تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 4 از 410 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 4098

نام تاپيک: اینترنت استان مرکزی

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام ببخشید من میخوام یه adsl بخرم که بتونم راحت باهاش world of warcraft بازی کنم نمی خوام زیادم گروون باشه ترافیکه ماهیانه 2 gig هم بسمه !! میشه راهنماییم کنید که کدوم یکی از این شرکت ها باری این کار بهتره؟؟
    یه سوال دیگه! مثلا از یه شرکت سرویسی رو میخوای بگیری 20000 تومان هزینه راه اندازی 40000 مودم بعد باید هزینه ماهیانه هم همون اول پرداخت کنم؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید
    هزینه هر ماه رو همون اول می گیرند بستگی به نویز خط و مرکزتون پینگتون فرق میکنه. آسیاتک 512 با 2 گیگ 13500 و ترافیک اضاقه گیگی 3000 و شاتل 13900 128 با 3 گیگ ترافیک اضافه گیگی 9200 . پاری آنلاین 128 3 گیگ ماهانه حدود 17 و گیگ اضافه 5000

2. این کاربر از sei_pm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام ببخشید من میخوام یه adsl بخرم که بتونم راحت باهاش world of warcraft بازی کنم نمی خوام زیادم گروون باشه ترافیکه ماهیانه 2 gig هم بسمه !! میشه راهنماییم کنید که کدوم یکی از این شرکت ها باری این کار بهتره؟؟
    یه سوال دیگه! مثلا از یه شرکت سرویسی رو میخوای بگیری 20000 تومان هزینه راه اندازی 40000 مودم بعد باید هزینه ماهیانه هم همون اول پرداخت کنم؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید
    .................................................. .................................................. ..............................
    من نظر جامعی ندارم باید بری به سایت های معرفی شده در پست اول و ببینی کدومشون با بودجه تو سازگاره.....برای بازی آنلاین هم دیگه از128 پایین تر نباید بگیری ..در ضمن به شرایط خرید هم توجه کن.......به طور مثال :

1.بعضی از شرکت ها برای هر گیگ اضافه پول بیشتری می گیرن مثل شاتل ولی پول ماهانشون کمتره ( 128 ماهی 14 تومن ولی برای هر گیگ اضافه 9200 باید پول بدی .!!!!.........)
    2. قبل از اینکه بری از شرکت خاصی اکانت بگیری ببین اون شرکت اینجا فرومی نداره که در بارش بحث کنن ( اگه هست به بحث ها یه نگاهی بنداز و از احوال دیگر کاربرای اون شرکت مطلع شو )
    3.به کیفیت اینترنتی که میگیری توجه کن .......یه اینترنت کم سرعت تر بهتر از اینه که اینترنت پرسرعت بگیری ولی یا قطع باشه یا اینکه دریافت نداشته باشی...
    4. بعضی از شرکت ها کاربران رو مجبور می کنن که از خودشون مودم بگیرن در حالی که هیچ اجباری برای این کار نیست و ممکنه که همون مدل مودم در بازار به قیمت کمتری هم پیدا بشه پس قبل از خرید مودم از قیمتش مطمئن شو
    5. هزینه راه اندازی فقط برای بار اول هستش و ازماه دوم به بعد فقط باید پول شارژ ماهیانه رو بدی نه بیشتر.....
    6.اگه از دوستات کسی اینترنت پر سرعت داره ازش سوال کن ببین از کجا میگیره و آیا راضیه یا نه ( بهتره از تجربه دیگران استفاده کنی تا اینکه اول بخری بعد بفهمی که یه ماه پولتو دور ریختی )
    ...
    موفق باشی ..............

در ضمن من نامحدود از گذرگاه سرعت 128 رو ماهی 30 تومن می گیرم ..اگه بری پیش هشترودی و یه کم باهاش صحبت کنی بهت همین قیمت میده .منتها قراردادهای اونجا 3 ماه 3ماهه ( یعنی باید برای سه ماه رو یک جا بدی ) ..............یه نکته اگه ازت پرسید که از کجا می دونی که ما ماهی 30 تومن میدیم بگو که یکی از دوستام فامیلشون استاد دانشگاه هستش .از اون شنیدم .منتها گفته اسمی ازش نبرم ..... .......... سوتی ندی یه موقع .....ok
    Last edited by kortol; 10-01-2010 at 19:51.

4. این کاربر از kortol بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

کسی نرخ بقیه شرکت ها رو نداره انجا بزاره.....تورانیان هم جدیدا ADSL می ده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

کسی نبود جوابمو بده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

کسی نرخ بقیه شرکت ها رو نداره انجا بزاره.....تورانیان هم جدیدا ADSL می ده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    قيمت هاي تورانيان رو از لينك زير ببين :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

8. این کاربر از Macushla بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه bigman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

با این قیمتهای وحشتناک کسی هم ازشون خرید میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

خوب فک کنم من از شاتل اراک راضی هستم خوب درسته 6 روز طول کشید تا وصل شد ولی دو ماه اولش که سرعت روزانه 60 بود شبانه هم 50 تا 60 یعنی شبی یک گیگ و خرده ای به جز چند شب. خوب به طور واقعی ماه اول 25 گیگ دانلود رایگان و ماه دوم 29 گیگ البته ماه دوم در27 شب این میزان. خوب این یعنی خوب البته خط من نویز هم داره اگه نداشت چی می شد !!!!

kortol جان حالا شاتل می صرفه یا اینکه گذرگاه بگیری 24 ساعت کامپیوترت روشن باشه باسه دانلو یک چیز 4 برابر وقت بذاری . می دونی که وقت طلاست.

11. 2 کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه bigman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

خوب فک کنم من از شاتل اراک راضی هستم خوب درسته 6 روز طول کشید تا وصل شد ولی دو ماه اولش که سرعت روزانه 60 بود شبانه هم 50 تا 60 یعنی شبی یک گیگ و خرده ای به جز چند شب. خوب به طور واقعی ماه اول 25 گیگ دانلود رایگان و ماه دوم 29 گیگ البته ماه دوم در27 شب این میزان. خوب این یعنی خوب البته خط من نویز هم داره اگه نداشت چی می شد !!!!

kortol جان حالا شاتل می صرفه یا اینکه گذرگاه بگیری 24 ساعت کامپیوترت روشن باشه باسه دانلو یک چیز 4 برابر وقت بذاری . می دونی که وقت طلاست.
    شما کدوم منطقه هستی ؟؟؟

برای ما که این چند روزه افتضاح بوده ...............

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

.................................................. ......................................
    وقت طلاست !!!؟!؟!!؟!؟ برو بابا دلت خوشه .... فکر کن یه چیزی گذاشتی برای دانلود تا 90 درصد هم رفته یه دفه می بینی فرت !!!! اکانتت تموم شد ...اونوقت برای وقتی که گذاشتی پاش حسرت میخوری و میگی وقت طلاست !!!!!! ..دارم با گذرگاه حال می کنم .نه می ترسم اکانتم تموم بشه و نه ناراحتی اینکه چرا دیشب 1 گیگ دانلود داشتم امشب شده 10 مگ ....!!!! روزی متوسط یه گیگ دانلود دارم میشه ماهی 30 گیگ تضمین شده ...ببینم شما هم تضمین میکنی که ماهی 25 گیگ دانلود داشته باشی....!!!!!

به قول معروف آب باریکه باشه همیشگی باشه

شما هم موفق باشی ..

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

شما کدوم منطقه هستی ؟؟؟

برای ما که این چند روزه افتضاح بوده ...............
    مرکز : پاگلی

تا به حال مشکل خاصی نداشتم البته دیروز یکم مشکل داشتم که جزیی بود

15. این کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •