تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 11 از 410 اولاول ... 7891011121314152161111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 4098

نام تاپيک: اینترنت استان مرکزی

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

منم مجبور شدم برم از همین رزنت یه 256 بگیرم خطم هم یکی دو روز پیش بعد 7 روز بالاخره راه افتاد اما الان مثل سگ پشیمونم شبها سرعت به زیر یک کیلوبایت هم میرسه و اصلا نمیشه یه فایل 5 مگابایتی MP3 را هم دانلود کرد سایت هم که تقریبا بالا نمیاره میشه گفت شبها کلا قطعه حرومشون باشه اون پولی که از ما میگیرن، من که دیگه حاضر نیستم تمدید کنم! رفیقم گفت سرعت شبها افتضاحه من گوش نکردم روزها هم که محدودیت یک گیگ در ماه داره و اصلا شما نمیتونی دانلود کنی به طور کلی طرف رزنت هم نرید که پشیمون میشید و اعصابتون مثل من نابود میشه در ضمن روزها هم سرعت آنچنان خوب نیست، من خودم قطعی زیاد دارم حالا نمیدونم از ISP هست یا اینکه مخابرات خوب خط را رانژه نکرده و خط نویز داره!؟ در کل من به شدت ناراضی هستم از این رزنت! یه سایت درست و حسابی هم که ندارن
    .................................................. .................................................. .........................

من که گفتم .از تجربه من استفاده ( سوء استفاده ) می کردید.......................اگر می خواد اینترنت محدود بگیرید حداقل از گذرگاه یا ساتیا بگیرید که دفترشون توی اراکه......حالا اگه سایت بسته باشه یا نمی دونم پشتیبا نشون جواب نداه.....یه سر می رید ملک ( هم فال هم تماشا ) دفترشون رو روی سرشون خراب می کنید...........

تازه گذرگاه من یادمه موقع سال تحویل اکثر اینترنت ها قطع شد .من ساعت 8:30 زنگ زدم دفترشون یکی اونجا بود !!!!!!!!گفت کلی هستش و بعد از سال تحویل به حالت عادی بر می گرده........!!!!!!!!!!

این رز نت ..شاتل .....پار آنلاین.هم نمایندگی و در واقع دفتر هستند و کاری از شون برنمیاد.(( بخار ندارند ))

پارس آن لاین که یه کافی نته شده دفتر نمایندگی......رز نت رو نرفتم.........شاتل هم که همه شاکین ازش.خودم هم یک ماه کاربر 512 بودم مثل بگم چی پشیمون شدم !!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

کلا سرویس ADSL توی اراک گرونه...
    Last edited by Quentin; 27-04-2010 at 00:59.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

خدائیش اشتباه کردم! باید از تجربه شما استفاده میکردم! شبها که کاملا تعطیله! 3 مگابایت هم نمیتونی دانلود کنی! الان دیگه اعصابم واقعا داغون شده جدیدا روزها هم که دیگه جواب نمیده! از امروز صبح دیگه گوگل و یاهو هم به زور بالا میاد! یک ساعت هم که کلا قطع بود! باید صد بار دکمه اینتر را بزنم تا یه سایت بالا بیاد!!!

آشغال ترین و مزخرف ترین سرویس دهنده اراک=رزنت
    .................................................. ......................
    .................................................. .................................................. ..........
    می تونی بروی سرویست رو عوش کنی و از ساتیا یا گذرگاه بگیری.......!!!!!!!!! ولی خوب دوباره باید هزینه رو بدی دیگه.کاریش نمی شه کرد یا اینکه با همین بسوزی و بسازی!!!!!!!!!!!

من که رفتم و دوباره هزینه اتصال و چیزای دیگه رو دادمو با یه آشنای توپ رفتم گذرگاه و 128 نا محدود گرفتم 30 تمومن.آشنام رفیق فاب هشترودی بود...حیف که الان سربازه و اراک نیست وگرنه 256 می کردم سرویسمو...............الن روزی 1 گیگ دانلود دارم....افت پینگ ندارم.....مشکلی هم از نظر قعطی نداره.!!!!!!!!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Doublex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

دوستان من یه راهنمایی لازمه اینجا بکنم که اتمام حجتی از طرف من نسبت به سروسی دهنده ها باشه :

1. شاتل یک سرویس دهنده معتبره که مثل بسیاری از این سرویس دهنده ها هرکی به هرکی نیست . البته اینم به جهت پوشش سراسریشه ... ولی مسله مهم اینه شاتل آیا خوبه یا بد ؟
    .
    .
    .
    شاتل زمانی خوب بود که ابتدای امر وارد اراک شده بود و از طریق یه سری نیازمندی ها کاربر جلب کرد ...طبیعتا اینا افراد اولی بودن که میگرفتن و پهنای باند مناسبی داشتن و البته پورت های بهتر
    با بالاگرفتن تبلیغات و موج افرادی که از قیمت های بالا سرگیجه گرفته بودن نماینده شاتل اراک طمع کرد و هرکی میومد سرویس (اونم با سرعت های بالا) میداد ...
    تا جایی که الان له له میزنن واسه پورت چون تا اونجایی که من اطلاع دارم در بسیاری از مناطق اراک پورتاشون تموم شده ... بلاخره حدی هم داره ...
    سرتونو درد نیارم ... این شاتل کار خودشو خراب کرد .. و یک دو دسته گی جالبی ایجاد کرد ... یکی الان رو عرش یکی ته جدول فاضلاب ..

به عینه دیدم کسی با سرویس 512 سرعت دانلودش 110 بوده ... یه کسی رو هم دیدم با همین سرویس سرعت دانلودش 10-15 بوده ...
    نتیجه گیری :

در یک کلام شاتل دیگه با گذشت زمان اصلا به درد نمیخوره ... اگر تا الان از شاتل نگرفتین دیگه از شاتل نگیرین ... چون پورت هاشون پر شده سرعت ها مخصوصا تو شبها افتضاحه اونم با معنای کامل ...

درباره بقیه سرویس دهنده ها هم گزارشی میدم ...

منتظر باشید ...

5. این کاربر از Doublex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

در یک کلام شاتل دیگه با گذشت زمان اصلا به درد نمیخوره ... اگر تا الان از شاتل نگرفتین دیگه از شاتل نگیرین ... چون پورت هاشون پر شده سرعت ها مخصوصا تو شبها افتضاحه اونم با معنای کامل ...

منتظر باشید ...
    .................................................. .................................................. .........................

موافقم.............تازه امروز یه تبلیغ ازشون توی پاساژ طلا دیدم که ویژه بهار هستش......
    128 رو با 3 گیگ پهنای باند میدن ماهی 3900 تومان
    512 رو با 3 گیگ پهنای باند میدن ماهی 8900 تومان.........ترکوندن دیگه.......پاک به گند کشیدن اینترنت رو توی اراک!!!!!!

من موندم 3900 میدی برای 3 گیگ بعد می خوای 1 گیگ دوباره شارژ کنی باید 10 هزار تومان بدی.........خوب این چه کاریه!؟!!!؟!؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان من یه راهنمایی لازمه اینجا بکنم که اتمام حجتی از طرف من نسبت به سروسی دهنده ها باشه :

1. شاتل یک سرویس دهنده معتبره که مثل بسیاری از این سرویس دهنده ها هرکی به هرکی نیست . البته اینم به جهت پوشش سراسریشه ... ولی مسله مهم اینه شاتل آیا خوبه یا بد ؟
    .
    .
    .
    شاتل زمانی خوب بود که ابتدای امر وارد اراک شده بود و از طریق یه سری نیازمندی ها کاربر جلب کرد ...طبیعتا اینا افراد اولی بودن که میگرفتن و پهنای باند مناسبی داشتن و البته پورت های بهتر
    با بالاگرفتن تبلیغات و موج افرادی که از قیمت های بالا سرگیجه گرفته بودن نماینده شاتل اراک طمع کرد و هرکی میومد سرویس (اونم با سرعت های بالا) میداد ...
    تا جایی که الان له له میزنن واسه پورت چون تا اونجایی که من اطلاع دارم در بسیاری از مناطق اراک پورتاشون تموم شده ... بلاخره حدی هم داره ...
    سرتونو درد نیارم ... این شاتل کار خودشو خراب کرد .. و یک دو دسته گی جالبی ایجاد کرد ... یکی الان رو عرش یکی ته جدول فاضلاب ..

به عینه دیدم کسی با سرویس 512 سرعت دانلودش 110 بوده ... یه کسی رو هم دیدم با همین سرویس سرعت دانلودش 10-15 بوده ...
    نتیجه گیری :

منتظر باشید ...
    من اگه اکانت این ماهم تموم بشه ممکنه تغییرش بدم...
    Last edited by Quentin; 27-04-2010 at 01:00.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام

دوستان ساتیا دانلود شبانه رایگان داره؟ سرعت دانلودش در شب ها چطوریه؟ شب ها قطعی داره؟
    من شنیدم پارس آنلاین به مرکز شهید علیزاده بالاتر از 128 نمی ده می خواستم بدونم ساتیا از این مرکز 512 می ده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

بچه ها من بعد از بررسی هایی که توی این تاپیک انجام دادم میخوام از فن آوا بکشم بیرون
    نظرم بیشتر روی پارس آنلاین هست و گذرگاه
    مرکز پاگلی هم هستم
    سرویس نامحدود نمیخوام بلکه ماهی 3 گیگ ترافیک واسم کافی هست
    حالا :
    پارس آنلاین 128 رو با سه گیگ میده 15900 (بعلاوه 3 درصد مالیت و هزارتومن آبونمان)
    گذرگاه 128 رو با 3 گیگ میده14900 بدون مالیت و عوارض و آبونمان
    دوستانی که سرویسهای مشابه دارند میخوام بدونم:
    اولا سرعت دانلود توی روز چقدر هست؟
    و ثانیا مهمتر اینکه شب ها سرعت دانلودشون توی چقدر هست؟

10. این کاربر از imanf64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دوستان این خبر که قراره مخابرات اراک خودش سرویس با دانلود نامحدود بده واقعیت داره؟

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

دوستان این خبر که قراره مخابرات اراک خودش سرویس با دانلود نامحدود بده واقعیت داره؟
    .................................................. .................................................. ........................
    منم شنیدم ولی هنوز معلوم نیست ..احتمالا قیمتش نباید زیاد فرق کنه وگرنه که مشتری های شرکت های خصوصی می پرند و این خلاف قوانین خصوصی سازی و اصل 44 در کشوره.........

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •