تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 32 از 32 اولاول ... 222829303132
نمايش نتايج 311 به 315 از 315

نام تاپيک: تاپیک جامع پلاسمای پاناسونیک مدل G10

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام مرسی از پاسخگویتون اما من می خوام که با یک کابل hdmi صدا تلویزیون رو به سینما خانگی منتقل کنم که اینکار را به هیچ وجه نتونستم انجام بدم با اینکه هر دو سیستم از viera link پشتیبانی میکنه و viera link توسط هر دو سیستم شناسایی می شوند اما صدا منتقل نمیشود
    پ.ن=منظور از انتقال viera link انتقال تصویر به تلویزیون و یا استفاده هر دو سیستم با یک کنترل میباشد که همه جا اعلام کرده اند که با viera link صدا هم منتقل میشود و اصلا یکی از قابلیت ها هم که خیلی پاناسونیک بر روی ان تبلیغ می کند همین قابلیت هست که برای من اجرا نمی شود

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

سلام مرسی از پاسخگویتون اما من می خوام که با یک کابل hdmi صدا تلویزیون رو به سینما خانگی منتقل کنم که اینکار را به هیچ وجه نتونستم انجام بدم با اینکه هر دو سیستم از viera link پشتیبانی میکنه و viera link توسط هر دو سیستم شناسایی می شوند اما صدا منتقل نمیشود
    پ.ن=منظور از انتقال viera link انتقال تصویر به تلویزیون و یا استفاده هر دو سیستم با یک کنترل میباشد که همه جا اعلام کرده اند که با viera link صدا هم منتقل میشود و اصلا یکی از قابلیت ها هم که خیلی پاناسونیک بر روی ان تبلیغ می کند همین قابلیت هست که برای من اجرا نمی شود
    -قابليت ARC يا بازگشت صدا در ورودي و خروجي هاي HDMI ورژن 1.4 وجود داره

3. 3 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان الان دیگه دو سالی هست که از عرضه ی این مدل گذشته و اونایی که خریدن الان دو ساله که این پنل دارن

دوستانیکه این چند وقت از این نمایشگر استفاده کردند بیان بگن که تو این مدت آیا به مشکلی برخوردن آیا بعد دو سال افتی در کیفیت شاهد بودند یا نه

من که به شخصه هنوز هیچ مشکلی با این پنل ندارم و به جرئت میتونم بگم حتی بعد دو سال هیچ فرقی با روز اولش هم نداره

یه چیز جالبم بهتون بگم اونم اینه که تو تاپیک پلاسمای V30 دوستان میگفتن که V30 عمق سیاهی بالایی نداره و وقتی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو تست میکنند تصویر سیاه سیاه نیست و همرنگ خود پنل نمیشه اما من با پنل G10 تست کردم و دیدم که تصویر کاملآ سیاه سیاه و هیچ نوری نداره و کاملآ همرنگ پنل میشه به همین خاطرم هست که هنوز به داشتن افتخار میکنم ..شما هم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از طریق SD CARD تست کنید و مد تصویر در حالت داینامیک قرار بدید تا متوجه عمق سیاهی بالای این پنل بشید
    Last edited by bzt; 01-01-2012 at 15:57.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستان الان دیگه دو سالی هست که از عرضه ی این مدل گذشته و اونایی که خریدن الان دو ساله که این پنل دارن

دوستانیکه این چند وقت از این نمایشگر استفاده کردند بیان بگن که تو این مدت آیا به مشکلی برخوردن آیا بعد دو سال افتی در کیفیت شاهد بودند یا نه

من که به شخصه هنوز هیچ مشکلی با این پنل ندارم و به جرئت میتونم بگم حتی بعد دو سال هیچ فرقی با روز اولش هم نداره

یه چیز جالبم بهتون بگم اونم اینه که تو تاپیک پلاسمای V30 دوستان میگفتن که V30 عمق سیاهی بالایی نداره و وقتی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو تست میکنند تصویر سیاه سیاه نیست و همرنگ خود پنل نمیشه اما من با پنل G10 تست کردم و دیدم که تصویر کاملآ سیاه سیاه و هیچ نوری نداره و کاملآ همرنگ پنل میشه به همین خاطرم هست که هنوز به داشتن افتخار میکنم ..شما هم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از طریق SD CARD تست کنید و مد تصویر در حالت داینامیک قرار بدید تا متوجه عمق سیاهی بالای این پنل بشید
    سلام

من بعد 2 سال استفاده مشکلی برام پیش اومده.....کسی جوابگو هست؟

ممنون

6. این کاربر از bahar1390 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

bzt

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

داداش من هم الان ۳ سال هستش که این پلاسما رو گرفتم ، خدا رو شکر هیچ مشکلی تا حالا نداشتم ، کیفیتش هم بنظرم تغییری نکرده ، البته باید کنار یه پنل g10 تازه مقایسه کرد . ولی خداییش از تصویر طبیعی این پنل لذت میبرم.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

8. این کاربر از Babaxan7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

bzt

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •