تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 95 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 941

نام تاپيک: تاپیک مربوط به راهنمایی و مشکلات LCD B690 سامسونگ(در مورد قیمت صحبت نکنید)

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

چشم در اولین فرصت می ذارم.
    راستش من سینمای خودشون رو نگرفتم.اینا خودشون می دونن سینماهاشون چرته می خوان با تی وی هاشون سینماهای ارزونشون رو بندازن به مشتری ها. به هیچ وجه به نظر من سینماهاشون رو برنداریند. برای انتخاب سینما اول بودجتون رو انتخاب کنین بعد تاپیکش هست می تونه کمکتون کنه.

معایبش اولا زاویه دید کمشه (چیزی در حدود 52-20 درجه) که بیشتر از این با افت کنتراست مواجه میشین به خصوص در تصاویر sd طوری که رنگ های سیاهش به خاکستری مایل به ابی میل میکنه و یه چیزی مثل ابر روی تصویر می افته که در همه ال سی دی ها هست این مگر پلاسماها. و این که این چه قدر می تونه در اینده اذیتتون کنه ، مستقیما به زاویه قرار گیری توی خونه بر می گیرده.البته خوبیش اینه که پایه چرخون داره و پایش تا 30-20 درجه می چرخه. یعنی موقع ساخت به فکر همین مسئله بودن.

یه عیب دیگش واکنش پایین پیکسل هاش یا همون میلی ثانیه شه که البته بین lcd های دیگه جز بهترین هاست ولی اگه می خواین بیشتر برای بازی و وصل کردن به کنسول ازش استفاده کنین بهتره قیدشون بزنین و انتخابتون رو روی پلاسما معطوف کنین. البته این طوری نیست که اصلا نشه با کنسول ازش استفاده کرد بلکه میگیم ایده ال نیست برای این کار و ممکنه اذیتتون بکنه چون شما دارن 2 میلیون پول میدین که یه چیز خوب بگیرین.ولی اگه برای بازی نمی خواینش انتخاب خوبیه. علاوه بر اینکه بازم به همین خاطر ممکنه در تصاویر سریع یه کم احساس بلوری شدن بکنید (خصوصا توی تصاویر sd) که البته اینو بعضی ها حس می کنن و بعضی ها هم نه
    در مورد زاويه ديد ميشه بيشتر توضيح بديد؟
    يعني بايد حتما روبه روي tv باشيم تا بتونيم تصوير بهتر رو ببينيم؟
    tv هم براي بازي نيست.
    راستي سينماي خانواده چي خوبه؟
    و ديگه اينكه كسي دستگاه وسترن يا هر دستگاه ديگه اي براي پخش hd به اين تلويزيون وصل كرده از نتيجه كار بگه؟

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان اگه بخوايم واسه مونيتر از اين سري استفاده كنيم
    ايا غير hdmi پورت dvi داره كه بتونه ديجيتال ساپورت كنه؟
    يا ناچار بايد كارت گرافيك با خروجي hdmi گرفت؟
    بله dvi هم داره. با این حال اگه قصد خرید داشتین قبلش خودتون از وجود پورت dvi از طریق دیدن مطمئن بشین.
    کلا 5 راه داره برای وصل کردن به کامپیوتر :
    hdmi - lan - dvi - internet - s-video
    ولی با dvi نمی تونین رزولیشین بالایی رو ازش انتظار داشته باشین. بستگی به کارت گرافیکتون داره
    Last edited by whitewolf; 20-01-2010 at 04:26.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

در مورد زاويه ديد ميشه بيشتر توضيح بديد؟
    يعني بايد حتما روبه روي tv باشيم تا بتونيم تصوير بهتر رو ببينيم؟
    tv هم براي بازي نيست.
    راستي سينماي خانواده چي خوبه؟
    و ديگه اينكه كسي دستگاه وسترن يا هر دستگاه ديگه اي براي پخش hd به اين تلويزيون وصل كرده از نتيجه كار بگه؟
    بله باید روبروی تی وی بشینین. نه تنها این مدل بلکه همه ی lcd ها مثل مانیتورها هم همین طورن. شما اگه مانیتورتون هم lcd ه می تونین ازمایش کنین که فقط اگه کاملا روبروی مانیتور بشینی حداکثر کیفیتشو دارین.

البته قبلا هم گفتم که به زاویه قرار گیری تی وی در خونه و فاصله شما از تی وی بر می گرده چون طبیعتا هر چی دورتر بشینین از تی وی خود به خود این مسئله کمرنگ تر میشه و دیگه اینکه و تعداد افرادی که می تونن روبروش بشینن افزایش پیدا می کنه. مثلا اگه کنج دیوار بذارین در صورتی که اتاق مستطیلیه فاصله بیشتری رو میتونین بگیرین. پس فاصله شما از تی وی + اون 30 درجه چرخش پایه ، مشکلی رو پیش نمیاره. ولی خب باید روبروش بشینین و گرنه اون مشکلاتی رو که گفتم پیش میاد این عکس رو ببین :

توی تصاویر sd و صحنه های تاریک ، مشکلات از این عکس هم بیشتر میشه

اینم شاید کمک کنه که نسبت اختلاف زاویه به افت کنتراسته:

سینما بستگی به بودجتون داره. اگه واقعا فکر میکنی که بهش نیاز داری و بودجه مناسبی هم براش کنار گذاشتی من فیلیپس یا پایونیر رو پیشنهاد می کنم. مهم اینه که سینمای خودشون رو برنداری. در هر صورت اینجا جای بحث در مورد سینما نیست و تاپیکش هست دوستان راهنماییتون می کنن. ولی اگه فقط یه پلیر ساده می خوای که فایل های معمول توی بازار رو اجرا کنه و کاربر حرفه ای صدا نیستی به نظرم نگیری بهتره. چون خود بی690 پلیر خوبی هست و اگرم راضیت نکرد فوقش یه دی وی دی پلیر یا همین وسترن رو می گیری و پول الکی برای باند نمیدی. ولی اگه کاربر حرفه ای صدا و تصویر هستی می تونی بگیری.

دسنگاه وسترن هم من استفاده نکردم ولی توی تاپیک هستن کسایی که دارن بگردی پیداشون می کنی.
    Last edited by whitewolf; 19-01-2010 at 23:45.

4. 3 کاربر از whitewolf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

با تشكر از دوست عزيز mr whitewolf
    فكر ميكنم منظورتون پورت vga هست كه انالوگ هستش
    منظور من پورد dvi كه با hdmi تفاوتي نداره و ديجيتال

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اها ببخشید. نه پس من بد متوجه شدم. بله vga داره. اینه :

ولی یه ورودی hdmi داره که مخصوص dvi هست یعنی dvi به hdmi . نمی دونم منظورتون رو درست فهمیدم یا کارتون رو راه میندازه یا نه:

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اگه كسي تجربه استفاده از دستگاه وسترن يا هر دستگاه پخش hd ديگه رو با اين مدل tv داشته اينجا از تجربياتش بگه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام

آقا یه سوال:
    این فرومویر این رو آدم آپدیت کنه چی میشه؟
    این جا رو نگاه کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    زده زبانش انگلیسیه
    من اگه این رو روی سیستم نصب کنم کل زبونش انگلیسی میشه؟
    من میخوام فارسی باشه.
    بعد اومدیم و نصب کردیم بعد اگه مشکلی پیش بیاد میشه به حال کارخونه برگردوندش(زبان فارسی و اینا)

کد:

برای اینکه در نمایش زیرنویس ها یه کم مشکل داره.
    و یه کم هم با تاخیر کانال ها رو عوض میکنه.
    راستی من مدل B650 رو دارم. (این مالزی همون B690 هست.)
    Last edited by _soda_; 22-01-2010 at 17:22.

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

سلام

آقا یه سوال:
    این فرومویر این رو آدم آپدیت کنه چی میشه؟
    این جا رو نگاه کنید.
    کد:
    زده زبانش انگلیسیه
    من اگه این رو روی سیستم نصب کنم کل زبونش انگلیسی میشه؟
    من میخوام فارسی باشه.
    بعد اومدیم و نصب کردیم بعد اگه مشکلی پیش بیاد میشه به حال کارخونه برگردوندش(زبان فارسی و اینا)

کد:

برای اینکه در نمایش زیرنویس ها یه کم مشکل داره.
    و یه کم هم با تاخیر کانال ها رو عوض میکنه.
    راستی من مدل B650 رو دارم. (این مالزی همون B690 هست.)
    این فریمور آخرین فریمور سامسونگ نیستش آخرین فریمور این پنل برای ماه september هست,همچنین این فریمور که لیتک دادی ریجن اروپایی هستش که شامل زبان های اروپاییه,برای دریافت فریمور آسیایی باید به سایت سامسونگ مالزی یا خاورمیانه رجوع بشه.

معمولا با آپدیت فریمور برخی از مشکلات پنل که موجود بوده رفع میشه و باعث ارتقا کیفی حالا چه تصویر چه امکانات خواهد شد

آپدیت کردن فریمور توسط یوزر به هیچ وج پیشنهاد نمیشه درصد صدمه دیدن پنل زیاد هستش,خیلی ها بودن با آپدیت فریمور صدمه جدی وارد کردن به پنل .

10. این کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ardalan_zapata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ̿̿̿ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

پيش فرض

با سلام
    من کامپیوتر رو با کابل DVI to HDMI به تلویزیون وصل کردم و به ورودی HDMI/DVI تلویزیون زدم
    تا اینجا مشکلی نبود و تصویر هم عالی نشون داد
    مشکل فقط صدا هستش اگر دقت کنید پشت تلویزیون یدونه ورودی صدا مخصوص DVI هست که از فیش استریو استفاده کردم و صدا رو از خروجی کارت صدا به این ورودی وصل کردم ولی صدا نداشتم
    هر کاری کردم صدا نبود
    میخواستم ببینم کسی این مشکل رو داره یا نه !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

با سلام
    من کامپیوتر رو با کابل DVI to HDMI به تلویزیون وصل کردم و به ورودی HDMI/DVI تلویزیون زدم
    تا اینجا مشکلی نبود و تصویر هم عالی نشون داد
    مشکل فقط صدا هستش اگر دقت کنید پشت تلویزیون یدونه ورودی صدا مخصوص DVI هست که از فیش استریو استفاده کردم و صدا رو از خروجی کارت صدا به این ورودی وصل کردم ولی صدا نداشتم
    هر کاری کردم صدا نبود
    میخواستم ببینم کسی این مشکل رو داره یا نه !
    من با تبديل S-video به كامپوننت كه تو جعبه كارت گرافيكم بود وصل كردم به كامپوننت كنارشم دو تا فيش صدا. كه همه چي درست بود، اگرچه HDMI يه چيز ديگست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •