تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل ترشحات زیاد پشت حلق

داره خودمونی میشه ammiralli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض مشکل ترشحات زیاد پشت حلق

سلام
    تقریبا از 2 سال پیش مشکل چرک سینوس برام پیش اومد که هر چند وقت یه بار با زیاد شدن سر درد و سنگینی سر ، بعضا گرفتگی بینی و ترشحات حلق به دکتر مراجعه و درمان آنتی بیوتیک شروع کردم. یه مدت خوب می شدم و دوباره...
    اما از دو هفته پیش به شدت ترشحات پشت حلقم زیاد شده.گرفتگی بیینی ندارم اما ترشحات سفید رنگ به همراه بوی بد دهان به شدت اذیتم می کنه. دکترم رفتم و 10 روزه قرص لوراتادین و سفکسین 400 می خورم. اما فرقی نکرده و حتی بعضا سر درد هم دارم...
    خلاصه این مشکل من بود. چی کار کنم؟

2. این کاربر از ammiralli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mrrauf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    لاهيجان

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    اول از همه بگم من هیچ تخصصی در پزشکی ندارم ولی تجربیاتی دارم که شاید بدرد شما بخورد.
    علائمی که شما نوشتید واسم داروها هم نشون میده شما به نوعی حساسیت دچار هستید وترشحات سفید رنگ معمولا نشان
    عفونت نیست.یکی از نزدیکانم عین علائم شمارا داشت بهترین رعایت مفید ،نخوردن مواد غذائی ای هست که به آن حساسیت
    دارید وشاید نمیدونید.بدترینش ترشیجات (هفت بیجار و...) وتخم مرغ وشیر میباشند وبقیه غذا هم هم معمولا ادویه جات میباشد.
    خلط سفید رنگ زیاد - گرفتگی بینی ودرد بی جهت گلو وگاها سردرداز نشانه های آن میباشد.بنابراین به غذاهائی که میل میکنی دقت بیشتری کن وحتما متوجه میشوی وانشاءالله با پیشگیری نیاز به دارو هم نداری.موفق باشید

4. این کاربر از mrrauf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ترشحات پشت حلق مربوط به سينوسها مي باشد . ولي ترشحات آبكي بي رنگ و شفاف بدون علايم عفونت اكثرا بعلت الرژي ميباشد. شما احتمالا سينوزيت مزمن داريد كه بصورت مكرر دچار ترشحات غليظ و چركي مي شويد . درمان آن نيز در هر دوره شدت يافتن عفونت مصرف آنتي بيوتيك مناسب به مدت مناسب ( حد اقل يك هفته ) مي باشد. ولي درمان قطعي دارويي ندارد. نكته مهم در درمان آن استفاده از سرم فيزيولوژيك جهت شستشوي بيني و گلو مي باشد كه تاثير درمان آنتي بيوتيك را افزايش ميدهد.

6. این کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

دوست عزیز من خودم بدجور دچار این مشکل شدم به شما توصیه میکنم از دود مخصوصا سیگار و بوی سرخ کردنی ولبنیات پرهیز کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •