تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 1291 اولاول ... 234567891016561065061006 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 12901

نام تاپيک: Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

حال کردین پیشنهاد رو
    تشکر فراموش نشه

در ضمن برای دوستی که گفتن لیست قیمت راستش از یک منبع معتبر که وقتی به تصویب برسه خودتون میبینید قیمتها همینه مگه این که توی شورا عوض شده باشه
    هرچی باشه باید سرویسهای خوبی باشه
    به حال بهتر از هیچی هست برای دوستانی که دی اس ال ندارند ولی بهترین راهکار همون /ماه/واره/ای هستش که ایشالا من از بهار میرم توی کارش باید رویش یه سرمایه گذاری بکنم ببینم میشه یا نه در ضمن از دلالها سرویس نگیرید خودتون برید مسترکارت بخرید و مستقیم از سایت های مثل یوتلست خرید کنید و اینقد اینها رو پر رو نکنید
    اینی که میگه 25 تومن 512 ماه/واره/ای میدم خودتون برید بگیرید حدود 15 تومن درمیاد خرجش فقط خرید مسترکارته
    خود دانید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

کینگ من آقا نیستم....
    یه چی بگ شاکی نشیا...اما اصلا از اول نفهمیده بودم چی میگی...
    بازم نفهمیدم چی میگی...چون از این ماهواره ای چیزی سر در نمیارم
    من کارم از کیلو گذشته... من گیگ گیگ دانلود میکنم
    دیگه از این ای دی اس ال خسته شدم(خودم 512 دارم)...منم می خوام ماهواره ای بگیرم....مصرفم هم به شدت شدت زیاده.هم دانلود می کنم هم آپلود

پروفشنال netlcom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

حال کردین پیشنهاد رو
    تشکر فراموش نشه

در ضمن برای دوستی که گفتن لیست قیمت راستش از یک منبع معتبر که وقتی به تصویب برسه خودتون میبینید قیمتها همینه مگه این که توی شورا عوض شده باشه
    هرچی باشه باید سرویسهای خوبی باشه
    به حال بهتر از هیچی هست برای دوستانی که دی اس ال ندارند ولی بهترین راهکار همون /ماه/واره/ای هستش که ایشالا من از بهار میرم توی کارش باید رویش یه سرمایه گذاری بکنم ببینم میشه یا نه در ضمن از دلالها سرویس نگیرید خودتون برید مسترکارت بخرید و مستقیم از سایت های مثل یوتلست خرید کنید و اینقد اینها رو پر رو نکنید
    اینی که میگه 25 تومن 512 ماه/واره/ای میدم خودتون برید بگیرید حدود 15 تومن درمیاد خرجش فقط خرید مسترکارته
    خود دانید
    ما/هو/اره/ای دنگو فنگ زیاد داره من رفتم دنبالش گرون در میاد
    ماهی 40 تومن 2 گیگ در ماه فقط دانلود
    راستی از کی فروش وایمکس شروع میشه؟
    Last edited by netlcom; 27-12-2009 at 17:43.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

ببین راحت تر میگم متوجه بشین دیگه اگه نشدین پای خودتون
    اینترنت یعنی ارسال و دریافت به ارسال میگن upload به دریسافت اطلاعات میگن download
    وقتی فیلم میگیرین میشه دانلود وقتی عکس میگیرین میشه دانلود وقتی میگن اینترنت 512 یعنی محدودیت دانلود شما تا 512 هست البته با ضریب اشتراک 8 ممیشه سرعت 60 کیلو ترانسفریت دارید !!! خوب ؟
    وقتی که میزنین www. yahoo . com همون نوشتن ادرس سایت و فرستادنش میشه ارسال و یا send
    وقتی میگم اینترنت ماهواره ای یعنی اینترنت ماهواره ای یک طرفه یعنی اینترنتی که از یک طرف ه ماهواره وصل هستش و از یه سرف به یه چیز دیگه
    پس معنی و مفهومش اینه که شما دریافتتون از طریق دیش هست که میشه ماهی 25 تومن
    خوب ؟ حالا میریم سر بحث اصلی

شما یه 25 تومن میدین (( ظاهرا اینجوریه )) و برای یک ماه سرویس 512 از ماهواره میگیرید ؟
    خوب ؟
    ولی این سرویس نامحدود نیست حجمی هست !!!
    حجمی نه به معنای این که فقط 2 گیگ در ماه داشته باشید !! نه
    شما روزی 4 گیگ دانلود دارید ! خوب ؟ یعنی روز شنبه 5 مرداد (( مثلا ) 4 گیگ دانلود میکنید و با سرعت 60 کیلو بایت !! خوب ؟ ولی بعد از 4 گیگ دانلود که تموم شد توی همون روز اگه بخواین دوباره دانلود کنید بازم میتونین ولی نه با سرعت 60 کیلو با سرعت 6 !! یعنی مثل کارت اینترنت که با تلفن وصل میشی بهش میگن دایال آپ dial up پس بعد از 4 گیگ دانلود در روز سرعت شما اعمال محدودیت میشه !!
    حالا فرض میکنیم روز شنبه تموم شده خوب ؟ روز یکشنبه 6 مرداد !!!
    شما برای این روز 4 گیگ میتونید دانلود کنید و بعد از 4 گیگ دوباره سرعت میره روی 6 !! فقط میتونین برین سایت نگاه کنین !!
    برای روز بعد هم الی اخر
    یعنی در روز 4 گیگ مصرف میکنین

حالا اگه بخوایم تخصصی نگاه کنیم هرماه 30 روز هست ضربدر 4 گیگ میشه ماهی 120 گیگ !! دریافت با صرعت بالا ! خوب ؟
    یعنی یک اینترنت حجمی ماهی 120 گیگ ؟ خوبه ؟
    ولی برای ارسال به مشکل میخورین چرا ؟
    در اینترنت ماهواره ای که بهصورت یک طرفه عمل میکنه !! ( مثل همین نوعی که در مرودش صحبت کردیم ))
    شما فقط دریافتتون از طریق دیش هست !
    برای ارسال یعنی همون تقاضای دریافت یک فیلم نیاز به یک خط تلفن ، GPRS موبایل ، خط DSL ، و امثالهم دارید !
    ارسال یعنی چی ؟ یعنی وقتی میزنین www . yahoo . com همین تقاضایی که برای دیدن یاهو میکنید رو میگن ارسال
    حالا برای ارسال بهترین روش ممکن به نظر من استفاده از یک خطی هست که پول تلفن توش نباشه و همیشه هم وصل باشه مثل چی ؟
    یک خط دی اس ال 64 کیلوبایتی !! یا یک اینترنت 128 با حجم 2 گیگ که فقط شما اقدام به ارسال ادرس سابتها کنید .
    توضیح : هنگامی که شما ادرس سایت رو میزنید حجمی از شما کم نمیشود خیلی کم نمیشود حدود 2-3 کیلو بایت که خیلی زیاد نیست و در واقع شما برای ارسال فقط نیاز به یک اینترنت کوچولو دارید با همین خط تلفن و کارت اینترنت هم میشه کار کرد و ارزون کار کرد ولی وقتی که نیازمند باشی همیشه انلاین باشی میبینی که اصلا نمیصرفه چون باید همش پول تلفن بدی
    برای دی اس ال هم که گفتم 64 کیلو کافیه ویا 128 حجمی که میشه ماهی 6-7 هزارتومن و خیلی نیست !
    در مورد وایمکس هم همین نظر رو دارم شما میتونید از وایمکس ایرانسل برای ارسال مطالب استفاده کنید یک خط 64کیلو بایتی میگیرید که ارزون هم هست و با کارت شارژ ایرانسل هم شارژش میکنید که از اون برای ارسال مطالب استفاده میکنید و برای دریافت از طریق دیش اقدام میکنید یعنی دروقاع شما دوتا سرویس باید خریداری کنید
    دوتا سرویس : یکی برای دریافت یکی برای ارسال
    برای دریافت که مشخص شد از دیش استفاده میشه و ماهی 35 تومن وبرای ارسال هم یک سرویس مثل دی اس ال 128 حجمی ارزون و یا وایمکس ایرانسل برای جاهایی که دی اس ال ندارند کار میده .
    سئوالی بود در خدمت هستم

5. 7 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شهريار city

پيش فرض

ببین راحت تر میگم متوجه بشین دیگه اگه نشدین پای خودتون
    اینترنت یعنی ارسال و دریافت به ارسال میگن upload به دریسافت اطلاعات میگن download
    وقتی فیلم میگیرین میشه دانلود وقتی عکس میگیرین میشه دانلود وقتی میگن اینترنت 512 یعنی محدودیت دانلود شما تا 512 هست البته با ضریب اشتراک 8 ممیشه سرعت 60 کیلو ترانسفریت دارید !!! خوب ؟
    وقتی که میزنین www. yahoo . com همون نوشتن ادرس سایت و فرستادنش میشه ارسال و یا send
    وقتی میگم اینترنت ماهواره ای یعنی اینترنت ماهواره ای یک طرفه یعنی اینترنتی که از یک طرف ه ماهواره وصل هستش و از یه سرف به یه چیز دیگه
    پس معنی و مفهومش اینه که شما دریافتتون از طریق دیش هست که میشه ماهی 25 تومن
    خوب ؟ حالا میریم سر بحث اصلی

شما یه 25 تومن میدین (( ظاهرا اینجوریه )) و برای یک ماه سرویس 512 از ماهواره میگیرید ؟
    خوب ؟
    ولی این سرویس نامحدود نیست حجمی هست !!!
    حجمی نه به معنای این که فقط 2 گیگ در ماه داشته باشید !! نه
    شما روزی 4 گیگ دانلود دارید ! خوب ؟ یعنی روز شنبه 5 مرداد (( مثلا ) 4 گیگ دانلود میکنید و با سرعت 60 کیلو بایت !! خوب ؟ ولی بعد از 4 گیگ دانلود که تموم شد توی همون روز اگه بخواین دوباره دانلود کنید بازم میتونین ولی نه با سرعت 60 کیلو با سرعت 6 !! یعنی مثل کارت اینترنت که با تلفن وصل میشی بهش میگن دایال آپ dial up پس بعد از 4 گیگ دانلود در روز سرعت شما اعمال محدودیت میشه !!
    حالا فرض میکنیم روز شنبه تموم شده خوب ؟ روز یکشنبه 6 مرداد !!!
    شما برای این روز 4 گیگ میتونید دانلود کنید و بعد از 4 گیگ دوباره سرعت میره روی 6 !! فقط میتونین برین سایت نگاه کنین !!
    برای روز بعد هم الی اخر
    یعنی در روز 4 گیگ مصرف میکنین

حالا اگه بخوایم تخصصی نگاه کنیم هرماه 30 روز هست ضربدر 4 گیگ میشه ماهی 120 گیگ !! دریافت با صرعت بالا ! خوب ؟
    یعنی یک اینترنت حجمی ماهی 120 گیگ ؟ خوبه ؟
    ولی برای ارسال به مشکل میخورین چرا ؟
    در اینترنت ماهواره ای که بهصورت یک طرفه عمل میکنه !! ( مثل همین نوعی که در مرودش صحبت کردیم ))
    شما فقط دریافتتون از طریق دیش هست !
    برای ارسال یعنی همون تقاضای دریافت یک فیلم نیاز به یک خط تلفن ، GPRS موبایل ، خط DSL ، و امثالهم دارید !
    ارسال یعنی چی ؟ یعنی وقتی میزنین www . yahoo . com همین تقاضایی که برای دیدن یاهو میکنید رو میگن ارسال
    حالا برای ارسال بهترین روش ممکن به نظر من استفاده از یک خطی هست که پول تلفن توش نباشه و همیشه هم وصل باشه مثل چی ؟
    یک خط دی اس ال 64 کیلوبایتی !! یا یک اینترنت 128 با حجم 2 گیگ که فقط شما اقدام به ارسال ادرس سابتها کنید .
    توضیح : هنگامی که شما ادرس سایت رو میزنید حجمی از شما کم نمیشود خیلی کم نمیشود حدود 2-3 کیلو بایت که خیلی زیاد نیست و در واقع شما برای ارسال فقط نیاز به یک اینترنت کوچولو دارید با همین خط تلفن و کارت اینترنت هم میشه کار کرد و ارزون کار کرد ولی وقتی که نیازمند باشی همیشه انلاین باشی میبینی که اصلا نمیصرفه چون باید همش پول تلفن بدی
    برای دی اس ال هم که گفتم 64 کیلو کافیه ویا 128 حجمی که میشه ماهی 6-7 هزارتومن و خیلی نیست !
    در مورد وایمکس هم همین نظر رو دارم شما میتونید از وایمکس ایرانسل برای ارسال مطالب استفاده کنید یک خط 64کیلو بایتی میگیرید که ارزون هم هست و با کارت شارژ ایرانسل هم شارژش میکنید که از اون برای ارسال مطالب استفاده میکنید و برای دریافت از طریق دیش اقدام میکنید یعنی دروقاع شما دوتا سرویس باید خریداری کنید
    دوتا سرویس : یکی برای دریافت یکی برای ارسال
    برای دریافت که مشخص شد از دیش استفاده میشه و ماهی 35 تومن وبرای ارسال هم یک سرویس مثل دی اس ال 128 حجمی ارزون و یا وایمکس ایرانسل برای جاهایی که دی اس ال ندارند کار میده .
    سئوالی بود در خدمت هستم
    سلام....

كجا همچين اكانتي ميفروشه؟؟؟

آدرسش رو بده

7. این کاربر از Rohallah_tavakoli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز capitan black's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    NEVER LAND

پيش فرض

king عزیز ممنون از راهنماییتون...اینطوری که شما فرمودید عالیه...اینطوری میتونیم با دایال سند داشته باشیم و با ماهواره رسیو...حجمی هم که هست عالیه...از این سرعت نکبت دایال راحت میشیم...فقط شما میدونید همجین سرویسهایی رو کجا ارائه میدند..من شیراز هستم...یه دنیا مرسی

عضو تیم زیرنویس فارسی jb.NY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بقیه شهر ها کی راه میوفته؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

به به چقدر مورد استقبال قرار گرفت این تاپبک
    عرض شود که توی اینترنت یه چرخ بزنید پیدا میکنید از اونجایی که اسم آوردن تبلیغ میشه لذا خواهشمند است خودتون یه چرخی بزنید اگه هم نتونستین میتونین برین لینک زیر
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    . soratgostar .org /index.php
    فاصله بین لینکها رو پاک کنید به کسی هم چیزی نگید

11. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

دوستان خواهشی دارم
    در مورد وایمکس ایرانسل فعلا صحبتی از قیمت نکنید چون از لحاظ معنوی و انسانی یکی از دوستان که در این شرکت کار میکنه به علت افشای این قیمتها دچار مشکلاتی شده و در حال اخراج هست .خواهشی دارم که لطف کنید تا زمان افتتاح رسمی سرویسها اصلا صحبتی از قیمت و نوع شهرها و جزییات نکنید . چون از لحاظ انسانی درست نیست . وظیفه من به عنوان ایجاد کننده تاپیک فقط اطلاع رسانی بود که کسی بعدا دچار زحمت نشه . امیدوارم گوش کنید و خواهش من رو اجابت کنید
    یک دنیا ممنون و سپاسگزارم

در آغاز فعالیت rezamjj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

کینگ جون خیلی کارت درسته کلا از مرامت خوشم اومده!

دوستان خواهشی دارم
    در مورد وایمکس ایرانسل فعلا صحبتی از قیمت نکنید چون از لحاظ معنوی و انسانی یکی از دوستان که در این شرکت کار میکنه به علت افشای این قیمتها دچار مشکلاتی شده و در حال اخراج هست .خواهشی دارم که لطف کنید تا زمان افتتاح رسمی سرویسها اصلا صحبتی از قیمت و نوع شهرها و جزییات نکنید . چون از لحاظ انسانی درست نیست . وظیفه من به عنوان ایجاد کننده تاپیک فقط اطلاع رسانی بود که کسی بعدا دچار زحمت نشه . امیدوارم گوش کنید و خواهش من رو اجابت کنید
    یک دنیا ممنون و سپاسگزارم
    فقط یه سرچ تو گوگل بکن!
    کل بازار رو بهم ریختی!
    فکر کنم تا حالا بعضی ها یکسال وایمکس رو با قیمتهای شما پیش فروش کردن!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •