تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 2199 اولاول ... 454941001011021031041051061071081141542046041104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

آخر فروم باز alpha007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینطور که پیداست وایمکس تو ایران با این اوضاع معلوم الحالی که میبینیم جای رضایت و رضایت مندی مشتری برای خودش نذاشته.
    تو یه منطقه که قاعدتا indoor باید جوابگو باشه outdoor ش به زور آنتن میده یا بر عکس...
    نهایتش هم چیزی که عاید ملت میشه سرعت پر نوسان و اعصاب خورد کنه
    نوسان سرعت آدم رو بیچاره میکنه اینو کسانی که تو کار دانلود و این صحبتهان خیلی خوب درک میکنن
    ....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

یه نکته ای رو توجه کردین : در موقع تحویل مودم تنها یک برگ کاغذ تمام پرینت ، بدون سربرگ و اسم و رسم رنگی و چاپ شده و بدون فرم قرارداد و ... به ما تحویل دادن؟ حداقل بین شرکتای اینترنتی دیگه اینجور چیزا رعایت میشه و هر چقدرهم که افتضاح باشن ، یک کاغذ چاپ شده با سربرگ رسمی شرکت به شما میدن که در چند نسخه هست و چند رنگ. و یکی دو برگ فرم شرایط و قرارداد و .... هم میدن که باید امضا کنید و کل اینارو میذارن توی یک پوشه ای، پاکتی، چیزی یه چند تا هم پوستر و بروشور و اینا میذارن کنارش ... اینا دیگه مینیموم استانداردهای یک شرکته. همین شرکت زپرتی خدمات آسانسور ساختمون ما ، دک و پزش بیشتر از مبینه. سر سال یه سر رسیدی میده ، فاکتور و سر برگ و ایناشم براس. اینا بخودی خود مهم نیست اما نشون دهنده نظم وسلیقه و مدیریته.

من خودم در تهران مسئول شبكه در يك شركت هستم و تا بحال از 4 يا 5 جاي مختلف adsl گرفتيم و تا بحال همچين چيزي نديدم. حتي اخيرا يك شركتي، ثبت نام و همه كارهاش اينترنتي انجام ميشد و هيچ مراجعه اي هم صورت نميگرفت. و جالب اينجاست با همه اين شركتها مشكل كندي سرعت داشتيم. اين مساله در 2 سال اخير بود. من كه از ADSL خيري نديدم. الان براي منزل خودم wimax گرفتم و هيچ مشكلي تابحال نداشتم. البته فقط يكبار حدود 2 ساعت قطع شد .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

اونایی که تو تهران دارن ازش راضین؟من که تهرانم موندم ایرانسل بهتره یا مبین نت ؟چون مثکه تو هر شهری فرق میکنه یکیش خوبه اون یکی بده
    تو تهران چجوریه؟
    من میخوام مودم indoor wifi سفارش بدم چون میخوام با وایرلس لپ تاپ همیشه استفاده کنم نه lan
    ایرانسلو اکثرا میگن خوب نیست حالا نمیدونم تو تهران وضعیت چجوریه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان تو تهران از هر کجا که میگیرید از خدمات اول نگیرید واقعا شیر تو شیره و اگر مشکلی پیدا کنید موقع خرید پیدا کنید هر اپراتوری برای خودش یک جوابی میده و مشکلتون اصلا حل نمبشه.

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

جوابتون بسيار مفيد بود ،حق با شماست.
    متشكرم
    يك سوال ديگه دارم و اونم اينه كه از كجا ميشه محاسبه آزاد رو ديد؟؟ تو call history كه چيزي نديدم. اگه جواب اين سوال رو بهم بگي ممنون مي شم برادر!
    اگر منظورتون از محاسبه آزاد جمع مقدار مصرفیتونه باید بگم چنین چیزی وجود نداره و بهترین راه که هر روز بتونی مصرفت رو ببینی و اشتباه هم نشه ریختن اعداد call history توی excel است.اگه درستش کنی دیگه با یک کپی می تونی مصرفت رو ببینی

---------- Post added at 11:22 AM ---------- Previous post was at 11:21 AM ----------

بالاخره بعد از ده بار تماس و صحبت، دیروز مودم indoor منو با outdoor عوض کردن. نصاب هم امروز اومد و توی خونه نتونست سیگنال بگیره و رفت روی پشت بوم بعد از حدود یک ساعت چرخوندن مودم در تمام جهات و چند بار تماس با شرکت بازهم نتونست سیگنال بگیره و نکته خیلی جالب اینجاست که آنتنشون در حدود 300 متری خونه ماست و توی نقشه شرکت هم دقیق مشخص بود یعنی آنتن روبروی ما دیده میشد اما نمی تونستن ازش سیگنال پایدار و ثابت بگیرن و نوسان خیلی شدید بود آخرش گفت شاید مودم اکتیو نباشه ؟؟؟؟ اما در مکالمه ای که با شرکت داشت به اونا می گفت که BTS اذیت می کنه خلاصه قرار شد یک روز دیگه بیاد شاید بتونه نصب کنه.
    دوستان لطفاً شهرتون رو هم بگید

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

واي خدا ديگه دارم كفرم در مياد متاسفم براي همچين شركتي با اين همه ادعا.اخه شما تا وقتي كه مطمعا نشديد از كيفيت سرويستون چرا توي اون شهر سرويس ميديد فعلا.بعد از اينكه 6روز (واقعا راست ميگم 6روز) تو اهواز قطع بود والان 3روزه وصل شده هر دقيقه سيگنال ميادو ميره يا روزي 2ساعت قطع ميشه. شبها هم كه الان 3روزه از ساعت 12 به بعد سيگنال ميادو ميره ودر حال حاضر كلا قطع شده نميدونم زرنگ بازيشونه كه نذارن از سرويس رايگان استفاده كنيم يا نه. زنگ هم زدم پشتيباني با كمال پريويي بهم ميگه اهواز فعلا مشكل داره معلوم هم نيست كي درست بشه. تا هم زنگ ميزني سريع ميگه فرم پيگيري پر كنم برات پرم كنيم اخرش هيچي نميشه چون دوبار واسم پر كردن الكي بود. ديگه خسته شدم
    همشهری عزیز. من هم توی اهوازم و مشکلات شما رو دارم. اما مشکل از اینترنت اهوازه نه مبین نت چون کاربران سرویس های دیگه از جمله ADSL هم راضی نیستند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

من خودم در تهران مسئول شبكه در يك شركت هستم و تا بحال از 4 يا 5 جاي مختلف adsl گرفتيم و تا بحال همچين چيزي نديدم. حتي اخيرا يك شركتي، ثبت نام و همه كارهاش اينترنتي انجام ميشد و هيچ مراجعه اي هم صورت نميگرفت. و جالب اينجاست با همه اين شركتها مشكل كندي سرعت داشتيم. اين مساله در 2 سال اخير بود. من كه از ADSL خيري نديدم. الان براي منزل خودم wimax گرفتم و هيچ مشكلي تابحال نداشتم. البته فقط يكبار حدود 2 ساعت قطع شد .
    دوست عزیز صدور فاکتور سه برگی با سربرگ رسمی چاپ شده و مهر شرکت و اعلام مکتوب شرایط قرارداد در باره خدمات ارایه شده از وظایف قانونی و اجباری هر شرکت طبق قانون تعزیرات حکومتی و همینطور مالیات بر شرکتها هست و تخلف ازون جرم محسوب میشه و هنوز قانون امضای دیجیتالی که صدور فاکتور کتبی رو غیر ضروری می کنه به تصویب نرسیده .
    صدور فاکتور رسمی به مصرف کننده کمک میکنه که سندی برای پیگیری مطالباتش در دست داشته باشه و شاید دلیل اینکه چنین فاکتوری صادر نمیشه همینه.
    ممکنه بگین بابا کدوم قانون و ... با شما موافقم اما مساله اینه که چطور این آقایون دریافت اون سه درصد ارزش افزوده رو که اونم قانونی هست یادشون نمیره و خوب رعایت می کنن. از طرفی این چیزها حداقل نشونه نظم و ترتیب و سلیقه شرکت که هست.

8. این کاربر از parsams بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

یه نکته ای رو توجه کردین : در موقع تحویل مودم تنها یک برگ کاغذ تمام پرینت ، بدون سربرگ و اسم و رسم رنگی و چاپ شده و بدون فرم قرارداد و ... به ما تحویل دادن؟ حداقل بین شرکتای اینترنتی دیگه اینجور چیزا رعایت میشه و هر چقدرهم که افتضاح باشن ، یک کاغذ چاپ شده با سربرگ رسمی شرکت به شما میدن که در چند نسخه هست و چند رنگ. و یکی دو برگ فرم شرایط و قرارداد و .... هم میدن که باید امضا کنید و کل اینارو میذارن توی یک پوشه ای، پاکتی، چیزی یه چند تا هم پوستر و بروشور و اینا میذارن کنارش ... اینا دیگه مینیموم استانداردهای یک شرکته. همین شرکت زپرتی خدمات آسانسور ساختمون ما ، دک و پزش بیشتر از مبینه. سر سال یه سر رسیدی میده ، فاکتور و سر برگ و ایناشم براس. اینا بخودی خود مهم نیست اما نشون دهنده نظم وسلیقه و مدیریته.

تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل

آقا نکنه اینم مثل اون شرکتای مضاربه ای که سود حسابی میدادن به مردم و.... مودمارو که فروخت و یکی دو ماهی هم سرویسی داد یهویی فراری بشه ؟

بابا شوخی کردم نترسید. حتما یکی پیدا میشه این حرفای مارو بخونه و بهشون بگه

اما جدی! بنظر میاد عجله در رقابت با ایرانسل و در دست گرفتن بازار داره کار دستشون میده.
    وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خیلی روش نظارت داره
    خیالت تخت!

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اینطور که پیداست وایمکس تو ایران با این اوضاع معلوم الحالی که میبینیم جای رضایت و رضایت مندی مشتری برای خودش نذاشته.
    تو یه منطقه که قاعدتا indoor باید جوابگو باشه outdoor ش به زور آنتن میده یا بر عکس...
    نهایتش هم چیزی که عاید ملت میشه سرعت پر نوسان و اعصاب خورد کنه
    نوسان سرعت آدم رو بیچاره میکنه اینو کسانی که تو کار دانلود و این صحبتهان خیلی خوب درک میکنن
    ....
    دوست عزیز بعضی از شهر ها هم مشکل ندارن چون اینترنت اون شهر مشکل نداره.
    دوستان حتما اگر راضی هستند یا نیستند شهرشون رو بگن چون مبین نت هم مثل بقیه شرکت ها از مخابرات اینترنتشو تهیه میکنه(هیچ شرکتی نمیتونه خودش مستقیماً اینترنت رو تهیه کنه)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

امروز داره 80 -90 کیلو سرعت میده, حالا نمیدونم ربطی به باز شدن مدارس داره یا اینکه پهنای باند رو اضافه کردن.

اونایی که تو تهران دارن ازش راضین؟من که تهرانم موندم ایرانسل بهتره یا مبین نت ؟چون مثکه تو هر شهری فرق میکنه یکیش خوبه اون یکی بده
    تو تهران چجوریه؟
    من میخوام مودم indoor wifi سفارش بدم چون میخوام با وایرلس لپ تاپ همیشه استفاده کنم نه lan
    ایرانسلو اکثرا میگن خوب نیست حالا نمیدونم تو تهران وضعیت چجوریه؟
    دوست عزیز کاملا بستگی به منطقتون داره, اگه همه مبین نت گرفته باشن و bts شلوغ شده باشه, سرویستون نوسان خواهد داشت. مودم indoor هم اگه به bts نزدیک باشید و در طبفات بالایی ساخنمان باشید جواب میده و گرنه باید outdoor بگیرید.

دوستان لطفاً شهرتون رو هم بگید
    من و جناب parsams تهران هستیم.

12. 2 کاربر از karbist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •