تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1233 از 1291 اولاول ... 23373311331183122312291230123112321233123412351236123712431283 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,321 به 12,330 از 12901

نام تاپيک: Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

سلام عزیزان من الان حدود دو سال هس سرعت 128 دارم که روی 16 قفل هست حالا بعد از دو سال میخوام سرعت بالاتر ببرم زنگ زدم پشتیبانی میگه شما اینترنت خانگی هستین و برای بالا بردن سرعت باید مدارک بفرستین.
    الان من دقیقا باید چیکار کنم؟
    من شاتل هم دارم ولی از این مسخره بازیا نداره
    سلام
    آقایی هستند در فروم پرشین تولز که نمایندگی ایرانسل و مبین نت دارند ، اگر مدرکی برای ارائه ندارید این آقا میتونه برای شما مدرک بفرسته . قبلا اینکار را برای من انجام دادن چون از زمان دانشجو بودنم گذشته بود و مدرک دیگری هم نداشتم که با هزینه 6 تومن ایشون واسم مدارک را فرستادن و بعد زنگ زدم ایرانسل تائید کردند و فعال شد .
    اگر خواستید اعلام کنید تا یوزر و تاپیکشون را واستون خصوصی بفرستم .
    -----------------------
    ایشون در یکی از تاپیک ها عنوان کردند که قرار هست به جمع آوری مودم های وایمکس ایرانسل ! و اینکه تنها سری سیم کارت خور باقی خواهد ماند .
    دو تا سوال کردم ازشون درباره ی تکلیف ماها و تکلیف مودم و کسانی که تعرفه بلند مدت دارند و در صورت پاسخ دادن اینجا اعلام میکنم دوستان مطالعه کنند .

2. 4 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2015
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

سلام
    آقایی هستند در فروم پرشین تولز که نمایندگی ایرانسل و مبین نت دارند ، اگر مدرکی برای ارائه ندارید این آقا میتونه برای شما مدرک بفرسته . قبلا اینکار را برای من انجام دادن چون از زمان دانشجو بودنم گذشته بود و مدرک دیگری هم نداشتم که با هزینه 6 تومن ایشون واسم مدارک را فرستادن و بعد زنگ زدم ایرانسل تائید کردند و فعال شد .
    اگر خواستید اعلام کنید تا یوزر و تاپیکشون را واستون خصوصی بفرستم .
    -----------------------
    ایشون در یکی از تاپیک ها عنوان کردند که قرار هست به جمع آوری مودم های وایمکس ایرانسل ! و اینکه تنها سری سیم کارت خور باقی خواهد ماند .
    دو تا سوال کردم ازشون درباره ی تکلیف ماها و تکلیف مودم و کسانی که تعرفه بلند مدت دارند و در صورت پاسخ دادن اینجا اعلام میکنم دوستان مطالعه کنند .
    خیلی ممنون عزیز از راهنماییتون ولی دیگه بنظرم وایمکس داره منسوخ میشه چون توی این دو سال که دارم استفاده میکنم هیچ پیشرفتی نکرده و الانم که 3G و 4G راه اندازی شده و دیگه نیازی نمیبینن بخوان دکل های وایمکس رو ارتقا بدن.
    احتمالا همونطوری که میگید با یه هزینه ای مودم ها رو با مودم های سیم کارت خور تعویض میکنن و وایمکس کاملا از دور خارج میشه.

4. این کاربر از world sta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

خیلی ممنون عزیز از راهنماییتون ولی دیگه بنظرم وایمکس داره منسوخ میشه چون توی این دو سال که دارم استفاده میکنم هیچ پیشرفتی نکرده و الانم که 3G و 4G راه اندازی شده و دیگه نیازی نمیبینن بخوان دکل های وایمکس رو ارتقا بدن.
    احتمالا همونطوری که میگید با یه هزینه ای مودم ها رو با مودم های سیم کارت خور تعویض میکنن و وایمکس کاملا از دور خارج میشه.
    اگر این مودم های خودشون را بردارند باز جای شکرش باقی هست !!!
    ولی شبانه را چکار کنیم که از دست میره !

6. این کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال fafool70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من که میگم مودم رو قیمت روزی که خریدی بر میدارن من مودم سال 91 گرفتم 50 تومن اون موقع که 100 تومن بودن . یعنی بخوان عوض اکه 300 باشه میگن 250 تومن باید بدم . حالا ببینم چی میشه . پیج باز کردن بهتر شده دو روزه

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قبلاً سرعتهاي بالاي يك مگ اگه زياد دانلود ميكرديم محدود ميشد . الان هم همينطوريه يا نه ؟

پروفشنال Farhad 8904's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    دوستان مشکل دیر لود شدن سایت ها برای من حل شده امروز خیلی خوب همه سایت ها باز میشن.
    برای شما هم حل شده؟

10. 2 کاربر از Farhad 8904 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    دوستان مشکل دیر لود شدن سایت ها برای من حل شده امروز خیلی خوب همه سایت ها باز میشن.
    برای شما هم حل شده؟
    واس من 4-5 روزه عالی شده

12. 2 کاربر از fafool70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

بله دقیقا برای منم دو سه روزه به روال سابق برگشته

14. 2 کاربر از vidav بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام
    مشکل دیر باز شدن صفحات وب در تهران حل شده؟
    میشه اطلاع بدید

16. این کاربر از ali_12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    مشکل دیر باز شدن صفحات وب در تهران حل شده؟
    میشه اطلاع بدید
    اره دیگه کلا حل شده براساس شکایتی که من کردم تو 195 و بعد چند روز گفتد مشترک و راهنمایی کردیم .تجدید نظر گفتم به من گفتند حل میشه و نشده که خود وزارت ازتباطات گفت اینترنتت رو مانیتور کردیم سرعت مشکل نداره و صفحه باز کردن از فیلترینگ هست که ما بهشون اطلاع میدیم . بعد چند روز برطرفش کردن وگرنه خیال نداشتن آقایون کاری کنن . همیشه باید بهشون گیر داد تا حل بشه یه مشکل بدون رودربایستی ! و شکایت بی تاثیر نبود
    دو ساعت پیش کارشناسشون گفت مشکل 4/5 روزه حل شده و خودمونم تست کردیم که مطمن بشیم اجازه هست شکایت و ببندیم؟! گفتم درست شده ببند

18. 2 کاربر از fafool70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •