تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کمک کنید :بین خرید Seagate FreeAgent Theater یا Western Digital TV HD Media Player

راي دهنده
82. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Seagate FreeAgent Theater+ HD Media Player

27 32.93%
  • Western Digital TV HD Media Player

55 67.07%
صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 75

نام تاپيک: کمک :بین خرید Seagate FreeAgent Theater یا WD TV HD Media Player

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام.من عضو جدید هستم پس اگه اشتباهی کردم از همین حالا معذرت.من مدیا پلایر وسترن مدل لایوشو چند روز پیش خریدم.تنها سوالی که دارم اینه که آیا امکانش هست که وقتی اسم یه فولدر یا فایلو توی هارد به فارسی نوشت،دستگاه اونو درست نشون بده؟آخه الان کلماتو جدا از هم و از چپ به راست نشون می ده.با ورژن 1.02.14 آپدیتش کردم و تو تنضیماتش هم زبان عربی را انتخاب کردم اما درست نشد.اگه کسی می دونه خواهشا جواب بده.باتشکر
    اقا شرمنده من جواب سوالتونو نمیدونم ولی یه سوال داشتم، میخواستم یه دونه از اینا بخرم شما ازش راضی هستین 1080p رو چجوری نشون میده فک نکنم فریم ریت بالاتر از 24fps رو ساپورت کنه... شما از چه هاردی استفاده میکنین ؟ با یو اس بی به پلیر وصلش میکنین
    در ضمن سوالتونو اینجا بپرسین سریع تر جواب میگیرین

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by farshidcivil; 19-03-2010 at 22:52.

داره خودمونی میشه manaminjamkharam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام farshidcivil جان.من که از اين دستگاه راضي هستم.يه دستگاه کوچيک با عيب هاي خيلي خيلي کم که اگه نخوايم از ديد خيلي تخصصي نگاه کنيم درواقع بي عيب هست.قيمت کم اين دستگاه هم باعث شده خريدش کاملا ارزش داشته باشه.تقريبا تمام فرمت ها را پشتيباني مي کنه.از بين فرمت هاي معروف فقط WMV را پشتيباني نمي کنه و از بين فرمت ها ناآشنا هم چنتايي هست که از اون فرمتا فکر نکنم هيچ کجا استفاده بشه.البته اونطور که من فهميدم قابليت خواندن فرمت هاي مختلف به نرم افزار دستگاه مربوط مي شه و نرم افزار اونو هم تقريبا زود زود آپديت مي شه.پس تمام اين مشکلات فرمت و بعضا مشکلات احتمالي ديگه قابل حل هست و اين امتياز خيلي خوبيه.ورودي براي هارد و حافظه هاي مختلفش از طريق usb هست.2 تا وروديه usb داره اما نکته اينجاس که اين امکان را داره که از همون هاب ها استفاده کنيم و يه جورايي مي شه تا بي نهايت حافظه و هارد را بهش وصل کرد.بين بچه ها بود کسايي که تا 5 ترابايت را بهش وصل کرده و جواب داده و مصلما فکر کنم بيشتر هم بتونه جواب بده.از نظر کيفيت نمايش تصوير هم خب خود دستگاه هيچ مشکلي نداره و فکر نکنم پخش کننده اي باشه که با اين کيفيت نشون بده.اگه مشکلي توي کيفيت باشه به تلويزيون و کابلي هست که دستگاه را به تلويزون وصل ميشه.مصلما براي ديدن کيفيت در حد اچ دي و فول اچ دي هم به تلويزيون با کیفیت اچ دي نياز هست و مصلما به اچ دي بودن کيفيت اون فايل تصويري.و در آخر مدل لايو داره و معمولي.فکر کنم در حال حاضر مدل معموليش به صرفه باشه .حدود 120 تومن معموليش و 150لايوش هست.فرقش تو نرم افزار مهم نيست و مثل هم هست.از نظر سخت افزار هم تنها فرقهاش اينه که مدل لايوش خروجي کامپوننت داره همون چيزي که برا ويديو پرژکتورها استفاده مي شه که با بودن خروجي اچ دي ام اي وجودش ضرورتي نداره ديگه اينکه قابليت نتورک و شبکه شدنش هست که اونم فکر کنم اصلا به کار بیاد و قابليتش براي اتصال به نت که باز هم اون با توجه به شرايط ايران به کار نمياد فعلا.همه مدل هاردي بهش وصل مي شه حتي فلش ها.من مارک وسترن مدل my book elite بهش وصل کردم که 1ترابايت هست.توي رنج قيمت 120 تومن بهترين هست.فکر کنم هرچي مي دونستم گفتم.با تشکر.

3. 3 کاربر از manaminjamkharam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام farshidcivil جان.من که از اين دستگاه راضي هستم.يه دستگاه کوچيک با عيب هاي خيلي خيلي کم که اگه نخوايم از ديد خيلي تخصصي نگاه کنيم درواقع بي عيب هست.قيمت کم اين دستگاه هم باعث شده خريدش کاملا ارزش داشته باشه.تقريبا تمام فرمت ها را پشتيباني مي کنه.از بين فرمت هاي معروف فقط WMV را پشتيباني نمي کنه و از بين فرمت ها ناآشنا هم چنتايي هست که از اون فرمتا فکر نکنم هيچ کجا استفاده بشه.البته اونطور که من فهميدم قابليت خواندن فرمت هاي مختلف به نرم افزار دستگاه مربوط مي شه و نرم افزار اونو هم تقريبا زود زود آپديت مي شه.پس تمام اين مشکلات فرمت و بعضا مشکلات احتمالي ديگه قابل حل هست و اين امتياز خيلي خوبيه.ورودي براي هارد و حافظه هاي مختلفش از طريق usb هست.2 تا وروديه usb داره اما نکته اينجاس که اين امکان را داره که از همون هاب ها استفاده کنيم و يه جورايي مي شه تا بي نهايت حافظه و هارد را بهش وصل کرد.بين بچه ها بود کسايي که تا 5 ترابايت را بهش وصل کرده و جواب داده و مصلما فکر کنم بيشتر هم بتونه جواب بده.از نظر کيفيت نمايش تصوير هم خب خود دستگاه هيچ مشکلي نداره و فکر نکنم پخش کننده اي باشه که با اين کيفيت نشون بده.اگه مشکلي توي کيفيت باشه به تلويزيون و کابلي هست که دستگاه را به تلويزون وصل ميشه.مصلما براي ديدن کيفيت در حد اچ دي و فول اچ دي هم به تلويزيون با کيفيت اچ دي نياز هست و مصلما به اچ دي بودن کيفيت اون فايل تصويري.و در آخر مدل لايو داره و معمولي.فکر کنم در حال حاضر مدل معموليش به صرفه باشه .حدود 120 تومن معموليش و 150لايوش هست.فرقش تو نرم افزار مهم نيست و مثل هم هست.از نظر سخت افزار هم تنها فرقهاش اينه که مدل لايوش خروجي کامپوننت داره همون چيزي که برا ويديو پرژکتورها استفاده مي شه که با بودن خروجي اچ دي ام اي وجودش ضرورتي نداره ديگه اينکه قابليت نتورک و شبکه شدنش هست که اونم فکر کنم اصلا به کار بياد و قابليتش براي اتصال به نت که باز هم اون با توجه به شرايط ايران به کار نمياد فعلا.همه مدل هاردي بهش وصل مي شه حتي فلش ها.من مارک وسترن مدل my book elite بهش وصل کردم که 1ترابايت هست.توي رنج قيمت 120 تومن بهترين هست.فکر کنم هرچي مي دونستم گفتم.با تشکر.

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام farshidcivil جان.من که از اين دستگاه راضي هستم.يه دستگاه کوچيک با عيب هاي خيلي خيلي کم که اگه نخوايم از ديد خيلي تخصصي نگاه کنيم درواقع بي عيب هست.قيمت کم اين دستگاه هم باعث شده خريدش کاملا ارزش داشته باشه.تقريبا تمام فرمت ها را پشتيباني مي کنه.از بين فرمت هاي معروف فقط WMV را پشتيباني نمي کنه و از بين فرمت ها ناآشنا هم چنتايي هست که از اون فرمتا فکر نکنم هيچ کجا استفاده بشه.البته اونطور که من فهميدم قابليت خواندن فرمت هاي مختلف به نرم افزار دستگاه مربوط مي شه و نرم افزار اونو هم تقريبا زود زود آپديت مي شه.پس تمام اين مشکلات فرمت و بعضا مشکلات احتمالي ديگه قابل حل هست و اين امتياز خيلي خوبيه.ورودي براي هارد و حافظه هاي مختلفش از طريق usb هست.2 تا وروديه usb داره اما نکته اينجاس که اين امکان را داره که از همون هاب ها استفاده کنيم و يه جورايي مي شه تا بي نهايت حافظه و هارد را بهش وصل کرد.بين بچه ها بود کسايي که تا 5 ترابايت را بهش وصل کرده و جواب داده و مصلما فکر کنم بيشتر هم بتونه جواب بده.از نظر کيفيت نمايش تصوير هم خب خود دستگاه هيچ مشکلي نداره و فکر نکنم پخش کننده اي باشه که با اين کيفيت نشون بده.اگه مشکلي توي کيفيت باشه به تلويزيون و کابلي هست که دستگاه را به تلويزون وصل ميشه.مصلما براي ديدن کيفيت در حد اچ دي و فول اچ دي هم به تلويزيون با کيفيت اچ دي نياز هست و مصلما به اچ دي بودن کيفيت اون فايل تصويري.و در آخر مدل لايو داره و معمولي.فکر کنم در حال حاضر مدل معموليش به صرفه باشه .حدود 120 تومن معموليش و 150لايوش هست.فرقش تو نرم افزار مهم نيست و مثل هم هست.از نظر سخت افزار هم تنها فرقهاش اينه که مدل لايوش خروجي کامپوننت داره همون چيزي که برا ويديو پرژکتورها استفاده مي شه که با بودن خروجي اچ دي ام اي وجودش ضرورتي نداره ديگه اينکه قابليت نتورک و شبکه شدنش هست که اونم فکر کنم اصلا به کار بياد و قابليتش براي اتصال به نت که باز هم اون با توجه به شرايط ايران به کار نمياد فعلا.همه مدل هاردي بهش وصل مي شه حتي فلش ها.من مارک وسترن مدل my book elite بهش وصل کردم که 1ترابايت هست.توي رنج قيمت 120 تومن بهترين هست.فکر کنم هرچي مي دونستم گفتم.با تشکر.

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون...
    شما پلیرو از کجا خریدین؟ پایتخت یا علاالدین یا از طریقه پست؟

داره خودمونی میشه mahdi-mb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

sلام
    بزرگترین حسن wd اینه که فرمت MKV رو ساپورت میکنه! دوستانی که خریدن لطفا" بگن آیا کابل HDMI همراهش هست و خروجی کامپوننت و کامپوزیت (AV) داره؟ من یه عکس از پشت دستگاه رو دیدم سوکتهاش فرق داشت انگار!
    گارانتی داره؟ و وقتی به صورت شبکه به pc وصلش میکنی dvd رام رو هم میشناسه و میشه فایلهای روی اون رو هم play کرد؟
    Last edited by mahdi-mb; 23-03-2010 at 12:46.

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

sلام
    بزرگترین حسن wd اینه که فرمت MKV رو ساپورت میکنه! دوستانی که خریدن لطفا" بگن آیا کابل HDMI همراهش هست و خروجی کامپوننت و کامپوزیت (AV) داره؟ من یه عکس از پشت دستگاه رو دیدم سوکتهاش فرق داشت انگار!
    گارانتی داره؟ و وقتی به صورت شبکه به pc وصلش میکنی dvd رام رو هم میشناسه و میشه فایلهای روی اون رو هم play کرد؟

کابل hdmi که نداره تو خود سایتشم نوشته... ولی AV داره

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من از طریق پست گرفتم.کابل HDMI روش نیست.خروجی کامپونت را فقط مدل لایوش داره.اما کامپوزیت را هر دوتاش داره.گارانتی سازگار هست که 2 سال این محصول را گارانتی کرده.اگه می خواید بخرید به سایت سازگار برید و به قسمت نمایندگی های سازگار توی سایت برید.شماره تلفن همه نمایندگیاشو گذاشته تماس بگیرید و از منصف ترین نمایندگی خرید کنید.در مورد سوال آخر درست نمی دونم.اما اگه منظورت این هست که فرمت vob که ماله دی وی دی هست را پشتی بانی می کنه یا نه باید بگم می کنه.البته منوی دی وی دی و اینچیزاشو انگار دیگه نشون نمی ده.فقط خوده فایل با فرمت vob.

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

من از طریق پست گرفتم.کابل HDMI روش نیست.خروجی کامپونت را فقط مدل لایوش داره.اما کامپوزیت را هر دوتاش داره.گارانتی سازگار هست که 2 سال این محصول را گارانتی کرده.اگه می خواید بخرید به سایت سازگار برید و به قسمت نمایندگی های سازگار توی سایت برید.شماره تلفن همه نمایندگیاشو گذاشته تماس بگیرید و از منصف ترین نمایندگی خرید کنید.در مورد سوال آخر درست نمی دونم.اما اگه منظورت این هست که فرمت vob که ماله دی وی دی هست را پشتی بانی می کنه یا نه باید بگم می کنه.البته منوی دی وی دی و اینچیزاشو انگار دیگه نشون نمی ده.فقط خوده فایل با فرمت vob.

11. 2 کاربر از manaminjamkharam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mahdi-mb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

ممنون بابت توضیحات در مورد سوال آخر منظورم اینه که وقتی با pc شبکه میشه از رو هارد فایلهای ویدئویی رو میشه play کرد این کار رو میشه با فایلهایی که روی dvd رایت شده هم انجام داد حالا با فرمتش کار ندارم مثلا" شما فکر کن روی dvd فایلهای mkv هست در کل cd.dvd رام رو مثل هارد میشناسه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •