تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 2199 اولاول ... 2529298991001011021031041051061121522026021102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

جمعه ها پینگش چطوره؟ از نظر پینگ با روزهای عادی خیلی تفاوت میکنه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

این فرم پیگیری هم کشک بود, توش نوشتن که سیگنال و سرعت دانلود خوبه و مشکلی نیست. بهش میگم اگه مشکلی نیست پس چرا الان سرعت من از 10 کیلو بالاتر نمیره؟ میگه شما نصف شب تو یک ساعت خلوت اگه سرعت دانلودت پایین بود به ما خبر بده تا پیگیری کنیم!!! منم گوشی رو قطع کردم که این حرفش اصلا ارزش جواب دادن هم نداشت. از اولش هم تقصیر خودم بود که زود واسه سرویس گرفتن اقدام کردم, حداقل باید یک ماه صبر میکردم.

3. 2 کاربر از karbist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز =CYBER='s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    پشت مانیتور !!! :D

پيش فرض

شما بهشون بگو من سرعت مثلا 512 کیلوبیت خریداری کردم ، مودم رو هم شما تنظیم کردید ، الان سرعت من از 10 KB بالا نمیره ، شما یک کارشناس بفرستید که اگر مشکل از من هست من هزینه کارشناس رو میدم اگر هم مشکل از شما بود خسارت من رو میدید.
    فرستادن که هیچ نفرستاد پاشو برو شرکت بگیر از گوشش بیار خونه.
    پ.ن : تو سایت مبین نت تازگی ها سرعت رو نوشه :
    سرعت تا !!!
    قبلا سرعت بود الان سرعت تا . یعنی نوسان وجود داره ، حداکثر یعنی سرعتی که خریداری کردید.
    من که موندم بخرم یا نخرم .

5. این کاربر از =CYBER= بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو yusef's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    آبادان-اصفهان

پيش فرض

اگه ممکنه بگید شماها در چه شهر هایی هستید که اینقدر کیفیت پایینه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

در مورد جمعه ها هم من چک کردم کم نشده بود به مثال زیر توجه کنید!!!

مثلا شما از پنجشنبه 18 1389 ساعت 22 دانلود را شروع کردی تا 12 ساعت بعد یعنی 10 صبح جمعه بعد تو call history برای شما زده 9 صبح جمعه 150456214 استفاده کردی اما این در واقع از ریپورت قبلی تا زمانی که رایگان نیست حساب شده مثلاً ریپورت قبلی 22:30 پنجشنبه بوده پس برای شما از 22:30 تا 12 رو توی ریپورت بعدی نمایش داده
    امیدوارم تفهیم شده باشید
    اگه نه بگید تا براتون تصویری بگذارم
    جوابتون بسيار مفيد بود ،حق با شماست.
    متشكرم
    يك سوال ديگه دارم و اونم اينه كه از كجا ميشه محاسبه آزاد رو ديد؟؟ تو call history كه چيزي نديدم. اگه جواب اين سوال رو بهم بگي ممنون مي شم برادر!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

بالاخره بعد از ده بار تماس و صحبت، دیروز مودم indoor منو با outdoor عوض کردن. نصاب هم امروز اومد و توی خونه نتونست سیگنال بگیره و رفت روی پشت بوم بعد از حدود یک ساعت چرخوندن مودم در تمام جهات و چند بار تماس با شرکت بازهم نتونست سیگنال بگیره و نکته خیلی جالب اینجاست که آنتنشون در حدود 300 متری خونه ماست و توی نقشه شرکت هم دقیق مشخص بود یعنی آنتن روبروی ما دیده میشد اما نمی تونستن ازش سیگنال پایدار و ثابت بگیرن و نوسان خیلی شدید بود آخرش گفت شاید مودم اکتیو نباشه ؟؟؟؟ اما در مکالمه ای که با شرکت داشت به اونا می گفت که BTS اذیت می کنه خلاصه قرار شد یک روز دیگه بیاد شاید بتونه نصب کنه.
    Last edited by parsams; 22-09-2010 at 19:02.

9. این کاربر از parsams بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال lurenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

واقعا صحبت های اخیر بچه ها رو که میخونم ، خدا رو صد هزار مرتبه شکر میکنم که من تا حالا چنین مشکلاتی نداشتم!
    از سرعتم هم تا الان راضیم.نمیگم سرعتم عالیه ولی نسبت به هزینه ای که برای سرویس 1 مگابیت نامحدود توی ایران کردم ، تا الان واقعا راضیم!
    حالا کی بشه که منم بیام و از مبین نت بنالم ، نمیدونم!!!

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو yusef's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    آبادان-اصفهان

پيش فرض

یه سوال
    اگر سرویس خوب نباشه امکان پس دادن مودم هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

lurenzo جان
    با این حجم فروشی که مبین در روز داره خیلی سریع در تمام مناطق افت کیفیت و کمبود پهنای باند رو شاهد خواهیم بود. بطور منطقی هم اونها نمی تونن این کمبود رو با خرید پهنای باند اضافی فورا جبران کنن . چون
    اولا مبین مجبوره صبر کنه تا تعداد یوزرها به اندازه ثابت و مشخصی برسه و ببینه چندتا از اینها برای ماههای بعد هم تمدید می کنن و متوسط مصرفشون چقدره.
    ثانیا بطور طبیعی قسمتی از مصرف فعلی کاذبه و یوزرهای جدید میخوان کیفیت رو تست کنن و از پولی که دادن حداکثر بهره رو ببرن و اینا در ماههای بعد اگر تمدید کنن یواش یواش مصرفشون تعدیل میشه و بعضیهاشون حتی هفته ای یکبار هم مودم رو روشن نمی کنن
    ثالثا خرید پهنای باند بیشتر، نیاز به طی مراحل اداری و همینطور سرمایه گذاری اضافی داره و یک کار زمانبر و کنده
    و خلاصه مثل اولای کار ایرانسل نیاز به حداقل دو سه ماه زمان هست برای پایدار شدن و درست شدن تدریجی سرعت و از طرف دیگه با ضعف مدیریت و بی نظمیی که ما تو این چند هفته از مبین دیدیم به احتمال قوی این مساله بیش از اینها طول میکشه.

13. این کاربر از parsams بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

[/COLOR]
    یه سوال
    اگر سرویس خوب نباشه امکان پس دادن مودم هست؟
    اینجوری که اپراتور فروش روز اول به من گفت ظاهرا باید کارشناس نصب بیاد و کندی سرعت رو تایید کنه بعد میتونی کل خریدت رو (مودم + هزینه نصب + شارژ ماهانه ) مرجوع کنی البته با کسر روزهای مصرف شده.
    Last edited by parsams; 22-09-2010 at 21:16.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 9 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 9 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •