تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1269 از 1291 اولاول ... 2697691169121912591265126612671268126912701271127212731279 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,681 به 12,690 از 12901

نام تاپيک: Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

جمع بشیم یک نامه یا شکایت بنویسیم که مودم و ازمون بگیرن و جایگزین کنن با نسل جدیدتر.دیگه از وایمکس پشتیبانی نمیکنن

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

برای جایگزینی مودم 3g/4G به جای مودم وایمکس من سوال کردم گفتن تو برنامه هست ولی فعلا مشخص نیست کی اینکار بشه. از طرفی اگه این اعلام بشه مشترکین وایمکس ریزش میکنن و میرن تو سرویس 3G/4G میخوان یه جوری باشه یه شرایطی باشه که همه نتونن از این امتیاز استفاده کنن. حالا باید دید واقعیت چی میشه. من خودم الان 3 سال بیشتره که مودمم داره خاک میخوره. تعرفه های گرونی که داره در حال حاضر هم به صرفه نیست ( 26 تومن برای 256 ماهیانه 6 گیگ )

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سرویس جدیدشون همون 3g/4g ثابت هست
    این یه مشکل واسه من داره اونم اینه که نامحدود اصلا ندارن
    حجمیه و خیلی خیلی خیلی گرون تر از بسته های همراه ایرانسل واستون آب میخوره
    اگه میخاین برید سمت LTE همون بهتر که برید یسته همراه بخرید چون جفتش یکیه فقط هزینه هاش جدیده بیشتره
    الان ترافیک ۱۶ گیگ همراه (۸گیگ روزانه ۸ گیگ شبانه) ۳۲ تومنه ولی ترافیک اینترنت ثابت نسل جدیدشون با همون سرعت ۱۵ گیگ (۱۰گیگ روزانه ۵گیگ شبانه) ۴۲ تومن واستون آب میخوره یعنی حدود ۱۰ تومن بیشتر از بسته های همراه
    و بسته های همراه ایرانسل هم یه خوبی داره اونم اینه که بسته های ساعتیش نامحدوده و اگه منطقتون پوشش خوبی داشته باشه میتونید بسته های ۳ ساعتی رو ۲ تومن بخرید و توی این ۳ ساعت بالای ۱۰ گیگ دانلود داشته باشید که برا وبگردی به صرفه نیست ولی برا افرادی که برا دانلود میخان یه جورای مفت ترین اینترنت موجود تو ایرانه که میشه با ۶۰ تومن بالای ۶۰۰ گیگ دانلود داشته باشن ازش.

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

150 حدودا ، سرویس 128 پایه!
    اگه اینطوریه، عالیه، میخواستم 256 بگیرم اما این که خیلی بهتره

به مشکل خوردم:
    الان حدودا 20 تومن تو حسابم هست منم تغییر به 256 پایه زده بودم که موجودیش بود و زد تایید شد (تا 5 آبان که سرویس فعلیم تموم میشه)
    الان دیشب که تغییر به 128 ویژه زدم (کع باید حدودا 4تومن واریز کنم) امروز که پنل رو چک میکنم چیزی نمینویسه! مثلا قبلا که 2مگ نامحدود داشتم مینوشت که 20 تومن دیگه واریز کن که فعال شه! الان چی کار کنم؟
    اشکال نداره، فقط یکبار ثبت کنی برات لحاظش میکنه
    من قبلا ۲ ۳ بار زده بودم بعد زنگ زدم پشتیبانی گفتم آقا من نمیدونم که الان تغییر تعرفه انجام شده یا نه که گفتن همون یکبار ثبت شدید و دیگه نیاز به تکرار نبود
    البته من همیشه وقتی تغییر تعرفه میزنم و پولی هم توی حسابم نباشه مشکلی برام به وجود نمیاد و بعدا هم حتی یک هفته بعد از تموم شدن ماه هم پرداخت میزنم مشکلی به وجود نمیاد
    معمولا هم یک هفته قبل از تموم شدن ماه (همون ۳۰ روزی که نت دارید) توی پنل اعلام میکنه که چقدر بریزید، احتمالا ۲ ۳ روز دیگه پیغامش میاد نگران نباشید .

5. این کاربر از ms368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوستان دیگه وایمکس مرد
    پیشنهاد من هم به شما اگه دنبال دانلود ارزون هستید برید سراغ ۳g4g
    اما اگه اینترنت روزانه با حجم بالا نیاز دارین برین سراغ td lte ,البته ته همین دو هفته پیش از همه لحاظ 3g4g بهتر بود اما بسته ها رو تغییر دادن ظوری که td lte ارزون تر در بیاد برای حجم روزانه
    Adsl هم که بحثش جداست

ایشالا همه از اینترنت لاکپشتی خلاص بشن

7. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستان گویا های وب هم این 4 جی رو قبل ایرانسل آورده، کسی بررسی کرده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

درود
    دوستان لطفا پاسخ بدید:
    این پورت سوکت تلفن که روی مودم هست برای اتصال بصورت dial up هست؟
    یعنی میشه من یک سر سیم سوکت دار رو به پریز تلفن و یک سر رو به همین پورت مودم وایمکس وصل کنم و بعد بتونم با کابل lan مودم که یک سرش به مودم و یک سرش به لپ تابم وصله به اینترنت وصل بشم؟
    شاید براتون عجیب باشه که من تو این زمان دارم از دایل آپ صحبت میکنم.اما گویا دانشگاهمون یک همچین امکانی ایجاد کرده که از خونه به سرورش وصل بشیم.
    البته من این کار رو انجام دادم ولی نتونستم وصل بشم. میشه به دلیل این باشه که همزمان وای فای مودم هم کار میکنه؟ ولی چه طور از کارش بندازم؟
    لطفا لطفا پاسخ بدید و یا خودتون یه امتحانی بکنید واقعا مهمه.ممنون

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

درود
    دوستان لطفا پاسخ بدید:
    این پورت سوکت تلفن که روی مودم هست برای اتصال بصورت dial up هست؟
    یعنی میشه من یک سر سیم سوکت دار رو به پریز تلفن و یک سر رو به همین پورت مودم وایمکس وصل کنم و بعد بتونم با کابل lan مودم که یک سرش به مودم و یک سرش به لپ تابم وصله به اینترنت وصل بشم؟
    شاید براتون عجیب باشه که من تو این زمان دارم از دایل آپ صحبت میکنم.اما گویا دانشگاهمون یک همچین امکانی ایجاد کرده که از خونه به سرورش وصل بشیم.
    البته من این کار رو انجام دادم ولی نتونستم وصل بشم. میشه به دلیل این باشه که همزمان وای فای مودم هم کار میکنه؟ ولی چه طور از کارش بندازم؟
    لطفا لطفا پاسخ بدید و یا خودتون یه امتحانی بکنید واقعا مهمه.ممنون
    سلام دوست من
    شدن كه بايد بشه در اصل براي اتصال تماس هست
    ولي ميدونين كه چه هزينه اي داره
    اتصال خارج شبكه و تلفن ثابت

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

اون پورت برای تماس تلفن اینترنتی VOIP هست و مودم نیست

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

مودم TD350 قابليت برقراري تماس تلفني رو داره
    اگر مودم ديال آپ داشته باشين ميتونين از طريق اين پورت مودم اتصال ديال آپ رو برقرار كنين و همچنين تماس تلفني داشته باشين
    مثل اين ميمونه كه زدين به خط تلفن منزل و تماس از طريق سيم كارت با هزينه هاي مشخص شده دارين
    ولي خودش مودم ديال آپ نيست
    با سپاس

Sent from my iPhone using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •