تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 33 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 325

نام تاپيک: شبکه کردن کامیپوتر با HDTV سامسونگ B690

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

شرمنده آف تاپیک
    با این منوی مخفی میشه مشکل زیرنویس فارسی رو درست کرد ؟
    نمی دونم میشه یا نه
    در لینک زیر توضیح دادن که چطوری اینکار رو بکنید و کلی هم تقدیر و تشکر گرفتن
    اما اینکه شدنی هست یا نه ؟ برای تلوزیون مضر هست یا نه ؟ مشخص نیست

محتوای مخفی: روش فارسی کردن سامسونگ 
    1.ال سی دی رو در حال استند بای قرار بدید
    2. اول دکمه info سپس دکمه menu و سپس دکمه mute و دست آخر دکمه power رو فشار بدید ال سی دی که روشن شد منوی سرویس دیده خواهد شد نکته این که این دکمه ها رو بدون فاصله فشار دهید
    3. در منوی سرویس به وسیله دکمه چپ یا راست دایره ای روی کنترل وارد صفحه دوم شوید در آنجا گزینه ARABIC خاموش یا آف است آنرا ON کنید سپس چند گزینه به بالا آمده و زبان را از ENGLISH به PERSIAN تغییر بدید
    4.بعد از این کار فقط دوباره با استفاده از دکمه POWER ال سی دی را خاموش نمایید حال دوباره روشن کرده و از منوی فارسی و تلتکست آن لذت ببرید
    نکته: کسانی که با این منو آشنایی ندارند سایر تنظیمات رو دستکاری نکنند چون ال سی دی شون قاطی میکنه

منبع :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام

یه سوال اساسی دارم. من دیروز یه 32b690 گرفتم با هزار امید و آرزو و فقط به خاطر قابلیت شبکه، رفتم اینو گرفتم، والا b580 میگرفتم.
    ولی الان متاسفانه وقتی گزینه test network رو در تلویزیون کلیک میکنم، جلوی مک آدرس همه اش FF مینویسه و در انتها هم مینویسه The MAC address is not valid. contact a local samsung costumer service.
    همه تنظیماتی که در این تاپیک گفته شده انجام دادم ولی دریغ از یکبار پس کردن این مرحله تست مک آدرس.
    دوستان میتونن بنده رو راهنمایی کنن؟
    متاسفانه وی آی پی سامسونگ هم راهنمایی درست و حسابی نمیکنه.

دوست عزیز نگران نباشید
    من تونستم تلوزیونم رو شبکه کنم . سایر دوستان هم تونستن . شما هم به امیدخدا و به کمک دوستان خوبمون که خیلی به من کمک کردند حتما موفق به انجام اینکار خواهید شد
    فعلا تا دوستان متخصصمون از راه برسن
    توجه شما رو به دو پست زیر جلب می کنم
    و ازتون میخوام با دقت یکبار دیگه این چیزایی که دوستانمون گفتند رو رعایت کنید . شاید موثر بود .
    توصیه می کنم فعلا برای اولین بار . سیم شبکه رو مستقیما به lan مینبورد بزنید نه به مودم . بعدا اگر شبکه شدید می تونید به مودم هم وصل کنید

اما پستها

کد:
    و دومی هم انجام بدی بد نیست اما اولی رو عینا من انجام دادم و شبکه شدم
    کد:
    Last edited by pmax; 01-01-2010 at 02:45.

حـــــرفـه ای Mahdi_Moosavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    زمین خدا ..

11

شرمنده آف تاپیک
    با این منوی مخفی میشه مشکل زیرنویس فارسی رو درست کرد ؟
    مشکل زیرنویس فارسی چیه اردلان جان ؟

من هم ورژن Sub/IDX و هم SRT رو با زبان فارسی روش امتحان کردم، مشکلی نداره ..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوست عزیز نگران نباشید
    من تونستم تلوزیونم رو شبکه کنم . سایر دوستان هم تونستن . شما هم به امیدخدا و به کمک دوستان خوبمون که خیلی به من کمک کردند حتما موفق به انجام اینکار خواهید شد
    فعلا تا دوستان متخصصمون از راه برسن
    توجه شما رو به دو پست زیر جلب می کنم
    و ازتون میخوام با دقت یکبار دیگه این چیزایی که دوستانمون گفتند رو رعایت کنید . شاید موثر بود .
    توصیه می کنم فعلا برای اولین بار . سیم شبکه رو مستقیما به lan مینبورد بزنید نه به مودم . بعدا اگر شبکه شدید می تونید به مودم هم وصل کنید

اما پستها

کد:
    و دومی هم انجام بدی بد نیست اما اولی رو عینا من انجام دادم و شبکه شدم
    کد:
    ممنون دوست عزیز
    مشکل من اینه که تلویزیون اصلا mac address خودش رو نمیتوه تشخیص بده و این به نظر من ارتباطی به متصل بودن کابل نداره.
    یعنی حتی اگر کابل شبکه هم متصل نباشه، تلویزیون باید بتونه mac address خودش رو تشخیص بده.
    حالا یک زحمت برای شما یا هر عزیزی که بتونه این کار رو برای من انجام بده دارم. اگر امکان داره، کابل شبکه رو از پشت تلویزیون جدا کنید و بعد network test رو در منوی تلویزیون بزنید و ببینید میتونه mac address تلویزیونتون رو تشخیص بده یا نه؟
    من احساس میکنم تلویزیون من مشکل سخت افزاری داره

تاريخ عضويت
    Sep 2006

12

ممنون دوست عزیز
    مشکل من اینه که تلویزیون اصلا mac address خودش رو نمیتوه تشخیص بده و این به نظر من ارتباطی به متصل بودن کابل نداره.
    یعنی حتی اگر کابل شبکه هم متصل نباشه، تلویزیون باید بتونه mac address خودش رو تشخیص بده.
    حالا یک زحمت برای شما یا هر عزیزی که بتونه این کار رو برای من انجام بده دارم. اگر امکان داره، کابل شبکه رو از پشت تلویزیون جدا کنید و بعد network test رو در منوی تلویزیون بزنید و ببینید میتونه mac address تلویزیونتون رو تشخیص بده یا نه؟
    من الان تست کردم
    کابل رو جدا کرد . آی پی ها رو بهم ریختم . اصلا آی پی ها رو برداشتم . گذاشتم روی AUTO و ...
    در همه حال MAC تیک خورده بود . ولی نمی دونم چرا حس می کنم اولین باری که سعی کردم تلوزیون رو شبکه کنم MAC برای منم نامعتبر بود و من یاد دوستمون افتادم که همین مشکل رو داشت ...

بهرحال بعید می دونم مشکل سخت افزاری باشه . حالا دوستان میان و بهتر راهنمایی می کنن
    اما شاید بازهم مشکل از طریق منوی مخفی حل بشه و احیانا باید اونجا آپشنی رو روشن یا خاموش کنید

نگران نباشید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من الان تست کردم
    کابل رو جدا کرد . آی پی ها رو بهم ریختم . اصلا آی پی ها رو برداشتم . گذاشتم روی AUTO و ...
    در همه حال MAC تیک خورده بود . ولی نمی دونم چرا حس می کنم اولین باری که سعی کردم تلوزیون رو شبکه کنم MAC برای منم نامعتبر بود و من یاد دوستمون افتادم که همین مشکل رو داشت ...

بهرحال بعید می دونم مشکل سخت افزاری باشه . حالا دوستان میان و بهتر راهنمایی می کنن
    اما شاید بازهم مشکل از طریق منوی مخفی حل بشه و احیانا باید اونجا آپشنی رو روشن یا خاموش کنید

نگران نباشید
    ممنون از اینکه وقت گذاشتید دوست من.
    این mac address که بصورت FF:FF:FF:FF:FF:FF داره نشون میده منو گیج کرده. خودم هم احتمال میدم یه چیزی باید تو منو مخفی ست بشه.
    منتظر راهنمایی دوستان میمونم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام

یه سوال اساسی دارم. من دیروز یه 32b690 گرفتم با هزار امید و آرزو و فقط به خاطر قابلیت شبکه، رفتم اینو گرفتم، والا b580 میگرفتم.
    ولی الان متاسفانه وقتی گزینه test network رو در تلویزیون کلیک میکنم، جلوی مک آدرس همه اش FF مینویسه و در انتها هم مینویسه The MAC address is not valid. contact a local samsung costumer service.
    همه تنظیماتی که در این تاپیک گفته شده انجام دادم ولی دریغ از یکبار پس کردن این مرحله تست مک آدرس.
    دوستان میتونن بنده رو راهنمایی کنن؟
    متاسفانه وی آی پی سامسونگ هم راهنمایی درست و حسابی نمیکنه.
    این مشکل فقط با اپگرید مینبورد حل میشه باید با تعمیرگاه مرکزی سامسونگ تماس بگیری .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    شما درست فکر میکنید . حتی اگر کابل LAN به تلویزیون وصل هم نباشد باید mac address تیک بخورد.
    این مشکل فقط با اپگرید مینبورد حل میشه باید با تعمیرگاه مرکزی سامسونگ تماس بگیری . مشکل از اینجاست که اپگرید لازم برای این مدل را انجام نداده اند .
    این هم شماره تلفنش 44196470
    Last edited by sorna2; 01-01-2010 at 23:50.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

شما درست فکر میکنید . حتی اگر کابل LAN به تلویزیون وصل هم نباشد باید mac address تیک بخورد.
    این مشکل فقط با اپگرید مینبورد حل میشه باید با تعمیرگاه مرکزی سامسونگ تماس بگیری . مشکل از اینجاست که اپگرید لازم برای این مدل را انجام نداده اند .
    ممنون از لطف شما

من با آخرین ورژن فیرمور به تاریخ 29/11/2009 آپگرید کردم اما باز هم مشکل حل نشد. منظور شما آپگرید نرم افزاری بود دیگه ؟
    پس بهتره با تعمیرگاه تماس بگیرم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من الان تست کردم

نگران نباشید
    سلام مجدد

دوست من شما گفتید که گویا برای شما هم در ابتدا مک آدرس رو نامعتبر میزد. آیا شما مشکل تلتکست فارسی هم داشتید ؟ و بعد از آپگرید نرم افزاری مشکل نامعتبر بودن مک آدرس حل شد؟

ممنون.
    سلام

من امروز با شماره ای که شما داده بودید تماس گرفتم و گفتن باید آپگرید نرم افزاری انجام بشه. ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2006

12

سلام مجدد
    دوست من شما گفتید که گویا برای شما هم در ابتدا مک آدرس رو نامعتبر میزد. آیا شما مشکل تلتکست فارسی هم داشتید ؟ و بعد از آپگرید نرم افزاری مشکل نامعتبر بودن مک آدرس حل شد؟
    سلام
    راستش من طی این مدت انقدر به تلوزیون ور رفتم که یادم نیست این جریان مک قبل از آپگرید بود یا بعدش
    اما درسته ، منم مشکل تلتکست داشتم و از سام اومدن و تلوزیون رو آپگرید کردند و مشکل حل شد منتها نرم افزاری که باهاش آپگرید کردند به تاریخ 13/11/2009 هست و احتمالا با نرم افزار فعلی شما فرق داره . البته احتمالا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •