تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1285 از 1291 اولاول ... 285785118512351275128112821283128412851286128712881289 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,841 به 12,850 از 12901

نام تاپيک: Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

rezazare1234 : بله میشه , از طریق تنظیمات مودمت شناسه و پسورد وردار البته اگه ریسیت کارخونه نکرده باشی

ایا من میوتنم یک اکانت بخرم و اکانت بزنم به نام خودم و روی وایمکس ست کنم؟ بله خواستی خودم شناسه میفروشم البته باید ببینی مودمت فعاله یا نه بعد بخری

اینترنت رایگانم اینترنت رایگانه

سلام مهندس ممنون بابت جواب دادن بهتون پیام خصوصی دادم.
    ممنون میشم کمک بفرمایید.

توضیحات تکمیلی بدم

مودم من usb مدل w300
    مودم یادم نمیاد ریست کردم یا نه

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

فعال نمیکنن....
    زنگ بزنیم بگیم وایمکس خوبه!؟؟؟!!!
    اره اگه همه زنگ بزنیم دیگه وایمکس جمع نمیکنن بگید از وایمکس راضی هستیم
    اینترنت رایگان هم داره وایمکس
    زیاد امید به ماندنش نداشته باشین چون تا وقتی تجهیزات یدکی اش را در انبار داشته باشند می توانند پشتیبانیی کنند ( معمولا هر 2-4 سال یک بار تجهیزات تعویض میشه.)
    الان بر اساس سیستم MTN احتمال توی مرحله انجام تعهدات خدمات پس از فروشش و دوره گذارش باید باشیم. بهتره اینترنت بعدی رو اماده سازی کنید که ضد حال نخورید

سلام دوستان من یک ماه پیش یک مودم خریدم با جعبه و کارتون و صاحب مغازه گفت تنها مشکل اینه خودم یک سال پیش از یکی خریدم و کارت ملی یا شمارشم ندارم و شناسشم گم کردم
    من 20 تومن خریدم ازش

میخواستم ببینم بنظرتون این شناسه از کجا میتونم گیر بیارم
    یا شماره صاحب مودم گیر بیارم بتونم ازش بگیرم

تنها چیزی که از مودم دارم مک مودم هست

به ایرانسلم زنگ زدم میگه فقط صاحبش باید باشه زنگ بزنه

و کلا راه نمیان با من

والا ما هم پارتی نداریم......
    زنگ بزن از کسی که خریدی از طریق ان شناسه و ... رو انجام بده و در مراحل بعدی سعی کنید تغییر مالک بدید.
    دوستان پیرو سوال بالا یک سوال دیگه

ایا من میوتنم یک اکانت بخرم و اکانت بزنم به نام خودم و روی وایمکس ست کنم؟
    راه داره که روی یک مودم دیگر اکانت یکی دیگر را استفاده کنی ولی اینکه اکانت جدید بدن رو باید از خود ایرانسل بپرسی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

زیاد امید به ماندنش نداشته باشین چون تا وقتی تجهیزات یدکی اش را در انبار داشته باشند می توانند پشتیبانیی کنند ( معمولا هر 2-4 سال یک بار تجهیزات تعویض میشه.)
    الان بر اساس سیستم MTN احتمال توی مرحله انجام تعهدات خدمات پس از فروشش و دوره گذارش باید باشیم. بهتره اینترنت بعدی رو اماده سازی کنید که ضد حال نخورید

زنگ بزن از کسی که خریدی از طریق ان شناسه و ... رو انجام بده و در مراحل بعدی سعی کنید تغییر مالک بدید.

راه داره که روی یک مودم دیگر اکانت یکی دیگر را استفاده کنی ولی اینکه اکانت جدید بدن رو باید از خود ایرانسل بپرسی.
    سلام مشکل اینه فروشنده نه شناسه داره و نه شماره تماس میگه اون زمان شناسه روش بود کار میکرد دیگه منم دیدم کار میکنه از مشتری چیزی نگرفتم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

دیگه واقعا مسخره کردن !
    در منطقه ما lte رو پوشش نمیدند و فقط وایمکس هست ولی روزی ۲-۱ بار پیامک میدن که بیانین مودم رو عوض کنید و lte بگیرید که وایمکس داره جمع میشه!!!
    پایان دوره حسابم نزدیک هست نمیدونم باید چیکار کنم تمدید کنم یا نه زنگ میزنم هم قسمت وایمکس مشکل داره و کسی جواب نمیده میگه اختلال هست. احتمالا دیگه حتی ۱ اپراتور هم برای وایمکسی ها نگذاشتن و همه رو بردن برای lte
    نمیگن ما که پوششمون به اندازه وایمکس فراگیر نشده به ملت گیر ندیم و مجبورشون نکنیم به تعویض! صبر کنیم پوشش کامل بشه بعد
    Last edited by Cyber-PC; 21-11-2017 at 14:50.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

بچه هایی که مودم رو تحویل دادن میتونند داخل اکانتشون بشن ؟
    این اکانتی که تعلیق زده تا سال 1428 و قابلیت پرداخت تمدید هم نداره جریانش چیه ؟

- - - Updated - - -

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دیگه واقعا مسخره کردن !
    در منطقه ما lte رو پوشش نمیدند و فقط وایمکس هست ولی روزی ۲-۱ بار پیامک میدن که بیانین مودم رو عوض کنید و lte بگیرید که وایمکس داره جمع میشه!!!
    پایان دوره حسابم نزدیک هست نمیدونم باید چیکار کنم تمدید کنم یا نه زنگ میزنم هم قسمت وایمکس مشکل داره و کسی جواب نمیده میگه اختلال هست. احتمالا دیگه حتی ۱ اپراتور هم برای وایمکسی ها نگذاشتن و همه رو بردن برای lte
    نمیگن ما که پوششمون به اندازه وایمکس فراگیر نشده به ملت گیر ندیم و مجبورشون نکنیم به تعویض! صبر کنیم پوشش کامل بشه بعد
    برادر چکار کردی سرویست رو در نهایت؟ تونستی برای وایمکست جانشین پیدا کنی؟

- - - Updated - - -

من نگاه کردم. مال من را هم زده تعلیق و گفته تا 7331 روز دیگر تا دوره جدید فقط می تونم بسته حجمی بگیرم که البته چون مودم ندارم منطقی نیت بگیرم
    چطور؟

7. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

برادر چکار کردی سرویست رو در نهایت؟ تونستی برای وایمکست جانشین پیدا کنی؟

من نگاه کردم. مال من را هم زده تعلیق و گفته تا 7331 روز دیگر تا دوره جدید فقط می تونم بسته حجمی بگیرم که البته چون مودم ندارم منطقی نیت بگیرم
    چطور؟
    شما نامحدود بودی؟
    یعنی برای شما هم مثل تصویر زیر زده مودم فعال ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان هیچ گزینه خرید ترافیک یا حجم رو نمیبینم .

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

شما نامحدود بودی؟
    یعنی برای شما هم مثل تصویر زیر زده مودم فعال ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان هیچ گزینه خرید ترافیک یا حجم رو نمیبینم .
    بله من نامحدود خدا بیامرز 2 مگ بودم ( جواب ناکام در ایران - غم از دست دادن عنوان نامحدود برای همیشه در دلم می ماند مخصوصا که من طعم نامحدود خارجی رو چشیدم)
    برای من هم زده مودم فعال است. با اینکه نماینده خود ایرانسل امد و مودم رو گرفت و مودم های LTE رو داد
    ولی برعکس شما تعداد روزهای باقی مانده تا پایان دوره را - گذاشته
    انتخاب طرح تعرفه من هم ابی روشن است ( نه مثل ابی تیره که در لینکها استفاهد می شود.)
    اپدیت
    رفتش داخل هنوز امکان انتخاب سرویس هارو دارم و ظاهرا می تونم عوض کنم
    واقعا دلم باسه پنل کاربری وایمکس تنگ می شه معلوم نیست سیستم جدید LTE رو کجا باید ببرسی کنم - فقط می تونم بسته بگیرم...خیلی گنگه باسه کسی که تازه میاد در سرویس.
    مگر اینکه App موبایلش رو نصب کنن که من علاقه ای به نصبش ندارم.
    Last edited by zed2; 09-12-2017 at 19:55.

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

بله من نامحدود خدا بیامرز 2 مگ بودم ( جواب ناکام در ایران - غم از دست دادن عنوان نامحدود برای همیشه در دلم می ماند مخصوصا که من طعم نامحدود خارجی رو چشیدم)
    برای من هم زده مودم فعال است. با اینکه نماینده خود ایرانسل امد و مودم رو گرفت و مودم های LTE رو داد
    ولی برعکس شما تعداد روزهای باقی مانده تا پایان دوره را - گذاشته
    انتخاب طرح تعرفه من هم ابی روشن است ( نه مثل ابی تیره که در لینکها استفاهد می شود.)
    اپدیت
    رفتش داخل هنوز امکان انتخاب سرویس هارو دارم و ظاهرا می تونم عوض کنم
    واقعا دلم باسه پنل کاربری وایمکس تنگ می شه معلوم نیست سیستم جدید LTE رو کجا باید ببرسی کنم - فقط می تونم بسته بگیرم...خیلی گنگه باسه کسی که تازه میاد در سرویس.
    مگر اینکه App موبایلش رو نصب کنن که من علاقه ای به نصبش ندارم.
    یعنی ممکنه شما بتونی طرح بخری و رو یک مودم دیگه فعال کنی ؟ چون اکانت من نمیشه . آنتن منطقه شما رفت ؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

یعنی ممکنه شما بتونی طرح بخری و رو یک مودم دیگه فعال کنی ؟ چون اکانت من نمیشه . آنتن منطقه شما رفت ؟
    ظاهرا میشه - من مودم ندارم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •