تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 29 از 29

نام تاپيک: مدارک مورد نیاز جهت اخذ پروانه کسب (کافی‎نت)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

دوستان عزیز سلام.خسته نباشید.کسی میتونه منو راهتمایی کنه؟ من می خوام یه موسسه ای بزنم که هم بتونم کارهای خدماتی کامپیوتری مثل تعمیرات،فروش نرم افزار و سخت افزار کارهای تحقیق و آموزش و ... و اگه بشه کافی نت هم توش داشته باشم.یعنی می خوام یه موسسه باشه که همه کاری بتونه انجام بدهبتونم انجام بدم...کسی میدونه باید چه مدرک تحصیلی داشته باشم و چه مجوزی بگیرم؟یا اینکه شرکت چیزی باید ثبت کنم؟...دوستان اگه میشه لطفا راهنماییم کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafait's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان عزیز! اگه میشه منو راهنمایی کنید که جواز دفتر خدماتی چطوری بگیرم؟! (توو منطقه ی ما جالب اینجاست که پاسگاه اومده به من گیر داده که جواز داری یا نه؟!)

------- در رابطه با سن 30 سال باید ی چیزی رو بگم!-----
    منی که الان 22 سالمه اولین دوره افرادی هم که سنشون به کامپیوتر و اینترنت و اینطور چیزها میخوره! یعنی اونی که الان سی و خرده ایی سالشه! به زمان تحصیلش برگردی فکر کنم با داس آشنایی داشته باشه! من موندم روو چه حسابی میگن طرف باید سنش 30 به بالا باشه!
    -----------------------------------------

ی چیز دیگه! رفتم پاسگاه یارو ی برگه داده میگه اینو امضا کن! روی برگه نوشته شده بود: (خدمات کامپیوتری-تعمیرات-موبایل-فروشگاه کامپیوتر-کافی نت-گیم نت) به یارو میگم گیم نت چیه دیگه؟! برگشته به من میگه لوازم هاش اونجا بود! فکر کنم سی دی گیم دیده اونارو میگه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه poyul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام

دوستان گرامی اطلاعی از هزینه پروانه کسب واسه کافی نت یا خدمات کامپیوتری دارند ؟

آخر فروم باز tajrobenik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام

دوستان گرامی اطلاعی از هزینه پروانه کسب واسه کافی نت یا خدمات کامپیوتری دارند ؟
    تایپیک واسه دو هزار و دوازدست!

پیشنهاد:
    برید کافی نت و ازشون بپرسید کجا رفتن و چگونه جواز گرفتن.
    بهتون دقیق توضیح می‌دین:
    و نکته این که شهر های مختلف مکان های مختلف و آدرس های مختلفی برای جواز گرفتن دارن و وقتی حضوری رفتین کافی نت آدرس ها رو هم بهتون می‌ده.

5. این کاربر از tajrobenik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

با سلام و احترام خدمت شما دوستان گلم من میخواهم کافی نت راه اندازی کنم تو گوهردشت کرج میخواستم بدونم با مدرک دیپلم کامپیوتر بهم مجوز و پروانه میدن اگه کسی میتونه کمکم کنه وراهنماییم کنه ممنون میشم 09213684690

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم میشه با مدرک زیر دیپلم یعنی سیکل هم کافی نت زد و اینکه شرایط زدن یک محصولات فرهنگی با کافی نت یکیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

سلام
    خسته نباشید
    میخواستم بگم شرط سنی نداره؟
    و اینکه حداقل با چه مدرکی میشه کافی نت زد؟
    با سیکل میشه؟
    شرایط زدن محصولات فرهنگی هم همینطوریه؟
    ممنون میشم جواب بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

آره با مدرک دیپلم هم مجوز می دن. شرایط کامل در خصوص طریقه اخذ پروانه کسب کافی نت مدارک لازم و شرایطی که باید داشته باشی رو تو سایت کافی چاپ توضیح داده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

شرط سنی الان دیگه خیلی گیر نیست. قبلا شرط سنی 30 سال و 25 سال داشته ولی الان دیگه خیلی به اون ها گیر نمی دن. البته به جای کافی نت می شه پروانه کسب رسته خدمات اینترنتی گرفت ولی دیگه نمی تونی سیستم داشته باشی که به مشتری سیستم بدی و فقط می تونی خودت کارهای ثبت نام رو انجام بدی. تو سایت کافی چاپ یکی توضیحات کاملی در مورد شرایط، ضوابط و قوانین یکی از کافی نت دارهای باتجربه داده

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •