تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 218 اولاول ... 56789101112131959109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 2179

نام تاپيک: Prince of Persia: The Forgotten Sands

آخر فروم باز mojtaba007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

دوست عزیز به نظر من بهتره به جای واژه هایی مثل عمرا و ... بهتره به نظرات همدیگه احترام بذاریم تا کدورتی پیش نیاد. من خودمم از نسخه ی 4 خوشم نیومد ولی نظرات دیگران بدون شک قابل احترامه
    اما بازی مثل نسخه های قبلی با 1 2 یا 3 شماره گذاری نشده و عنوانش The Forgotten Sands هست به معنی شن های فراموش شده
    نسخه ی اول The Snds of Time
    نسخه ی دوم Warior Within
    نسخه ی سوم The Two Thrones
    و نسخه ی چهارم که عنوان نداشت ببشتر با نام Prince of Persia 2008 شناخته می شد.
    خب عزیز دل
    منم نظر شخصیمو گفتم عزیز
    پرنس 2 از نظر داستان گیم پلی (مخصوصا با بودن داهاکا)بهترین نسخه بود
    هم خیلی طولانی بود

این پرنس جدید کسی میدونه داستانش چه جوریاست؟

2. این کاربر از mojtaba007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    To The Darkness

پيش فرض

خب عزیز دل
    منم نظر شخصیمو گفتم عزیز
    پرنس 2 از نظر داستان گیم پلی (مخصوصا با بودن داهاکا)بهترین نسخه بود
    هم خیلی طولانی بود

این پرنس جدید کسی میدونه داستانش چه جوریاست؟
    نظر شما هم قابل احترامه دوست من
    خودم بیشتر از Prince of Persia The Two Thrones لذت بردم هر چند که نسخه ی 2 هم بسیار عالی بود و همین طور تایید میکنم که طولانی بود در نیتجه گیمر ها رو بیشتر ارضا می کرد.از لحاظ دداستانی هم به نظر من خیلی خوب بود و با پیچ خم های داستانی واقعا لحظات پر هیجانی رو برای گیمر ها ایجاد می کرد(مخصوصا زمانی که کالینا <کلینا> به پرنس خیانت می کنه و باید یک مبارزه سخت رو باهاش انجام می دادیم)
    The Forgotten Sands فاصله ی 7 ساله ی بین نسخه ی اول و دوم رو روایت می کنه. و پرنس از جایی وارد داستان میشه که قصر برادرش مالک کاملا در محاصره ی ارتش شن (The Sands Army) هست.طبق اسکرین شات ها فضای بازی شباهت غیر قابل انکاری به نسخه ی 1 یعنی The Sands of Time داره در نتیجه با توجه به فضای سنتی موزیک های بازی هم به همون سبک خواهد بود و با آهنگهای Heavy Metal نسخه ی دوم فاصله دراه اما بدون شک بازی خصوصیاتی از نسخه ی دوم رو هم داره چون به هر حال بین این 2 بازی اتفاق میفته و همچنین واقعا جالب فهمیدن این جالبه که بفهمیم پرنس چه طور از نسخه ی دوم و اون کشتی و جزیره ی زمان سر در آورد.

4. 2 کاربر از S.Y.K بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hacpdvp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

طبق اسکرین شات ها فضای بازی شباهت غیر قابل انکاری به نسخه ی 1 یعنی The Sands of Time داره
    ولی به نظر من شات ها شبیه دو هست . صحنه های تاریک و کم نور . بعدش هم تمرکز رو fighting کردن که تو نسخه یک بیشتر رو Adventure بود این نسخه بیشتر شبیه WW خواهد بود!!

6. این کاربر از hacpdvp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Booseh_ye_Irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میشه بگین این 2 بازی کلا از چه نظر شباهت دارن که از گرافیک مدرن وار فار 2 بهره ببرن ؟!!!!!!
    من صحبت از شباهت کردم یا گرافیک؟
    حالا شما دوست داری به جای گرافیک حقیقی و Real گرافیک کارتونی داشته باشی مشکلی نیست، سلیقه ی خودته.

یه چیز مهم تر اینه که موتور بازی شاهزاده که کارتونیه مال خودشه، موتور بازی Call of Duty 6 هم مال آمریکایی هاست، شایدم انگلیس هاست. UbiSoft زورش می یاد موتور خودش رو علیرقم اینکه ضعیف تره ول کنه بره با موتور آمریکایی یا انگلیسی که قویتره کار کنه.
    اگر موتور Call of Duty 6 مال فرانسه بود حتمی و با کله به جای موتور قبلی و بعدی استفاده می کرد.
    شما می تونی ببینی شاهزاده چقدر فروش داشته و Call of Duty 6 چقدر.
    Last edited by Booseh_ye_Irani; 20-04-2010 at 17:27.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    To The Darkness

پيش فرض

ولی به نظر من شات ها شبیه دو هست . صحنه های تاریک و کم نور . بعدش هم تمرکز رو fighting کردن که تو نسخه یک بیشتر رو Adventure بود این نسخه بیشتر شبیه WW خواهد بود!!
    خوب این دقیقا گفته ی Ubi Soft هست که فضای بازی به نسخه ی اول شباهت داره !
    توی پیش نمایش IGN که من ترجمه کردم و علی جان در پست اول قرار داد بع تمام این موارد اشاره شده

پیش نمایش Prince of Persia The Forgaten Sands

Prince of Persia The Forgaten Sands روایت زمانی است که Prince به قصر برادرش مالک میرسد اما زمانی که قصر مالک محاصره شده است.صحنه ی ابتدایی بازی جنگی وسیع و تخریب کاخ های مجلل را نشان می دهد که اینها همگی یادآور صحنه های ابتدایی The Snads Of Time هستند. مالک خطای بزرگی را مرتکب شد.او ارتش شن ها را برای نابود کردن دشمنانش آزاد کرد. اما نتیجه ی این کار چیزی بود که شما حتی نمیتوانستید فکر آن را بکنید . همه تبدیل به مجسمه های شنی شدند و ارتش شن ها در اصل شیاطین بودند.

نکات خلاصه ی پیش نمایش
    بازی بین فاصیه ی 7 ساله ی The Sands of Time و
    Within Warior صورت می گیرد
    جو بازی به Sands of Time شباهت بیشتری دارد
    در بازی حرکات آکروباتیک زیادی انجام می شود
    حرکات آکروباتیک می تواندد به صورت ترکیبی و با استفاده از جادوها و قدرت های مبارزاتی انجام شوند
    یکی از جادو های موجود در بازی قدرت منجمد کردن آب است
    در بازی پس کشتن هر دشمن امتیازاتی را دریافت می کنید
    در بازی قابلیت آپگرید کردن وجود خواهد داشت

البته با توجه به دساتان و زمان اون کاملا مشخصه که جو بازی به نسخه ی اول شباهت داره
    راه ساده تر دیگه هم مقایسه ی شات های این 3 بازیه
    هرچند Warior Within جوی تاریک داشت ولی ملاک اصلی برای شباهت نسخه ی جدید فضاهای بازیه (هر چند فضاهای The Forgotten Sands هم چندان تاریک نیست به نظر من). و فضاهای بازی رو در اصل همون قصر ها و مکان های سنتی نسخه ی 1 تشکیل می دن
      محتوای مخفی: مقایسه ی تصاویر Warior Within و The Sands of Time 

محتوای مخفی: مثایسه ی تصاویر The Forgotten Sands و The Sands of Time 

نمای قصر و نور پردزای و رنگ آمیزی بازی

طراحی محیط.به اطراف کنید

مراحلی که در شب انجام می شود

فکر کنم تصاویر به اندازه ی کافی گویا هستند
    اما توضیحاتی رو هم دادم
    Last edited by S.Y.K; 07-04-2010 at 19:03.

9. 4 کاربر از S.Y.K بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز djmd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من صحبت از شباهت کردم یا گرافیک؟
    حالا شما دوست داری به جای گرافیک حقیقی و Real گرافیک کارتونی داشته باشی مشکلی نیست، سلیقه ی خودته.

یه چیز مهم تر اینه که موتور بازی شاهزاده که کارتونیه مال خودشه، موتور بازی Call of Duty 6 هم مال آمریکایی هاست، شایدم انگلیس هاست. UbiSoft زورش می یاد موتور خودش رو علیرقم اینکه ضعیف تره ول کنه بره با موتور آمریکایی یا انگلیسی که قویتره کار کنه.
    اگر موتور Call of Duty 6 مال فرانسه بود حتمی و با کله به جای موتور قبلی و بعدی استفاده می کرد.
    شما می تونی ببینی شاهزاده چقدر فروش داشته و Call of Duty 6 چقدر.
    عجب بحثی شده این جریان .... نکته ای که تو MW2 وجود داشت قدرت کار گروه IW اینجاست که خیلی جاها بجای اینکه بیان از تکنیک گرافیکی استفاده کنن بیشتر از کلک رشتی استفاده کردن مثلا به جای نور خورشید که از مثلا از لا به لای درختها یا پنجره ها به داخل اتاق باید توسط تکنیکی مثلا به اسم Sun Ray استفاده کنن , (کلک رشتیش که خیلی خوب هم جواب داد الحق !) اومدن یه تکسچر با کیفیت بر اساس زاویه دید بازگیر تنظیم کردن , که مثلا جلوی پنجره نور زیبایی از خورشید دیده بشه که در حقیقت منشا این نور , نور خورشید خارج از اتاق نیست ! البته تو خیلی از بازیهای دیگه هم این تکنیک استفاده میشه از نظر سبک شدن بازی , اصولا بازی راحت تر رندر میشه ولی بیشتر کار می بره ساختش واسه این که دارن شبیه سازی می کنن مسیر نور رو و اصلا نوری درکار نیست .... ولی بازیهایی مثل کرایسیس (که شاید بعضی از دوستان بگن بعضی از صحنه های MW2 از Crysis هم بهتر بود) از تکنیک گرافیکی استفاده می کنن و محاسبه دقیق مکان نور و شکستش و بازتابش به عهده گرافیک و CPU می افته و واسه همین سنگین تر میشه ... موتور ubi soft هم موتور بسیار خوبیه حداقل برای صحنه های بزرگ و مبارزات در مکان های بزرگ خوب طراحی شده و جوابشو هم تو ACII به خوبی پس داده , دلیلی نداره ازش استفاده نکنن ولی به نظرم چهره ها تو این پرنس از ACII خیلی بهتر طراحی شدن ... حداقل پلیگانهای بیشتری درشون استفاده شده ...
    -----------------------
    دوستان فراموش نکنن اصل موتور MW2 همچنان همان موتور قدیمیه ID3 هست که البته خیلی MOD شده .. یعنی خیلی خیلی
    Last edited by djmd; 07-04-2010 at 21:52.

11. 3 کاربر از djmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojtaba007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

از دوستان کسی میدونه ایا اون چهره سیاه پرنس باز هم هست یا نه؟

پروفشنال Booseh_ye_Irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عجب بحثی شده این جریان .... نکته ای که تو MW2 وجود داشت قدرت کار گروه IW اینجاست که خیلی جاها بجای اینکه بیان از تکنیک گرافیکی استفاده کنن بیشتر از کلک رشتی استفاده کردن مثلا به جای نور خورشید که از مثلا از لا به لای درختها یا پنجره ها به داخل اتاق باید توسط تکنیکی مثلا به اسم Sun Ray استفاده کنن , (کلک رشتیش که خیلی خوب هم جواب داد الحق !) اومدن یه تکسچر با کیفیت بر اساس زاویه دید بازگیر تنظیم کردن , که مثلا جلوی پنجره نور زیبایی از خورشید دیده بشه که در حقیقت منشا این نور , نور خورشید خارج از اتاق نیست ! البته تو خیلی از بازیهای دیگه هم این تکنیک استفاده میشه از نظر سبک شدن بازی , اصولا بازی راحت تر رندر میشه ولی بیشتر کار می بره ساختش واسه این که دارن شبیه سازی می کنن مسیر نور رو و اصلا نوری درکار نیست .... ولی بازیهایی مثل کرایسیس (که شاید بعضی از دوستان بگن بعضی از صحنه های MW2 از Crysis هم بهتر بود) از تکنیک گرافیکی استفاده می کنن و محاسبه دقیق مکان نور و شکستش و بازتابش به عهده گرافیک و CPU می افته و واسه همین سنگین تر میشه ... موتور ubi soft هم موتور بسیار خوبیه حداقل برای صحنه های بزرگ و مبارزات در مکان های بزرگ خوب طراحی شده و جوابشو هم تو ACII به خوبی پس داده , دلیلی نداره ازش استفاده نکنن ولی به نظرم چهره ها تو این پرنس از ACII خیلی بهتر طراحی شدن ... حداقل پلیگانهای بیشتری درشون استفاده شده ...
    -----------------------
    دوستان فراموش نکنن اصل موتور MW2 همچنان همان موتور قدیمیه ID3 هست که البته خیلی MOD شده .. یعنی خیلی خیلی
    اطلاعات جالب بود... ممنون
    تو شاهزاده ی 4 هم اگه دقت کرده باشید می بینید آسمون شبه ولی زمین آفتابیه!!!
    تازه شم جلوه ها و افکت های جادوی شاهزاده 5 رو دیدید؟ خیلی قوین نه؟

14. این کاربر از Booseh_ye_Irani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه higrade61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    لندن

پيش فرض

مصاحبه و گیم پلی این بازی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    cnet-28.vo.llnwd.net/d1/d4/gsc/2010/03/169_Prince_of_persia_forgotten_sands_interview_032 310_400.flv

با برنامه kmplayer بازش کنید

حـــــرفـه ای sonixax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آلمان

پيش فرض

چون سایت بی بی خانم انگلیسی ها با هیتلر قرار داد بسته و مسدود است ! بنده متن کامل خبر رو از بخش فارسی این سایت قرار میدم برید حالشو ببرید :
    'شاهزاده ایران' بر پرده سینماهای جهان

بازی کامپیوتری پرفروش "شاهزاده ایران" توسط کمپانی فیلمسازی والت دیزنی به صورت فیلم سینمایی عرضه شده و قرار است از اواخر ماه مه در سینماهای جهان به نمایش در آید.

داستان "شاهزاده ایران" در فضای قرون وسطایی روایت می‌شود، اما ماجراهای آن افسانه‌ای است و به واقعیات تاریخی ارتباطی ندارد.

یک شهسوار دلیر و نیکدل در دفاع از سرزمین خود (ایران) با نیروهای شرور و بدسرشت می‌جنگد و برای ملت خود عزت و افتخار می‌آورد.

داستان فیلم با ماجراهای پرهیجان و عشقی باشکوه تکمیل شده است. با این که فیلم در تاریخ و اسطوره ایران پایگاه روشنی ندارد، اما اثراتی از داستان‌های "هزار و یک شب" و شاهنامه فردوسی در آن آشکار است.

قهرمان فیلم "دستان" نام دارد که نقش او را جیک جیلن‌هال (یکی از دو بازیگر اصلی فیلم "کوهستان بروکبک") ایفا کرده است. این یکی از القاب "رستم دستان" را تداعی می‌کند.

دشمنان قصد دارند با روان کردن توفان شن سرزمین متمدن و آباد دستان را نابود کنند، مردم را به اسارت بگیرند و نیروهای خبیث و شیطانی (دیوان) را بر آنها مسلط سازند.

رسالت اصلی قهرمان داستان این است که شمشیری باستانی را، که رمز پایداری و افتخار قوم اوست، از دست دشمنان دور کند، زیرا هر کس به این شمشیر اسطوره‌ای دست یابد، می‌تواند زمان را برگرداند و سرنوشت قوم را تغییر دهد.

دستان در رشته‌ای از ماجراهای خطرناک و عجیب، که گاه یادآور هفت خوان رستم است، به جنگ دشمنان شرور می‌رود. او با خانم شاهزاده‌ زیبای سرزمین همسایه پیوند عشقی می‌بندد که نام او تامینا است، یادآور "تهمینه" دختر شاه سمنگان.

بن کینگزلی بازیگر نامی انگلیسی نیز نقش "نظام" را به عهده دارد، که نامی عام برای وزرای مدبر و بانفوذ است. کینگزلی قبلا هم در فیلم خانه ای از شن و مه نقش یک شخصیت ایرانی را بازی کرده بود.

"شاهزاده ایران" در مراکش

فیلم "شاهزاده ایران؛ شن‌های زمان" بر پایه‌ بازی کامپیوتری پرهیجانی تهیه شده که از سال ۱۹۸۹ چند سری از آن به بازار آمد و محبوبیت زیادی پیدا کرد.

فیلم را جری بروک‌هايمر، تهيه کرده که از تهیه‌کنندگان معتبر هالیوود است و پیش از این سه فیلم تريلوژی پرفروش دزدان دريايی کارائيب را تولید کرده بود.

فیلم سینمایی "شاهزاده ایران را مایک نیوال، فیلمساز بریتانیایی، کارگردانی کرده است.

تمام صحنه‌های خارجی فیلم، مانند بیشتر فیلمهای هالیوودی که داستان آن در خاور میانه می گذرد، در مراکش فیلمبرداری شده است، و در آن بیش از ۸۰۰ سیاهی لشکر از مردم محلی ایفای نقش کرده‌اند.
    لینکش هم آدرس سایت بی بی خانم انگلیسی ها رو وارد کنید بعد اینو بچسبونید تنگش :
    persian/arts/2010/04/100412_l11_persian_prince.shtml

17. 4 کاربر از sonixax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •