تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1259 از 1291 اولاول ... 2597591159120912491255125612571258125912601261126212631269 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,581 به 12,590 از 12901

نام تاپيک: Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

دوستان راهکاری سراغ دارن که برد مودم وایمکس رو بیشتر کنیم؟
    مودم را ببرید در ارتفاع ( پشت بام )
    هر چه مانع کمتر قدرت گیرندگی بیشتر

2. این کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان مودم های 4g طرح تشویقی ، شبانه رایگانی نداره ؟ شما واسه دی ال چیکار میکنید

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

دوستان مودم های 4g طرح تشویقی ، شبانه رایگانی نداره ؟ شما واسه دی ال چیکار میکنید
    سلام
    فکر نمی کنم شبانه رایگان داشته باشند و فکر هم نمی کنم هیچوقت شبانه رایگان برای 3G و 4G داشته باشیم .
    خودم دو مگ وایمکس ایرانسل دارم و در فرجه ی شبانه 4.5 گیگ دانلود میکنم .
    هنوزم به نظرم بهتر از 3G و 4G هست .
    گیریم که سرعت دانلود 4G ایرانسل 5 مگ در ثانیه باشه ، خب وقتی نمیتونی دانلود بزنی فایدش چیه ؟
    اگر هدف وبگردی باشه که با سرعت 30 کیلوبایت هم میشه وبگردی خوبی داشت .

5. 2 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    فکر نمی کنم شبانه رایگان داشته باشند و فکر هم نمی کنم هیچوقت شبانه رایگان برای 3G و 4G داشته باشیم .
    خودم دو مگ وایمکس ایرانسل دارم و در فرجه ی شبانه 4.5 گیگ دانلود میکنم .
    هنوزم به نظرم بهتر از 3G و 4G هست .
    گیریم که سرعت دانلود 4G ایرانسل 5 مگ در ثانیه باشه ، خب وقتی نمیتونی دانلود بزنی فایدش چیه ؟
    اگر هدف وبگردی باشه که با سرعت 30 کیلوبایت هم میشه وبگردی خوبی داشت .
    با سلام .
    محدودیت دانلود هنوز برقراره ؟
    چون قبلاً سرعتهای یک و دو مگ تا یه سقفی میتونستند دانلود داشته باشند و بیشتر از اون sms میومد و شیرینگش هم بیشتر میشد .
    اگه دیگه اینطور نیست برم سرعتمو ارتقا بدم ؟
    الان 512 نامحدود دائمی دارم .

7. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام . دوستانی که وایمکس دارن. من الان فکر میکنم دو سال بیشتره که از مودمم استفاده نکردم. فکر میکنید الان حساب کاربریش هنوز وجود داره ؟ کار میکنه ؟؟؟
    یه چیزی زده بودن قبلا که که اگه یه مدت استفاده نکنی غیرفعال میشه یا همچین چیزی !

9. این کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

مودم را ببرید در ارتفاع ( پشت بام )
    هر چه مانع کمتر قدرت گیرندگی بیشتر
    اینجور دورتر نمیشه؟ آخه مجبپرم مودم رو توی اتاقی بذارم که از دستگاهای ما دوره و سیگنال وایفای کمه. اگر ببرمش بالا که دوتر میشه از ما

11. این کاربر از vidav بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

با سلام .
    محدودیت دانلود هنوز برقراره ؟
    چون قبلاً سرعتهای یک و دو مگ تا یه سقفی میتونستند دانلود داشته باشند و بیشتر از اون sms میومد و شیرینگش هم بیشتر میشد .
    اگه دیگه اینطور نیست برم سرعتمو ارتقا بدم ؟
    الان 512 نامحدود دائمی دارم .
    سلام عطا جان ، خیلی مخلصیم
    در فرجه ی شبانه که محدودیتی نداره ، ولی برای تعرفه های نامحدود 1 و 2 مگ ، محدودیت دانلود داشت .
    الان هم به نظرم فرقی نکرده ( قانون همون قانون هست ) ، فقط با تست کردن میشه فهمید !

13. این کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

سلام . دوستانی که وایمکس دارن. من الان فکر میکنم دو سال بیشتره که از مودمم استفاده نکردم. فکر میکنید الان حساب کاربریش هنوز وجود داره ؟ کار میکنه ؟؟؟
    یه چیزی زده بودن قبلا که که اگه یه مدت استفاده نکنی غیرفعال میشه یا همچین چیزی !
    سلام
    وارد حساب کاربریتون بشین ، اگر فعال باشه یک خط پیام در بالای صفحه ( متحرک و به رنگ قرمز ) می بینید که مثلا نوشته با پرداخت فلان مبلغ طرح فلان را تمدید کنید ( هر طرحی که آخرین بار استفاده کردید )
    که میتونید همون تعرفه را تمدید کنید و واریز کنید حدودا نیم ساعت بعدش میتونید از اینترنت استفاده کنید .
    اگر هم بخواهید تعرفه را تغییر بدید ، که تغییر میدید و مبلغش را واریز می کنید ، ولی 24 ساعت طول میکشه تا طرح فعال بشه و بتونید از اینترنت استفاده کنید .
    اگر هم غیر فعال باشه ، وقتی وارد حساب کاربری میشید سمت چپ صفحه شماره های ایرانسل هست که تماس بگیرید.
    قبلا مودم یکی از اقوام را دیده بودم که بعد از یکسال استفاده نکردن هنوز فعال بود .
    وارد حساب کاربری بشید مشخص میشه

15. این کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

اینجور دورتر نمیشه؟ آخه مجبپرم مودم رو توی اتاقی بذارم که از دستگاهای ما دوره و سیگنال وایفای کمه. اگر ببرمش بالا که دوتر میشه از ما
    شاید منظور شما را نفهمیدم !
    اگر منظورتون گیرندگی مودم برای بهتر شدن سیگنال از دکل هست که راهش بردن مودم به پشت بام هست یا حیاط یا مثلا طبقه ی سوم یک آپارتمان کنار پنجره ! ( هر جایی که مانع کمتر باشه )
    مودم مدل BM632W قسمتی داره پشتش برای آنتن ، که من جایی آنتنش را ندیدم ، مدل 130 هم چنین چیزی نداره .
    اما در کل مدل 130 گیرندگی بهتری نسبت به 632 داره ( هر دو مدل را تجربه کردم )
    اگر منظورتون سیگنال وای فای هست که فکر نمیکنم راهی باشه ، البته قبلا دیدم چیزهایی ساختن با قوطی نوشابه که سیگنال های وای فای را به سمت مورد نظر ببره ، اما اینکه در عمل کار میده یا نه امتحان نکردم !
    کلا قدرت گیرندگی وای فای لب تاب یا دانگل ها ( همون هایی که روی رسیورها هستند ) خیلی بهتر از وای فای موبایل ها هست .
    نکته ی دیگه اینکه ، تاثیر مانع ها در بدتر شدن سیگنال وای فای بیشتر از فاصله هست .
    اگر میخواهید گیرندگی از دکل بیشتر بشه باید مودم را از سطح زمین ببرید بالا ، جایی که موانع کمتر بشن ، و البته شاید با اینکار سیگنال وای فای برای شما بدتر بشه !
    Last edited by mehr1362; 12-03-2016 at 00:15.

17. 3 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

شاید منظور شما را نفهمیدم !
    اگر منظورتون گیرندگی مودم برای بهتر شدن سیگنال از دکل هست که راهش بردن مودم به پشت بام هست یا حیاط یا مثلا طبقه ی سوم یک آپارتمان کنار پنجره ! ( هر جایی که مانع کمتر باشه )
    مودم مدل BM632W قسمتی داره پشتش برای آنتن ، که من جایی آنتنش را ندیدم ، مدل 130 هم چنین چیزی نداره .
    اما در کل مدل 130 گیرندگی بهتری نسبت به 632 داره ( هر دو مدل را تجربه کردم )
    اگر منظورتون سیگنال وای فای هست که فکر نمیکنم راهی باشه ، البته قبلا دیدم چیزهایی ساختن با قوطی نوشابه که سیگنال های وای فای را به سمت مورد نظر ببره ، اما اینکه در عمل کار میده یا نه امتحان نکردم !
    کلا قدرت گیرندگی وای فای لب تاب یا دانگل ها ( همون هایی که روی رسیورها هستند ) خیلی بهتر از وای فای موبایل ها هست .
    نکته ی دیگه اینکه ، تاثیر مانع ها در بدتر شدن سیگنال وای فای بیشتر از فاصله هست .
    اگر میخواهید گیرندگی از دکل بیشتر بشه باید مودم را از سطح زمین ببرید بالا ، جایی که موانع کمتر بشن ، و البته شاید با اینکار سیگنال وای فای برای شما بدتر بشه !
    ممنونم از جوابتون . بله منظورم گزینه دوم بود. با گیرندگی از دکل مشکلی ندارم. برد وایفای منظورم بود. در مودم های ADSL ظاهرا تنظیماتی داره که گیرندگی رو بیشتر میکنه که فکر کنم در وایمکس وجود نداره

19. این کاربر از vidav بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •