تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1004 از 2199 اولاول ... 450490495499410001001100210031004100510061007100810141054110415042004 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,031 به 10,040 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه new_folder's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

یه سوال داشتم که اگه کاربر مبین نت جواب بده بهتره

چرا با وی پی ان سرعت دانلودم بیشتره؟ خیلی برام عجیبه وقتی وی پی ان رو قطع میکنم سرعت دانلود منیجر به شدت افت میکنه. لینک های دانلود مال هر سایتی باشه فرقی نمیکنه. سوال شده برام. اگه کسی میدونه جواب بده.

امروز سرعت دانلود بین 120-130 چسپونده بود باورم نمیشد (با وی پی ان). اما بدون وی پی ان بین 30 تا حدود 60 سرعت میده
    Last edited by new_folder; 20-08-2012 at 07:09.

اگه نباشه جاش خالی می مونه shahab.hiro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    کره خاکی

پيش فرض

شما با Dos کجا را پینگ میکنی؟ با اسپید تست که سرور تهران را پینگ کردی.
    با Dos آی پی 4.2.2.4 رو که دوستان دادن پینگ کردم.مگه میشه با اسپید تست سرور قم رو هم پینگ کرد؟

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    کره خاکی

پيش فرض

یه سوال داشتم که اگه کاربر مبین نت جواب بده بهتره

چرا با وی پی ان سرعت دانلودم بیشتره؟ خیلی برام عجیبه وقتی وی پی ان رو قطع میکنم سرعت دانلود منیجر به شدت افت میکنه. لینک های دانلود مال هر سایتی باشه فرقی نمیکنه. سوال شده برام. اگه کسی میدونه جواب بده.

امروز سرعت دانلود بین 120-130 چسپونده بود باورم نمیشد (با وی پی ان). اما بدون وی پی ان بین 30 تا حدود 60 سرعت میده
    آره واسه منم با free gate سرعت دانلودم بهتره البته 120----130 نمیرسه.بهترین حالتش 70-----80 بود

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

دوستان من از دانلود شبانه زیاد دانلود میکنم قبل از رمضان اوضاع دانلود بهتر بود و تا الان هم که اوضاع فاجعه بار هست

مشکلی که من دارم اینه که 95 درصد از دانلود هام همیشه مشکل دارن
    مثلا همین چند وقت پیش یه بازی دانلود کردم که 10 پارت هست به صورت rar بود ولی 9 پارتش دچار مشکل شده بود و باز نمیشد یا باید repair ميكرىم و يا دانلود دوباره
    ولی موضوع به اینجا ختم نمیشه من الان هرچی دانلود میکنم توی extract كرىن فايل ها هميشه فايلا بيشترشون دچار خرابي و مشكل هستند
    بیشتر این مشکلات بنظرم از نوسانات زیاد مبین نت هست
    در ضمن از لیچر های پولی استفاده میکنم از نظر کیفیت خدمات و کانشن در حد عالی هستند
    دیشب دانلودم تموم شده بود ولی از 6 گیگ دانلود 4 گیگش extract نميشد
    فقط اوضاع تورنت برام خیلی بهتره و مجبورم بیشتر به سمت تورنت برم
    میخاستم ببینم دوستان دیگه که دانلود شبانه دارن اوضاع دانلودشون چطوره احتمال خرابی در فایلاشون چطوره ؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    کره خاکی

پيش فرض

دوستان من از دانلود شبانه زیاد دانلود میکنم قبل از رمضان اوضاع دانلود بهتر بود و تا الان هم که اوضاع فاجعه بار هست

مشکلی که من دارم اینه که 95 درصد از دانلود هام همیشه مشکل دارن
    مثلا همین چند وقت پیش یه بازی دانلود کردم که 10 پارت هست به صورت rar بود ولی 9 پارتش دچار مشکل شده بود و باز نمیشد یا باید repair ميكرىم و يا دانلود دوباره
    ولی موضوع به اینجا ختم نمیشه من الان هرچی دانلود میکنم توی extract كرىن فايل ها هميشه فايلا بيشترشون دچار خرابي و مشكل هستند
    بیشتر این مشکلات بنظرم از نوسانات زیاد مبین نت هست
    در ضمن از لیچر های پولی استفاده میکنم از نظر کیفیت خدمات و کانشن در حد عالی هستند
    دیشب دانلودم تموم شده بود ولی از 6 گیگ دانلود 4 گیگش extract نميشد
    فقط اوضاع تورنت برام خیلی بهتره و مجبورم بیشتر به سمت تورنت برم
    میخاستم ببینم دوستان دیگه که دانلود شبانه دارن اوضاع دانلودشون چطوره احتمال خرابی در فایلاشون چطوره ؟؟؟؟؟
    من که تابحال همچین مشکلاتی نداشتم.شاید سایتهایی که ازشون دانلود میکنی لینک هاشون مشکل دارن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

کسی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    فرقش اینه که شما سرور داخل رو با speedtest تست می کنی و با dos 4.2.2.4 خارج از کشوره. پینگ داخل کشوری شما چیزی حدود 90. و با سرور های خارجی در بهتین حالت 300.

آخر فروم باز GHOST RECON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستانه مدافع حقوق مبين نت كلاهبردار بگن وقتي به قول شما توي بعضي از شهر ها سرويسشون افتضاحه پس چرا خدمات اراعه ميدن ؟! و اينكه يك مگ ليميت شده هست مشكل منه واقعا ؟!‌ اينجا همسايمون شاتل گرفته, سرعت روزانه بالاي 200 كيلوبايت, شبانه هم ثابت 60-70 .. خودم امتحان كردم. اي كاش يه ماه صبر ميكردم و شاتل ميگرفتم يا حداقل اونقدر پول داشتم كه مودم مبين نت رو خوردش كنم برم سراغ شاتل . اين عكس رو هم ديشب گرفتم كه دورهمي بخنديم :

البته مبين نت امشب تركونده و روي 10 كيلوبايت هست ! كلا مبين نت براي من فقط همون بيست روز اول خوب بود و بس.
    نه مشكل شما نيست كلاهبرداريه مبين نته ( بحث ما كلا يه چيز ديگه بود حداقل زحمت خوندنشو ميكشيدي )
    شاتل ؟؟؟؟؟؟؟ ( يه شركتي رو ميگفتي كه زير 99 درصد كاربرا به دزد بودنش اعتقاد داشته باشن نه شاتل )

---------------------------------------------------------------------------------
    من ديشب نميدونم سرعت چند بوده ولي از دانلود هايي كه داشتم دانلود منيجر 1.2 گيگ دانلود كرده صبح كه بيدار شدم انرژي مضاعف گرفتم
    اينم عكسش ( اونايي كه دورش خط قرمز كسيدم واسه ديشبه )
    Last edited by GHOST RECON; 20-08-2012 at 10:01.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

آخه کسی اینجا از استان هرمزگان هست که منو راهنمایی کنه؟ من از شهر میناب هستم. توی یه پانسیونم که خط تلفن نداره و نمیتونم ای دی اس ال داشته باشم! اگه مبین نت کفایت کنه برام که خیلی عالی میشه ولی اگه خوب نباشه باید برم دنبال خط تلفن! و خلاصه دردسر داره!!!! راستی فروشنده ی مبین نت اینجا، به من گفت دکلشون اتفاقا نزدیک به همون محلیه که من زندگی میکنم. حالا با این وجود احتمالش هست که از سرعتش راضی باشم؟ بازم میگم من استفاده ی دانلودی زیادی ندارم و فقط واسه پیج باز کردن میخوام در حد فیس بوک مثلا. البته با استفاده از وی پی ان وفیلتر شکن و اینا! راستش من یه بار رفتم نمایندگیش طرح هایی که معرفی کرد یکیش بود که 512 بود و یک ساله و باید 200 هزارتومن پرداخت میکردیم، به نظرم اون برام مناسب اومد تا اگه راضی هم نبودم حداقل زیاد ضرر نکرده باشم! حالا این طرح کسی میدونه مودمش چه مدلیه و آیا خوبه و آیا میشه با تبلت هم ازش استفاده کرد؟ اخه دیگه وقت نکردم برم از نمایندگی باز بپرسم اینارو! اصلا یادم نیس بقیه طرحاش چه جوری بود!!!! حالا کسی هست منو راهنمایی کنه؟ زیر یک سال نداره؟ مثلا یک ماه! تا اگه نخواستیم یا سرعتش خوب نبود، دیگه ولش کنیم بریم سراغ یه چیز دیگه؟ !!! به نظرم باید یه امکان تست کردن سرعت رو میداد این شرکت!

در مورد طرح های زیر یک سال و کوتاه مدتش منو راهنمایی کنین لطفاً! مخصوصا شما جناب مبین نت. ممنونم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

میگن اهواز وضعش خوب نیست؟؟!!
    من 512 6 گیگ 1 ماهه گرفتم (تو اهواز) تو روز سرعت دانلودم حداقل 55 هست و تو بعضی ساعات تا 130 هم میرسه بعضی وقت ها هم رو 100 ثابت میمونه دانلود شب هم به غیر از ماه رمضون (که چه خوب شد تموم شد) تا 50 میرسه و حداقلش 30 هست.

به نظرم برای اهواز بد نیست. نمیدونم دوستان چه طور میگن تو اهواز افتضاحه؟؟!!

پینگم هم همیشه حدود 30-40 هست
    کدوم منطقه سکونت داری عزیز؟
    منم 512 دارم اما پینگم خیلی خوب باشه بالای 100 و سرعت شبانه هم زیر 10 کیلو بایت- سرعت روز خوبه
    قبلا سرعت شبانه حداقل 50 بود!!!منظورم 4 ماه پیش

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

داخل پنل کاربری سایت گزینه تغییر پسورد وجود نداره ؟!!!!
    جناب مبین نت میشه پاسخ این سوال رو هم بدید ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •