تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 2199 اولاول ... 51919798991001011021031041051111512016011101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

همون. دقیقا میخواستم ببینم فرم پیگیری واست پر کردن یا نه!
    خیلی دوست داشتم بدونم وقتی فرم پیگیری پر میکنی دقیقا چه اتفاقی میفته و چقدر زمان میبره تا اصلا اتفاقی بیفته!
    دوست عزیز لطف کن ما رو همینطور در جریان مشکلت قرار بده! ببینیم بالاخره ماهیت این فرم پیگیری چیه؟
    براي من 2بار فرم پيگيري پر كردن به خاطر اين 6 روز قعطي هي گفتن بچه ها باهاتون تماس ميگيرن اما هيچ خبري نشد تا سرويس سر دل خودش وصل شد يعني بعد از 6روز قعطي

---------- Post added at 03:19 AM ---------- Previous post was at 03:17 AM ----------

سلام
    خوب بعد از استفاده بیش از 20 روز از این شرکت باید بگم که اصلا اعتماد منو به خودش جلب نکرد
    بالاخره وقتی آدم یک سرویس یک مگ می گیره با ماهی 80 تومن ازش کلی انتظار داره
    تو این 20 روز هفته های اول که خوب بود انصافا ولی بعدش افتضاح شد
    توی روز سرویس من باید 128 KB بزنه اما یهو به 30 KB می رسه.خوب تو نگاه اول می گی حتما ترافیک زیاد شده می ره بالا و پایین
    اما تو اون سرعت ثابت ثابت می شه و خط صاف با همون سرعت دانلود می کنه
    تو این 20 روز سرویس من 3 بار قطع شد دوبار اول یه 3 ساعتی می شد
    اما روز سوم که امروز هست 1 روز کامل هست که سرویس قطعه
    من که اصلا خوشم نیومد از سرویس دادنش
    احتمال اینکه سرویسم رو شارژ کنم خیلی کمه
    دوست عزيز خوش به حالت كه براي تو 3بار قطع شده اخريش هم 1روز كامل طول كشيد.براي من توي اين 15 روزي كه سرويس گرفتم 7بار قطع شده هر كدوم هم1يا2ساعت طول كشيد اخريش هم كه بعد از 6روز وصل شد

2. 2 کاربر از saeed0611 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

آدمای عاقل و مردمدار وقتی نقطه ضعفی پیدا می کنن مثلا چکشون برگشت میخوره روابطشون رو با طلبکارشون بیشتر می کنن ، تلفنشو جواب میدن ، اصلا خودشون زنگ می زنن و عذر خواهی می کنن و مدام حضور خودشون رو نشون می دن ، اینکار به طلبکارشون دلگرمی میده و باعث میشه اونم ته دلش قرص بشه و به وصول شدن پولش امیدوار باشه و آبرو ریزی نکنه .
    حالا توی مدیریت یک شرکت هم به همین شکل، مهمترین عامل ارتباط داشتن با مشتریه ، اونم شرکتی با ادعا و شعاری گنده (تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران) که مدام و به شکلی خسته کننده اونو تکرار میکنه .
    این ارتباط حتی از داشتن محصول خوب و مرغوب هم مهمتره . اگر این شرکت یک سیستم پاسخ گویی و ارتباط خوب با مشتری داشت آدم اینقدر استرس و درگیری نداشت . الان بیشتر از اضطراب اتمام پروژه دانشگاه و انجام سفارش مشتری و ترس از بد قول شدن پیش مردم و .... اون چیزی که آزارت میده اینه که یه حسی دایم میگه سرت کلاه رفت . هالو گیرت آوردن.
    طبیعتا برای من دانشجوی کم بضاعت که خوب اونقدر هم مال و منال ندارم و برای پول دادن کلی حساب و کتاب می کنم که از کدوم خرج و هزینه بزنم که به این برسه و سر ماه کم نیارم و گرفتار نشم و فکر می کنم بیشتر افراد مصرف کننده اینترنت یک همچین محدودیتهایی دارند، اگر یک آدم یخورده وارد، پشت تلفن نشسته بود و بجای اونهمه معطلی با اولین تماس جواب می داد و بجای اینکه بگه همه چی عالیه و ما حرف نداریم و ... می گفت نه ما نقص زیاد داریم ولی یواش یواش رفع میشه ، نگران نباشید درست میشه و از اینجور حرفا ... حداقل استرس و مشغولیت ذهنی آدم کم میشد. اینجوری انگار یه کار نا تمام داری که تا تمومش نکنی نمیتونی به بقیه کارات برسی ....

4. 5 کاربر از parsams بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

براي من 2بار فرم پيگيري پر كردن به خاطر اين 6 روز قعطي هي گفتن بچه ها باهاتون تماس ميگيرن اما هيچ خبري نشد تا سرويس سر دل خودش وصل شد يعني بعد از 6روز قعطي

---------- Post added at 03:19 AM ---------- Previous post was at 03:17 AM ----------

دوست عزيز خوش به حالت كه براي تو 3بار قطع شده اخريش هم 1روز كامل طول كشيد.براي من توي اين 15 روزي كه سرويس گرفتم 7بار قطع شده هر كدوم هم1يا2ساعت طول كشيد اخريش هم كه بعد از 6روز وصل شد
    من هم مثل شما کلاً یک هفته مشکل داشت و 5-6 روز هم قطع بود
    من که تا حالا دو تا جمعه گذشته و نتونستم کامل سرویس رایگان استفاده کنم و قطع شده. باید دید چی میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

راستي بچه ها اين روز جمعه كه ميگه رايگانه همش كلكه فقط شبها از ساعت 2تا 8صبح مجاني براي من جمعه مقدار مصرفم رو زده بود اما شبها نميزنه گول نخوريد به هواي اينكه جمعه مجاني همه ترافيكتون بره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

راست میگه تازشم من دیشب 5 گیگم گویا تموم شد و رفت تو صفحه ecare الان رفتم تو قسمت call history دونه دونه جمع کردم اعدادو تازه با اینگه بعضی ساعات جمعرم حساب کرده بود دقیقا شد 4813.056640625 مگابایت. یعنی چی؟؟ یعنی نه تنها جمعرو کردن تو پاچم بلکه 200 مگابایت دیگم کردن تو پاچم هنوز به 5 گیگ نرسیدم که زد اکانت شما تموم شده و الان که تماس گرفتم گفت که اکانتتون تموم شده و از این به بعد تا آخر مهلتتون مصرف آزاد که هر گیگش می کنه 10000 تومان براتون حساب می شود!!! آقا یه قلدر گولاخ بیاد جلو ما ها پشتش بریم حقمون رو ازشون پس بگیریم. ای خداااااا

8. این کاربر از h.yazdani67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه reza-ps3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    forum.p30world.com تهران

پيش فرض

دوستان عزیز لطف کنبن یه توضیح در مورد نتطیمات nat و jon مودم وایمکس مبین نت بدین من هر کاری که می کنم نمیتونم pes 2010 رو با 3 playstation لایو بازی کنم البته با بعضی از بازیها خیلی راهت به لایو وصل میشه - دوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کیند چجوری مودمو تنظیم کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

برو به قسمت Polciy و DMZ رو فعال کن, پایینش هم آی پی PS3 رو وارد کن و تغییرات رو save کن. اینجوری همه پورتهای مودم باز میشه.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

راست میگه تازشم من دیشب 5 گیگم گویا تموم شد و رفت تو صفحه ecare الان رفتم تو قسمت call history دونه دونه جمع کردم اعدادو تازه با اینگه بعضی ساعات جمعرم حساب کرده بود دقیقا شد 4813.056640625 مگابایت. یعنی چی؟؟ یعنی نه تنها جمعرو کردن تو پاچم بلکه 200 مگابایت دیگم کردن تو پاچم هنوز به 5 گیگ نرسیدم که زد اکانت شما تموم شده و الان که تماس گرفتم گفت که اکانتتون تموم شده و از این به بعد تا آخر مهلتتون مصرف آزاد که هر گیگش می کنه 10000 تومان براتون حساب می شود!!! آقا یه قلدر گولاخ بیاد جلو ما ها پشتش بریم حقمون رو ازشون پس بگیریم. ای خداااااا
    دوست عزیز. این ها رو به بایت محاسبه میکنن و وقتی شما به مگابایت تبدیل میکنی مثلا میزنه 4813 اما درسته

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض مهم!

در مورد جمعه ها هم من چک کردم کم نشده بود به مثال زیر توجه کنید!!!

مثلا شما از پنجشنبه 18 1389 ساعت 22 دانلود را شروع کردی تا 12 ساعت بعد یعنی 10 صبح جمعه بعد تو call history برای شما زده 9 صبح جمعه 150456214 استفاده کردی اما این در واقع از ریپورت قبلی تا زمانی که رایگان نیست حساب شده مثلاً ریپورت قبلی 22:30 پنجشنبه بوده پس برای شما از 22:30 تا 12 رو توی ریپورت بعدی نمایش داده
    امیدوارم تفهیم شده باشید
    اگه نه بگید تا براتون تصویری بگذارم

13. این کاربر از adcomputer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز =CYBER='s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    پشت مانیتور !!! :D

پيش فرض

مگه بچه بازی هست جمعه هم حساب می کنه ؟!!!!!!!!!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •