تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 2199 اولاول ... 35393991001011021031041051061071131532036031103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه petr-cech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستانی که مبین نت دارن تاییدیه نهایی رو شما ها بدین من هم میتونم ADSL بگیرم هم Wimax با مودم خارجی شما کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟؟

ممنون

داره خودمونی میشه reza-ps3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    forum.p30world.com تهران

پيش فرض

دوستانی که مبین نت دارن تاییدیه نهایی رو شما ها بدین من هم میتونم ADSL بگیرم هم Wimax با مودم خارجی شما کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟؟

ممنون
    دوست عزیز من خودم از شاتل سرویس 1 مگ کرفته بودم - و الان هم حدود یک ماه که از مبین نت سرویس ا مگ دارم خداییش خیلی بهتر از ADSL - اگر هم خواستی از مبین نت سرویس بگیری مودم out door بگیر منم اول مودم in door wifi گرفته بودم با اینکه منطقه ما داخل نقشه نارنجی بود اصلا کانکت نمی شد با اینکه 5 تا انتنم پر بود

3. این کاربر از reza-ps3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اینم از تست 12 شب:

صد رحمت به دیال آپ, عوضش سرعت آپلودش توپه!

پروفشنال lurenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اینم از تست 12 شب:

صد رحمت به دیال آپ, عوضش سرعت آپلودش توپه!
    یه عمر دیگران آپلود کردن شما دانلود کردی ، حالا یه مدت هم شما آپلود کن تا دیگران دانلود کنن!
    شوخی بود!!!

6. 5 کاربر از lurenzo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه barslona2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دوستان اگر من نخوام دیگه از این سرویس مبین نت استفاده کنم مودم رو ازم میگرن پولی به ما میدن یا نه؟؟
    دهنمون رو سرویس کردم الان 3 روزه حی قطع میکنند چند ساعت بعد وصل میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوستان اگر من نخوام دیگه از این سرویس مبین نت استفاده کنم مودم رو ازم میگرن پولی به ما میدن یا نه؟؟
    دهنمون رو سرویس کردم الان 3 روزه حی قطع میکنند چند ساعت بعد وصل میشه
    شما کدوم شهری؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه barslona2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

ایلام هستم
    جالب اینجاست که من الان 3 روزه که دارمش
    یک ماه علاف شدیم واسه مودم و دو روزه واسه نصب که خودم رفتم نصاب رو اوردم که چیزی نداشت یه بچه هم میتونه نصب کنه

10. این کاربر از barslona2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

ایلام هستم
    جالب اینجاست که من الان 3 روزه که دارمش
    یک ماه علاف شدیم واسه مودم و دو روزه واسه نصب که خودم رفتم نصاب رو اوردم که چیزی نداشت یه بچه هم میتونه نصب کنه
    واقعا من موندم چرا تو بعضی جاها خوبه بعضی جاها نه.من خودم نزدیک 20 روز دارم استفاده میکنم و عالی هست سرویسشون من توی اصفهانم

12. این کاربر از darksider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

واي خدا ديگه دارم كفرم در مياد متاسفم براي همچين شركتي با اين همه ادعا.اخه شما تا وقتي كه مطمعا نشديد از كيفيت سرويستون چرا توي اون شهر سرويس ميديد فعلا.بعد از اينكه 6روز (واقعا راست ميگم 6روز) تو اهواز قطع بود والان 3روزه وصل شده هر دقيقه سيگنال ميادو ميره يا روزي 2ساعت قطع ميشه. شبها هم كه الان 3روزه از ساعت 12 به بعد سيگنال ميادو ميره ودر حال حاضر كلا قطع شده نميدونم زرنگ بازيشونه كه نذارن از سرويس رايگان استفاده كنيم يا نه. زنگ هم زدم پشتيباني با كمال پريويي بهم ميگه اهواز فعلا مشكل داره معلوم هم نيست كي درست بشه. تا هم زنگ ميزني سريع ميگه فرم پيگيري پر كنم برات پرم كنيم اخرش هيچي نميشه چون دوبار واسم پر كردن الكي بود. ديگه خسته شدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

یه نکته ای رو توجه کردین : در موقع تحویل مودم تنها یک برگ کاغذ تمام پرینت ، بدون سربرگ و اسم و رسم رنگی و چاپ شده و بدون فرم قرارداد و ... به ما تحویل دادن؟ حداقل بین شرکتای اینترنتی دیگه اینجور چیزا رعایت میشه و هر چقدرهم که افتضاح باشن ، یک کاغذ چاپ شده با سربرگ رسمی شرکت به شما میدن که در چند نسخه هست و چند رنگ. و یکی دو برگ فرم شرایط و قرارداد و .... هم میدن که باید امضا کنید و کل اینارو میذارن توی یک پوشه ای، پاکتی، چیزی یه چند تا هم پوستر و بروشور و اینا میذارن کنارش ... اینا دیگه مینیموم استانداردهای یک شرکته. همین شرکت زپرتی خدمات آسانسور ساختمون ما ، دک و پزش بیشتر از مبینه. سر سال یه سر رسیدی میده ، فاکتور و سر برگ و ایناشم براس. اینا بخودی خود مهم نیست اما نشون دهنده نظم وسلیقه و مدیریته.

تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل

آقا نکنه اینم مثل اون شرکتای مضاربه ای که سود حسابی میدادن به مردم و.... مودمارو که فروخت و یکی دو ماهی هم سرویسی داد یهویی فراری بشه ؟

بابا شوخی کردم نترسید. حتما یکی پیدا میشه این حرفای مارو بخونه و بهشون بگه

اما جدی! بنظر میاد عجله در رقابت با ایرانسل و در دست گرفتن بازار داره کار دستشون میده.
    Last edited by parsams; 23-09-2010 at 08:23.

15. این کاربر از parsams بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •