تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 218 از 218 اولاول ... 118168208214215216217218
نمايش نتايج 2,171 به 2,179 از 2179

نام تاپيک: Prince of Persia: The Forgotten Sands

داره خودمونی میشه امیر احمدی ن's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

می گم من این نسخه ای که 2.5 گیگ بایته که به گفته اون سایته هیچی ازش کم نشده و همش همون فقط فشرده شده رو دانلود کردم کرکش مشکل باز نشدن در ها رو داشت اونم با یک کرک درست عوض کردم و جالب اینکه حدود 6 خورده ای گیگ بایت هم حجم نصب شدش بود و یک روزه تموم شدتقریبا 6 یا 8ساعت گیم پلی داشت.درست یادم نیست خلاصه این که مثل 3 یا 2 طولانی نبود و مثل نسخه 2 یا 3 که کات سکانس های از سینمایی داشته نبودش!! فقط اول بازی یکی داشت و دیگه تا آخر هیچی نداشت کات سکانسهای خود بازی بود اما اصلا مثل اون قبلی ها چندتا اونم در هرچای بازی نداشت.. سوالم از شما اینه که ببین داخل فولدر Video بازی 4 تا فایل bik داشت که چیزی حدود 400 مگ بود شما که بازی کردید همین جوریبود یا نه؟ این نسخه فایل های رو عوض کرده ..

اگه نباشه جاش خالی می مونه mss_195's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من اینجا گیر کردم وقتی میپری رو اوم میله زرد باید در روبروی باز بشه که از من نمیشه حالا باید چه کار کنم؟؟؟
    یادمه منم همینطوری شدم، یه کرک جدید گرفتم ردیف شد. یادم نیست دقیق ولی فکر کنم مال skidrow بود.
    Last edited by mss_195; 05-02-2014 at 12:02.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

Prince of Persia: The Forgotten Sands
    من يك جايي گير كردم اونم جايي كه 3 تا از اون افرادي كه مي تونن اسكلت درست كنند درحال جادوند كه وارد مي شي مرحله شروع مي شه بعد از اون 2 تا از علامتهاي بازي كه درو باز ميكنه هست وقتي دومي ميزني يك ميله پايين مي اد به سمت ميله كه مي پري ميله پايين مياد ولي در باز نمي شه همرو هم كه مي كشي از اون منطقه كه خودتو ميندازي پايين كه دوباره ميلرو امتحان كنم دوباره دري باز نمي شه مشكل كجاست؟
    ممنون

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها MUSK£T££R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    zahedan

پيش فرض

Prince of Persia: The Forgotten Sands
    من يك جايي گير كردم اونم جايي كه 3 تا از اون افرادي كه مي تونن اسكلت درست كنند درحال جادوند كه وارد مي شي مرحله شروع مي شه بعد از اون 2 تا از علامتهاي بازي كه درو باز ميكنه هست وقتي دومي ميزني يك ميله پايين مي اد به سمت ميله كه مي پري ميله پايين مياد ولي در باز نمي شه همرو هم كه مي كشي از اون منطقه كه خودتو ميندازي پايين كه دوباره ميلرو امتحان كنم دوباره دري باز نمي شه مشكل كجاست؟
    ممنون
    دوستانی که مشکل باز شدن در رو دارن از این کرک استفاده کنن :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. این کاربر از MUSK£T££R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

این بازی میگن 3 قسمت داره ی راه ی که اخرش مالک رو میکشیم توی طوفان شن ولی توی اون جایی ک زنه بهت قدرت میده دوتا راه دیگه هست چجوری باید باز کرد اونا رو؟

7. این کاربر از supermax15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دربازی پرنس پرشیا 5
    دوستان لطفآ راهنمایی کنید من در این مرحله اسطولاب گیر کردم نمیدونم باید چیکار کنم هرچی میپرم اون دستگیره رو بگیره نمیگیره ایا اصلآ باید بپرم این دستگیره رو بگیره یا خیر من دو تا عکس در دو جهت مخالف گذاشتم که ببینید. ممنونم

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

کاربر فعال انجمن کنسول aha2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    In Games

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    اگه دستگیره رو نمیگیره مشکل از کرک بازی هست.کرک خوب بگیر بریز درست میشه

10. این کاربر از aha2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

والا من کلی کرک ریختم ولی دستگیره بالا هست بعد رفتم توی یوتیوب سرچ کردم دیدم کلیپ بازی بصورتی که بازی شده رو گذاشتند نگاه کردم دیدم دستگیره پایین هست فهمیدم که مشکل از خود بازی هست پس مجبور شدم بازی با حجم بالا رو دانلود کنم بعد از دانلود بازی دیدم دستگیره پایین هست از اون وقت تا حالا که به این قسمت رسیدم مشکلی نداشتم باید ببینم بعدش ایا مشکلی پیش میاد یا خیر
    ممنون از پاسخگویتون

12. این کاربر از morteza.1975 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

فعلآ مشکلی نیست
    Last edited by morteza.1975; 01-07-2015 at 12:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •