تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1224 از 1291 اولاول ... 22472411241174121412201221122212231224122512261227122812341274 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,231 به 12,240 از 12901

نام تاپيک: Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

پروفشنال fafool70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

آقایون شما هم اینستاگرامتون لود نمیشه؟؟ با تری جی مشکل نداره . حتی توی لود صفحات هم مشکل هست تو این دو روزه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

من حدود یک هفته است توی لود صفحاتم مشکل دارم. دانلود خوبه اما لود صفحات افتضاحه. اپرا مینی هم با مشکل رو به رو شده

3. این کاربر از vidav بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من حدود یک هفته است توی لود صفحاتم مشکل دارم. دانلود خوبه اما لود صفحات افتضاحه. اپرا مینی هم با مشکل رو به رو شده
    آره همین اپرا مینی هم خرابه . بعضی اوقات موقتی درست میشه . اینستاگرام هم لود نمیکنه . زنگ زدم میگم چرا مشکل دارین ؟ میگه 7 روزه اختلال داریم فقط واسه ما نیست اکثر isp ها مشکل دارن . از طرف زیر ساختم هست

5. این کاربر از fafool70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

کندی صفحات جای خودش من از هیچکدام از سایت های مستقیم کننده نمیتونم فایل دانلود کنم (فقط با اسمشو نبر میشه دانلود کرد)
    کسی خبری داره که این موضوع درست شدنی هست یا از این به بعد قرار همینطور بمونه ؟
    Last edited by Cyber-PC; 24-04-2015 at 17:55.

7. این کاربر از Cyber-PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال The_matrix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    بام نفتی ایران

پيش فرض

افتضاح تر از وایمکس ایرانسل ندیدم
    قیمت گرون و البته سرعت بسیار کم

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

کندی صفحات جای خودش من از هیچکدام از سایت هتی مستقیم کننده نمیتونم فایل دانلود کنم (فقط با اسمشو نبر میشه دانلود کرد)
    کسی خبری نداره که این موضوع درست شدنی هست یا از این به بعد قرار همینطور بمونه ؟
    من نمیدونم شما دوستان چرا مشکلی دارین زنگ نمیزنید . همیشه من کوچکترین چیزی میشه زنگ میزنم و اینقد دلیل و مدرک میارم که خود طرف میگه باشه فرم پر میکنم. باید سمج باشید باید جوری باهاشون حرف زد که بفهمن حق با ما هست نه خودشون . امروز واسه کندی لود صفحه و همین اینستاگرام و... تماس گرفتم بزورم شد پیگیر شدن تا الان سه بار زنگ زده و بخش شبکه دادن بررسی کنه . چه حل بشه چه نه من تلاش خودمو کردم. من میگفتم همه مشترکین مشکل دارن میگفت کسی مشکل داشته باشه میگه . خوب راس میگه کسی نمیگه و اعتراض نمیکنه . خودتون اعتراض کنید به ایمیل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با اپراتور تلفنی صحبت کنید . همینجور بمونید به خدا چیزی حل نمیشه!

10. این کاربر از fafool70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان سلام
    بجای adsl میشه رو 4g حساب کرد؟؟
    فرض کنید ی منطقه ای ، adsl ساپورت نمیکنه بهتره وایمکس بگیره یا 4g
    4g سرعت دانلودش ک خیلی خوبه ولی متیرسم ثبات نداشته باشد و دایم در نوسان باشه ، برای وبگردی میخام
    سرعتش متوسط باشه ولی پایدار باشه بهتر ازینکه زیاد باشه اما بالا پایین بشه
    ببخشید اگه سوال تکراری بود حوصله 1200 صفحه خوندن رو نداشتم

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوستان سلام
    بجای adsl میشه رو 4g حساب کرد؟؟
    فرض کنید ی منطقه ای ، adsl ساپورت نمیکنه بهتره وایمکس بگیره یا 4g
    4g سرعت دانلودش ک خیلی خوبه ولی متیرسم ثبات نداشته باشد و دایم در نوسان باشه ، برای وبگردی میخام
    سرعتش متوسط باشه ولی پایدار باشه بهتر ازینکه زیاد باشه اما بالا پایین بشه
    ببخشید اگه سوال تکراری بود حوصله 1200 صفحه خوندن رو نداشتم
    والا اگه 4جی رو شما باهاش کار کردی و خوب بوده برو بگیر و اینکه به نظرم کم کم سرعتش زیر 2 نیست . کلا سمت وایمکس نیا چون اذیت میشی و ثبات نداره و دیگه داره برداشته میشه!

13. این کاربر از fafool70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

من نمیدونم شما دوستان چرا مشکلی دارین زنگ نمیزنید . همیشه من کوچکترین چیزی میشه زنگ میزنم و اینقد دلیل و مدرک میارم که خود طرف میگه باشه فرم پر میکنم. باید سمج باشید باید جوری باهاشون حرف زد که بفهمن حق با ما هست نه خودشون . امروز واسه کندی لود صفحه و همین اینستاگرام و... تماس گرفتم بزورم شد پیگیر شدن تا الان سه بار زنگ زده و بخش شبکه دادن بررسی کنه . چه حل بشه چه نه من تلاش خودمو کردم. من میگفتم همه مشترکین مشکل دارن میگفت کسی مشکل داشته باشه میگه . خوب راس میگه کسی نمیگه و اعتراض نمیکنه . خودتون اعتراض کنید به ایمیل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با اپراتور تلفنی صحبت کنید . همینجور بمونید به خدا چیزی حل نمیشه!
    زنگ میزنیم دوست عزیز
    اینقدر زنگ میزنیم که خسته میشیم
    وقتی جوابشون اینه که:
    ویندوزتون رو کی عوض کردین ؟
    آنتی ویروستون چیه ؟
    فایر وال دارین ؟
    ناهار قرمه سبزی خوردین ؟!!

من تابحال نزدیک 15 بار تماس داشتم برای این مشکل ولی وقتی نمیفهمن و این اراجیف رو میگن چیکارش کنم دیگه ؟

15. این کاربر از Cyber-PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

من هم دیروز زنگ زدم. اما امروز صبح واقعا بهتر شده بود و وقتی تماس گرفتن منم گفتم که بهتر شده اینترنتم و گفت ویندوز و اینا هم عوض کنید و از وی پی ان استفاده نکنید این چیزا. البته من سرعت دانلودم تو این روزها بهتر هم شده بود فقط توی لود صفحات مشکل داشتم. من قبل از خراب شدن نت شبا نهایتا یک و نیم گیگ میگرفتم اما وقتی لود صفحات مشکل کرد شبی دو گیگ هم بیشتر دانلود داشتم در ساعات رایگان

17. این کاربر از vidav بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •