که اونجا انتن میده و خلاصه سرتون رو درد نیارم ...ما ثبت نام شدیم و با پیک موتوری بعد از2 ساعت برام مودم رو اوردن و بابت 256kbو5گیگ دانلود و مودم indoorمبلغ1236000ریال از ما گرفت بعد زنگ زدمبه خانمه گفتم نصاب کی میاد گفت امروز 5 شنبه هست نمیشه روز شنبه میاد بعد گفتم من باید هزینه دیگه ای هم بدم گفت به هیچ عنوان هزینه ای ندهید..الان اومدم خونه مودم رو زدم به برق و شبکه کامپیوتر ..روشن کردم چراغ lan روشنه ..3 تا چراغ دیگه یکیش روشن خاموش میشه ..تا شنبه ببینم . اقای به اصطلاح نصاب چی میگه...راستی به خانمه گفتم اگه جواب نداد پس میگیرین با قاطعیت گفت اره ...فعلا شما دست نگه دارید تا من ببینم چیکار میکنم...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

خدا رو شکر مثل اینکه مشکل کمبود پهنای باند حل شده, از عصر تا حالا ثابت 129 کیلو داره دانلود میکنه,

امروز smsمبین تو گوشیم اومد .من هم سریع زنگ زدم 1868و بعد از 15 دقیقه معطلی یه خانمی جواب داد و بعد راهنمایی ادرس منطقه رو گرفت و گفت که اونجا انتن میده و خلاصه سرتون رو درد نیارم ...ما ثبت نام شدیم و با پیک موتوری بعد از2 ساعت برام مودم رو اوردن و بابت 256kbو5گیگ دانلود و مودم indoorمبلغ1236000ریال از ما گرفت بعد زنگ زدمبه خانمه گفتم نصاب کی میاد گفت امروز 5 شنبه هست نمیشه روز شنبه میاد بعد گفتم من باید هزینه دیگه ای هم بدم گفت به هیچ عنوان هزینه ای ندهید..الان اومدم خونه مودم رو زدم به برق و شبکه کامپیوتر ..روشن کردم چراغ lan روشنه ..3 تا چراغ دیگه یکیش روشن خاموش میشه ..تا شنبه ببینم . اقای به اصطلاح نصاب چی میگه...راستی به خانمه گفتم اگه جواب نداد پس میگیرین با قاطعیت گفت اره ...فعلا شما دست نگه دارید تا من ببینم چیکار میکنم...
    شما تو اینترنت اکسپلورر ادرس 192.168.0.10 رو بزن تا بری تو منوی مودم. برو تو قسمت status بعد wimax حالا مودم رو بردار اینقدر اینور و اونور اطاق ببرش تا جایی رو که بالاترین CINR رو میده پیدا کنی.

9. 3 کاربر از karbist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من به زور CINR به ۹ میرسه . هر چی هم بهشون زنگ میزنم که یا بیا این رو درست کن یا بیا پس بگیر انگار نه انگار !!!
    طرح برلیان . منطقه جردن . خلاصه خیلی شاکیم . ۲ هفته است که سر کارم .....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

امروز چشمش نزني قعطي نداشت دوست عزيزمون راست ميگه مخابرات اهواز يه كم مشكل داره اما انگار ميخواد هر چي مشكلش رو روي وايمكس بريزه.اما انگار مدارس باز شده پهناي باند بيشتر شده چون من امروز از ظهر ساعت 3تاساعت6عصر سرعت دانلودم با اينكه سرويسم 128 هست ثابت روي 58بود اما شب افت كرد امد روي 16تا20 خودش. حالا ما نخواستيم58 رو قطع نشه همون 16 هم راضي هستيم

داره خودمونی میشه hasti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

خدا رو شکر مثل اینکه مشکل کمبود پهنای باند حل شده, از عصر تا حالا ثابت 129 کیلو داره دانلود میکنه,

شما تو اینترنت اکسپلورر ادرس 192.168.0.10 رو بزن تا بری تو منوی مودم. برو تو قسمت status بعد wimax حالا مودم رو بردار اینقدر اینور و اونور اطاق ببرش تا جایی رو که بالاترین CINR رو میده پیدا کنی.
    از من یوزر و پسورد میخاد....چی بزنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •