تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 26

نام تاپيک: همه چیز در مورد مادر برد ASUS M4A78T-E

داره خودمونی میشه a-0852's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تویسرکان( امستردام )

پيش فرض همه چیز در مورد مادر برد ASUS M4A78T-E

دوستان من میخواهم یه مادر برد خوب برای بازی بردارم اینو پیشنهاد کردن با این مشخصات این چطور مادر بردی هست لطفا کمک کنید:

[IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Ahmad22/My%20Documents/ASUS%20-%20M4A78T-E%20―%20رایان%20صبا_files/P_500.jpg[/IMG]
    Specifications

CPUAMD Socket AM3 ;Phenom™II /Athlon™II /Sempron™ 100 Series Processors
    AMD 140W CPU Support
    AMD Cool 'n' Quiet™ Technology
    Supports 45nm CPU ChipsetAMD 790GX/SB750
    System BusUp to 5200 MT/s HyperTransport™ 3.0 Memory4 x DIMM, Max. 16 GB, DDR3 1600(O.C.)/1333/1066 ECC,Non-ECC,Un-buffered Memory
    Dual Channel memory architecture
    *Due to OS limitation, when installing total memory of 4GB capacity or more, Windows® 32-bit operation system may only recognize less than 3GB. Hence, a total installed memory of less than 3GB is recommended.
    **Refer to
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    for the memory QVL (Qualified Vendors Lists). Expansion Slots2 x PCIe 2.0 x16 support ATI CrossFireX™ technology, at full x16 or dual x8 link
    2 x PCIe x1
    2 x PCI 2.2
    VGAIntegrated ATI Radeon™ HD 3300 GPU
    SidePort Memory - onboard 128MB DDR3 1333 memory
    - Supports HDMI™ Technology with max. resolution up to 1920 x 1200 (1080P)
    - Supports Dual-link DVI with max. resolution up to 2560x1600 @60Hz
    - Supports D-Sub with max. resolution up to 2560x1440 @75Hz
    - Hybrid CrossFireX™ Support
    - Dual independent displays support with HDMI / DVI and D-Sub
    - Supports Microsoft® DirectX 10, OpenGL 2.0, Shader Model 4.0
    - Hardware Decode Acceleration for H.264,VC-1, and MPEG-2
    - Maximum shared memory of 512MB StorageSB750 Chipset
    1 xUltraDMA 133/100/66 for up to 2 PATA devices
    5 xSATA 3 Gb/s ports Support RAID 0,1,5,10,JBOD
    1 x eSATA 3Gb/s port

*Due to the Windows XP/ Vista limitation, the RAID array with the total capacity over 2TB cannot be set as a boot disk. A RAID array over 2TB can only be set as a data disk only. For more information, please refer to [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LANAtheros® L1E Gigabit LAN controller featuring AI NET 2
    AudioVIA® VT1708S 8 -Channel High Definition Audio CODEC
    - Supports Jack-Detection, Multi-Streaming, and Front Panel Jack-Retasking
    - Optical S/PDIF Out ports at back I/O
    - ASUS Noise Filtering IEEE 1394VIA® VT6315N controller supports 2 x 1394a ports (1 at mid-board; 1 at back panel) USB12 USB 2.0 ports (6 ports at mid-board, 6 ports at back panel) ASUS Unique FeaturesASUS Power Solutions:
    - 8+1 Phase Power Design
    - ASUS Anti-Surge Protection
    ASUS Green Design:
    - EPU
    - ASUS AI Nap
    Express Gate
    ASUS Quiet Thermal Solution:
    - ASUS Fanless Design: Stylish heat sink solution
    - ASUS Q-Fan2
    ASUS EZ DIY:
    - ASUS Q-Shield
    - ASUS Q-Connector
    - ASUS CrashFree BIOS 3
    - ASUS O.C. Profile
    - ASUS EZ Flash 2
    Overclocking FeaturesIntelligent overclocking tools
    - AI Overclocking (intelligent CPU frequency tuner)
    - TurboV
    - Turbo Key
    Precision Tweaker 2
    - vDIMM: 50 -step DRAM voltage control
    - vCore: Adjustable CPU voltage at 0.0125V increment
    - vChipset (N.B.): 16-step voltage control
    SFS (Stepless Frequency Selection)
    - FSB tuning from 200MHz up to 600MHz at 1MHz increment
    - PCI Express frequency tuning from 100MHz up to 150MHz at 1MHz increment
    Overclocking Protection
    - ASUS C.P.R.(CPU Parameter Recall)
    Special Features100% All High-quality Conductive Polymer Capacitors! (VRM 5000hrs lifespan @105°C, 500,000hrs @65°C)
    ASUS MyLogo 2
    AMD OverDrive Support*
    *Advanced cooling system is required when advanced overclock functions of AMD OverDrive are enabled. Back Panel I/O Ports1 x DVI
    1 x D-Sub
    1 x HDMI
    1 x External SATA
    1 x S/PDIF Out (Optical)
    1 x IEEE 1394a
    1 x LAN(RJ45) port
    6 x USB 2.0/1.1
    8 -Channel Audio I/O
    1 x PS/2 Keyboard port (Purple) Internal I/O Connectors3 x USB connectors (6 ports)
    1 x Floppy disk drive connector
    1 x IDE connector
    5 x SATA connectors
    1 x IEEE 1394a connector
    1 x CPU Fan connector
    2 x Chassis Fan connector
    1 x Power Fan connector
    1 x S/PDIF Out connector
    Front panel audio connector
    Chassis Intrusion connector
    1 x COM connector
    CD audio in
    24-pin ATX Power connector
    4-pin ATX 12V Power connector
    System Panel (Q-Connector)
    BIOS8 Mb Flash ROM
    AMI BIOS, PnP, DMI2.0, WfM2.0, SM BIOS 2.3, ACPI 2.0a, ASUS EZ Flash 2, ASUS CrashFree BIOS 3
    ManageabilityWOL by PME,WOR by PME,WOR by Ring,Chasis Intrusion,PXE Accessories1 x UltraDMA 133/100/66 cable
    4 x SATA cables
    1 x Q-Shield
    1 x User's manual
    2 in 1 Q-connector (USB, System panel; Retail version only)
    *The floppy disk drive cable is purchased separately. Support DiscDrivers
    ASUS PC Probe II
    Express Gate
    ASUS AI Suite
    Anti-virus software (OEM version)
    ASUS Update
    AMD OverDrive Utility (AOD)
    Form FactorATX Form Factor
    12 inch x9.6 inch ( 30.5 cm x 24.4 cm )

داره خودمونی میشه a-0852's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تویسرکان( امستردام )

پيش فرض

اقا جواب بدید خواهشن

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

این مادربورد یکی در میون میره گارانتی
    در سه جا دوستان گفتند که میره برای گارانتی
    علت :
    یکی از دوستان توی همدان توی یکی از فرومها تاپیک زده بود برای فروش هم نی مین بورد میگفت میخوام بفروشمش چون یه موردی داره وقتی که برق میره یا دوشاخه کیس رو از پریز میکشی تنظیمات بایوس به حالت دیفاولت برمیگرده و متاسفانه این بدی رو داره
    و خودش هم میگفت شرکت گفته یک ماه میره باری گارانتی تهران و اینم چون نمیخواسته بدون مین بورد بمونه تصمیم گرفته بفروشش
    علت2 : یکی دیگه از دوستان که فوشنده هست و در یکی از فرومها تاپیک زده بود نوشته بود متاسفانه یک کارت گرافیکی قوی ( مدلش یادم نیست ) روی این مین بورد انداختن که فن گرافیکه با هیتسینک روی مین بورده درگیر شده و نتسونته خوب جا بیفته
    واسه همین از قسمت PCI express 16x نتوشنته استفاده کنه و به ناچار روی اسلت 8x نصبش کردند.
    منم میگم نخر
    به جاش برو همین مدل رو از MSI با همین قیمت بردار که بچه ها خریدن و راضی بودن
    msi 790 GX
    قیمت 165

پروفشنال reza_kinglord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    خوزستان ( دزفول )

پيش فرض

من این مادر بردو برای دوستم خریدم حدودا 3 یا 4 ماه پیش 155 تومن گرافیکش که عالیه البته نسبت به onbord بودنش
    ولی تو اینکه کلا asus بگیر نگیر داره شکی نیست...
    ولی اگه من جای شما بودم msi 790gx رو برمی داشتم یه نموره گرونتره ولی خوب در عوض این مشکلات رو که دوستمون گفت رو نداره
    موفق باشی

5. این کاربر از reza_kinglord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه messi3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

این مادربورد یکی در میون میره گارانتی
    در سه جا دوستان گفتند که میره برای گارانتی
    علت :
    یکی از دوستان توی همدان توی یکی از فرومها تاپیک زده بود برای فروش هم نی مین بورد میگفت میخوام بفروشمش چون یه موردی داره وقتی که برق میره یا دوشاخه کیس رو از پریز میکشی تنظیمات بایوس به حالت دیفاولت برمیگرده و متاسفانه این بدی رو داره
    و خودش هم میگفت شرکت گفته یک ماه میره باری گارانتی تهران و اینم چون نمیخواسته بدون مین بورد بمونه تصمیم گرفته بفروشش
    علت2 : یکی دیگه از دوستان که فوشنده هست و در یکی از فرومها تاپیک زده بود نوشته بود متاسفانه یک کارت گرافیکی قوی ( مدلش یادم نیست ) روی این مین بورد انداختن که فن گرافیکه با هیتسینک روی مین بورده درگیر شده و نتسونته خوب جا بیفته
    واسه همین از قسمت PCI express 16x نتوشنته استفاده کنه و به ناچار روی اسلت 8x نصبش کردند.
    منم میگم نخر
    به جاش برو همین مدل رو از MSI با همین قیمت بردار که بچه ها خریدن و راضی بودن
    msi 790 GX
    قیمت 165
    در بيشتر پستات همينو نوشتي و اون که گرافيک درگير ميشه اگه عکس اين مادر برد رو به يک بچه ي خرد سالم بدي نيگاه کنه ميگه هدسينگ اين طرفه فن گرافيک اون طرف به هم ديگم نميخورن و اين مادر برد بازم اگه يک نگاه ميکردي ميديدي که نوشته
    2تا 16x نه يک 16 و 1 8x معلومه حرفاي شما همش از روي نا اگاهيه

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

رضا جان درود و سلام گرم منو بپذیر
    واثعا همینطوره نسبتبه قیمتش آشغال زده البتهرد سایت ایسوز مدلهای بهتر از این هم اومده با چیپست 785 که قوی نیست ولی خوبه ! گرافیکش 4200 هست که کارتو راهع میندازه ولی متاسفانه این شرکت ویستاپخش گندشون بزنن که نتوسنتن واردشکنن بهترین مدلهای ایسوز الان زیر دست عربها و ..افریقاییها و پاکستانیها و افغانیها افتاده ( البته آقای افغانستان !!) نه میتونیم بهشون بگیم وارد کن نه میتونیم پیشنهاد بدیم متاسفم برای این وضعیت تازه هرچی هم بگیم کو گوش شنوا .....هرکی میاد استدلال خودشو میاره که این مادربورد رو تایید کنه ولی تجربه و عملکرد این مادربورد به دوستان ثابت کرده که چیز درست حسابی نیت.
    امیدوارم شرکت ویستاپخش بتونه یه تجدید نظری در واردات محصولاتش بکنه وگرنه ورشکستگیش به علت مرجوعیت این مادربوردها دور از انتظار نیست !

8. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

mossi این از کمبود اطلاعات شماست ! گفتم من این کار رو نکردم و یکی از دوستان در یکیی از فرومها این کار رو کرده اینقدر تو و دوستت حرفهای غلط و نامروبطی زدید که تاپیک بسته شد .
    بزار یه چیزی بهت بگم !
    یکی از دوستان در مواجهه با ادمهایی که جاهل هستند یه چیز رو به من گفت
    جواب دادن به ادمهای جاهل واقعا اخر بی منطقیه ! چون کسی که جاهله عقل نداره !و کسی هم که عقل نداره هزاربار هم برایش سند بیاری بازم حرف خودشو میزنه
    و منم که دیدی سند اوردم ولی متسافانه یه اسپم اینجا تولید کردی که ....
    راحت باش برای خودت بگو !!!

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

از دوستان خواهش می کنم که به دور از بی احترامی و تشنج ، جواب همدیگر رو بدن
    این جور مباحث اصلأ ارزش این که بخوایم با هم بد برخورد کنیم رو نداره!
    کی از دوستان توی همدان توی یکی از فرومها تاپیک زده بود برای فروش هم نی مین بورد میگفت میخوام بفروشمش چون یه موردی داره وقتی که برق میره یا دوشاخه کیس رو از پریز میکشی تنظیمات بایوس به حالت دیفاولت برمیگرده و متاسفانه این بدی رو داره
    اکثر بایوس های ایسوس این مشکل رو دارند و با قطع برق cmos ، در زمانی که مادربرد در حال کار هست ، تنظیمات به حالت default ر می گرده( البته دو گزینه می اد، می گه اگه f1 رو بزنی ، می ری تو بایوس و از اون جا با f10 تنظیمات بر می گرده ، و اگه f2 رو بزنی ، به حالت default در می اد!
    کی دیگه از دوستان که فوشنده هست و در یکی از فرومها تاپیک زده بود نوشته بود متاسفانه یک کارت گرافیکی قوی ( مدلش یادم نیست ) روی این مین بورد انداختن که فن گرافیکه با هیتسینک روی مین بورده درگیر شده و نتسونته خوب جا بیفته
    تمام کارت های استاندارد خیلی خیلی راحت روی این برد قرار می گیرند و نباید هیچ مشکلی پیش بیاد! (ارتفاع هیتسینک sb750 کم هست ، و یک فضای خالی بسیار خوب برای نصب کارت های گرافیکی دو اسلاته ، حتی تا 30 cm وجود داره! شاید اون دوست شما ، می خواسته از او کارت هایی که خنک کننده ی پسیو ، در پشت کارت دارند استفاده کنه ، که قطعأ در تمام مادربرد هایی که pci-e 16x ، اسلات اولش باشند ، مشکل پیدا می کنند!
    البته من هم این نکته رو بگم که شخصأ msi gx790 -gd6 رو ترجیح می دم!
    ولی تو اینکه کلا asus بگیر نگیر داره شکی نیست..
    ایسوس مادربرد های بسیار زیادی تولید می کنه و طبیعیه که تعداد خرابی ها هم بالا بره ، ولی این اصلأ درست نیست که بگیم ، بگیر نگیر داره!!

2تا 16x نه يک 16 و 1 8x معلومه حرفاي شما همش از روي نا اگاهيه
    درسته که دو اسلات 16x داره ، ولی مجموعأ پل شمالی فقط 16 لنز رو به این دو اسلات اختصاص می ده!! یعنی وقتی قراره بگیم 2 تا ، می شه دو تا 8x !(یعنی هر کارت گرافیک ، با 8 لنز به nb متصل می شه)
    Last edited by alborz_k; 08-01-2010 at 20:40.

11. 4 کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال reza_kinglord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    خوزستان ( دزفول )

پيش فرض

KING_DESIGNER جان متاسفانه نه من و نه شما و نه هیچ انسانه دیگه ای که تعصب خودش رو برای جنس خوب می زاره نه برای اسم گذشته نمی تونه تفکرات انسانها رو عوض کنن.. پس بهتره خودتو ناراحت نکنی داداش
    alborz_k جان دوست من هم شما و هم من می دونیم که برگشتی های asus نسبت به گذشته داره خیلی خیلی زیاد میشه من دارم asus رو با گذشته خودش مقایسه می کنم که می گم داره خراب میشه .. پس بم حق بده که بگم بگیر و نگیر داره

13. این کاربر از reza_kinglord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

KING_DESIGNER جان متاسفانه نه من و نه شما و نه هیچ انسانه دیگه ای که تعصب خودش رو برای جنس خوب می زاره نه برای اسم گذشته نمی تونه تفکرات انسانها رو عوض کنن.. پس بهتره خودتو ناراحت نکنی داداش
    alborz_k جان دوست من هم شما و هم من می دونیم که برگشتی های asus نسبت به گذشته داره خیلی خیلی زیاد میشه من دارم asus رو با گذشته خودش مقایسه می کنم که می گم داره خراب میشه .. پس بم حق بده که بگم بگیر و نگیر داره
    خب منم می گم که اسم این بگیر نگیر نیست!! اسمش کاهش کیفیت هست!!! شما بهتره بگی کیفیتش کم شده تا بگیر نگیر داره!!
    ایسوس محصولات متفاوت و با سطح قیمت متفاوتی تولید می کنه ، که نوز ه محصولات رده بالاش ( به خصوص مدل های intel این شرکت ، جزء بهترین هسات و فقط تعداد کمی از مادربرد های سایر شرکت ها می تونند با اون ها از نظر کارایی و قیمت رقابت کنند!)

15. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •