تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 29

نام تاپيک: مدارک مورد نیاز جهت اخذ پروانه کسب (کافی‎نت)

آخر فروم باز قاهر - Gahir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض مدارک مورد نیاز جهت اخذ پروانه کسب (کافی‎نت)

بــ‎ه‌ـــ‌نــــاــمـــ‌ خ‌ـــ‌د‌ـــ‌ا
    با سلام .
    مدتی بود که تو اینترنت می‌گشتم ببنیم چه مدارک و شرایطی واسه دادن مجوز اونم مجوز واسه‎ی کافی‎نت لازمه ؛ ولی نبود که نبود ...
    واسه همین عقده‌ای شدم و رسماً خودم رفتم به یکی از این اتحادیه‌های رایانه و مسئله رو پیگیر شدم .

دوستانی که به شرایط و مدارک لازم برای اخذ پروانه‌ی کسب موارد شغلی(کاری) دیگه‌ای نیاز داشتند در این تاپیک عنوان کنند تا ما با همکاری یکدیگر اون شرایط و ضوابط رو در این تاپیک قرار بدیم تا مردم دیگه فیض ببرند و مثل من عقده‌ای نشن.: دی :.

1. اصل و کپی شناسنامه از تمامی صفحات (3 سری)
    2. اصل و کپی سند مالکیت یا اجاره نامه رسمی یا قولنامه سریالدار (3 سری)
    3. اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای متولدین 37 به بعد
    4. اصل و کپی کارت ملی (3 سری)
    5. اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی (3 سری)
    6. اصل و کپی مدرک فنی حرفه‎ای (3 سری)
    7. عکس 4×3 : 15 قطعه
    8. کد پستی 10 رقمی محل کسب از اداره پست بصورت کتبی اخذ گردد
    9. پاکت نامه : 15 عدد
    10. پوشه‎ی روغنی و گیره : دو عدد
    11. واریز مبلغ ................ ریال به نام و شماره حسابی که اتحادیه‌ی مربوطه به شما معرفی خواهد کرد
    اتحادیه خدمات رایانه‎ای

* البته این رو بگم که ممکنه این موارد در برخی از مناطق کشور متفاوت باشه .
    Last edited by قاهر - Gahir; 19-12-2009 at 16:05.

2. 8 کاربر از قاهر - Gahir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه THE AGE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پرشیا

پيش فرض

شما به جای این کار و وقت و هزینه و بدبختی کشیدن برای گرفتن پروانه کسب ، بیا یک موسسه خدماتی ثبت کن که رایانه هم جزو کاراش باشه

به همین راحتی ... اتحادیه هم هیچ کاریت نداره !

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

شما به جای این کار و وقت و هزینه و بدبختی کشیدن برای گرفتن پروانه کسب ، بیا یک موسسه خدماتی ثبت کن که رایانه هم جزو کاراش باشه

واقعا به همین راحتی که شما می‌فرمایید هست !؟ ؛

خب اگه اطلاعاتی در این باره داری کاملش رو قرار بده ، ممنون میشم .

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من تقریبا تمامی شرایط لازم برای اخذ پروانه‌ی کسب رو دارم که واقعا در ایران داشتن چنین شرایطی بسیار جانگداز هست !
    ولی من که دیدم شرایطم ایجاب میکنه به همین اتحادیه‌ای که ازش شرایط رو گرفتم ، رفتم . بعد که به یاروی متصدی شرایطم رو گفتم همه‌ی شرایط پذیرفته شد الا شرط سن !!!!
    من سنم کمتر از 30 هست !
    ولی طرف پاشده بهم میگه سِنِّت باید 30 به بعد باشه ... اولش گفت باید 37 سال داشته باشی یا پیرتر باشی !!! و چون من قبلا نمی‌دونستم شرط سن هم وجود داره باهاش کمی چونه !!! زدم و سن رو حداقل 29 یا 30 سال کردم !!××!!

همین یک بند چرتی که طرف نمیدونم از کجاش درآورده باعث شد دلم از گرفتن اخذ پروانه کسب سرد بشه !!!

آخه آدم بدبخت چه گناهی کرده که باید عمرش ، سرمایش ، جوانیش توی این مملکت از بین بره بعد که پیر و فرتوت شد با داشتن مدرکی اونم بهش کار بدن یا ندن ، امرار معاش کنه !!!

آخه میدونید چیه ، بدبختی اینجاست که حتی توی فامیل هم کسی رو نداریم که سنش سی به بعد باشه و شرایط بالایی رو هم داشته باشه ...

برای من فقط همین شرط سن ناکارم کرد !

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
    لطفا دوستان بهتره که این بند رو هم به بندهایی که در پست اول معرفی کردم اضافه کنید :

......12. داشتن سن30 یا 37 به بعد (البته با چانه یا بند پ (بند پ = پارتی) میتونید سن رو حول هوش 30 کنید )
    -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

6. این کاربر از قاهر - Gahir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

بیا یک موسسه خدماتی ثبت کن که رایانه هم جزو کاراش باشه
    در رابطه با خدمات کامپیوتری باید بنویسم که کافی‎نت نسبت به خدمات کامپیوتری بصرفه تره !
    هم وقتت کم تلف میشه هم درآمدش میتونه بیشتر از خدمات کامپیوتری باشه !

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اینطور که من متوجه شدم، برای کافی نت فقط کافیه پروانه کسب داشته باشیم..یعنی مدرک دیگه ای مربوط به خدمات اینترنتی و ..نیاز نیست دیگه ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اینطور که من متوجه شدم، برای کافی نت فقط کافیه پروانه کسب داشته باشیم..یعنی مدرک دیگه ای مربوط به خدمات اینترنتی و ..نیاز نیست دیگه ؟
    سلام دوست عزیز ،

آره ، در بسیاری از مواردی که دیده شده ، داشتن پروانه کسب کفایت میکنه ، ولی در موارد نادر که شخص احداث کننده‌ی کافی نت کمی بد شانس است ، در برخی سازمان ها میان و یقش رو میگیرند و برای بهانه تراشی میگن مثلا مدرکتون رو بدید (نمیگن پروانه کسب رو بدید ها !!! ) به خاطر همین موارد چرتی که در ایران اتفاق میافته ، بهتره که از اول راه راست و درست رو بریم ! و خودمون رو از این مدل دردسر ها خلاص کنیم . و دست اون مدل سازمان ها (که خودتون بهتر میدونید کیا رو میگم) بهانه ندیم !

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

والا ما رفتیم برای خدمت کامپیوتری سال 80 بود گفتند اانحادیه ندره باید برین سراغ تغنیرکاران رادیو تلوزبن_ ببخشید فونت فارسی روی کیبورد ندارم )
    ون موقع بهترین راه حل ثیت شرکت بود شما هم یه شرکت ثبت کن همش 69 تومن خرج برمیداره.
    فقط یه مهندس سیستم میخوای که لیسانس مربوط داشته بشه و بره به اسم ثبت بشه بعدا منتقلش میکنی بگرد ببین توی فامیل دوست اشنا کسی مغتمد هست ؟ چون خطریه

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

همش 69 تومن خرج برمیداره.
    همش 69 میلیون تومن هست !!!!!! برابر با 6،900،000,000 قِرون !!!
    آخه مرد حسابی اگه من این همه پول رو داشتم ، نمیرفتم که کافی نت بزنم !

فقط یه مهندس سیستم میخوای که لیسانس مربوط داشته بشه
    حالا چرا مهندس ... ... فوق متخصص نمیشه !

خدا رحمتشون کنه ، اون مهندسایی که توی فامیل ما بودند !!! همشون پر پر شدند ... یا رفتند خارج ، یا اگه نرفتن ، یه جایی رفتن که اگه بری بهشون بگی که من باحاشون نسبت دارم ، میرن خودشون رو دار میزنن !
    نه ، راستش اینه که مهندس پهندس داریم توی فامیل ولی مربوطه نیستند !

من که در مورد کافی نت ، خیلی مصمم بودم ! ولی حیف ... عجب بندهای درشتی رو پیمودم ، ولی این بند سن ! خیلی بد جور بد بود !!!! (آخه یکی نیست به این اتحادیه بگه که ما رو تورو سننه ! چکار به سن من داری ... لااقلش میگفتی که خیلی هیکلی هستی بدرد کافی نت نمیخوری ! )

12. این کاربر از قاهر - Gahir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز moslem.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

همش 69 میلیون تومن هست !!!!!! برابر با 6،900،000,000 قِرون !!!
    منظور دوستمون 69 هزار تومنه

ببینم از طریق شرکت نمیشه کاری کرد ؟ من کسانی رو میشناسم که شرکت ثبت کردن و دارن کارای اینترنتی مثل طراحی وب و . . . انجام میدن جواز هم ندارن

این جواز هم حالا دقیق نمیدونم شرایط سنیش به چه شکله ولی منطقی نیست کسی که کمتر از 30 سال داشته باشه نتونه مغازه بزنه !

ببین قاهر جون یه استادی داشتیم میگفت همیشه قبل از اینکه کسی واست کاری بکنه شیرینیشو پیشاپیش بده که با دل گرمتری به کارت برسه,فکر کنم قبا در مورد شیرینی و تفاوتش با رشوه حرف زدم بات

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •