تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1279 از 1291 اولاول ... 2797791179122912691275127612771278127912801281128212831289 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,781 به 12,790 از 12901

نام تاپيک: Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام

2 مگ نامحدود هم شارژ کردم چند روزه نتونستم استفاده کنم
    حالا 2 تا سوال دارم
    1 وضعیت شبکه الان چطوره خوبه یا مشکل از مودم هست؟
    2 ایا میشه روی مودم شناسه ی دیگری استفاده کرد یا نه؟(چون توی کنترل حساب اینترنتی مک مودم ثبت شده!)
    واسه من که که مودمم بیرونی هستش الان چند روزه زده دیسکانکت نمیدونم چرا دوستان اعلام وضیعت کنن

من تهرانم و هنوز شبکه برای من عادی و سرعت باسه 2 مگ کامل هست.

بچه هایی که مشکل پیدا کردین مودم رو می تونید ببرید جای دیگر که تو نقشه پوشش داره چک کنید؟ همچنین بگین از کجا هستین که ببینم کجا ها مشکل دار شدن.

تلاش کردم ببینم کی وایمکس رو جمع اوری می کنند ولی هنوز هر چی پرس و جو کردم جواب درست ندادن - خیلی در این زمینه ضعیف هستند که ادم بتونه برنامه ریزی کنه بره. عین کسایی شدم که همینطور منتظر، بی تکلیف ماندیم

اگر بری پروفایل وایمکس و در انجا مک مودم دیگر را اضافه کنی می تونی از ان مودم برای اتصال هم استفاده کنی ( قبلا راهنماش در سایتش بود، نمی دونم هنوز هست یا برداشتن)

من احتمالا ماه اینده سرویس رو از نامحدود به حجمی می کنم و سوییچ می کنم روی سرویس شاتل art7 که ببینم چطور است اگر بعد از یک ماه جواب داد، درخواست می دم LTE کنند و جمع اوری اش بشه وایمکس. احتمالا یا به عنوان بک اپ یا برای مسافرت یا برای مواقعی که می خوام حجم زیاد اپلود کنم ( بخاطر سرعت بالای اپلود ) استفاده اش کنم.

مودمش رو هنوز بررسی نکردم چطوری هست. باید تو بخش LTE ببینم چه انتظاری باید داشته باشم.
    Last edited by zed2; 20-05-2017 at 00:00.

2. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من تهرانم و هنوز شبکه برای من عادی و سرعت باسه 2 مگ کامل هست.

تلاش کردم ببینم کی وایمکس رو جمع اوری می کنند ولی هنوز هر چی پرس و جو کردم جواب درست ندادن - خیلی در این زمینه ضعیف هستند که ادم بتونه برنامه ریزی کنه بره. عین کسایی شدم که همینطور منتظر، بی تکلیف ماندیم

اگر بری پروفایل وایمکس و در انجا مک مودم دیگر را اضافه کنی می تونی از ان مودم برای اتصال هم استفاده کنی ( قبلا راهنماش در سایتش بود، نمی دونم هنوز هست یا برداشتن)

من احتمالا ماه اینده سرویس رو از نامحدود به حجمی می کنم و سوییچ می کنم روی سرویس شاتل art7 که ببینم چطور است اگر بعد از یک ماه جواب داد، درخواست می دم LTE کنند و جمع اوری اش بشه وایمکس. احتمالا یا به عنوان بک اپ یا برای مسافرت یا برای مواقعی که می خوام حجم زیاد اپلود کنم ( بخاطر سرعت بالای اپلود ) استفاده اش کنم.

بچه هایی که مشکل پیدا کردین مودم رو می تونید ببرید جای دیگر که تو نقشه پوشش داره چک کنید؟ همچنین بگین از کجا هستین که ببینم کجا ها مشکل دار شدن.

مودمش رو هنوز بررسی نکردم چطوری هست. باید تو بخش LTE ببینم چه انتظاری باید داشته باشم.
    کدوم مودم ؟ همین جدیده B5142 ؟ عین Z6000 آشغاله من وای فایش رو خاموش کردم واسه تست (اصلا از TD دیگه استفاده نمیکنم انقدر مزخرفه) ولی با وجود وای فای خاموش بازم سی پی یو میرفت رو 100 دیگه نمیدونم چه مرگشه چه سی پی یو آشغالی احتمالا مربوط به دهه 90 میلادی استفاده کردن که این جوریه , اگر هم سیگنال ضعیف باشه مثل من که 2 خونه سیگنال دارم از 4 خونه سیگنال دم به دقیقه قطع میشه واسه خودش که اینو دیگه نمیدونم از مزخرفی مودم هست یا دکلای ایرانسل

4. این کاربر از Electronic-Arts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

کمتر از یک هفته به پایان سرویس

شمارش برای تغییر به سرویس حجمی و سوییچ به سرویس دیگر شروع شده است

یا سرویس جدید شاتل موفق میشه بازدهی خودش رو نشون بده

یا بطور کامل شکست می خوره

زمان وداع با WIMAX نزدیک می شود.... یاری که چندین سال با بدی و خوبیش همراه ما بود...

و در حالی مارو ترک می کنه که هیچوقت شانس دیدن حداکثر سرعت اسمی اش رو به ما ندادند...

6. 5 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

برای من به جای ایمیل صورت حساب ماهیانه طرح نامحدود وایمکسم٬ ایمیل های تبلیغ مهاجرت به LTE اومده تماس گرفتم گفتم برای یک ماه آینده در کرج وایمکس کار میکنه که حق اشتراکم رو پرداخت کنم یا نه که نتونستم به جواب قاطعی برسم ولی گفتن حتی اگر تمدید کنی ممکنه چند روز بعد آنتن محل سکونت شما با LTE عوض بشه و سرویستون قطع بشه!

نمیدونم چیکار کنم
    در منطقه‌ای از کرج هستم که هیچ ISP اینترنت ADSL ارائه نمیکنه و چندین سال هست که فقط با طرح های نامحدود وایمکس دسترسی به اینترنت داشتم ولی الان با این تعرفه های محدود با قیمت بالای LTE واقعا نمیدونم چیکار کنم
    ۵۰ گیگ اینترنت روزانه 70,850 تومان!
    چرا متوجه نمی‌شند ی عده هستند که نامحدود بودن یا حداقل حجم بیشتر رو به سرعت بالاتر ترجیح میدند! (شخصا یک مگ یا حتی 512 نامحدود رو به سرعت ۴۰ مگ با محدودیت ماهی ۵۰ گیگ ترجیح میدم)
    نه به قدیم که برای سرعت بالای ۱۲۸ باید هزار جور نامه و جواز کسب میبردیم براشون نه به حالا که به زور باید پول بیشتری برای سرعتی که لازم نداریم بدیم!

شما راهی بفکرتون میرسه یا جدی جدی باید بخاطر دسترسی به اینترنت نقل مکان کنم؟!

8. 5 کاربر از Cyber-PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

برای من به جای ایمیل صورت حساب ماهیانه طرح نامحدود وایمکسم٬ ایمیل های تبلیغ مهاجرت به LTE اومده تماس گرفتم گفتم برای یک ماه آینده در کرج وایمکس کار میکنه که حق اشتراکم رو پرداخت کنم یا نه که نتونستم به جواب قاطعی برسم ولی گفتن حتی اگر تمدید کنی ممکنه چند روز بعد آنتن محل سکونت شما با LTE عوض بشه و سرویستون قطع بشه!

نمیدونم چیکار کنم
    در منطقه‌ای از کرج هستم که هیچ ISP اینترنت ADSL ارائه نمیکنه و چندین سال هست که فقط با طرح های نامحدود وایمکس دسترسی به اینترنت داشتم ولی الان با این تعرفه های محدود با قیمت بالای LTE واقعا نمیدونم چیکار کنم
    چرا متوجه نمی‌شند ی عده هستند که نامحدود بودن یا حداقل حجم بیشتر رو به سرعت بالاتر ترجیح میدند! (شخصا یک مگ یا حتی 512 نامحدود رو به سرعت ۴۰ مگ با محدودیت ماهی ۵۰ گیگ ترجیح میدم)
    نه به قدیم که برای سرعت بالای ۱۲۸ باید هزار جور نامه و جواز کسب میبردیم براشون نه به حالا که به زور باید پول بیشتری برای سرعتی که لازم نداریم بدیم!

4G معمولی استفاده کن طرح هاش به صرفه تره سرعتش هم معمولا بیشتره

10. 2 کاربر از Electronic-Arts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

نمیدونم چیکار کنم

متاسفانه خدمات اینترنت در ایران بر عکس دنیا که به سمت stream بودن و جذب مشترک بر اساس خدماتی که ارائه میشه بره،به سمت این میره که مسئله کمبود پهنای باند ترافیک و کنترل کاربران رو از طریق حجم انجام بدن و عملا خیلی از سرویس هایی که این سرعت های بالا می تونن استفاده کنند عملا در ایران غیر قابل استفاده است. همه چیز سریعتر لود میشه ولی بخاطر محدودیت حجم نمی شه سرویس هایی که به راحتی حجم می برند رو استفاده کرد. ( انقدر دیدم ملت می گن "من کاری نمی کنم فقط تلگرام استفاده می کنم ولی حجمم سریع تموم شد" که از تراژیک بودن به کمدی تبدیل شده - به کنار که بعضی هاشون می گن" من فقط یک ویدیو نگاه کردم" بعد می بینم هر دقیقه اش نزدیک 30-75 مگ میشه چون طرف پیش فرض رو دست نزده )

دردت رو درک می کنم چون یک دوره طولانی من هم همین مشکل رو داشتم و الان هم داریم می افتیم قشنگ وسط اشفته سرویس های حجمی جدید - و البته همین چند ماه پیش هم یک قانون رو اصلاح کردن و گفتن اپلود هم جزو حجم مصرقی است و عملا به تولید کننده های محتوایی که می تونستن تلاش کنند سرویس دهنده ها و مردم علاقمند به سرویس ها و خدمات پر حجم تر و کم محدود تر برن تیر خلاص زدن - می خوای محتوا بسازی ...... باسه هر کیلوبایتش ازت پول می گیریم - تا تو باشی دیگر از این فکر ها به سرت نزنه

قبلا سبک استفاده من مشابه شما بود ولی به خاطر تغییر سبک زندگی متفاوت با مدلی که شما داری شده ( گرچه هنوز به شدت پر مصرف است + خانواده هم کنارش اضافه شده، یادش بخیر یک زمانی می گفتن بسه چقدر استفاده می کنی چفدر پول خرج کنی . الان می گن کجایی اینترنت قطع شد)

4G معمولی استفاده کن طرح هاش به صرفه تره سرعتش هم معمولا بیشتره
    بنظر من هم با وضعیت فعلی این بهترین کاری هست که می تونی انجام بدی. گرچه فکر کنم مثل من از اینکه همش نگران و استرس کنترل حجم داشته باشی و شبا همش مجبور باشی برنامه بزاری و از نامحدودش استفاده کنی خوشت نیاد
    اگر فرصت داری سرچ کن ببین وایرلسی مناسب هست اطرافت یا نه - ممکنه یکی سرویس مناسب با قیمت مناسب بده ( گرچه مثل سبک نامحدود قدیم که می خوایم باشه فکر نکنم دیگر پیدا بشه)

این سبک سرویس های محدود،دردیست سوزناک...

ماهایی که بازمانده های دیدگاه عمومی اینترنت نامحدود هستیم و داریم فراموش می شیم....

و فقط خاطره ای ازمون باقی می ماند

و تنها می تواینم خاطرات این دوران را به نسل های بعد منتقل کنیم....

Last edited by zed2; 25-05-2017 at 22:19.

12. 5 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

با تشکر از دوستانی که راهنمایی کردند

بله zed2 عزیز این کابوس محاسبه حجم و استرس کار با اینترنت دوباره قراره برگرده! یاد دوران دیال‌آپ بخیر که نگران مدت زمان وصل شدن به اینترنت بودیم که ساعت کارت اینترنت تموم نشه یا پول تلفن زیاد نیاد!

در مورد 4G
    تعرفه های اینترنت 4G ثابت ایرانسل رو فقط در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیدا کردم و عمق فاجعه از LTE هم بیشتر هست!
    بیشترین حجم ماهیانه ۵ گیگ هست با قیمت ۲۱.۸۰۰ تومان!
    یک صفحه هم برای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4G هست که انتخاب های بیشتری هست ولی قیمت همچنان وحشتناکه (۱۰۰ گیگ ۱۷۵ هزار تومان!!!)
    اگه من اشتباه میکنم و جای دیگه ای با تعرفه های منصفانه تر هم وجود داره لطفا راهنمایی بفرمایید وگرنه با این قیمت بالای مودم (۳۶۰ هزار تومان در مقابل تعویض رایگان wimax به LTE) و با این تعرفه های بالا باز LTE بنظر قابل تحمل تر میرسه تا 4G

14. 3 کاربر از Cyber-PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

LTEمبین نت تعرفه هاش خیلی بهتره یه ماه 100 گیگ روزانه 1000گیگ شبانه 70 تومن

اگه آنتن بده خیلی به صرفه تره و البته مودمش هم LTEهم وایمکس

16. این کاربر از mojtaba318 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

LTEمبین نت تعرفه هاش خیلی بهتره یه ماه 100 گیگ روزانه 1000گیگ شبانه 70 تومن

اگه آنتن بده خیلی به صرفه تره و البته مودمش هم LTEهم وایمکس
    موافقم حیف که کرج شروع به کار نکردن وگرنه قطعا منصفانه تر هست منم می گرفتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

الان دو سه روز مونده تموم شه کلا بلاتکلیفم چیکا کنم
    تمدید کنم نکنم
    زنگم میزنی جواب درس و حسابی نمیدن که آخه عجب گیری افتادیماا بخدا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •