تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 5 از 410 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 4098

نام تاپيک: اینترنت استان مرکزی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

.................................................. ......................................
    وقت طلاست !!!؟!؟!!؟!؟ برو بابا دلت خوشه .... فکر کن یه چیزی گذاشتی برای دانلود تا 90 درصد هم رفته یه دفه می بینی فرت !!!! اکانتت تموم شد ...اونوقت برای وقتی که گذاشتی پاش حسرت میخوری و میگی وقت طلاست !!!!!! ..دارم با گذرگاه حال می کنم .نه می ترسم اکانتم تموم بشه و نه ناراحتی اینکه چرا دیشب 1 گیگ دانلود داشتم امشب شده 10 مگ ....!!!! روزی متوسط یه گیگ دانلود دارم میشه ماهی 30 گیگ تضمین شده ...ببینم شما هم تضمین میکنی که ماهی 25 گیگ دانلود داشته باشی....!!!!!

به قول معروف آب باریکه باشه همیشگی باشه

شما هم موفق باشی ..
    خوب من که دعوا ندارم طرفداری هم نمی کنم. شما ماهی 30 تومن می دی من ماهی 14 تومن. من شبی (6 ساعت) حدود یک گیگ دانلود دارم شما هر 20 ساعتی یک گیگ. خوب پول برق شبانه هم که کنتور سه زمانه نصف قیمته. خوب ماه قبل من در 27 شب 29 گیگ دانلود داشتم راضیم. نمی گم شاتل عالیه می گم راضی کنندست. تو این قیمت بهترین گزینه هست. چرا ساتیا هم تو این رنج ها کمی بالاتر داره ولی ترافیک ماهیانش کمه یک گیگ (شایدم دو گیگ)!!! بعدشم شاتل اراک نمایندگی فروش هست قیمتش ثابته ولی بقیه تحت لیسانس یک شرکت تهرانی هستند قیمت هم دست خودشونه به قول خود شما می شه با چونه زدن قیمت را نصف و بلکه کمتر کرد چون پول الکی دارن می گیرن من کمتر از این قیمت شما را می شناسم که به افرادی دادن سالیانه 70 هزار تومن !!!!! ولی به من چی ماهی فوقش 25 تومن!!!!

در ضمن دیشب که سرعت به نظرم خوب بود هم راحت وب می گشتم هم 4 تا دانلود همزمان. (شاید اینجا باسه من خوب باشه تازه نویز رو خطم فراموش نشه که شدید دارم)

در هر حال دانلود های خوبی داشته باشی. در مورد 90 درصد و بعدش فرت من موقعی که ببینم محدود هست دانلودم محدود عمل می کنم (خوب شما می تونستی آرت 128 شاتل بگیری و مطمئنا نمی تونستی تو اون مدت ترافیکت را تموم کنی البته بعضی جاها سرعت را بالاتر آپ می کنه که می شه ولی شبا که رایگان 5شنبه و جمعه هم همین طور. البته شما کلا ناراضی بودی. کدوم منطقه بودی؟)

2. 2 کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

البته شما کلا ناراضی بودی. کدوم منطقه بودی؟)
    .................................................. ..........................................
    من منطقه شهید باهنر بودم ...............به من گفتن که تو تولین مشترک ما توی اون منطقه هستی و 10 روزی علافمون کردند
    ..بعد که رفتم قرار داد رو فسخ کنم گفتن مرسی که آمدی فسخ کنی تو چهلمین نفر انجا هستی ما خوشحالیم که تو می خوای فسخ کنی چون اونجا دیگه پورت خالی نداریم مشتریهامون بلا تکلیفن ( نیست که ما هم اصلا سر در نمی یاریم ....خودمون ذغال فروشیم !!!!! ) و خلاصه اینکه ما توی اون یک ماه یه حرف راست ازینا نشنیدیم .......اون حرفا رو هم خور همون مرده که پول به حسابش میریزیم .....آقای مجتبی کوشکی ورنوسفادرانی به من گفت ..منم با اینکه یه ماه هدیه استفاده رایگان داشتم فقط به خاطر این رفتارشون و کیفیت بد خدماتشون قیدش رو زدم و قرار داد رو فسخ کردم ...........

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    تعرفه های شاتل را در کدام سایت می شود دید؟

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام
    تعرفه های شاتل را در کدام سایت می شود دید؟
    .................................................. ............................................
    از خود سایت شاتل میشه تعرفه هارو دید ..

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام یه چند شبیه که شاتل داره به کاربراش حال میده و دانلود شبانه خوبی براشون گذاشته و سرعت ها بد نیست .از دوستانی که شاتل استفاده می کنن کسی هست بگه که آیا این وضعیت دائمیه یا نه به خاطر دهه فجر و فروش و تبلیغات بیشتره که دارن به کاربراشون سرعت دانلود شبانه بالا میدن..............

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

قبلا هم خوب بود یکم بد شده بود که درست شده 3، 4 شبی که درست شده یکی دو شب بد بود

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام به همه اراکی ها ..یه 2 یا 3 روزی که کیفیت اینترنت گذرگاه پایین اموده و می گن که از مخابراته ...ایا بقیه هم به همچین موردی برخورد کردند یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دقیقا بعد از اون روزی که اینترنت قطع شد..

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من که کیفیتم همونی که بوده ولی قطعی چند باری داشتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من دو سال در اراک از شرکت فناوا سرویس می گیرم با سرعت 128 جدیدا هر شب سر ساعت 4 صبح قطع میشه من دانلود زیاد می کنم و این برام مهمه بقیه دوستانی که اینجا با فناوا کار می کنند مشکل مشابه دارند
    من به خاطر همنین مساله می خوام اشتراک فناوا را قطع کنم با یک شرکت دیگه بگیرم و می خوام دانلود هم نامحدود باشه این طور که شنیدم گذرگاه توئ اراک از همه بهتره
    اون زمانی که من سرویس گرفتم گذرگاه سرویس که می داد خوب نبود و نسبت به بقیه خیلی گرون بود الان هزینه هاش چطوریه؟ کسانی که کار کردند با این سرویس لطفا راهنمایی کنند
    من مودمم زیمنسه شرکت گذرگاه با این مودم مشکلی نداره؟

ارادتمند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من دو سال در اراک از شرکت فناوا سرویس می گیرم با سرعت 128 جدیدا هر شب سر ساعت 4 صبح قطع میشه من دانلود زیاد می کنم و این برام مهمه بقیه دوستانی که اینجا با فناوا کار می کنند مشکل مشابه دارند
    من به خاطر همنین مساله می خوام اشتراک فناوا را قطع کنم با یک شرکت دیگه بگیرم و می خوام دانلود هم نامحدود باشه این طور که شنیدم گذرگاه توئ اراک از همه بهتره
    اون زمانی که من سرویس گرفتم گذرگاه سرویس که می داد خوب نبود و نسبت به بقیه خیلی گرون بود الان هزینه هاش چطوریه؟ کسانی که کار کردند با این سرویس لطفا راهنمایی کنند
    من مودمم زیمنسه شرکت گذرگاه با این مودم مشکلی نداره؟

ارادتمند
    گذرگاه کلا گرون هست چون سرویس هاش همشون نامحدوده البته صحبت باید باهاشون بکنی من خودم شاتل دارم با چند تن از دوستان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •